Paweł Białobłocki

Fizjoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem wykwalifikowanym fizjoterapeutą, który specjalizuje się w terapii manualnej. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do klienta. Nie prowadzę terapii według schematów.… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem wykwalifikowanym fizjoterapeutą, który specjalizuje się w terapii manualnej. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do klienta. Nie prowadzę terapii według schematów. Zawsze słucham, wyjaśniam i doradzam, a cały plan rehabilitacji ustalam w oparciu o bieżące potrzeby osób które mi zaufały.

  Zapewniam najwyższą jakość usług. Ponadto korzystam z nowoczesnych form fizjoterapii i jak najświeższej wiedzy dzięki stałemu doszkalaniu się w swoim fachu.

  Oferuję wizyty w gabinecie na terenie miasta Wrocławia oraz rehabilitację w domu pacjenta (powiat wrocławski, oławski i brzeski). Zobacz całą moją ofertę na stronie www.wroclaw-fizjoterapeuta.pl

  Gwarantuję jak najszybszy powrót do pełni zdrowia!
  Do zobaczenia w gabinecie!

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł BiałobłockiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pawel is a very good and professional physiotherapist.
  With good knowledge of different techniques (such as taping, manual therapy, thermo-therapy, etc.) he fix me (accident in lumbar area) in less time than the expected.

  I highly recommend him!

  Thanks a lot :)

 • M

  Miałem problem z odcinkiem szyjnym. Po wizycie u Pana Pawła zakres ruchu był zdecydowanie większy, nie była odczuwalna blokada w obrocie głowy. Ponadto Pan Paweł pokazał mi kilka ćwiczeń, które wysłał mi również na wskazanego przez mnie @. Z pełną odpowiedzialnością polecę każdemu tego specjalistę.

 • Pan Paweł skutecznie uporał się z moim przewlekłym bólem kręgosłupa. Polecam odwiedziny u tego fizjoterapeuty :)

 • Świetny fachowiec, mimo młodego wieku bardzo doświadczony i kompetentny. Wyprowadza mnie na prostą po kilku nieprzyjemnych kontuzjach związanych z amatorskim uprawianiem sportu. O bólu już nie pamiętam, za to małymi krokami wracam do dawnej sprawności. Polecam !

 • Bolał mnie kręgosłup. Po rehabilitacji w przychodni zgłosiłam się do P.Pawła, ponieważ ból nie ustępował. Po kilku spotkaniach nie ma już śladu po bólu. Wiem też jak dbać o mój kręgosłup. Bardzo polecam tego fizjoterapeutę! :)

 • Witam, Pan Paweł bardzo pomaga mamie w jak najszybszym powrocie do pełni zdrowia po przebytym udarze mózgu. Z całego serca polecam Pana Pawła i dziękuję za rehabilitację mamy

 • Pan Paweł to świetny fachowiec, a do tego inteligentny i dowcipny młody człowiek :) Po masażu czułam się jak nowonarodzona i już się umówiłam na kolejną wizytę, gorąco polecam :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online