Informacje o placówce

Gabinety

Med-Jar

3 Maja 65

37-500, Jarosław, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marian Garbacz

  Ortopeda, lek.

  • G

   Mówi krótko głośno i wyrażnie ,dignozy stawia właściwe.Były pacient oddziału

  • G

   Miałem połamane dwie ręce- lewa 14 złamań, prawa 5. Dzisiaj nie ma po tym śladu.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Małgorzata Dukacz

  Kardiolog,

  • D

   Szczerze polecam panią doktor.Miła,sympatyczna i do tego z poczuciem humoru.Wzbudzająca zaufanie.Zdrowie i dobro pacjenta są dla niej najważniejsze.Mnie osobiście bardzo pomogła i robi to nadal,jestem pani doktor za to bardzo wdzięczna.

  • D

   Bardzo dobry lekarz.Miła i sympatyczna a do tego z poczuciem humoru.Zdrowie i dobro pacjenta są dla niej najważniejsze.Mnie osobiście bardzo pomogła i robi to nadal,gorąco polecam Panią doktor.


 • Franciszek Jarmuziewicz

  Ortopeda,

  • P

   Wspaniały lekarz i człowiek! Lekarz kompetentny, zna się doskonale na swoim fachu, dokłada wszelkich starań, aby dokładnie zdiagnozować chorobę, przyczynę - wszelkie badania nie musiały być wyproszone, sam na nie wysyłał. Cudowny człowiek - miły, empatyczny, troskliwy, przychylny pacjentowi, porozmawia, powie dobre słowo, czasem zażartuje. Podczas wizyty pełen komfort i luz. Nigdy nie odmówił przyjęcia mimo braku rejestracji i pomimo ogromnej kolejki. Serdecznie polecam!!!!

  • J

   wspanialy lekarz zna sia na rzeczy dostepny ludzki wyjasni problem tak ze wiemy o co chodzi bo uwazam ze jak lekarz nie wie o co chodzi to wtedy rzuca terminy medyczne dla zmylenia ze nie masz odwagi zadac pytania a jaki przystojny suuuuuuuper

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Irena Szram - Łoś

  Kardiolog,

  • B

   Serdeczne podziękowania Pani Doktor Irenie Szram-Łoś z Przeworska oraz wspaniałym pielęgniarkom i całemu personelowi szpitala za troskliwą opiekę i leczenie - składa wdzięczny pacjent Tadeusz.


 • Bożena Szwed

  Reumatolog,

  • K

   Chciałam złożyć wyrazy uznania i wdzięczności dla Pani Doktor za fachową opiekę i zaangażowanie
   w proces leczenia. Będąc początkowo leczona u ortopedy w Warszawie, pomimo wykonania wielu szczegółowych badań zasugerowano mi poważne schorzenie, narażając mnie na niepotrzebny stres. Jestem szczególnie wdzięczna za ukierunkowanie diagnostyki w taki sposób, iż możliwe było postawienie trafnej diagnozy i wyjaśnienie sprawy do końca. Profesjonalizm, rzetelność w wykonywaniu swojego zawodu, a także skrupulatne wyjaśnienie problemu sprawiły że lecząc się u dr Szwed miałam poczucie, że jestem w najlepszych rękach. Jest osobą bardzo kompetentną, dokładną, a przy tym uprzejmą i życzliwą każdemu pacjentowi. Jest żywym dowodem na to, że istnieją jeszcze lekarze, dla których to pacjenci a nie pieniądze są najważniejsi. To osoba godna zaufania i polecenia każdemu kto ma problemu reumatologiczne.
   Dziękuję Pani Doktor za pomoc :)

  • Dobry lekarz to niekoniecznie największe miasta, czasem na prowincji są lepsi lekarze, można się o tym przekonać lecząc się u pani Szwed. Pani doktor to kobieta z klasą, o nienagannych manierach, jednocześnie przystępna dla przeciętnych pacjentów. Nie bagatelizuje niczego, ale nie zleca też niepotrzebnych, i drogich badań. Przy pierwszym kontakcie w szpitalu pani doktor najpierw obejrzała moje paznokcie, czego u nas wielu lekarzy nie praktykuje i nie docenia, a co jest zalecane od dawna w fachowej prasie także na zachodzie. Byłem u pani doktor zarówno przez fundusz jak i prywatnie, i stąd wiem że poświęca się jednakowo wszystkim pacjentom, także wcale nie zaleca prywatnych wizyt, co dziś jest rzadkością.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Monika Horak

  Stomatolog,

  • W

   Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.Wstawiła mi piękny,nowy ząb -jedynkę.Kiedyś zęby służyły mi tylko do jedzenia, a od wczoraj służą także do ozdoby.Dziękuję bardzo za miłą, bezbolesną profesjonalna wizytę -Dorota Gil


 • Janusz Rybak

  Chirurg,

  • M

   Kontakt z panem doktorem miałam kiedy dostałam skierowanie na SOR z powodów silnych zawrotów głowy i rozpoznanego zespołu dodatkowych żeber szyjnych(bardzo rzadkie przypadki), mogło to powodować ucisk tętnicy podobojczykowej. Po 3 godzinach oczekiwania- to akurat rozumiem i cierpliwie czekałam- z oddziału zszedł pan doktor , który bez badania rozpoczął wyzwanie mnie i moją doktor rodzinną od idiotek i na koniec dodał ...tu cytuję " że on właśnie był przy operacji amputacji kończyny (wyraził to używając wulgaryzmu) a ja tu ćwierkam na oddziale . Wiem że trudno w to uwieżyć sama byłam naprawdę w dużym szoku z powodu zachowania doktora i naprawdę złego samopoczucia. Zespółem dodatkowych żeber szynych zajmuję się właśnie chirurg naczyniowy, więc moje skierowanie nie powinno budzić takiego zdziwienia. Na koniec mimo wszystko podziękowałam doktorowi, ale kulturalnie powiedziałam,że żaden lekarz nigdy tak źle mnie nie potraktował.Nikomu nie życzę "takiego spotkania".


 • Jacek Łoś

  Urolog,

  • bardzo dobry urolog ,dwa razy wyciagał mi kamien z nerki ,ale 5iec godzin przed wyciagnieciem sam urodziłem


 • Wojciech Czekański

  Ginekolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P

   Przyszłam na kontrolną wizytę do Pana Doktora będąc osobą całkowicie zdrową i nie posiadającą żadnych problemów ginekologicznych. W trakcie wywiadu Pan Doktor pokusił się o wyciągnięcie kilku wniosków na temat stanu mojego zdrowia jedynie na podstawie obserwacji mojego wyglądu, ale na początku takie podejście wzięłam za profesjonalizm i kompetencję. Jednak z czasem okazało się, że Pan Doktor lubi się bawić w Doktora House'a nie będąc w posiadaniu tak genialnej medycznej intuicji i wiedzy. W trakcie badania USG Pan Doktor stwierdził, że mimo mojego młodego wieku, cierpię na zespół policystycznych jajników ORAZ endometriozę. Na temat obu tych chorób Pan Doktor nie powiedział mi nic poza: "pani sobie poszuka w internecie i poczyta". Obie te choroby znacznie utrudniają zajście w ciążę, a występując jednocześnie praktycznie ją uniemożliwiają, więc nietrudno się domyślić, że dla młodej kobiety taka wiadomość była druzgocąca. Pan Doktor zlecił mi szereg badań, m. in. hormonalnych wiedząc, że biorę od roku tabletki antykoncepcyjne. Z gabinetu Pana Doktora wyszłam roztrzęsiona i załamana. Postanowiłam zrobić badania i udać się z nimi do innego lekarza. Kiedy przedstawiłam diagnozę Pana Doktora lekarce, do której trafiłam, okazało się że jest to absolutna bzdura i nie jestem chora na żadną z rozpoznanych przez Pana Doktora chorób. Co więcej robienie badań okazało się totalną pomyłką. Wyniki badań hormonów były bezwartościowe z diagnostycznego punktu widzenia z powodu branych przeze mnie tabletek antykoncepcyjnych. Opinię Pani Doktor potwierdziłam u kolejnych 2 lekarzy, tak więc na polu diagnostyki medycznej Pan Doktor poległ z kretesem.

   Pozostaje mi jeszcze do opisania podejście Pana Doktora do pacjentów: dość przedmiotowe. Rozumiem, że po wielu latach wykonywania można popaść w rutynę, ale zachowanie Pana Doktora było bardzo nieprzyjemne, biorąc pod uwagę bardzo złe wiadomości, jakie mi przekazywał.

   Chciałabym poruszyć jeszcze kwestię tego, że Pan Doktor przyjmuje w poradni ginekologicznej, a nie posiada specjalizacji z ginekologii. Ktoś nie posiadający wykształcenia z zakresu ginekologii nie powinien bawić się w zgadywanki podczas stawiania poważnej diagnozy, jaką postawił mi Pan Doktor Czekański. Lepsze wrażenie z pewnością zrobiłby na mnie przyznając się po prostu do niewiedzy zamiast narażać mnie jako pacjentkę na życie w stresie do czasu wizyty u innego lekarza.

   POLECAM OMIJAĆ Pana Doktora szerokim łukiem.

  • K

   Bardzo dobry lekarz z powołania,u mnie postawił prawidłową diagnozę już na pierwszej wizycie.
   Miły,sympatyczny potrafi wytłumaczyć dokładnie jeżeli coś jest nie zrozumiałe,ma fantastyczne podejście.
   Polecam pana doktora!!!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jacek Żak

  Kardiolog,

  • W

   pan doktor Jacek Żak to wg mnie najlepszy specjalista kardiolog w Jarosławiu. bardzo konkretny, rzeczowy, z dużą wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. nie szafujący niepotrzebnie lekami, tylko przepisuje je rozważnie i co najważniejsze ODPOWIEDNIO z rozwagą. bardzo dobrze ustabilizował moją chorobę, w razie potrzeby nie żałuje dodatkowych badań. trafnie postawił mi diagnozę. potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć pacjentowi, efekty i skutki leczenia.
   naprawdę oby więcej w Jarosławiu takich lekarzy. bardzo serdecznie polecam. to bardzo dobry specjalista, nie przesadzę pisząc, że najlepszy kardiolog w Jarosławiu. POLECAM!