Orto-Med Specjalistyczne Centrum Medyczne

(561 opinii)

Szanowni Państwo, ORTO-MED Specjalistyczne Centrum Medyczne powstało z myślą o Państwa potrzebach i zdrowiu. Jest to szereg poradni specjalistycznych.W naszym Centrum Medycznym przyjmują specjaliśc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Orto-Med Specjalistyczne Centrum Medyczne

Bartosza Głowackiego 4

30-085 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 12 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo,

ORTO-MED Specjalistyczne Centrum Medyczne powstało z myślą o Państwa potrzebach i zdrowiu. Jest to szereg poradni specjalistycznych.W naszym Centrum Medycznym przyjmują specjaliści z dziedziny: ortopedii, ortopedii dziecięcej, dermatologii, dietetyki, dietetyki dziecięcej, psychiatrii, laryngologii, chirurgii, urologii oraz lekarze specjalizujący się w chirurgii plastycznej.
Zatrudniamy bardzo dobrych i sprawdzonych lekarzy, a nasi fizjoterapeuci specjalizują się w fizjoterapii sportowej – prowadzimy rehabilitację piłkarzy i hokeistów, w rehabilitacji osób starszych, dzieci, osób po urazach ortopedycznych oraz po różnego rodzaju operacjach.
W poradni znajduje się również gabinet diagnostyczno-zabiegowy, gdzie nasi specjaliści przeprowadzają drobne zabiegi, które mogą być wykonane w warunkach ambulatoryjnych.
Zabiegi operacyjne wykonujemy we współpracy ze Szpitalem Dworska.

Poradnia Rehabilitacyjna to gabinety do prowadzenia terapii manualnej, masażu, konsultacji fizjoterapeutycznych oraz gabinet fizykoterapii, wyposażony w nowoczesny sprzęt. W Centrum jest również sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych).

Nasze Centrum zostało stworzone z myślą o ludziach w różnym wieku, chcących utrzymać dobrą kondycję fizyczną jak najdłużej.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Karlikowski konsultacja ortopedyczna dzieci

  Bardzo profesjonalnie, konkretnie. Widać duże doświadczenie Pana Doktora. Super podejście do dziecka (1,5 roku). Szczerze polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marcin Karlikowski konsultacja ortopedyczna

  Pełen profesjonalizm, odpowiednie podejście do młodego pacjenta budzące zaufanie, które w okresie dojrzewania jest niezmiernie ważne. Trafne diagnozy potwierdzone późniejszymi badaniami. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Karlikowski konsultacja ortopedyczna dzieci + USG

  Bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem do małych dzieci. Usg bioderek przebiegło tak szybko, że dziecko ledwo się zorientowało. Konsultacje u doktora Karlikowskiego rozwiały obawy i wszelkie wątpliwości co do leczenia dziecka. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Mazurek-Durlak biopsja skóry

  Wczoraj miałam wizytę u pani Doktor. Zebrała ze mną dokładny wywiad, obejrzała zmiany skórne, zleciła leczenie. Pobrała profesjonalnie wycinek że skóry. Została nawet dłużej żeby upewnić się że nic niepojącego się potem nie dzieje.
  Polecam serdecznie. A pani doktor dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Drewniak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Fantastyczny, cierpliwy, uspokajający, rzeczowy i kompetentny lekarz. Już jest zdecydowanie lepiej a czekam na jeszcze lepsze samopoczucie. To dopiero pierwsza wizyta. Super.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Jakub Danielak konsultacja ortopedyczna

  Cudowny lekarz ! Spokojny, bez pośpiechu, wszystko szczegółowo wytłumaczył, przedstawil dalszy plan leczenia. Nie wspomnę o super podejściu do dziecka ! Naprawdę polecam z całego serca!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Zofia Mazurek-Durlak konsultacja alergologiczna (pierwsza wizyta)

  Pierwsza wizyta, bardzo dla nas ważna i na której było absolutnie wszystko czego potrzebowałam dla córki. Zaangażowanie w nasz problem, dokładne wyjaśnienia, cierpliwość, empatia a przy tym pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Polecam Panią Doktor!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marcin Karlikowski USG stawów biodrowych niemowląt

  Sprawna wizyta, udało nam się trafić na taka godzinę, że nie było nikogo w poczekalni co dla mnie jest bardzo ważne w obecnej pandemii gdy na wizytę przychodzę z malutkim dzieckiem. Pan Doktor zaangażowany a badanie i wszelka papierologia przebiegły szybko.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Szeliga konsultacja ortopedyczna

  Byłam 12 stycznia 2022r. u Pana Doktora. To bardzo kompetentny, profesjonalny i rzetelny Lekarz. Dokładnie wytłumaczył powody moich dolegliwości oraz zaproponował leczenie. Serdecznie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Julita Drewniak konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Bardzo polecam panią Julitę Drewniak, podczas wizyty czułam się zrozumiana i wysłuchana. Wszystko zostało dobrze wyjaśnione. Do pani doktor trafiłam z polecenia i również mogę polecić dalej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania