Adresy (3)

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny Paulina Flis-Czech
Podwale 62, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych seksuologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł

Psychoterapia online • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Ginemedica
ul. Sienkiewicza 28B/1, Śródmieście, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych seksuologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Konsultacja onlinePodwale 62, Wrocław

240 zł

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny Paulina Flis-Czech


ul. Sienkiewicza 28B/1, Wrocław

200 zł

GinemedicaPodwale 62, Wrocław

240 zł

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny Paulina Flis-Czech180 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Podwale 62, Wrocław

340 zł

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny Paulina Flis-CzechPodwale 62, Wrocław

300 zł

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny Paulina Flis-CzechPodwale 62, Wrocław

260 zł

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny Paulina Flis-Czechul. Sienkiewicza 28B/1, Wrocław

250 zł

GinemedicaPodwale 62, Wrocław

300 zł

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny Paulina Flis-Czech

Moje doświadczenie

O mnie

KONSULTACJE ONLINE
certyfikowany seksuolog kliniczny, psycholog, psychoterapeuta

* Psychotherapy in English

za...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Seksuologia
  • Psychoterapia
  • Terapia behawioralna

Znajomość języków

  • Angielski

23 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia online

Z panią Pauliną terapię zacząłem około dwóch lat temu i od momentu przekroczenia progu jej gabinetu po raz pierwszy moje życie uległo całkowitej zmianie na lepsze. Jej temperament, sposób prowadzenia spotkań jak i nadążanie zarówno za długimi wywodami pełnymi szczegółów mojego wewnętrznego świata jak i urywaną, bezładną mieszaniną zdań w te gorsze dni razem stworzyły podczas sesji klimat, który dla mnie stał się czymś bardzo szczególnym. Terapia stała się dla mnie bardzo ważnym punktem każdego tygodnia, takim "me time", po którym nabywam zupełnie nowe spojrzenie na rzeczywistość i moje problemy. Pani Paulina pomogła mi w uświadomieniu sobie że OCD, z którym wstępnie przyszedłem to niekoniecznie problem, który bierze się z tematów moich obsesji jako takich ale z zupełnie innego źródła. W ciągu roku od rozpoczęcia terapii przeszedłem drogę od całkowitej, potwornej rozsypki gdzie obsesje i napady lęku uniemożliwiały mi już normalne funkcjonowanie do osoby, która z własnej woli stawiła czoła toksycznemu środowisku i temu w jaki sposób to środowisko ją krzywdziło. Zacząłem żyć własnym życiem - w zgodzie z tym co ja sam uważam w nim za ważne. Podjęcie terapii sprawiło, że odnalazłem w sobie siłę, której istnienia nigdy bym u siebie nie podejrzewał.
Spotkania odbywały się regularnie, z dodatkowymi sesjami w razie potrzeby. Pani Paulina przywiązuje dużą wagę do prowadzenia terapii w sposób profesjonalny, zgodny z zasadami które zostały wyraźnie ustalone i przewidują możliwość zaistnienia różnych losowych i awaryjnych sytuacji. Jednocześnie jednak sposób prowadzenia sesji nie budzi w żadnym wypadku wrażenia że jest się zmuszonym podążać za jakąkolwiek konkretną formą pracy czy wypowiedzi.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia online

Bardzo polecam panią Paulinę. Trafiłam do niej z objawami lękowo-depresyjnymi. Pani Paulina bardzo szybko potrafiła zdiagnozować przyczyny, czy też raczej pokierować mnie, abym sama doszła do tego co nie gra. Myślę, że warto skorzystać z terapii w momencie kiedy wydaje nam się, że jeszcze mamy kontrolę nad sytuacją, ale tak naprawdę czujemy już, że nie wszystko jest ok. Nie warto czekać, aż będzie naprawdę źle. Każdy z nas ma jakieś nieprzepracowane emocje i taka terapia naprawdę pomaga na co dzień w funkcjonowaniu. Pani Paulina jest super, jest bezpośrednia, konkretna, przenikliwa i zawsze bardzo punktualna. Jest bardzo życzliwa i cały czas zachowuje bardzo profesjonalne podejście. Polecam bardzo

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna psychoterapia

W czasie terapii udało mi się zrozumieć i pokonać moje lęki i fobie. Pani Paulina posiada bardzo dużą wiedzę zarówno z zakresu psychologii jak i seksuologii i pomogła mi m.in. przejść przez proces samoakceptacji. Doceniam wiedzę i metody pracy, profesjonalizm oraz organizację. Zawsze z dużym wyprzedzeniem byłem informowany jeśli pojawiały się jakieś zmiany organizacyjne.
Jestem pewien, że Pani Paulina będzie w stanie pomóc osobom, które borykają się z brakiem zrozumienia i odrzuceniem


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ginemedica

Cierpię na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Leczę się już prawie 2 lata. Zdecydowanie się na terapię było jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam i cieszę się, że trafiłam na Panią Paulinę jako moją terapeutkę. Pani Paulina jest terapeutką wyrozumiałą, słuchającą, celnie zadaje pytania i razem pracujemy nad moim problemem. Muszę zaznaczyć, że praca jest wielopoziomowa, bo choć moim głównym problemem jest OCD to pracuję również nad poczuciem własnej wartości i innymi problemami, które wpływają na moje zaburzenie. Mam poczucie, że Pani Paulina jest bardzo wnikliwą, empatyczną i rzetelną terapeutką. Podchodzi do pacjenta całościowo, kompleksowo, stara się dogłębnie poznać i rozwiązać problemy. Choć z początku może się wydawać, że nic się nie zmienia, to nie prawda. Moja terapia przyniosła mi spektakularne efekty, a ja sama nawet nie wiem kiedy zmieniłam swoje zachowania. Moja jakość życia psychicznego polepszyła się do poziomu, którego nigdy bym nie osiągnęła bez świadomości jaką daje terapia. Polecam wszystkim niezdecydowanym i cierpiącym na podobne co moje zaburzenia Panią Paulinę jako swoją terapeutkę.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna psychoterapia

Pierwszym wrażeniem przy wizycie była absolutna rzeczowość. Przede wszystkim jednak wizyty u pani Pauliny, pozwoliły mi przewartościować pewne kwestie, a także znaleźć w sobie zasoby, aby poradzić sobie z nurtującymi mnie problemami.
Szczerze polecam!!!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna psychoterapia

Pani Paulina jest psychologiem, który od samego początku wzbudza zaufanie, niczego nie narzuca w terapii i cierpliwie wysłucha. Podchodzi do każdego problemu pacjenta bardzo profesjonalnie. Dzięki psychoterapii z Panią Pauliną nauczyłam się radzić sobie ze swoimi słabościami i problemami oraz widzieć więcej plusów w życiu niż minusów :)


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna

Do Pani Pauliny przyszłam z polecenia psychiatry. Przyznaję, że początkowe wizyty sprawiały mi trudność i nie czułam się przekonana, aczkolwiek wiedziałam, że ten czas minie i tak się stało. Po kilkumiesięcznej terapii stwierdzam, że z pomocą Pani Pauliny moje samopoczucie poprawiło się i lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby. Wspólnie wnikamy w podłoże moich problemów i analizujemy je. Dotychczas nie miałam świadomości, że to z czym zmagam się na co dzień, tak mocno wynika z przeżyć z dalekiej przeszłości. Pani Paulina daje mi przestrzeń do wyrażania swoich emocji i do kontemplacji. Jest osobą bardzo uważną i wnikliwą. Słucha i skupia się na tym, co mówię, zwraca uwagę na najważniejsze aspekty moich wypowiedzi, na rzeczy, na które ja nigdy nie zwracałam uwagi. Dzięki Pani Paulinie ja również zaczęłam przykuwać większą uwagę do wypowiadanych słów. Efekty naszej pracy zmieniają mnie na lepsze - dostrzegam to ja, jak i moi znajomi. Jestem bardzo zadowolona z terapii i z jej wyników, chociaż wiem, że przede mną jeszcze długa droga.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna konsultacja seksuologiczna

Przyszłam na pierwsza wizytę konsultacyjną do Pani Pauliny 1,5 roku temu. Byłam przekonana, że mam do przepracowania jeden konkretny problem i po kilku wizytach się z tym uporam. Podczas spotkań okazało się, że jest dużo więcej obszarów do zmiany/poprawy. Nie byłam kompletnie świadoma procesów, które we mnie zachodzą, i które wpływają niekorzystnie na wiele aspektów mojego życia. Dzięki współpracy z Panią Pauliną odkryłam prawdziwą siebie. Zrozumiałam, jak i dlaczego dotychczas tak funkcjonowałam. To, czego dowiaduję się o sobie podczas sesji, jest najcenniejszą lekcją, z której czerpię bardzo wartościowe treści. Nie zawsze jest łatwo, nie zawsze przyjemnie, ale zawsze warto. Efekty w postaci dobrego samopoczucia i satysfakcji z życia rekompensują wszelki trud, który jest nieunikniony w procesie terapeutycznym.
W mojej opinii, Pani Paulina jako terapeuta, jest bardzo kompetentnym specjalistą. Czasem wystarczy, że zada jedno pytanie, a potrafi skłonić do bardzo głębokiej refleksji. Osobiście uwielbiam również poczucie humoru Pani Pauliny, dzięki któremu bardzo swobodnie czuję się podczas wizyty. Oczywiście nie umniejsza to w żaden sposób profesjonalnemu podejściu do sesji.

Jestem wdzięczna, że w pracy nad sobą spotkałam właśnie Panią Paulinę-odpowiednią osobę, na odpowiednim miejscu.

Jeśli jest ktoś, kto jeszcze się waha zrobić pierwszy krok to serdecznie zachęcam by podjąć tę próbę :)


K
Profil zweryfikowany

Na swoją pierwszą wizytę (w marcu tego roku) poszedłem z dużymi trudnościami, ze swoim problemem długo nie chciałem iść do specjalisty. Pierwsze kilka wizyt byłem sceptyczny i nie do końca przekonany o sensowności terapii. Z czasem widzę ogromną poprawę w różnych aspektach mojego życia, dzięki terapii mam lepsze samopoczucie, jest bardziej świadomy siebie i swoich potrzeb, umiem lepiej wyrażać siebie i dawać więcej z siebie innym.
Początkowy problem, z którym przyszedłem, jest dużo mniejszy. Co więcej dzięki Pani Paulinie dostrzegłem, że tak naprawdę jest objawem poważniejszym problemów, których w większości nie dostrzegałem. Mimo, że to jest tylko godzina tygodniowo, to postępy są bardzo wyraźne w perspektywie tygodni, a tym bardziej miesięcy. Pomaga mi to w zrozumieniu bardziej siebie i swoich zachowań, swoich reakcji.
Pani Paulina jest osobą wnikliwą i konsekwentną, uważnie słucha, daje czas i przestrzeń do zajęcia się swoimi emocjami i myślami. Skupia uwagę na zagadnieniach, które mogą być ważne jej zdaniem, a co sam niejednokrotnie pomijałem bez zastanowienia jako coś zupełnie "naturalnego". Co więcej, w trakcie rozmowy jest więcej miejsca na swoje przemyślenia, ważne jest dlaczego dla mnie coś jest istotne, dlaczego myślę w taki czy inny sposób.
Cieszę się, że nie zrezygnowałem z tych spotkań przez początkowy sceptycyzm, bardzo dużo mi to daje w moim życiu.


G
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Seksuologiczna

Poszlam do pani Pauliny po dlugim oczekiwaniu na wizyte i niestety musialam wyjsc z niej wczesniej, poniewaz czulam sie bardzo niekomfortowo. Od poczatku mialam wrazenie, ze pani Paulina wyglada na zblazowana i jest do mnie niemila, rowniez nie bylo normalnego przedstawienia sie na powitanie i podania reki. Widzac, ze czuje sie niekomfortowo, nie probowala zadac inaczej pytania lub poprowadzic dyskusje na inny tor, lecz drazyla temat niemilym tonem. Po tym jak powiedzialam, ze widze, ze nic z tego nie bedzie, zrobila sie nagle milsza i doradzila mi innych terapeutow. Niestety nie zgadzam sie, ze jest osoba empatyczna dla kazdego typu czlowieka.

mgr Paulina Flis -Czech

Szanowna Pani,
staramy się aby terminy oczekiwania na wizytę były jak najkrótsze i informujemy o dostępności innych terapeutów, tak aby pacjent miał możliwość wyboru i świadomość dyspozycyjności specjalistów.
Niestety w tym przypadku chciałabym przypomnieć, że to Pani wcześniej kilkukrotnie odwoływała umówione terminy, również w innych placówkach.

Trudno odnieść się do Pani wrażenia mojej osoby, nie zawsze terapia czy konsultacja jest przyjemna i miła bowiem pacjent musi konfrontować się z trudnymi dla niego tematami wobec obcej dla siebie osoby. Rozumiem ze w takiej sytuacji mogła się Pani czuć niekomfortowo ponieważ widziałyśmy się po raz pierwszy. Według moich zasadach profesjonalnej pomocy terapeutycznej nie mam zwyczaju witać się z pacjentem podając dłoń - dotyk między prowadzącym a pacjentem po prostu nie istnieje, a wszelkie wątpliwości mogą być omówione podczas spotkania, jeśli tylko budzi to niepokój i dyskomfort zgłaszającego się. Chętnie natomiast mogę opowiedzieć o sobie i sposobie mojej pracy aby uspokoić niepewnego pacjenta, co też uczyniłam aby pomóc Pani oswoić się z nową sytuacją.

Być może Pani oczekiwania wobec roli terapeuty były inne niż standardy profesjonalnej pomocy terapeutycznej. Stąd też może czuje się Pani rozczarowana wobec początkowego wyobrażenia, z którym Pani się zgłosiła. W takiej sytuacji, kierując się zasadami etyki zawodowej, po szczegółowym omówieniu tych kwestii podczas konsultacji, poleciłam innego specjalistę, który może Pani pomóc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

27 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące uzależnienie od seksu

Potrzebuję pomocy. Nie wiem co robić. Czy powinnam tkwić w tym związku?
Stoję przed ważnymi decyzjami. Mamy z partnerem kupować działkę, brać kredyt na dom. Dziecko już mamy. Więc tak czy siak jesteśmy związani ze sobą na całe życie, w takiej czy w innej formie. Nie wiem co robić... nie tylko dlatego, że budowanie domu, że kredyt, że wspólne życie... ale dlatego, że mojego partnera kocham, kocham ponad wszystko. Całym ciałem, sercem, głową, duszą.
Ale coraz częściej boję się, że on mnie porzuci, zostawi, że związek z taką namiętnością nie może się udać. Wprawdzie męczy mnie lęk przed porzuceniem, chyba wynik bycia porzuconą przez ojca jako dziecko, ale to chyba już nadinterpretacja.
Zacznę może od początku. Kilka lat temu poznaliśmy się, zakochaliśmy się w sobie. Dużo razem przeszliśmy, ale od zawsze byliśmy super związkiem - pełnym radości, wspólnych pasji, zainteresowań, pełnym czułości i chęci do bycia obok siebie... o wszystkim rozmawiamy, szanujemy się i lubimy ze sobą być.
Wiem, że mój facet kocha mnie bez dwoch zdań. Walczy o mnie, dba, stara się, jest wobec mnie czuły i uważny.
Na początku też mieliśmy super seks. Ja nigdy nie byłam "kłodą", a poza tym zawsze miałam ochotę na zbliżenia, nigdy nie odmawiałam. Później zaczęłam sama inicjować, potem już się dopraszać, byłam odrzucana regularnie. A to głowa boli , a to zmęczony, zasypiający, a to późno, itd itd.
Zaczęłam popadać w kompleksy. Dopatrywałam się wad w sobie. Myślałam, że to właśnie lubi - kręcone, ciemne włosy, proporcjonalnie długie nogi, wcięcie w talii, bardzo duży biust, ładna twarz.
Ale cóż się okazało - mój partner woli porno ode mnie. Czasami robił to nawet, gdy byłam w domu, w pokoju obok. Wtedy jeszcze wyglądałam ładnie, byłam zgrabna, nie mięliśmy dziecka, nic nas nie krępowało - pełna wolność i wieczne "tak" z mojej strony. Regularnie wolał patrzeć na aktorki porno zamiast kochać się ze mną. A skoro już jesteśmy na takich tematach, to dodam, że nie jestem pruderyjna i chętnie wezmę udział nawet w tych bardziej pikantnych zabawach.
Mimo to było coraz gorzej. Była porno Jessica, dla niej była seksualność mojego partnera, dla mnie było przytulanie w nocy i miła czułość i wykręty, że "śpiący".
Rozmawialiśmy o tym, płakałam, on tłumaczył, że wszyscy faceci oglądają porno, że to tylko takie machinalne, odruchowe, biologiczne.
Może i oglądają porno... Pewnie. Ale chyba wtedy, gdy nie mają partnerki seksualnej... lub gdy czegoś im brakuje, może gdy mają seks za rzadko, może gdy seks jest nudny, nie wiem... Ale czy to normalne, że facet ucieka w porno, gdy ma w domu zdrową, ładną kobietę, która jest otwarta, chętna i "łasi się" co wieczór?
Wybuchałam kilka razy. Kilka razy o tym rozmawialiśmy.
Gdyby wyciąć z życia te epizody, bylibyśmy parą idealną. Miłość, szacunek, wspólne dbanie o siebie, ciekawe życie, radość, czułość, plany, marzenia.
Ale pewnego dnia wróciłam do domu. Miałam być wieczorem, ale przyjechałam od razu po pracy. Cóż tam? W przeglądarce historia szukania prostytutek w okolicy. Prostytutek. Ogłoszeń typu "seks za kasę". Złamał mi serce. Świat mi się zawalił.
Pękłam. Był krzyk, płacz, rozstanie, błaganie na kolanach o wybaczenie i tłumaczenie, że nie zamierzał nigdzie dzwonić, że to tylko obrazki, że są bardziej "prawdziwe" niż reżyserowane filmiki. Wyznał mi , że ma problem, że to coś czego się wstydzi.
Płakał, błagał. Dałam szanse. Mieliśmy iść na terapię, pracować.
Coś jakby się rozpaliło na nowo. NA CHWILĘ.
Co los zgotował takiej kretynce jak ja?
Podczas tej chwili zaszłam w ciążę.
Cieszyliśmy się, w końcu i tak mięliśmy mieć dzieci, marzyliśmy o rodzinie, o domu na łące. Zmiana planów, szok, strach, ale też radość.
No i co? Mamy syna. Szukamy domu.
Ale chyba nie muszę mówić, że po ciąży nie wyglądam jak stara ja.
Mam nadwagę (mimo ćwiczeń, racjonalnego żywienia, karmienia piersią) - coś po prostu się zepsuło. Będę musiała się leczyć, gdy przestanę karmić, ale nadwaga narazie jest. Brzuch rozciągnięty i wiszący od ogromnej ciąży, rozstępy, włosy mi wypadły. Mogę się starać, kombinować, ćwiczyć, chodzić do fryzjera. Nie wyglądam przecież lepiej niż kiedyś. I już nie będę.
Nie będę coraz młodsza, piękniejsza, coraz zabawniejsza w natłoku bycia pracującą zawodowo matką niemowlaka.
Moje ciuchy w rozmiarze 36 leżą odłogiem, a ja kupuję 40, ostatnio sięgnęłam po 42. Załamuję się, nie chce juz wychodzić, kupować sobie nic, spotykać się ze znajomymi, mam wrażenie, że moje próby upiększenia siebie też nie mają już sensu. Nic nie ma sensu.
Czuję się jak śmieć, nie chcę już się z nim kochać, bo czuję się jakby to robił z litości.
Czuję się jak żebrak. Jak największa paskuda na świecie. Jak nie kobieta.
Co natomiast jest na pewno? Jest z nami nadal porno... A na dodatek niektóre kobiety wyszukiwane przez niego są podobne do mnie!
Porno przy każdej możliwej sposobności. Nawet w toalecie, gdy jestem 2 metry obok, a on oddaje mi dziecko i mówi, że "musi szybko do toalety", bo niby potrzeba "toaletowa". Nie jest lepiej. Jest gorzej i skoro kiedyś (gdy byłam atrakcyjna) było tak źle, to dlaczego miałoby się teraz poprawić?
Kiedy chciał się ze mną kochać (pewnie dla pielęgnowania związku i z przymusu) - najpierw musiał pooglądać w WC jakieś świństwa, żeby w ogóle się podniecić.
Gdy wyjdę, gdy zniknę, albo i nie zniknę, natychmiast przybywają jego ukryte fetysze (np. fetysz stóp, którego wcale nie oceniam i byłabym też na to otwarta) i jego cholerny telefon w karcie incognito...
Gdyby nie to... pełna miłość i szczęście.
Jaką mrzonką żyję? ...
Co mam robić?
Jak mam żyć?

Dzień dobry, Pani wiadomość jest poruszająca, pojawia się tu wiele wątków. Jest w Pani wiele lęku i zagubienia. To na pewno nie łatwe poukładać sobie te wszystkie okoliczności i wydarzenia. Być może poszukanie wsparcia i odbycie konsultacji/podjęcie terapii mogłoby pomóc poukładać ten nieznośny chaos. Proszę rozważyć taką możliwość. Pozdrawiam i zapraszam.

mgr Paulina Flis -Czech

Jestem już ze swoją dziewczyną od lat dwóch. Mamy po 18 lat. Po jednym z nieudanych stosunków występuje u mnie problem, że już podczas nakładania prezerwatywy, wydaje mi się, że z powodu stresu penis opada. Jak temu zapobiec i co można zrobić ?

Dzień dobry, Niepokój czy zdenerwowanie przy zakładaniu prezerwatywy bardzo często towarzyszy młodym mężczyznom. Zbieranie doświadczenia w życiu seksualnym może być stresujące dla młodego kochanka, który chciałby dobrze wypaść i zadowolić partnerkę. W okolicznościach kiedy przypadłość taka spowodowana jest czynnikami psychogennymi pomaga podjęcie leczenia w ramach terapii seksualnej i zredukowanie lęku wraz z nabyciem nowych umiejętności. Pozdrawiam i zapraszam

mgr Paulina Flis -Czech

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania