Jestem psychologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji), psychoterapii poznawczo behawioralnej, seksuologiem (obecnie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Pytanie dotyczące myśli samobójcze

  Dzień dobry, chciałam zapytać się o coś. Mam ciągle myśli, że umrę i boje się zostać sama w domu. Czy to depresja i muszę się zgłosić do psychiatry?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Patrycja Satkiewicz

  Dzień dobry,
  mając tak mało danych trudno mi jest zdiagnozować depresję. Objawy, o jakich Pani pisze bardziej wskazują na zaburzenia lękowe, które są bardzo skutecznie leczone psychoterapią poznawczo… Więcej

 • Pytanie dotyczące kryzys w związku

  Witam. Czy da się wybaczyć zdradę ? to zdarzyło się 4 lata temu(tyle trwa związek )bądź nawet na etapie przed związkiem. Powoduje to kłótnię i brak zaufania. Mam ciężki czas (choroby bliskich osób), różnego rodzaje stres. Nie potrafię cieszyć się życiem. Kocham partnera,ale boje się , że tak naprawdę… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Patrycja Satkiewicz

  Dzień dobry,
  z tego co Pani pisze wynika, że jest Pani bardzo ciężko i mimo, że zdrada miała miejsce 4 lata temu to nadal Pani o tym myśli przez co ciężko o zaufanie w związku. Na pewno trudna sytuacja… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji), psychoterapii poznawczo behawioralnej, seksuologiem (obecnie kończę studia podyplomowe z seksuologii klinicznej). Cały czas się dokształcam, uczestniczę w szkoleniach i kursach.
  Pracuję z osobami dorosłymi (od 18 roku życia). Prowadzę psychoterapie oraz terapie seksuologiczną indywidualną (również online przez skype), ale też prowadzę grupy oraz pracuję z parami / małżeństwami. Każda sesja indywidualna trwa 50 minut do maksymalnie godziny, a terapia par/małżeństw: 1,5 godziny.

  Pracuję z człowiekiem, a nie z problemem i to właśnie człowiek jest w mojej pracy najważniejszy. Nie oceniam, wyrażam szacunek do klienta i kwestii poruszanych na sesji, duży nacisk kładę na potrzeby klienta. Towarzyszę w procesie zmiany wykorzystując swoją najlepszą wiedzę i doświadczenie. W swojej pracy stosuję zasadę poufności zgodną z etyką zawodu.

  Pozostaje pod stałą superwizją. Przeszłam własną terapie szkoleniową. Posiadam aktualne ubezpieczenie OC zawodu. Nie jestem lekarzem, a więc nie wypisuje recept i zwolnień.

  Przyjmuję w prywatnym, kameralnym gabinecie na Dolnym Mokotowie. W przypadku osób spoza Warszawy, prowadzę również sesje online. W szczególnym sytuacjach zgadzam się na wizyty domowe w obrębie Warszawy.

  Obecnie prowadzę nabór do grupy dla osób z zaburzeniami nastroju. Aby móc przystąpić do grupy należy przejść kwalifikację wybierając "konsultację psychologiczną" przy zapisie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Psychologia na Uniwersytecie SWPS (2007 r.)
 • Terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach w Centrum TSR
 • Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej
więcej

Staże

 • Poradnia dla osób uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu (Warszawa)
 • Biuro psychologa koordynatora Komendy Głównej Policji (Warszawa)
 • Dom dziecka (Warszawa)

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje online

  Po 3 sesjach mogę z pewnością wystawić pozytywną ocenę Pani Patrycji. Szczerze polecam Wszystkim, których problem jest złożony. Pani Patrycja stara się pomóc na wielu płaszczyznach i widać zaangażowanie, które wkłada w swoją pracę. Nie trzyma się sztywnych ram psychoterapeutycznych a rozmowy z Nią są bardzo naturalne. Wykazuje rónież dużą empatię co jest ważnym elementem w kontaktach międzyludzkich. Pani Patrycja jest przesympatyczną osobą, która poświęca swój czas i uwagę. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę. Klaudia

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-10-23

  Pani Klaudio, Bardzo Pani dziękuję za opinie oraz zaufanie, którym mnie Pani obdarza. Mocno trzymam za Panią kciuki

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo przyjaźnie nastawiona Pani psycholog, która chce pomóc i stara się rozwiązać istniejący problem, słucha pacjenta, daje cenne wskazówki. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja

  Pracuję z Panią Patrycja od roku. Jest super profesjonalna w tym co robi, do każdej konsultacji podchodzi z sercem i oddaniem. Osoba której można zaufać a zaufanie i szczerosc to podstawowy element skutecznej terapii.

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-10-10

  Bardzo dziękuję za te opinie. To, co Pan pisze jest dla mnie bardzo ważne i cieszę się, że tak postrzega Pan nasza pracę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: depresja poporodowa

  Do tej pory wizyta u terapeuty kojarzyła mi się z rozdrapywaniem ran i nadmierną analizą problemów. Metoda, którą stosuje Pani Patrycja przynosi bardzo szybko pozytywne efekty, i to na wielu płaszczyznach. I niech to będzie najlepszą rekomendacją, bo czy nie chodzimy na terapię, by znaleźć rozwiązania naszych spraw? Pani Patrycja szybko wzbudza zaufanie, jest przemiła i konkretna, ma także niezwykłą zdolność odnajdywania słabszych "punktów ", które warto omówić. Wizyty u Pani Patrycji napawają mnie optymizmem i nadzieją. Serdecznie polecam :)

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-10-10

  Pani Mileno, zależy mi na tym, żeby w trakcie terapii klient w najkrótszym możliwie czasie osiągnąć najlepsze rezultaty i największa satysfakcję sprawiają mi rezultaty. To co Pani napisała jest dla mnie bardzo motywujące. Dziękuję

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  Pani Patrycja to świetny, profesjonalny psycholog.Podchodzi do pacjenta z ogromnym zaangażowaniem , potrafi słuchać i wczuć się w problem danej osoby . Uważam ze bez wizyt u Pni Patrycji nigdy nie udało by się znaleźć odpowiedniej drogi wyjścia . Szczerze polecam tym , którzy potrzebują pomocy - naprawdę warto.

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-10-10

  Dziękuję ślicznie. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć w znalezieniu odpowiedniej drogi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  Nigdy wcześniej nie byłam u psychologa i obawiałam się tej wizyty, ale Pani Patrycja od pierwszych minut wzbudza zaufanie i pozwala poczuć się swobodnie i otworzyć się. Już jedna wizyta pomogła mi poukładać sobie dużo rzeczy i spojrzeć na swoje problemy z innej perspektywy. Po wyjściu z gabinetu czułam się podbudowana i spokojniejsza. Polecam!

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-10-09

  Bardzo dziękuję za Pani ocenę. Cieszę się, że mogła pomóc.

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  Polecam panią Partycje. Bardzo dobry specjalista który potrafi stworzyć doskonałą atmosferę do terapii, dodatkowo jest to pierwszy psycholog który nie buduje muru po przez sztywne trzymanie się formy pan/pani. Dla mnie jest to problem przez który nie mogę porozumieć się z innym psychologami. Szczerze polecam

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-10-09

  Dziękuję Ci Michał za Twoją opinię. Atmosfera podczas sesji jest bardzo ważna, mam nadzieję, że uda Ci się, z moja pomocą, wypracować satysfakcjonujące Cie rozwiązania.

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii SeksuologicznejUsługa: terapia

  Pani Patrycja, cóż swój zawód wykonuje z pasją i jest do tego zawodu powołana....P. Patrycja jest miłą sympatyczną osobą...Z czystym sumieniem bym poleciła P. Partycję jako bardzo dobrego psychoterapeute.

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-09-19

  Ślicznie dziękuję za tę opinię. Mam nadzieję, że choć trochę udało mi się pomóc. Wszystkiego dobrego życzę

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Seksuologicznej

  Pani Patrycja to właściwa osoba na właściwym miejscu, polecam każdemu kto potrzebuje profesjonalnej porady.

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-10-09

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nerwica lękowa

  Cieszę się, że trafiłam do Pani Patrycji. Jest to przesympatyczna osoba, czuje się jakbym rozmawiała z kimś bliskim i znajomym. Zawsze odpowiada na zadane pytania. Bardzo miłe jest to, że cieszy się z każdego Twojego sukcesu razem z Tobą. Dopiero zaczęłyśmy terapię, ale już czuję się lepiej. Dobrze mieć kogoś kto Cię rozumie.

  mgr Patrycja Satkiewicz2017-10-10

  Bardzo dziękuję za te opinie. Trzymam kciuki za to, żeby u Pani było już tylko lepiej.