lek. dent.

Paweł Baranowicz

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Paweł Baranowicz. Lekarz dentysta, chirurg stomatolog. Współwłaściciel kliniki implantologicznej EKSTRADENT w Kielcach. Dr Paweł Baranowicz od 1998 roku zajmuje się implantologią. Jest… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Paweł Baranowicz. Lekarz dentysta, chirurg stomatolog. Współwłaściciel kliniki implantologicznej EKSTRADENT w Kielcach. Dr Paweł Baranowicz od 1998 roku zajmuje się implantologią. Jest konsultantem krajowym systemu Bego Semados, konsultantem – opinionleader`em systemu Biomet 3i. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI). Laureat nagrody Platinum Preferred oraz Platinum Elite systemu Biomet 3i w latach 201, 2012, 2013 oraz 2014. Otrzymał wyróżnienie w konkursie na Lekarza Roku 2005, 2013 oraz 2014 Jako ekspert – lekarz stomatolog był odpowiedzialny za metamorfozy laureatek programu „Fabryka Piękna”, wspólnego projektu telewizji Polsat Cafe i tygodnika Gala.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Paweł Baranowicz, stomatolog w mieście Kielce - Certyfikaty
 • Paweł Baranowicz, stomatolog - Certyfikaty
 • Paweł Baranowicz, Kielce - Certyfikaty

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Ekstradent w KielcachUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Doktor Paweł Baranowicz mistrz w swojej profesji,delikatny,usunięcie ósemki dolnej prawej bezproblemowo w niecałą minutę,miałem stracha,ale Asystentka i Lekarz powiedzięli żeby się nie bać bardzo polecam tą klinikę!!!

 • E

  Wizyta w Ekstradencie była miła,lecz długo trzeba czekać w rejestracji,Pan Baranowicz obejrzał tylko RTG panoramiczne zębów,nie spojrzał na kartę jakie leki przyjmuję i czy jestem na coś uczulona,powiedział aby umówić termin na kolejną wizytę na usunięcie korzeni zębów w dziąsłach.Dla mnie to nie jest przekonujące,takie podejście do pacjenta który ma ogromny strach przed zabiegiem.Zastanawiam się czy poddać się zabiegowi usunięcia korzeni zębów w dziąsłach w sedacji,mam obawy spore po takim podejściu do pacjenta.

 • K

  Fantastyczny lekarz i bardzo sympatyczny człowiek! Najpierw wyleczył zębodół, będący komplikacją po zabiegu w innej klinice, a w kolejnych miesiącach usunął mi 3 ósemki oraz siódemkę. Zabiegi były przeprowadzane pod narkozą. Co prawda były skomplikowane, ale zostały przeprowadzone bezbłędnie, 0 komplikacji. Mimo mojego ogromnego strachu przed wszelkimi zabiegami, wizyty w Ekstradencie nie były ani trochę stresujące. Polecam :)

 • Fachowiec niesamowity. Jestem po dwóch zabiegach chirurgicznych u Pana Baranowicza i jestem pod wrażeniem delikatności a zarazem precyzyjnosci Pana doktora.Pomimo że jestem panikara to atmosfera panująca w klinice i podejście profesjonalne Pana doktora bardzo mnie uspokaja przed i p po zabiegu .polecam bardzo,;)

 • A

  polecam wszystkim p.dr. Baranowicza człowiek z powołania, bardzo miły i bardzo delikatny ,usuwałam ósemkę ,minutka i po zębie zero bólu i stresu !!!!!

 • J

  P.Doktor usunoł mi wczoraj òsemkę ,byłam zaskoczona że trwało to bardzo krótko i wcale nie bolało to był mòj pierwszy wyrwany ząb .Doktor przywròcił mi wiarę że dentysta to też człowiek wrażliwy na bòl.Bardzo sympatyczny i miły człowiek ,polecam Pana Doktora każdemu kto miał złe doświadczenia u dentysty ten człowiek robi to z sercem i wielkom pasją

 • S

  Nie mogę ocenić kunsztu lekarskiego, bo do zabiegu nie doszło.Oceniam postawę i przestrzeganie procedur. Przed przyjęciem przez lekarza wypełniłam szczegółową ankietę na temat mojego stanu zdrowia, przyjmowanych leków itd. Nie wiem, jaki to miało sens skoro dr nie zapoznał się z tym i chciał przystąpić do zabiegu. Gdybym zaufała profesjonalizmowi lekarza i procedurom kliniki mogłabym mieć bardzo poważne problemy. Na szczęście postanowiłam się upewnić, pytając lekarza o bezpieczeństwo zabiegu w mojej sytuacji. Wybierając znanego i cenionego lekarza w znanej i cenionej klinice oczekuję bezpieczeństwa.

 • Jestem po dwóch zabiegach chirurgicznych, wykonanych przez Pana Doktora i jego Drużynę i nie mogę złego słowa powiedzieć!! Tak fantastyczni ludzie, prawdziwi zawodowcy, a przy tym tacy "ludzcy" dla pacjenta. Pan Doktor i Jego Drużyna dla mnie są na medal!!

 • Napisze tak na gorąco, pan Doktor Baranowicz przywrócił mi wiarę w stomatologów. Po bardzo nieprzyjemnych wizytach w kilku gabinetach gdzie ból był nie do zniesienia i często bez znieczulenia mimo iż prosiłam o nie. Ząb nadaje się do leczenia kanałowego, pan Doktor założył mi lekarstwo i za tydzień kolejna wizyta, powiem Wam szczerze że nie mogę się doczekać. Fachowiec w 100%.... przemiły, odpowie na każde pytanie i co ważne bardzo delikatny. Polecam pana Doktora z czystym sumieniem...

 • K

  Super fachowiec i do tego bardzo ciepły człowiek z super podejściem do pacjenta. Miałam ostatnio usuwaną szóstkę i mimo moich wielkich obaw i ogromnego strachu, Pan Doktor usunął ją bardzo szybciutko, nic nie bolało podczas zabiegu ani po usunięciu, opuchlizny też nie było.
  Z cierpliwością odpowiadał na moje pytania a miałam i sporo ;-) POLECAM DOKTORA PAWŁA BARANOWICZA !!!