Dr n. med.

Paweł Kuczyński verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz. Otwarty i ukierunkowany na pacjenta. Udzielający wyczerpujących odpowiedzi nt diagnozy i leczenia. Polecam

 • Szukasz ortopedy? Pacjenci polecają:

  Jerzy Kowalik
  Jerzy Kowalik
  Ortopeda
  Grenadierów 3, Lublin
  Kompetencje, konkrety, rzeczowe i fachowe podejście , nie tracisz czasu, wizyta zaplanowana i zrealizowana o określonej… więcej

  Paweł Andrzejewicz
  Paweł Andrzejewicz
  Ortopeda
  Jaczewskiego 8, Lublin
  Doktor Andrzejewicz udziielił mi wyczerpujacych informacji na temat przewlekłego bólu w okolicach łopatki. Doradził… więcej

  Andrzej Ciszewski
  Andrzej Ciszewski
  Ortopeda dziecięcy, Ortopeda
  Hipoteczna 4, Lublin
  Niesamowity lekarz, z ogromną wiedzą, bardzo pomocny i życzliwy, odpowiada na wszystkie pytania!!!!! więcej

  Łukasz Matuszewski
  Łukasz Matuszewski
  Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy
  Chodźki 2, Lublin
  Świetny specjalista z dużym doświadczeniem, godny polecenia. Z dobrym podejściem do pacjenta, rzeczowy i konkretny.… więcej

  Łukasz Czuraszkiewicz
  Łukasz Czuraszkiewicz
  Ortopeda
  Chodźki 3/34, Lublin
  Szczerze polecam tego lekarza. Pierwszy lekarz po "maratonie" wizyt u innych "specjalistow", który wyjaśnił problem.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Doświadczenie w operacjach z zakresu chirurgii ręki i stopy, podawaniu czynnika płytkowego PRP pod kontrolą USG, iniekcjach dostawowych pod kontrolą USG, badaniach USG narządu ruchu. W 2009 r. tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W 2007 r. tytuł doktora nauk medycznych. Od 2007 r. praca w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji SPSK4 w Lublinie. Od 2000 r. praca w Klinice Ortopedii i Traumatologii SPSK4 w Lublinie. W 2000 r. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo kompetentny lekarz. Otwarty i ukierunkowany na pacjenta. Udzielający wyczerpujących odpowiedzi nt diagnozy i leczenia. Polecam

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Miły, sympatyczny, kompetentny, usunął ból na który cierpiałam 2miesiące , oczywiście byłam leczona w tym czasie.Polecam, to dobry fachowiec, już zamówiłam następną wizytę bo chcę być wyleczona do końca.

  • M

   Z mojego doświadczenia Pan doktor nie jest kompetentnym lekarzem. Nie doinformowuje swoich pacjentów, spieszy się i nawet nie pamięta swoich pacjentów no chyba , że są mecenasami lub kimś innym z wyższej sfery. Do tego nie potrafi czytać wyników badań. Stwierdził u mnie osteoporozę a na wyniku wyszła osteotomia. O błędnej diagnozie dowiedziałam się kilka miesięcy po fakcie od innego lekarza i okazało się że bez potrzeby brałam przez ten czas leki na osteoporozę. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dobry lekarz. Jestem bardzo zadowolony po wizycie. Bardzo mily i przyjemny czlowiek. Fachowo podchodzi do problemu. Polecam :)

  • Wspaniały profesjonalista (w moim przypadku od haluksów) kompetentny, przyjazny i uczynny. Poprawnie zoperował mi haluksa (na pobyt 1-dniowy w Sanitasie) że po 30 dniach śmigałam samochodem do pracy ; jest to bardzo dobry lekarz.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Pawła Kuczyńskiego, dokładnie zbadał moje kolano, wszystko mi wyjaśnił, wszystko odbywa się spokojnie, bez zbędnego pośpiechu, opisał rzetelnie stan moich kolan, zaproponował leczenie. Ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Szczerze polecam Pana Doktora Kuczyńskiego! Jest bardzo miły, kompetentny, po lekach jakie mi przepisał obecnie właściwie nie mam już problemu z kolanami, a wcześniej było ciężko...Wizyta przebiega profesjonalnie, Pan Doktor nie spieszy się, (jak to jest najczęściej w prywatnych gabinetach), cierpliwie odpowiada na pytania, tłumaczy, wyjaśnia, naprawdę lekarz godny polecenia!

  • K

   naprawdę mistrz usg kolana [pewnie nie tylko] bardzo rzeczowy i dokładny ,bardzo miły i cierpliwy w dociekaniu

  • I

   Tak mnie zastanawia dlaczego ktoś kto się \"nie zgadza\" z daną opinią nie wyraził swojej, bo żadnych negatywnych komentarzy tu nie widać... A tego np że Doktor jest niesypmatyczny i nie tłumaczy na pewno nie można zarzucić...Stara się jak może i wydaje się że pomoc pacjentowi to dla Niego misja do spełnienia i dobro najwyższe a nie przykry obowiązek...Nie robi nic na odwal i w przeciwieństwie do innych przedstawicieli zawodu lekarskiego wie co to komunikacja interpersonalna! Życzę sobie i innym aby było więcej takich lekarzy.

  • G

   Dokładny, rzeczowy i cierpliwy. Ma indywidualne podejście do pacjenta, sympatyczny. Wszystko tłumaczy, z powołaniem. Dobrze robi usg. Polecam.