Umów wizytę Zapytaj lekarza 57 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji), psychoterapii poznawczo behawioralnej, seksuologiem (obecnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: pierwsza konsultacja psychologiczna / seksuologiczna

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pierwszą wizytą. Pani Patrycja spełniła i przewyższyła moje oczekiwania co do tego jak wyobrażałem sobie odpowiednią dla mnie terapię. Cała sesja była wypełniona konkretami. Dostałem bardzo profesjonalne informacje i zalecenia dotyczące mojego stanu zdrowia. Zamiast skupiać się na przeszłości, od razu otrzymałem zadanie domowe, tak że już po pierwszym spotkaniu mam poczucie że coś osiągnąłem. Pod koniec sesji nie miałem najmniejszych wątpliwości co do tego, że chcę terapię u Pani Patrycji kontynuować.

  Szczerze polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Spotkania z Panią Patrycją odbywają się w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze. Już 2 spotkania z Panią psycholog dały mi nadzieję i utwierdziły w przekonaniu, że mogę poradzić sobie z depresją. Przez szybkie rozpoznanie mojego problemu mogę zabrać się do działania i walki z chorobą. Jestem bardzo zadowolona z wizyt ! Gorąco polecam !

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Patrycja to pierwszy psycholog od którego nie uciekłam po pierwszych wizytach - wspaniałe jest to, że jak rozmawiam z P. Patrycją nie czuję się jak "pacjent", tylko jak człowiek i tak też jestem traktowania. P. Patrycja jest miła, konkretna i bardzo wspierająca. Widzę, że te parę miesięcy wspólnej pracy dużo mi dało i zmieniłam się na lepsze. Bardzo cieszę się, że trafiłam akurat do niej. Patrycja, dziękuję za wszystko i życzę powodzenia

 • F

  Pani Patrycja jest bardzo ciepła osoba, która jest w stanie wyczuć kiedy pacjent potrzebuje mówić, a kiedy słuchać. Jest to moja trzecia wizyta i czuje ogromna różnice, ponieważ Pani Patrycja pozwala spojrzeć na różne rzeczy z innej perspektywy.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: pierwsza konsultacja psychologiczna / seksuologiczna

  Pani Patrycja jest profesjonalistką. Skoncetrowała się na moim problemie i rozwiązaniu go, bez grzebania w głowie, bez długiej terapii. Pomogła mi w krótkim czasie wyjść ze stanu, który uniemożliwiał normalne funkcjonowanie. Wytłumaczyła mi mechanizmy działania, pomogła sobie radzić w trudnych sytuacjach. Byłem przeciwny jakimkolwiek wizytom u psychologów, ale dzięki Pani Patrycji zmieniłem swoje nastawienie i chce nad sobą nadal pracować.

  Patrycja Satkiewicz2018-03-08

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  Super atmosfera, miło, na luzie, a na dodatek w przyjemnym otoczeniu, co też jest ważne. Rozmowa z p. Satkiewicz daje dużo pozytywnych emocji, od razu jasne jest, że podchodzi do każdego indywidualnie, bez oklepanych formułek. Osobiście już po jednym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na dobrego psychologa :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło byc gorzej. Czasem jest tak, że samemu nie udaje sie odnaleźć prawidłowej drogi.
  P. Patrycja jest „światełkiem” a gdy jest ciemno, nie widzisz czubka swojego nosa, ona bierze Cie za reke i z Toba idzie tą drogą. Pozniej juz jest tylko lepiej... zaufaj mi


  Ja. Zawsze silna i niezależna kobieta. Potrafiąca bronić swego. Żyć po swojemu. Ciesząca sie z małych i dużych rzeczy.
  No właśnie jednak...

  ...przyszedł taki czas w moim życiu w którym moje demony z przeszłości jak i TE ze skory i kości zaczęły równać mnie z ziemia.
  Wtedy zdałam sobie sprawę ze wszytskiego zrobiło sie za dużo, chciałam sie wycofać, nie mogłam, zaczelam sie dusić. Stojąc na krawędzi szukałam rozwiązań - nieskutecznie. Moje drogi wyjścia stały sie labiryntem bez wyjścia.

  Na granicy swojej wytrzymałości uznałam ze potrzebny mi fachowiec i tak JA znalazłam swoje „światełko w tunelu”.


  Teraz świadomie moge powiedzieć, ze jestem na dobrej drodze.

  Dziękuje.

  Patrycja Satkiewicz2018-03-14

  Bardzo bardzo dziękuję za tę opinię. Kibicuje Pani w Pani "dobrej drodze" :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo konkretna, ale przy tym ciepła. Cierpliwa i spokojna, nie wywołując jednak efektu ,,flaków z olejem'' jak to czasem bywa w tym zawodzie... Bardzo kompetentna, z dużą wiedzą.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: porada psychologiczna

  Wspaniała psycholog o wielkim sercu. Poświęciła mi i mojej siostrze tak dużo czasu ile potrzebowalysmy. Wytłumaczyła i opowiedziała dokładnie o problemie z którym się spotkalysmy. Czego oczywiście od innych lekarzy nie uzyskalysmy. Polecam z czystym sumieniem :)

  Patrycja Satkiewicz2018-02-08

  Bardzo dziękuję :) dużo siły i cierpliwości życzę, liczę, że wszystko ułoży się po Waszej myśli.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: trauma powypadkowa

  Do Pani Psycholog trafiłam z polecenia pani,która mnie rehabilitowała,powiedziała,że Pani Patrycja jest profesjonalistką i bardzo jej pomogła.Nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu terapii,więc przed pierwszą wizytą bardzo się denerwowałam,okazało się niesłusznie,bo Pani Psycholog to również bardzo miła i ciepła osoba.Dziękuję losowi,ze trafiłam do tej właśnie Pani Psycholog,żałuję tylko,że tak póżno,bo niepotrzebnie tak długo borykałam się z problemami,które mnie przerosły.Już po paru wizytach zaczęłam lepiej spać a moje lęki powoli znikają w miarę stosowania zaleceń Pani Psycholog.Obecnie jestem na rehabilitacji szpitalnej i z niecierpliwością czekam na dokończenie mojej terapii u Pani Psycholog.

  Patrycja Satkiewicz2018-03-14

  To bardzo miłe, co Pani napisała. Mam nadzieję, że czuje się Pani zdecydowanie lepiej.

Pytania pacjentów (26)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji), psychoterapii poznawczo behawioralnej, seksuologiem (obecnie kończę studia podyplomowe z seksuologii klinicznej). Cały czas się dokształcam, uczestniczę w szkoleniach i kursach.
  Pracuję z osobami dorosłymi (od 18 roku życia). Prowadzę psychoterapie oraz terapie seksuologiczną indywidualną (również online przez skype), ale też prowadzę grupy oraz pracuję z parami / małżeństwami. Każda sesja indywidualna trwa 50 minut do maksymalnie godziny, a terapia par/małżeństw: 80 minut do maksymalnie 90 minut.

  Pracuję z człowiekiem, a nie z problemem i to właśnie człowiek jest w mojej pracy najważniejszy. Nie oceniam, wyrażam szacunek do klienta i kwestii poruszanych na sesji, duży nacisk kładę na potrzeby klienta. Towarzyszę w procesie zmiany wykorzystując swoją najlepszą wiedzę i doświadczenie. W swojej pracy stosuję zasadę poufności zgodną z etyką zawodu.

  Pozostaje pod stałą superwizją. Przeszłam własną terapie szkoleniową. Posiadam aktualne ubezpieczenie OC zawodu. Nie jestem lekarzem, a więc nie wypisuje recept i zwolnień. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

  Przyjmuję w prywatnym, kameralnym gabinecie na Dolnym Mokotowie. W przypadku osób spoza Warszawy, prowadzę również sesje online. W szczególnym sytuacjach zgadzam się na wizyty domowe w obrębie Warszawy.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Psychologia na Uniwersytecie SWPS (2007 r.)
 • Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach w Centrum TSR
 • Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej
więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Poradnia dla osób uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu (Warszawa)
 • Biuro psychologa koordynatora Komendy Głównej Policji (Warszawa)
 • Dom dziecka (Warszawa)
 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia (Warszawa)
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia