Dr n. med.

Paweł Kuczyński verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz. Otwarty i ukierunkowany na pacjenta. Udzielający wyczerpujących odpowiedzi nt diagnozy i leczenia. Polecam

 • Szukasz ortopedy? Pacjenci polecają:

  Jerzy Kowalik
  Jerzy Kowalik
  Ortopeda
  Grenadierów 3, Lublin
  Bardzo komunikatywny.Z dużym zaangażowaniem podszedł do mojego problemu.Dokładnie wyjaśnił mi problem zdrowotny.Dał… więcej

  Władysław Rogała
  Władysław Rogała
  Ortopeda
  Jaczewskiego 8, Lublin
  Jestem pacjentką doktora od 2015 roku. Wcześniej leczyłam się w warszawskim Centrum Onkologii. Kiedy przyszłam… więcej

  Paweł Andrzejewicz
  Paweł Andrzejewicz
  Ortopeda
  Jaczewskiego 8, Lublin
  bardzo dobry kontakt z pacjentem ,konkretna diagnoza,zalecenia poza tym bardzo mily lekarz,polecam wszystkim potrzebujacym… więcej

  Andrzej Ciszewski
  Andrzej Ciszewski
  Ortopeda dziecięcy, Ortopeda
  Hipoteczna 4, Lublin
  Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Bardzo miły, rzetelny, cierpliwy i chętny do udzielania wyczerpujących… więcej

  Dawid Pyzik
  Dawid Pyzik
  Ortopeda
  Dr K. Jaczewskiego 7, Lublin
  Młody,zdolny z duza wiedza dr .Poiecam Go bo naprawde pomogł mi.Wytłumaczył jakie bedzie leczenie kolana zeby zachowac… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Doświadczenie w operacjach z zakresu chirurgii ręki i stopy, podawaniu czynnika płytkowego PRP pod kontrolą USG, iniekcjach dostawowych pod kontrolą USG, badaniach USG narządu ruchu. W 2009 r. tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W 2007 r. tytuł doktora nauk medycznych. Od 2007 r. praca w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji SPSK4 w Lublinie. Od 2000 r. praca w Klinice Ortopedii i Traumatologii SPSK4 w Lublinie. W 2000 r. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo kompetentny lekarz. Otwarty i ukierunkowany na pacjenta. Udzielający wyczerpujących odpowiedzi nt diagnozy i leczenia. Polecam

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Miły, sympatyczny, kompetentny, usunął ból na który cierpiałam 2miesiące , oczywiście byłam leczona w tym czasie.Polecam, to dobry fachowiec, już zamówiłam następną wizytę bo chcę być wyleczona do końca.

  • M

   Z mojego doświadczenia Pan doktor nie jest kompetentnym lekarzem. Nie doinformowuje swoich pacjentów, spieszy się i nawet nie pamięta swoich pacjentów no chyba , że są mecenasami lub kimś innym z wyższej sfery. Do tego nie potrafi czytać wyników badań. Stwierdził u mnie osteoporozę a na wyniku wyszła osteotomia. O błędnej diagnozie dowiedziałam się kilka miesięcy po fakcie od innego lekarza i okazało się że bez potrzeby brałam przez ten czas leki na osteoporozę. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry lekarz. Jestem bardzo zadowolony po wizycie. Bardzo mily i przyjemny czlowiek. Fachowo podchodzi do problemu. Polecam :)

  • Wspaniały profesjonalista (w moim przypadku od haluksów) kompetentny, przyjazny i uczynny. Poprawnie zoperował mi haluksa (na pobyt 1-dniowy w Sanitasie) że po 30 dniach śmigałam samochodem do pracy ; jest to bardzo dobry lekarz.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Pawła Kuczyńskiego, dokładnie zbadał moje kolano, wszystko mi wyjaśnił, wszystko odbywa się spokojnie, bez zbędnego pośpiechu, opisał rzetelnie stan moich kolan, zaproponował leczenie. Ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Szczerze polecam Pana Doktora Kuczyńskiego! Jest bardzo miły, kompetentny, po lekach jakie mi przepisał obecnie właściwie nie mam już problemu z kolanami, a wcześniej było ciężko...Wizyta przebiega profesjonalnie, Pan Doktor nie spieszy się, (jak to jest najczęściej w prywatnych gabinetach), cierpliwie odpowiada na pytania, tłumaczy, wyjaśnia, naprawdę lekarz godny polecenia!

  • K

   naprawdę mistrz usg kolana [pewnie nie tylko] bardzo rzeczowy i dokładny ,bardzo miły i cierpliwy w dociekaniu

  • I

   Tak mnie zastanawia dlaczego ktoś kto się \"nie zgadza\" z daną opinią nie wyraził swojej, bo żadnych negatywnych komentarzy tu nie widać... A tego np że Doktor jest niesypmatyczny i nie tłumaczy na pewno nie można zarzucić...Stara się jak może i wydaje się że pomoc pacjentowi to dla Niego misja do spełnienia i dobro najwyższe a nie przykry obowiązek...Nie robi nic na odwal i w przeciwieństwie do innych przedstawicieli zawodu lekarskiego wie co to komunikacja interpersonalna! Życzę sobie i innym aby było więcej takich lekarzy.

  • G

   Dokładny, rzeczowy i cierpliwy. Ma indywidualne podejście do pacjenta, sympatyczny. Wszystko tłumaczy, z powołaniem. Dobrze robi usg. Polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG