Adres

Nowogrodzka 51/1, Śródmieście, Warszawa
FIMEDICA (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
22 417.....

Zwykła wizyta

Konsultacja ortopedyczna • 180 zł

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach
Szernera 3, Praga-Północ, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Nowogrodzka 51/1, Warszawa

Brak informacji o cenie

FIMEDICA


Konsultacja ortopedyczna

180 zł


Nowogrodzka 51/1, Warszawa

180 zł

FIMEDICA

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALKAMED Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacji

Krótko pisząc. Profesjonalista z powołaniem. Doktor wykonał u mnie dwie operacje na jednym kolanie (piny węglowe, łąkotka, rekonstrukcja ACL) i jestem po nich bardzo zadowolony. Wcześniej miałem operowane drugie kolano u innego doktora, więc mam porównanie.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa zwyrodnienie stawu kolanowego

Opieka lekarska na najwyższym poziomie. Profesjonalizm przejawiający się w wiedzy lekarza i doświadczeniu. Bezbłędnie postawiona diagnoza, leczenie holistyczne. Lekarz, który widzi pacjenta ze schorzeniem a nie samo schorzenie, potrafi dostosować leczenie minimalizując wszelkie ryzyko zdarzeń niepożądanych. Pod opieką dr. Walaska czuję się bezpieczna, leczenie uważam za bardzo efektywne. Bardzo szanuję i cenię tego lekarza za dorobek naukowy, postawę i za pomoc jaką od Niego otrzymałam. Bez wątpliwości gorąco polecam !


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny uraz stawu kolanowego

Bardzo profesjonalne podejście do Pacienta.Na początku marca wizyta u Pana Walaska i decyzja o artroskopii kolana,zerwane wiązadła oraz uszkodzona łąkotka. 14.042018 Pan Walasek zrekonstruował wiązadła oraz zszył łąkotkę.Dzis od zabiegu minęło 7 tygodni a moje kolano ma się świetnie.Pierwsze przejażdżki na rowerze po ulicach i zero bólu.Polecam jak najbardziej P.Dr Walaska każdemu kto ma problem z kolanem.
K.Paryż


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny ból kolana

jestem 2 miesiące po artroskopii kolana wykonanej przez doktora Walaska.Moje kolano ma się doskonale, nie boli i z każdym miesiącem przygotowuję je do powrotu na górskie szlaki i aktywności sportowej. Bardzo wyważone podejście do pacjenta i zabiegu operacyjnego,pacjent po wyczerpującym badaniu i analizie, uczestniczy w końcowej decyzji dalszego leczenia.
Absolutna satysfakcja z leczenia przez doktora Walaska.
Adam Kubiak


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny artroskopia stawu kolanowego

Bardzo dobre i profesjonalne podejście do pacjentów. Polecam serdecznie# :) Pan się zna i wie jak nie skrzywdzić a pomoc pacjentowi


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Inny

6 06 2016 godz 8:15 kolano lewe zerwane więzadła przednie krzyżowe w znacznym stopniu uszkodzona łąkotka operacja1godz i 10 min grudzień 2016 pierwszy mecz na hali w styczniu tydzień na snowboardzie chyba nic nie muszędodawać, a na pytanie panie doktorze słyszałem że można coś zapłacić i mieć lepsze implanty usłyszałem u mnie ma Pan najlepsze i za darmo.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam ;) Jestem po dość skomplikowanej operacji stawu kolanowego miałam uszkodzone w lewym kolanie łękotki i zerwane więzadło krzyżowe przednie od operacji minęło równo 2 tygodnie chodzę o kulach bez obciążania lewej kończyny.Rekonwalestencja jeszcze długa prze de mną ale jestem dobrej myśli.Operacja przeszła bez żadnych powikłań i ogólnie dobrze sie czuje .naprawde polecam;)Dr.Paweł Walasek naprawił mi uszkodzenia z przed 6 lat w 2 godziny


T
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta w Medicover, niestety, w przypadku bólu kolan nie potrafi postawić diagnozy poza: "tak widocznie musi być" i zalecić standardowych tabletek....Nie polecam jeśli nie ma się złamanej lub urwanej nogi, ręki itp. wszystko inne jest błache i nie wymaga nawet USG, a już na pewno nie rehabilitacji. Cóż, widocznie odgórne wytyczne firmy o nie zlecaniu badań i zabiegów są priorytetowe w stosunku do właściwego podejścia do pacjenta i składanej przysięgi lekarskiej.


M
Użytkownik zweryfikowany

Niestety, będę zmuszona obniżyć ogólną ocenę pana doktora. Może i jest wybitnym specjalistą w zakresie operacji stawów kolanowych, ale na zwyrodnieniach kręgosłupa zupełnie się nie zna. Rozmowę z pacjentem, który w bólach, zgięty w pół wchodzi do jego gabinetu zaczyn od słów: Jak w takim razie mogę w ogóle pomóc. Na skierowanie na RTG (nie mówiąc już o rezonansie magnetycznym) nie ma co u niego liczyć. Leki w formie zastrzyków też nie są wg. niego wskazane, a diagnozę stawia na podstawie pięknych oczu pacjenta. Dobrze, że wie co to kinezyterapia, gdy pacjent zacznie się o nią wykłócać! Za to świetnie zna się na markowych zegarkach- jeśli już koniecznie się do niego wybierzecie, zwróćcie uwagę na jego lewą rękę i to co na niej! Nie polecam, a chorym na zwyrodnienia kręgosłupa odradzam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Przeprowadził bardzo sprawnie skomplikowaną operację 3 kostkowego skomplikowanego złamania podudzia . Dodam, że musiał naprawić to, co 2 tygodnie wcześniej zbagatelizowali j i pozostawili bez leczenia na Barskiej.
Teraz przechodzę rehabilitację i mam widoki na wyzdrowienie pomimo dość zaawansowanego wieku (71 lat)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie