Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer


Bolesława Pobożnego 16, Kalisz
Poradnia Chorób i Urazów Ręki

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

ORTOPEDA, TRAUMATOLOG SPECJALIZUJĄCY SIĘ W CHIRURGII RĘKI ( Egzamin Europejski - 2009) Udziela konsultacji i wykonuje zabiegi operacyjne w zakres...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Złamania
 • Uszkodzenia więzadeł
 • Stany pourazowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1992 rok)

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Melomanów 10, Warszawa

CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES

rekonstrukcja chrząstki trójkątnej, więzadeł, usuwanie ganglionów, artroskopowe leczenie złamań nadgarstkaBolesława Pobożnego 16, Kalisz

Poradnia Chorób i Urazów Ręki

rekonstrukcja chrząstki trójkątnej, więzadeł, usuwanie ganglionów, artroskopowe leczenie złamań nadgarstkaMelomanów 10, Warszawa

CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES

nadgarstkaBolesława Pobożnego 16, Kalisz

Poradnia Chorób i Urazów Ręki

nadgarstkaMelomanów 10, Warszawa

CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES

również metodą miniinwazyjną (PNF)Bolesława Pobożnego 16, Kalisz

Poradnia Chorób i Urazów Ręki

również metodą miniinwazyjną (PNF)Melomanów 10, Warszawa

CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES

również miniinwazyjnie - endoskopowoBolesława Pobożnego 16, Kalisz

Poradnia Chorób i Urazów Ręki

również miniinwazyjnie - endoskopowoMelomanów 10, Warszawa

CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES

trójkątnej nadgarstkaBolesława Pobożnego 16, Kalisz

Poradnia Chorób i Urazów Ręki

trójkątnejMelomanów 10, Warszawa

CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES

również metodą artroskopowąBolesława Pobożnego 16, Kalisz

Poradnia Chorób i Urazów Ręki

również metodą endoskopowąMelomanów 10, Warszawa

CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES

promieniowej, łódeczkowatej - RÓWNIEŻ ARTROSKOPOWO, pozostałych kości nadgarstka i rękiBolesława Pobożnego 16, Kalisz

Poradnia Chorób i Urazów Ręki

promieniowej, łódeczkowatej - RÓWNIEŻ ARTROSKOPOWO, pozostałych. kości nadgarstka i ręki

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES Inny

Polecam z całego serca wizytę u doktora Pawła Nowickiego. Trafiłam do Doktora z powodu ograniczenia ruchomości nadgarstka lewego, spowodowanego urazem podczas wypadku samochodowego, dodatkowo ze zmianami związanymi z RZS. Doktor przeprowadził operację wg Sauve-Kapandji (zastosował zmodyfikowaną jej wersję). Doktor od pierwszej wizyty z ogromną dokładnością analizował wyniki badań i przeprowadził szczegółowy wywiad, tak aby zastosować jak najlepszą metodę leczenia. W moim przypadku nie było to proste ze względu na ,,osłabione” kości związane z chorobą RZS. Mimo skomplikowanego przypadku doktor potrafił wyjaśnić w zrozumiały dla mnie sposób na czym leczenie będzie polegać i jakich efektów po operacji mogę się spodziewać. Doktora cechuje ogromny profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, zaangażowanie, a przy tym ogromna empatia. Zaufałam doktorowi w 100%. Przed operacją nie miałam praktycznie żadnych obaw. Operacja tak jak się spodziewałam została wykonana w sposób bardzo precyzyjny. Po kilkumiesięcznej rehabilitacji mój nadgarstek jest w bardzo dobrej ,,formie”. W najbliższym czasie czeka mnie operacja palca u Doktora Nowickiego do której z całą pewnością podejdę bez obaw i z pełnym zaufaniem.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor Nowicki to absolutny mistrz w swoim fachu. Sposób komunikacji, empatia, szczegółowe wyjaśnienia, precyzja wykonania zabiegu to tylko najważniejsze elementy związane z moim leczeniem. Doktor "naprawił" mój nadgarstek po operacji przeprowadzonej w Otwocku. Rozpoznanie: złamanie dalszego końca kości promieniowej wygojone z obniżeniem powierzchni stawowej. Doktor Nowicki przeprowadził innowacyjna w sposobie przeprowadzenia Osteotomię przezstawową, która zakończyła się sukcesem. Teraz przede mną długa rehabilitacja pod fachowym okiem Pana Doktora Nowickiego...Tak nawiasem jedyne czego mogę żałować to, że od razu po wypadku nie trafiłem do Pana Doktora, gdyż niestety 4 miesiące, które upłynęły od pierwszej operacji byłyby zmarnowane pod kątem prowadzonego leczenia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłem do Pana doktora po operacji (nfz), złamany nadgarstek kość promieniowa zespolenie drutami Kirschnera, miesiąc od operacji nadgarstek, palce były zupełnie unieruchomione dodatkowo druty spowodowały obrzęk początek zakażenia. Oczywiście byłem pod kontrolą w przychodni przyszpitalnej. Co więcej w dniu kiedy trafiłem do Pana doktora Nowickiego byłem również na wizycie w przychodni ponieważ ból był tak silny że kompletnie nie dawał funkcjonować. W przychodni doktor ortopeda stwierdził że wszystko jest dobrze a ból cyt. "musi być".
Przyjechałem na wizytę do Pana doktora Nowickiego, badanie, weryfikacja prześwietleń wykonanych przed i po operacji w szpitalu i diagnoza: operacja została źle wykonana, kości źle zespolone, odpryski nie ustawione dlatego m.in. nie mogłem ruszać nadgarstkiem, palcami. Konieczna kolejna operacja którą doktor wyznaczył za 2 dni od wizyty. Pierwsze wrażenie szok i niedowierzanie że operacja która została przeprowadzona w szpitalu miesiąc wcześniej wyrządziła więcej złego niż dobrego.
Pan doktor Nowicki szczegółowo omówił dlaczego nadgarstek, palce są zupełnie niewładne oraz co On zrobi żeby naprawić błędy po pierwszej operacji. Zaufałem człowiekowi którego widziałem pierwszy raz w życiu, cholernie się bałem czy kolejny raz nie zostanę oszukany.
Dwa dni po operacji wizyta kontrolna, badania szczegółowe omówienie procesu rehabilitacji który w moim przypadku nie mógł być krótki ale udało się. Piszę tą opinię (operowaną ręką) po 4 miesiącach od operacji u Pana doktora Nowickiego, rehabilitacja była długa i bolesna. Nie powiem że ręka wróciła do dawnej sprawności w 100%, wciąż jest rehabilitowana jej sprawność oceniam na około 80%. Jestem z tego Bardzo Zadowolony.
Ważne że nie odczuwam żadnych negatywnych skutków operacji w nadgarstku jest założona płytka Medartis Hand której w ogóle nie czuję że jest.
Z czystym sumieniem Polecam Pana doktora Pawła Nowickiego.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES artroskopia nadgarstka

Doznałem urazu nadgarstka podczas wypadku motocyklowego. RTG i CT pokazały wieloodłamowe złamanie kości łódeczkowatej z przemieszczeniem. Konsultowałem mój przypadek z kilkoma ortopedami i innym chirurgiem ręki i tylko dr Nowicki był w stanie postawić właściwą diagnozę co potwierdziło się podczas zabiegu rekonstrukcji. Jeden z lekarzy ostatecznie przyznał, że zna dr Nowickiego i jeżeli ten zaleca operacje to mimo wszystko zgadza się z jej potrzebą.

Z dr Nowickim rozmawia się swobodnie i porusza wszelakie szczegóły i obawy. Czułem się dobrze poinformowany i decyzja o operacji była tylko formalnością. Dr tłumaczy problem i ewentualne komplikacje na modelach i filmach z operacji. Po operacji analizowaliśmy nagranie mojego zabiegu co uważam za świetny element całego procesu.

Jestem dokładnie 7 dni po zabiegu z 3 śrubami w kości; nie odczuwam bólu i mobilność nadgarstka jest pozytywnie zaskakująca.
Pełny powrót do zdrowia jest moim najwyższym priorytetem aby móc kontynuować wyczynowa jazdę na motocyklu. Kontakt to dr Nowickiego otrzymałem od innych ze środowiska, którzy mieli z nim przyjemność.

Szczerze polecam i dziękuje za pomoc. Aby zawsze trafiać do takich specjalistów.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja 17 letnia córka w wyniku nieszczęśliwego upadku złamała kość wieoloboczną większą. Wieoodłamowe złamanie z przemieszczeniem zostało zagipsowane na sorze, po czterech tygodniach nikt nie chciał przyjąć córki na kontrolę (koronawirus). W całym nieszczęściu szczęśliwym zbiegiem okoliczności córka trafił do Doktora P. Nowickiego, który podjął się operacji ręki. Zrobił to w mistrzowski sposób (rozszczepił zrost, złożył kość ponownie, uzupełnił ubytki przeszczepiając fragment kości z łokcia). Świetny specjalista, działa indywidualnie, na miarę problemu, będąc przy tym spokojnym, uważnym i ciepłym człowiekiem. Polecamy Wszystkim mającym problemy z dłońmi. Kompetentny lekarz i cudowny człowiek.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES artroskopia nadgarstka

Bardzo polecam wizytę u Pana Doktora. Miałem operacje złamanej lewej i prawej kości łódeczkowatej, w tym jedna z przeszczepem kości, ponieważ miałem martwicę kości. Pan Doktor doprowadził mnie do 99 % sprawności i teraz mogę normalnie ruszać nadgarstkiem.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE ACHILLES

Do Pana doktora trafiłam będąc odsyłana od lekarza do lekarza ze względu na mój młody wiek i konieczność zoperowania chrząstki trójkątnej i cieśni nadgarstka.
Wizytę miałam w kwietniu i przyznam ze bałam się ponownego odrzucenia. Tak się nie stało. Pan doktor od początku sprawia wrażenie godnego zaufania i gdy powiedział że podejmie się zoperowania mojej ręki byłam szczęśliwa i wiedziałam, że to musi się udać. Od początku zostałam otoczona profesjonalną opieką, wszystko miałam wyjaśnione, a częste kontrole po operacji nie pozwoliły mi mieć żadnych wątpliwości. Nie mogę również zapomnieć że Pan Doktor jest zawsze uśmiechnięty i nie sposób mu nie ufać.
Teraz jestem już 4 miesiąc po operacji i chodź ręka jeszcze nie odzyskała pełnej sprawności to czuję że na nowo żyje. Bez ciągłego bólu i bez strachu. Wiem że gdy tylko coś się zadzieje mogę liczyć na pomoc doktora Nowickiego i jak zawsze miłe wizyty.
Wiem, ze gdyby nie ten chirurg dalej żyłabym w bólu i ciągłych watpliwościach. Dziękuje z całego serca i na pewno jestem z czystym sercem w stanie polecić tego lekarza jeżeli ręka jest do naprawy ;-)


A
Użytkownik zweryfikowany

Doznałam urazu ręki (złamanie nasady kości promieniowej i łokciowej). Zostałam zoperowana w szpitalu w Grudziądzu. Szybko zaczęłam uczęszczać na rehabilitacje. Podczas jednej z wizyt fizjoterapeuta zauważył, że jest poważny problem z ręką. Zrobiłam tomografię komputerową i okazało się, iż ręka została nieanatomicznie zespolona (nadmieniam, iż korzystałam z opinii kilku lekarzy). W związku z zaistniałą sytuacją żadna rehabilitacja nie przynosiła efektów. Jeździłam po różnych klinikach. Dopiero w Warszawie, w renomowanej klinice, znalazłam doktora Pawła Nowickiego. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu udało się dokonać drugiej operacji i prawidłowo zespolić złamane kości. Lekarz okazał się osobą z wielką empatia. Dokładnie przeprowadził ze mną wywiad zanim podjął się wykonania operacji. W sposób bardzo szczegółowy odpowiedział na wszystkie zadane przez mnie pytania. Przywrócił mi sprawność w ręce za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Jednym słowem....doktor Paweł Nowicki jest właściwą osobą we właściwym miejscu. Wykazuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam w życiu. Zatem, jeżeli masz jakikolwiek problem z ręką to się nie zastanawiaj, tylko szybko umów się na wizytę do doktora.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Centrum

Lekarz z powołania, którego cechuje ogromny profesjonalizm, empatia i kultura osobista na najwyższym poziomie. Pan dr kładzie ogromny nacisk na systematyczność ćwiczeń i pracy własnej pacjenta.
Na wizytę warto zabrać ze sobą płytę gdyż lekarz nie bazuje na opisach, a na zdjęciach.
Minęło już pół roku od operacji usunięcia chrzęstniaka i wszystko jest ok, ale ćwiczę codziennie :) Polecam w 100%.
Patrycja.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja przed operacją i operacja

Pan Doktor Paweł Nowicki jest absolutnym Mistrzem w swoim fachu. To ręce (nomen omen), które leczą! Kilka lat temu operował złamany kciuk mojego Syna - na RTG nie widać śladu złamania a ręka od operacji nigdy nie bolała, wróciła do pełnej sprawności. W lutym dr Nowicki operował mój palec, który prawie odcięłam w wyniku kuchennego wypadku o nazwie "ręka awokado"...). Szycie na SOR ok, ale info od lekarza dyżurnego: do końca życia palec będzie odrętwiały. Po takiej diagnozie od razu wizyta u dra Nowickiego w Achillesie. 6 lutego operacja - szycie nerwu, który był w 100% przecięty. Mistrzowska robota. USG dziś (6 marca) pokazało, że szycie perfekcyjne, czucie w palcu powoli wraca. Wrócę na SOR by pokazać lekarzowi dyżurnemu, że palec da się naprawić! :) Panie Doktorze - chapeau bas!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

ORTOPEDA, TRAUMATOLOG SPECJALIZUJĄCY SIĘ W CHIRURGII RĘKI ( Egzamin Europejski - 2009) Udziela konsultacji i wykonuje zabiegi operacyjne w zakres...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Złamania
 • Uszkodzenia więzadeł
 • Stany pourazowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi (1992 rok)

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Staże

 • Uczestnik wielu kursów, sympoziów i kongresów w Polsce i za granicą (Francja, Szwajcaria, Niemcy, Włochy, Belgia, Austria, Słowacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Węgry, Szwecja, Chiny, Hongkong)

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Lekarz roku CM ENEL-MED (2010 rok)

Powiązane wyszukiwania