lek. Paweł Ponichtera

Stomatolog więcej

Białystok 1 adres

Nr PWZ: 2292934

18 opinii

Adres

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Łąkowa 7, Dziesięciny II, Białystok

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

Znajomość języków

  • Angielski

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna Inny

Polecam doktora z całego serca. Profesjonalnie podszedł do mojego problemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia oraz efektów.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna

Trafiłam do gabinetu w niedzielę z polecenia i umówienia wizyty przez znajomą ze stanem zapalnym zęba, w którym ból tak się rozprzestrzenił, że nie byłam w stanie stwierdzić, który to ząb. Pełen profesjonalizm i niesamowite narzędzia, które pomogły zidentyfikować problem, którego nie widzieli inni. Po tej przypadkowej wizycie na stałe zmieniłam dentystę. Polecam!

lek. Paweł Ponichtera

Bardzo dziękuję za opinię. Mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na wizycie kontrolnej.

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Stomatologiczna

Wszystko w najlepszym porządku. Siedziałem na fotelu u doktora Pawła Ponichtery. Miałem robione lecenie kanałowe w zębie który został zaleczony przez innego stomatologa ok. 6 lat temu.
Ocena leczenia: wszystko w najlepszym porządku. Lekarz kompetentny. Wyjaśnił dokładnie jak wygląda temat i co będzie robił. Do tego, wiedząc, że panicznie boję się dentystów - potrafił mnie uspokoić i bardzo dobrze dobrał znieczulenie (często dentyści mają problem ze znieczuleniem mnie). Uprzedził też jakie będę miał dolegliwości po leczeniu i jak nim zaradzić.
Ocena gabinetu: "Wyższa półka" pod względem wyposażenia. Nie spodziewałem się, że znajdę taki gabinet prawie, że z ulicy. (wizyta nie była planowana - sytuacja krytyczna w trasie).
Ocena wizyty: Warta swojej ceny.

lek. Paweł Ponichtera

Panie Rafale, był Pan dzielny jak na to, co Pan opowiadał o swoim strachu. Dziękuję za dobrą opinię.


Z
Profil zweryfikowany

Dentyści od zawsze kojarzyli mi się z bólem i odpryskliwymi komentarzami na temat uzębienia. Nie należę już do młodziaków, a ostatni raz u dentysty byłem (aż wstyd się przyznać) blisko 7 lat temu (mam zdrowe zęby). Niedawno zmuszony zostałem przez swoją trójkę do wizyty w gabinecie. Wybór padł na czar-dent, a wizyta u dr Pawła Ponichtery to zupełny przypadek (tak mnie umówiły sympatyczne Panie z recepcji). Bałem się tej wizyty bardzo. Wchodząc do poczekalni na chwilę przed umówioną wizytą sądziłem, że będę czekał jeszcze minimum godzinę na przyjęcie. Jednak nie. Wyszedł jakiś młody Pan i kierując się w moją stronę zaczął się uśmiechać. Wyciągnął dłoń na przewitanie, przedstawił się i poprosił, bym skierował się za nim (bardzo grzecznie z jego strony). Sama wizyta była naprawdę bezbolesna. Nawet nie zauważyłem jak mnie znieczulał, chociaż bez przerwy informował mnie co robi i jaki będzie kolejny krok). Po wizycie powiedział, z czym jeszcze należałoby zrobić porządek (na podstawie zdjęcie rtg), następnie odprowadził mnie osobiście do recepcji, gdzie umówiliśmy kolejny termin. Świetny lekarz i świetne centrum.

P.S. przygotujcie się na zdjęcia fotograficzne jakimś aparatem z kosmosu ha ha ha. Pierwszy raz widziałem coś takiego. Technologie wykorzystywane w tym centrum są naprawdę kosmiczne. Polecam


U
Profil zweryfikowany

Od trzech miesięcy leczę się u doktora w Pawła. Wszystko jest na najwyższym poziomie...zarówno kompetencje lekarza, jak też wyposażenie i komfort gabinetu. dr Paweł jest nie tylko bardzo przyjemnym, bardzo ciepłym człowiekiem, ale również bardzo dobrym specjalistą. Wyjanił mi już na pierwszej wizycie, gdzie mam problem i jaka będzie procedura leczenia, a także jakie będą w przybliżeniu koszta całości. Polecam wizyty u doktora bardzo szczerze. Na własnej skórze przekonałam się, co to znaczy fachowa i troskliwa opieka.

Pozdrawiam


J
Profil zweryfikowany

Witam. Dr Ponichtera w ubiegły poniedziałek robił u mnie leczenie kanałowe. Muszę stwierdzić, że poszło mu naprawdę sprawnie. Efekt widzialem na zdjęciu rentgernowskim (panto......nie pamiętam jak się nazywało). Miły, uprzejmy, o wysokich (a nawet bardzo wysokich) kwalifikacjach. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę. Mam nadzieję, że po kolejnej nie zmienię o nim zdania. Póki co, polecam doktora z całym przekonaniem!!!
Pozdrawiam


K
Profil zweryfikowany

Dołączam do grona zadowolonych pacjentów doktora Pawła Ponichtery. Dzięki niemu bezboleśnie wyleczyłam swoje zęby od początku do końca mając poczucie, że jestem w dobrych rękach. Znieczulenie rewelacja - nie czułam nawet ukłucia, leczenie kanałowe - absolutnie bezbolesne, zdumiewająco szybkie i precyzyjne. Polecam wszystkim.


B
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, perfekcjonista. Bardzo dbam o zęby i nie poddałbym się leczeniu, gdyby lekarz nie wzbudził mojego zaufania. Dokładnie, na podstawie zdjęcia rentgenowskiego, opisał mój przypadek (a właściwie mój problem), naszkicował plan leczenia, podał ceny i pozwolił mi się spokojnie zastanowić. Bardzo rzeczowy. Gdy w końcu zdecydowałem się na leczenie kanałowe (jako jeden z kilku dosłownie punktów), zaprosił mnie na wizytę, i na fotelu przypomniał to, co mamy robić i ile to będzie kosztowało. Pracował na dziwnym urządzeniu. Abym czuł się lepiej, założył mi jakąś specjalną membranę tak, by płyn wydobywający się z wiertła przy borowaniu nie zalewał mi buzi...a ślinę mogłem przełykać bardzo swobodnie. Poważnie, daje to niesamowite poczucie komfortu. Gabinet, w którym pracuje Pan Doktor również jest niemal doskonały. Cichy (mimo dość pokaźnych rozmiarów i wielości gabinetów i foteli dentystycznych). Lekarz poświęcił mi dużo czasu...zarezerwował dla mojego przypadku 1,5 godziny i niemal idealnie trafił (co świadczy o jego wiedzy i doświadczeniu). Polecam zarówno lekarza, jak też wizytę w gabinecie przy Świętokrzyskiej 5 w Białymstoku


Ł
Profil zweryfikowany

No to będzie krótko i na temat. Zgadzam się z MonaRóża! Świetny i przebojowy gość! I Świetny lekarz. ma podejście do pacjentów zarówno tych starszych, jak też trochę młodszych (chodzę do niego ja i mój syn) i ani ja, ani mój syn nigdy nie płaczemy z bólu. Chcemy polecić go wszystkim! Żonie zabraniam chodzić do niego :-) :-) ale mnie nie słucha!

Pozdrawiam serdecznie


M
Profil zweryfikowany

Świetny, przebojowy i co najważniejsze - fachowy lekarz. Rozpoznał u mnie nieprawidłowe wypełnienie kanału, którego dokonał tłumok w innym gabinecie. Do czar-dent i dr Pawła trafiłam z polecenia koleżanki, a że ufam jej niemal bezgraniczne - poszłam bez wahania. Okazało się, że to, co mówiła o doktorze to najszczersza prawda i nie ubarwiała ona niczego (a ma to w zwyczaju). Leczenie kanałowe z koferdanem (lub koferdamem - nie wiem, jak to się nazywa dokładnie) - słyszeliście o takiej metodzie? Mogłam śmiało przełykać ślinę, a podczas leczenia, gdy dr Paweł zapytał, czy wszystko jest w porządku - próbowałam odruchowo mu odpowiedzieć, co było zresztą bardzo zabawne...po prostu ta guma daje niesamowity komfort. Znieczulenie miałam komputerowe, więc totalnie nic nie czułam. Leżałam sobie wygodnie podczas gdy dr Paweł naprawiał mi ząb i wspomagał się mikroskopem. Muszę też dodać, że przy mojej wizycie dr Paweł miał asystę i z tego, co mówił (już po zabiegu), w tym gabinecie jest to standard.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania