dr n. med.

Paweł Grochowicz

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg

29 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L

  Pan Doktor po mimo opóźnienia poświecił mi tyle czasu ile było potrzeba . Bardzo się stresowałam wizyta , badaniem ale to było zupełnie niepotrzebne ponieważ p Dr ma takie podejście , ze stres sam odchodzi . Szukał przyczyny , zlecił badania a nie tylko dał maść ,by zaleczyć dolegliwość. Za miesiąc mam kolejna wizytę .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  Konkretny, rzeczowy, komunikatywny. Tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały. Żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi. Zalecenia pisemne bardzo jasne i czytelne. Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Stawki

  Doktor Konkret - polski odpowiednik doktora House.
  Silna osobowosc, rzeczowe przedstawienie opcji, dokladny opis dolegliwości i szczegółowo rozpisane zalecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie StawkiUsługa: porada

  Bardzo kompetentny i komunikatywny. Rewelacyjne daje pan doktor pisemne pouczenia, co po kolei robić. Jestem pod wrażeniem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Stawki

  Konkretny i rzeczowy lekarz, który precyzyjnie opisał moje problemy zdrowotne zalecając jednocześnie określony sposób dalszego działania.
  Sposób prowadzenia rozmowy pozwala na śmiały, bez skrępowania, opis swoich zdrowotnych problemów.
  Krzysztof - wizyta 23.01.2018-Falck

 • B

  Po kolejnej wizycie z czystym sumieniem polecam P. Doktora: kulturalny, z empatią podchodzący do pacjenta, nie lekceważy pytań pacjenta a wprost przeciwnie - wyczerpująco na nie odpowiada. Badanie w gabinecie przeprowadza bardzo dokładnie, a na koniec spisuje zalecenia, co starszym osobom ułatwia ich przestrzeganie. Mój pierwszy kontakt z P.Doktorem był jeszcze w szpitalu na Solcu, gdzie m.in. przeprowadzał mi kolonoskopię. Porównując moje dotychczasowe 6 kolonoskopii ta przeprowadzona przez niego była wykonana najsprawniej i najdokładniej. Inni lekarze lekceważyli moje problemy, natomiast P.Doktor dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i odpowiednim podejściu do pacjenta daje mi wiarę w skuteczność leczenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się kilka dni temu. Chociaż była to tylko wizyta profilaktyczna, to idąc na nią, byłam przekonana, że ze względu na dość intymną specjalizację p. doktora będzie to krępujące, stresujące przeżycie. Na szczęście, pan doktor swoim spokojem, rzeczowością, ale i poczuciem humoru sprawił, że szybko zapomniałam w wstydzie. Otrzymałam wyczerpującą informację, wiele cennych wskazówek. Zamierzam w przyszłości korzystać z usług tego lekarza i z czystym sumieniem będę polecać go innym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Grochowicz jest doskonałym profesjonalistą, bardzo kompetentny, komunikatywny. Bardzo mi pomógł, wszystko cierpliwie wyjaśniał, dał praktyczne porady i zapisał pomocne leki. Serdecznie polecam innym pacjentom.

 • K

  Bardzo doświadczony lekarz, przeprowadza wnikliwy wywiad, stawia diagnozę opartą na faktach. Stanowcze podejście ale także bardzo dokładnie opisuje przypadłość włącznie z rysunkami, które lepiej pozwolą wszystko zrozumieć.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzetelna i profesjonalna konsultacja. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Konsultując się z tym lekarzem mam pewność, że jestem w rękach profesjonalisty.

Doświadczenie i kwalifikacje