lek.

Olimpia Sułkowska-Janicka

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista otolaryngolog Olimpia Sułkowska-Janicka zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób uszu, nosa, gardła i krtani u dorosłych i dzieci, również tych najmłodszych. Szczeg... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista otolaryngolog Olimpia Sułkowska-Janicka zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób uszu, nosa, gardła i krtani u dorosłych i dzieci, również tych najmłodszych.

  Szczególną pozycję wśród naszych pacjentów zawsze zajmują najmłodsi.
  Schorzenia laryngologiczne w tej grupie wiekowej często są przewlekłe dlatego posiadane doświadczenie z tymi najbardziej wymagającymi pacjentami pozwala nie tylko znacznie zmniejszyć stres związany z wizytą u lekarza ale umożliwia przeprowadzenie często wieloetapowej diagnostyki i leczenia.

  Nowocześnie wyposażony gabinet zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwia rozszerzoną diagnostykę laryngologiczną.

Ukończone szkoły

 • np. Universidad de Valencia (Walencja, 2008)

Publikacje

 • np. Wczesna diagnostyka raka płuc (Przegląd Lekarski, 2007)

Nagrody i wyróżnienia

 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • G

  Polecam, dzięki Pani Olimpii od listopada oddycham i mam mniejszy problem z refleksem :-)!
  Pełen profesjonalizm w obsłudze Pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Otomed - Gabinety lekarzy specjalistów Usługa: Ocena gardła

  Jestem bardzo wdzięczna za wizytę Pani doktor, wysluchala mnie i poradziła co dalej robić :) Wydaje mi się, że trafiła w sendo z diagnozą,. Teraz musze to tylko potwierdzić badaniami. dziękuję i polecam! ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo dobra, cierpliwa i konkretna. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Otomed - Gabinety lekarzy specjalistów Usługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam Panią Olimpię. Jest niezwykle sympatyczną osobą, która zna się na tym co robi i robi to z pełnym zaangażowanie. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze. Mam nadzieje, że po wielu latach problemów z nosem wreszcie odetchne pełną piersią. Polecam bardzo ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyszedłem do Pani Doktor upewnić się czy zabieg przegrody nosowej jest mi niezbędny, choć od lat mam problemy z oddychaniem, więc domyślałem się diagnozy. Jednoznacznie oceniła mój stan zdrowia i skierowała mnie na zabieg. Mój przypadek jest dość jednoznaczny, więc tym bardziej ciężko ocenić mi merytoryczne przygotowanie Pani doktor, ale ogólne wrażenie z wizyty jest bardzo pozytywne. Przemiła Pani Doktor. Wyjaśniła mi na czym polega zabieg oraz pokazała mi wygląd mojej przegrody na monitorze.
  Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sympatyczna. Widać, że do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Przeprowadza szczegółowy wywiad, co mi się bardzo spodobało. Polecam :)

 • Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Niezwykle wysoka kultura osobista. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad konsultacją otolaryngologiczną!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo życzliwa i kompetentna Pani Doktor. Widać,że indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta i przeprowadza wnikliwy wywiad dot. dolegliwości. Zaleca odpowiednie badania oraz leczenie. Szczerze polecam. Pierwszy raz trafiłam na lekarza,który faktycznie szuka przyczyny i stara się pomóc,dokładnie wszystko tłumacząc, a nie zbywając jak to robili dotychczas lekarze, do których chodziłam! :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Badanie na noworodku przeprowadzone delikatnie i z wyczuciem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarza oceniam bardzo pozytywnie, za profesjonalizm i życzliwość. Polecam.
  Może tylko endoskop nie najwyższej klasy.