lek.

Paweł Szeliga

Ortopeda

15 opinii +dodaj

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz udziela konsultacji prywatnych. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo zaangażowany.
  Dokładnie sprawdził dokumentację choroby ( rezonans) i zaproponował jedyne możliwe rozwiązanie - rekonstrukcję Acl.
  Cierpliwie tłumaczył na czym polega zabieg i odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące stanu kolana, rehabilitacji i samego zabiegu.
  Po wielu latach problemów z kolanami można było nareszcie doświadczyć, że lekarz naprawdę przejmuje się problemem pacjenta .
  Nigdy wcześniej u ortopedy nie miałam takiego poczucia.
  Najwyższy poziom kultury osobistej , profesjonalizmu , zaangażowania i wiedzy.
  Wizyta mimo że bardzo krótka (15min) dała mi pełny obraz sytuacji dotyczącej stanu kolana.
  Z pewnością zaufam doświadczeniu Pana dr Szeligi, którego mogę gorąco polecić jako doskonałego specjalistę.

 • S
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

  Dr Szeliga to świetny specjalista. Razem z siostrą borykałyśmy się z problemami z kolanami, zanim trafiłyśmy do doktora Szeligi odwiedziłyśmy wielu ortopedów w kilku polskich miastach. Najpierw do doktora trafiłam ja, potem moja siostra i obie możemy śmiało powiedzieć, że dr Szeliga "uratował" nam kolana. Doktor jest doskonałym specjalistą, udziela rzetelnych komentarzy i uważnie tłumaczy, w czym tkwi problem. Serdecznie polecam.

 • Dr Szeliga, to świetny ortopeda. Osiem lat temu zrekonstruował moje więzadła krzyżowe przednie w prawym kolanie, które do dzisiaj trzymają bez zarzutów :)

 • M

  Wspaniały lekarz! Zszyl bezbłędnie lakotke! Termin na operacje byl bardzo szybki, doktor super profesjonalny!!

 • A

  Doskonały Lekarz! Po mojej ciezkiej kontuzji podczas wspinaczki (podwójne zerwanie więzadeł z dodatkowymi uszkodzeniami i złamaniami) z perfekcją zoperował moją nogę. Bez najmniejszego problemu wróciłam do pełnej sprawności i bez żadnych ograniczeń!! Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora i jeszcze raz bardzo DZIEKUJĘ!! Agata

 • M

  Bardzo dobry lekarz-po wypadku samochodowym -dr Pawel złożył mi moja połamaną ręke-ktora jest po tym zabiegu sprawna-a żle to wyglądało-polecam Pana dr-doskonały chirurg.

 • Opinia z dnia 03.08.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • S

  Mam szczęście, że z poważnym urazem kolana trafiłam "na stół" do tego właśnie doktora. Dzięki jego umiejętnościom oraz właściwemu poprowadzeniu dalszego leczenia kolano jest w dużo lepszym stanie niż można by się było spodziewać po kontuzji. Polecam

 • O

  Pan doktor Szeliga to naprawdę dobry specjalista. Skuteczny i kompetentny chirurg. Uprzejmy, zorientowany na pacjenta. Miałam z tym lekarzem zabieg ortopedyczny w ramach NFZ, bez jakichkolwiek dodatkowych opłat i jestem w 100% zadowolona. Cały zespół operacyjny spisał się na medal. Opinia, że w Rydygierze jest najlepsza ortopedia w Krakowie, jest prawdziwa. Istnieją jeszcze kompetentni lekarze, którzy nie patrzą na pacjentów przez złotówki. Pan Szeliga jest jednym z nich. Jeśli ktoś zastanawia się komu powierzyć swoją kończynę, niech jedzie do Rydygiera i najlepiej do tego Pana.
  Będzie dobrze:) Nie martwić się :)
  Dziękuję Panie Pawle i pozdrawiam.

 • M

  Bardzo życzliwy człowiek.Kulturalny, opanowany, z dużą wiedzą. Z moim problemem złamanej ręki trafiłam właśnie do niego, i on wyciągnął do mnie pomocną dłoń. Tak z biegu wpadłam do Rydygiera, może mnie ktoś przyjmie, doradzi, bo terminy kilku miesięczne.Nie odmówił, bardzo mi pomógł i wciąż pomaga.Nie zamieniła bym go na innego lekarza. Dziękuję Panie Pawle.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz udziela konsultacji prywatnych.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu