Lek.

Oxana Borissova

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Cudowny lekarz, cudowny człowiek, ogromny kunszt w dziedzinie okulistyki. 7 października Pani doktor przeprowadziła zabieg Cross-Linku stożka rogówki u mojego syna. Obecnie dwa dni później syn czuje się bardzo dobrze. Znikomy dyskomfort po zabiegu.
  Serdeczne podziękowania Pani doktor Oksanie Borissowej i całemu personelowi kliniki Eye laser Center

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Usługi

  Wrocławskie Eye - Laser Center

  ul. Oławska 9, Stare Miasto, 50-123 Wrocław, dolnośląskie

  Zabiegi ,,crosslinking''
  Zabiegi cross linking

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Cudowny lekarz, cudowny człowiek, ogromny kunszt w dziedzinie okulistyki. 7 października Pani doktor przeprowadziła zabieg Cross-Linku stożka rogówki u mojego syna. Obecnie dwa dni później syn czuje się bardzo dobrze. Znikomy dyskomfort po zabiegu.
   Serdeczne podziękowania Pani doktor Oksanie Borissowej i całemu personelowi kliniki Eye laser Center

  • K

   Nie mogę wystawić inne oceny. Fantastyczna, serdeczna i szczera. Byłem jej pacjentem w klinice Eye Laser Center we Wrocławiu. Wykonywała mi zabieg LASIK redukując wadę -10.5 (w tym 2,5 cylindra) oraz -9,5 (w tym 3.0 cylindra) do poziomu kolejno -1,5/0.0 oraz 0,0/0.0. Podczas zabiegu nie było problemów a porównując do niektórych opinii wszystko poszło lepiej niż normalnie powinno (zero bólu, zero nieprzyjemnego ucisku). Perfekcyjna robota. Co do obsługi administracyjnej w samej kliniki także nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Wszystko odbywa się w określonych godzinach z dokładnością do 5 minut. Recepcjonistki są serdeczne i miłe, udzielają wszelkich potrzebnych informacji zarówno przez telefon jak i osobiście. Tak właściwie to żałuję, że skala na tej stronie to tylko 0-5 bo ta klinika i ta Pani doktor zasługują na więcej.

  • E

   Pacjentką Wrocławskiego Eye Laser Center jestem już od 2002 roku. Właśnie wtedy cała rodzina rozpaczliwie szukała dla mnie ratunku, ponieważ za sprawą innych lekarzy wada wzroku zwiększała się o 0,5 dioptrii w ciągu trzech miesięcy. Pani doktor Borissovej zawdzięczam to, że widzę. Przez ostatnie 10 lat wada zwiększyła się w sumie o 1 dioptrię. Najpierw dobrała mi okulary, potem walczyła o to, żebym mogła wejść w programie ortokorekcji jaki przypadek eksperymentalny - to również powiodło się dzięki niej. Dodatkowo błyskawicznie rozwiewa wszystkie wątpliwości i cierpliwie odpowiada nawet na najbardziej banalne pytania. Muszę z resztą pochwalić cały ośrodek - jako pacjentka zamiejscowa, która dojeżdża do Wrocławia około 500km, niejednokrotnie spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem personelu.

  • N

   Doktor Oksana Borissova redukowała laserowo moją krótkowzroczność, w listopadzie 2011, niedługo minie rok, widzenie jest bez zarzutu (było -5 obuocznie). Z zabiegu pamiętam poczucie bezpieczeństwa i zaufania do dobrego lekarza. Wszystkim polecam

  • Placówka wzorcowa - począwszy od Pań w recepcji, kończywszy na personelu medycznym. Atmosfera miła, bez opóźnień, wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie. Bardzo przestronne, dobrze wyposażone gabinety i poczekalnia. Badania przeprowadzane każdorazowo, przy każdej wizycie, odbywają sie w osobnym pokoju. Prócz tego Pani Doktor również dodatkowo przeprowadza badania w swoim gabinecie. I to wszystko za bardzo niską cenę, często na NFZ. Pani Doktor Borissova wykonala u mnie korekcję zeza porażennego, który był konsekwencją innej, poważnej operacji oczodołów. Wedlug różnych specjalistów nie rokowalam widzenia obuocznego. Mylili się wszyscy. Widzę znakomicie i obuocznie :). Przestałam chodzic do tych "specjalistów" i w tej chwili jestem tylko pod opieką Pani Doktor Borissovej. Znakomity lekarz - fachowiec. Przy tym niezwykle skromna (co rzadko sie zdarza wśród lekarzy), delikatna, bardzo profesjonalna i konkretna. Jestem jej pacjentką od prawie trzech lat i na pewno tak juz zostanie :). Polecam wszystkim tę naprawdę znakomitą placówkę a w szczegolności Panią Doktor Borissovą.

  • G

   Witam. Jestem pacjentka Pani dr Oxany Borissovej i szczerze polecam wszystkim. Pani doktor jest bardzo kontrekna osoba, zna sie na swoim fachu i podchodzi to kazdego badania i wizyty bardzo powaznie. Jest osaba kompetentna i bardzo dobym lekarzem. Zabieg zeza mam wkrotce i jestem przekonana ze pod jej opieka, nadzorem wszystko powiedzie sie pozytywnie. W 100% zgadzam sie z wypowiedzia Andrzeja.
   Szczerz polecam .

  • A

   Byłem pacjentem Pani dr Oxany Borissovej we Wrocławskim Eye Laser Center. Miałem wykonywaną krekcję zeza. Polecam wszystkim Panią dr ze względu na wiedzę i kunszt lekarski, a zarazem delikatność. Panią dr Borissovą cechuje też rzadka dla wysokiej klasy lekarzy skromność, nie daje również odczuć żadnej bariery w relacjach:lekarz-pacjent. Kierowany przez Panią dr Eye Laser Center to wg mnie przykład wzorowej placówki opieki zdrowotnej. Wszędzie czuje się serdeczność, fachowość, profesjonalne podejście do każdej czynności. Zabiegi i wizyty lekarskie odbywają się ściśle wg wyznaczonego terminu. Personel jest wszędzie lecz nie daje się odczuć jego obecności. Wg mnie bez zarzutu począwszy od rejestracji, wizyty lekarskiej, operacji aż po opiekę pooperacyjną. Szczerze polecam.