Poproś o kalendarz wizyt

JESTEM SPECJALISTĄ W ZAKRESIE CHIRURGII RĘKI (CERTYFIKAT EUROPEJSKI) Udzielam konsultacji i wykonuję zabiegi operacyjne w zakresie chorób i urazów ręki, oraz nadgarstka, jak również… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • JESTEM SPECJALISTĄ W ZAKRESIE CHIRURGII RĘKI (CERTYFIKAT EUROPEJSKI)

  Udzielam konsultacji i wykonuję zabiegi operacyjne w zakresie chorób i urazów ręki, oraz nadgarstka, jak również wybranych problemów stawu łokciowego i ramienia U DOROSŁYCH.

  Szczególne zainteresowania:

  - artroskopia nadgarstka

  - techniki endoskopowe i małoinwazyjne w
  chirurgii ręki

  - pourazowe i chorobowe problemy nadgarstka - m.in. leczenie stawów rzekomych kości łódeczkowatej również drogą artroskopową oraz z przeszczepami unaczynionymi.

  Więcej informacji na stronie: www.pawelnowicki.com

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1992 rok)

Nagrody i wyróżnienia

 • Lekarz roku CM ENEL-MED (2010 rok)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Uczestnik wielu kursów, sympoziów i kongresów w Polsce i za granicą (Francja, Szwajcaria, Niemcy, Włochy, Belgia, Austria, Słowacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Węgry, Szwecja, Chiny, Hongkong)

Certyfikaty

 • Paweł Nowicki, ortopeda w mieście Warszawa - Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: GRUPA ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: zlamany nadgarstek wymagajacy wszczepienia implantu

  Panie Doktorze, Dziekuje za wszystko co Pan zrobil i robi dla mojej Mamy. Jest Pan wspanialym, wyjatkowym i utalentowanym czlowiekiem i specjalista.
  Joanna Mikolajczyk

 • M

  Trafilem do pana dr Pawła Nowickiego po urazie stawu aPIP palca D4 reki wcześniej leczonym nieskutecznie wyciągiem suzuki skutkującym przykurczem stawu aPIP zgieciowo-wyprostnego oraz cześciową niewydolnoscią czunnego zgięcia i biernego wyprostu. To tylko opis ale w skrócie, miałem przed wizytą sztywnego i bardzo opuchniętego palca teraz mogę go zginać i prostować! Pana Doktora cechuje wysoka kultura osobista i empatia. Jest punktualny i słucha. Jest naprawdę wybitnym fachowcem, który podjął się bardzo trudnej operacji. Dziekuję Panu Bardzo.

 • M
  Lokalizacja: Szpital CentrumUsługa: staw rzekomy kości łódeczkowatej

  Od kilku lat miałem zdiagnozowany staw rzekomy kości łódeczkowatej. Uraz sprzed około 17 lat (ręka w gips i samo się zrośnie). Niestety z ta kosteczka się nie zrasta. Gdy już w dorosłym życiu w codziennych czynnościach takich jak naciskanie klamki, zmiana biegów, trzymanie kubka czułem duży ból, postanowiłem poszukać pomocy. Przez parę ostatnich lat byłem u kilku lekarzy w publicznej służbie zdrowia (nawet z tzw. "polecenia") i albo nie chcieli się podjąć operacji albo jak ostatnio po roku wizyt, badań, zmarnowanych dni urlopowych lekarz dał mi szanse powodzenia 50%, że kość się zrośnie wraz z efektem ubocznym - ograniczony ruch nadgarstka. Oczywiście się nie zdecydowałem.
  Tego samego dnia natrafiłem w internecie na wywiad z Panem dr Pawłem Nowickim i od razu umówiłem się na wizytę we wrześniu 2017. Przynosiłem, ze sobą wszystkie badania jakie miałem (RTG, TK, MRI). Doktor Nowicki po wstępnym wywiadzie i przejrzeniu badań powiedział, iż podejmie się operacji dając mi 90% szans i sprawny nadgarstek. Dodatkowo wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg i ile będzie trwać całe leczenie. Kolejne spotkanie z doktorem odbyło się po 1,5 miesiąca już na sali operacyjnej. Kość mam złączoną śrubą z przeszczepem z kości biodrowej. Zabieg się udał, śruba cały czas jest na miejscu. Cały czas jestem pod kontrolą Pana doktora i Pani rehabilitantki (współpracują ze sobą).

  Reasumując czuję, że jestem w najlepszych rękach i z czystym sumieniem polecam Pana dr Pawła Nowickiego.

 • E
  Lokalizacja: Szpital CentrumUsługa: uszkodzenie więzadła łudeczkowato księżycowatego - artroskopia nadgarstka

  Dr Paweł Nowicki to świetny specjalista, który ma indywidualne podejście do pacjenta oraz wiedzę i doświadczenie dające poczucie że jest się w najlepszych rękach.
  Do Dr Nowickiego trafiłam w lutym 2017 z urazem nadgarstka, kompletem badań (RTG, MR, CT).Doktor wykonał kilka testów , przejrzał płyty i już widział co jest uszkodzone w nadgarstku.
  Okazało się że mam zerwane więzadło łódeczkowato -księżycowate.
  Doktor przedstawił alternatywy leczenia operacyjnego, wszystko dokładnie wyjaśnił, przedstawił za i przeciw.
  Wykonał artroskopię nadgarstka ze zszyciem uszkodzonego więzadła. Po kilku tygodniach unieruchomienia rozpoczęła się rehabilitacja, po kilku miesiącach nie zawsze przyjemnej , ale co ważne skutecznej rehabilitacji, mam pełne zakresy ruchu w nadgarstku.
  Podczas całego leczenia stały kontakt z doktorem.

  Taki powinien być każdy lekarz: kompetentny, rzeczowy, kulturalny, spokojny i - co równie ważne - rozmawiający z pacjentem jak człowiek z człowiekiem.

  Polecam

 • R
  Lokalizacja: Szpital CentrumUsługa: operacja ręki

  Taki powinien być każdy lekarz: kompetentny, rzeczowy, kulturalny, spokojny i - co równie ważne - rozmawiający z pacjentem jak człowiek z człowiekiem.

  Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

  W ubiegłym roku doznałem złamania skośno-spiralnego czwartej kości śródręcza. Nie wchodząc w zbędne szczegóły, proponowane rozwiązanie operacyjne w szpitalu publicznym w ramach NFZ nie wyglądało najlepiej, dlatego zdecydowałem się na konsultację i w efekcie na operację w placówce prywatnej specjalizującej się w ortopedii.
  Wszystko poszło sprawnie, operacja się udała, ale niestety po 2 tygodniach podczas kontrolnego prześwietlenia RTG okazało się, że zastosowane rozwiązanie nie utrzymało zespolenia kości i to pomimo, że ręka była w gipsie prawie do łokcia.
  Diagnoza: reoperacja. Można się załamać... Po miesiącu od złamania wszystko do powtórki :( O pracy nie ma mowy, o wakacjach też nie. Lato w pełni, a tu perspektywa kolejnych tygodni w unieruchomieniu.

  Intuicja i doświadczenie żony (z innej historii medycznej) podpowiadały, żeby reoperacji nie robił ten sam lekarz co pierwszy zabieg.
  Dzięki temu i szczęśliwemu zbiegowi wydarzeń trafiłem do doktora Pawła Nowickiego.
  Już po pierwszej konsultacji wiedziałem, że to chirurg do którego powinienem trafić od razu.
  Pan doktor rzeczowo i przejrzyście wyjaśnił, co należy zrobić, aby wszystko z dłonią było w porządku.
  Co ciekawe nie skrytykował rozwiązania zastosowanego podczas pierwszej operacji, stwierdził jedynie, że takie rzeczy się zdarzają. Ja jednak odniosłem wrażenie, że może i się zdarzają, ale nie jego pacjentom.

  Pan doktor zastosował zespolenie kości przy pomocy płytki. Do tego wykonał przeszczep gąbczasty z łokcia do kości dłoni, aby zwiększyć jej szanse na prawidłowe zrośnięcie się - zwłaszcza, że reoperacja miała miejsce ponad miesiąc od złamania.
  Przed i po (a nawet w trakcie!) operacji mieliśmy dobry kontakt, co w bardzo dużym stopniu pozytywnie wpływało na moje psychiczne samopoczucie.
  Po operacji na ręku nie miałem gipsu, a jedynie usztywnienie i opatrunek. Praktycznie tydzień po zabiegu z zalecenia Pana doktora rozpocząłem rehabilitację.
  Stosowanie się do poszczególnych zaleceń doprowadziło do odzyskania pełnej sprawności ręki w dość krótkim czasie.

  Komentarz piszę dopiero dzisiaj, ponieważ zgodnie z planem płytkę należało usunąć około rok po jej "zainstalowaniu". Własnie jestem po zdjęciu szwów po operacji wyjęcia płytki z dłoni. Zabiegł przebiegł szybko i bezboleśnie, a co najważniejsze wszystko jest w porządku.

  Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi Pawłowi Nowickiemu za wszystko, co zrobił w moim przypadku i za jego podejście do pacjenta.

  Tak trzymać Panie doktorze! Niech się Pan nie zmienia! :)

 • Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE ACHILLESUsługa: zerwanie chrząstki trójkątnej, zwichnięty kciuk

  Hej, zachęcam wszystkim do kontaktu z Dr. Pawłem Nowickim, uratował mi obie dłonie za co jestem mu bardzo wdzięczny !!!, operuje przy użyciu najnowszych metod nie boi się wyzwań każdy przypadek traktuje osobiście utrzymuje stały kontakt z pacjentem przez co czujesz sie bezpieczny podczas rekonwalescencji. Nie czekajcie na rozwój choroby i zgłaszajcie sie do doktora wcześniej przez co ma wiekszą możliwość wyprowadzenia was ze schorzenia do 100 % sprawności. Pozdrawiam Doktorze!!!!!!!! Andrzej Kołecki

 • Lokalizacja: Szpital CentrumUsługa: operacja nadgarstka

  Dr Paweł Nowicki to świetny specjalista.
  Jego indywidualne podejście do pacjenta, wiedza oraz doświadczenie pomogło mi zaufać że jestem w dobrych rękach.
  Do Dr Nowickiego przyszedłem w lutym 2016 z urazem nadgarstka.
  Okazało się że mam niezaleczone złamanie kości łódeczkowatej lewego nagarstka sprzed ponad 10 lat, pojawił się tam staw rzekomy, martwica kości oraz objawy artretyzmu.
  Szanse na naprawę takiego urazu są zazwyczaj niewielkie.
  Dr Nowicki zastosował metodę z przeszczepem unaczynionym oraz zespolił kość śrubą Herberta.
  Dziś mogę stwierdzić że moja ręka jest w końcu sprawna. W końcu mogę wrócić do gry na instrumentach oraz normalnych czynności.
  Polecam Dr Pawła Nowickiego każdemu kto szuka prawdziwego profesjonalisty.

 • pomaga zrozumieć siebie i uwierzyć, zainteresowany pacjentami, życzliwy i uśmiechnięta. polecam,,,,,

 • B

  Bardzo dobry diagnosta. Zanim trafiłam do Pana doktora byłam u 8 ortopedów, od części z nich usłyszałam że mam nauczyć się żyć z bólem. Dopiero Pan doktor wysłuchał mnie i zdiagnozował prawidłowo i dał nadzieję na życie bez bólu.

 • A

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Pawłowi Nowickiemu za przeprowadzoną Artroskopowo rekonstrukcję wiązadeł nadgarstka w doskonały sposób.Dziękuję za okazane ciepło .Wspaniały Człowiek
  Polecam Serdecznie i bardzo dziękuję Panie Doktorze !!!