lek.

Olimpia Sułkowska-Janicka

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista otolaryngolog Olimpia Sułkowska-Janicka zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób uszu, nosa, gardła i krtani u dorosłych i dzieci, również tych najmłodszych.
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista otolaryngolog Olimpia Sułkowska-Janicka zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób uszu, nosa, gardła i krtani u dorosłych i dzieci, również tych najmłodszych.

  Szczególną pozycję wśród naszych pacjentów zawsze zajmują najmłodsi.
  Schorzenia laryngologiczne w tej grupie wiekowej często są przewlekłe dlatego posiadane doświadczenie z tymi najbardziej wymagającymi pacjentami pozwala nie tylko znacznie zmniejszyć stres związany z wizytą u lekarza ale umożliwia przeprowadzenie często wieloetapowej diagnostyki i leczenia.

  Nowocześnie wyposażony gabinet zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwia rozszerzoną diagnostykę laryngologiczną.

Ukończone szkoły

 • np. Universidad de Valencia (Walencja, 2008)

Publikacje

 • np. Wczesna diagnostyka raka płuc (Przegląd Lekarski, 2007)

Nagrody i wyróżnienia

 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor, wysłuchała, przebadała, wyjaśniła, wysłała na dodatkowe badania. Zwróciła uwagę na możliwość schorzenia, którego inni lekarze nigdy nie wspomnieli.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam. Wszystkie wyniki badań zostały uwzględnione i przeanalizowane. Badanie trwało dłużej niż wyznaczony czas i dało nową nadzieję na polepszenie. Byłam już u 3 innych laryngologów dostając w kółko steryd i antybiotyk - przez 3 lata. Pani Doktor zleciła szereg badań pod zupełnie innym kątem. Oby tak dalej! Profesjonalnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Olimpia jest przemiłą i bardzo profesjonalną osobą. Na wizycie szczegółowo mnie przebadała, wszystko wytłumaczyła i postawiła diagnozę. Ponadto zwróciła mi uwagę na sprawy, z którymi nie miałam pojęcia, że mam problem (do gabinetu zgłosiłam się z inną dolegliwością). Naprawdę wiedziałam za co zapłaciłam, a dodam, że wizyta nie była droga jak na wrocławskie standardy. Szczerze polecam Panią dr - jeśli jeszcze będę mieć w przyszłości problemy laryngologiczne to na pewno będzie to lekarz do którego się zwrócę :)

 • Lokalizacja: Otomed - Gabinety lekarzy specjalistów Usługa: Przewlekły ból gardła

  Szczerze polecam wizytę u Pani Doktor. Wnikliwy wywiad, skierowanie na kompleksowe badania, aby w ciemno nie wypisywać antybiotyków. Cena za wizytę rodzinna bardzo niska. Napewno wrócimy. Serdecznie pozdrawiam i życzę Pani Doktor wszystkiego dobrego zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Olimpia Sulkowska-Janicka bardzo pogodna i wyrozumiała.
 Sprawnie przeprowadziła zabieg, kontrolnie weryfikując również dodatkowe dolegliwości i okoliczności.
  Cierpliwie przyjęła uwagi ponownie sprawdzając skuteczność zabiegu.
 Przedstawiła zalecenia dotyczące dalszych działań.
 Polecam.

 • G

  Polecam, dzięki Pani Olimpii od listopada oddycham i mam mniejszy problem z refleksem :-)!
  Pełen profesjonalizm w obsłudze Pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Otomed - Gabinety lekarzy specjalistów Usługa: Ocena gardła

  Jestem bardzo wdzięczna za wizytę Pani doktor, wysluchala mnie i poradziła co dalej robić :) Wydaje mi się, że trafiła w sendo z diagnozą,. Teraz musze to tylko potwierdzić badaniami. dziękuję i polecam! ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo dobra, cierpliwa i konkretna. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Otomed - Gabinety lekarzy specjalistów Usługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam Panią Olimpię. Jest niezwykle sympatyczną osobą, która zna się na tym co robi i robi to z pełnym zaangażowanie. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze. Mam nadzieje, że po wielu latach problemów z nosem wreszcie odetchne pełną piersią. Polecam bardzo ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyszedłem do Pani Doktor upewnić się czy zabieg przegrody nosowej jest mi niezbędny, choć od lat mam problemy z oddychaniem, więc domyślałem się diagnozy. Jednoznacznie oceniła mój stan zdrowia i skierowała mnie na zabieg. Mój przypadek jest dość jednoznaczny, więc tym bardziej ciężko ocenić mi merytoryczne przygotowanie Pani doktor, ale ogólne wrażenie z wizyty jest bardzo pozytywne. Przemiła Pani Doktor. Wyjaśniła mi na czym polega zabieg oraz pokazała mi wygląd mojej przegrody na monitorze.
  Polecam.