mgr

Patrycja Satkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog

51 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji), psychoterapii poznawczo behawioralnej, seksuologiem. Cały… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  Pani Patrycja jest bardzo kompetentną i sympatyczną osobą. Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do niej, ponieważ poprzedni terapeuta i psycholog byli kompletnie nietrafieni. Pani Patrycja jest zainteresowana pacjentem, zadaje mu "prace domowe" i przygotowuje materiały, na których pracujemy podczas sesji. Nareszcie zrozumiałam czym są moje stany i zaczęłam z nimi walczyć. Polecam wizyty u Pani Patrycji!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  Do gabinetu trafiłam z własnej woli, była to świadoma decyzja. Główną przyczyną były problemy w małżeństwie, z którymi od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić, ale także chęć pracy nad sobą i swoim życiem. Już na pierwszej wizycie padło hasło 'współuzależnienie', którego miałam być typowym przykładem. Kolejne wizyty oraz polecona literatura, utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że rzeczywiście jestem osobą współuzależnioną, a co najważniejsze, czułam coraz to większe pragnienie wyjścia z tego stanu. Pani Patrycja jest świetnym fachowcem - to miła, życzliwa osoba, ale co równie ważne, kompetentna, pewna siebie, stanowcza, w sposób jasny i zrozumiały wyrażająca swoją opinię dotyczącą omawianego problemu. Nazywa rzeczy po imieniu oraz daje konkretne wskazówki. Skutecznie zachęca do pracy nad samym sobą. Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę. Z czystym sumieniem serdecznie polecam :)

  Patrycja Satkiewicz2018-07-12

  Bardzo dziękuję za tę opinię i cały czas zachęcam do dalszej pracy nad sobą

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: konsultacja psychologiczna / seksuologiczna

  Bardzo dobra specjalistka. Pomogła mi uporządkować moje myśli i ustawić wszystko na właściwe miejsce. Dzięki niej wiem i rozumiem siebie lepiej i mogę szczęśliwie budować swoje życie. Bardzo polecam Panią Patrycję :)

  Patrycja Satkiewicz2018-06-26

  Bardzo dziękuję za te słowa i docenienie. Wszystkiego dobrego zycze

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zawsze z chęcią przychodzę na wizyty do pani Patrycji. Podczas ich trwania panuje przyjemna i swobodna atmosfera, która pozwala mówić bez ogródek o swoich problemach. Mam poczucie, że są one zrozumiane i traktowane poważnie, a z czasem też uda mi się je zwalczyć. Serdecznie polecam i spodziewam się owocnych następnych wizyt :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  W ciągu kilku spotkań, mając poczucie dużej prywatności u Pani Patrycji udało mi się uwolnić od wielu problemów, które zupełnie niepotrzebnie trzymałem w sobie. Nic tak nie zmienia tego co widzimy przed sobą, jak zmiana perspektywy i dzięki mgr Satkiewicz ja swoją zmieniłem i będę zmieniał już zawsze.

  Patrycja Satkiewicz2018-06-26

  Bardzo się cieszę, że sesje że mną przynoszą rezultaty. Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: psychoterapia par

  Z całym sercem polecamy Panią Patrycję!
  Kompetentna i rzeczowa. Choć to dopiero nasze trzecie spotkanie, czujemy się oboje- jako para- lepiej ze sobą. Pani Patrycja pokazuje nam gdzie popełniamy błędy w relacji, co nas niszczy i doprowadza do skrajnych emocji. Mam nadzieję, że z jej pomocą uda nam się wzbogacić naszą relację, dojrzeć jako para i przejść przez kryzys.
  Polecam z całego serca:)

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  Panią Patrycję cechuje profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu. Atmosfera podczas spotkań jest partnerska i miła. Uczestnictwo w spotkaniach pozwala spojrzeć na wiele swoich problemów z innych, często nieoczekiwanych perspektyw. Pani Patrycja nie narzuca swojej diagnozy, ale wraz z pacjentem stara się dotrzeć do sedna problemu. Jednocześnie jej podejście nastawione jest na pozytywne rezultaty praktycznie od pierwszych sesji poprzez wskazywanie prostych, szybko działających technik, które podczas kolejnych spotkań są pogłębiane, modyfikowane. Mogę z całego serca polecić Panią Patrycję jako świetną terapeutkę.

  Patrycja Satkiewicz2018-06-26

  Bardzo dziękuję za tak szczegółowa ocene mojej pracy. Trzymam za Pana kciuki

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: problemy ze snem

  Dokładna diagnoza, proste i jasne rekomendacje, wynikiem czego jest mój spokojny sen. Gorąco polecam Pani Patrycję jako profesjonalistkę wysokiej klasy.

  Patrycja Satkiewicz2018-06-26

  Dziękuję za te opinie i cieszę się, że mogłam pomóc.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: Pierwsza konsultacja psychologiczna / seksuologiczna

  Pani Patrycja jest bardzo dobrą terapeutką. Potrafi słuchać, podąża za pacjentem, zadaje pytania, które skłaniają do wyciągania wniosków i refleksji. Na terapię przyszłam z dysfunkcją seksualną i to jest nasz główny obszar, ale Pani Patrycja widzi człowieka całościowo i za to jestem jej ogromnie wdzięczna. Nie ma tematów, których nie mogłabym poruszyć, jest bardzo wspierająca. Nie naciąga też pacjenta na zbyt częste wizyty jeśli nie widzi w tym sensu. Bardzo uczciwa i bardzo dobra psychoterapeutka i seksuolog. Szczerze polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: pierwsza konsultacja psychologiczna / seksuologiczna

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pierwszą wizytą. Pani Patrycja spełniła i przewyższyła moje oczekiwania co do tego jak wyobrażałem sobie odpowiednią dla mnie terapię. Cała sesja była wypełniona konkretami. Dostałem bardzo profesjonalne informacje i zalecenia dotyczące mojego stanu zdrowia. Zamiast skupiać się na przeszłości, od razu otrzymałem zadanie domowe, tak że już po pierwszym spotkaniu mam poczucie że coś osiągnąłem. Pod koniec sesji nie miałem najmniejszych wątpliwości co do tego, że chcę terapię u Pani Patrycji kontynuować.

  Szczerze polecam.

Pytania pacjentów (26)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji), psychoterapii poznawczo behawioralnej, seksuologiem. Cały czas się dokształcam, uczestniczę w szkoleniach i kursach.
  Pracuję z osobami dorosłymi (od 18 roku życia). Prowadzę psychoterapie oraz terapie seksuologiczną indywidualną (również online przez skype) oraz pracuję z parami / małżeństwami. Każda sesja indywidualna trwa 50, a terapia par/małżeństw: 80 minut, pierwsza wizyta konsultacyjna trwa około 60 minut..

  Pracuję z człowiekiem, a nie z problemem i to właśnie człowiek jest w mojej pracy najważniejszy. Nie oceniam, wyrażam szacunek do klienta i kwestii poruszanych na sesji, duży nacisk kładę na potrzeby klienta. Towarzyszę w procesie zmiany wykorzystując swoją najlepszą wiedzę i doświadczenie. W swojej pracy stosuję zasadę poufności zgodną z etyką zawodu.

  Pozostaje pod stałą superwizją. Przeszłam własną terapie szkoleniową. Posiadam aktualne ubezpieczenie OC zawodu. Nie jestem lekarzem, a więc nie wypisuje recept i zwolnień. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

  Przyjmuję w prywatnym, kameralnym gabinecie na Dolnym Mokotowie. W przypadku osób spoza Warszawy, prowadzę również sesje online.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Edukacja

 • Psychologia na Uniwersytecie SWPS (2007 r.)
 • Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach w Centrum TSR
 • Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Poradnia dla osób uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu (Warszawa)
 • Biuro psychologa koordynatora Komendy Głównej Policji (Warszawa)
 • Dom dziecka (Warszawa)
 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia (Warszawa)
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia