lek. dent.

Olga Lindorf-Guzek

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
240 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Podbiałowa

  Bardzo kompetentna Pani stomatolog. Z wspaniałym podejściem do nawet najbardziej wystraszonych pacjentów. Szczerze polecam.

  Olga Lindorf-Guzek2018-08-31

  Dziękuję bardzo za te miłe słowa i pozdrawiam serdecznie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Podbiałowa

  Leczenie sprawne i bezbolesne. Pani Olga najpierw szczegółowo omówiła moją sytuację, czułam się 100% zaopiekowana. Polecam!

  Olga Lindorf-Guzek2018-08-24

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia PodbiałowaUsługa: badanie stomatologiczne

  Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Odpowie na każde pytanie, a w razie potrzeby pomoże umówić wizytę do innego specjalisty.

  Olga Lindorf-Guzek2018-07-17

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: Stomatologia PodbiałowaUsługa: badanie stomatologiczne

  Polecam!! Pierwsza wizyta od 6-8 lat. Tak cierpliwej osoby jeśli chodzi o leczenie jeszcze nigdy nie spotkałam. Wszystko po kolei jest tłumaczone. A co najważniejsze, wszystko robione bezboleśnie!

  Olga Lindorf-Guzek2018-05-18

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam.

 • M

  Pani doktor jest niesamowita w każdym tego słowa znaczeniu. Oprócz tego że jest wybitnym specjalista to dodatkowo niesamowicie sympatyczna i ciepła osoba. Trafiłam do Pani doktor przypadkiem i przypadkiem to był strzał w dziesiątkę. Nigdy nie lubił dentystów i na wizyty chodziłam jak na ścięcie :) dzięki Pani doktor na wizytę idę z uśmiechem i spokojem. Wiem że nie tylko uzyskamy profesjonalna pomoc ale również wizyta będzie przyjemna. Pani doktor musiała się napracować przy moich zębach i poprawiać to co niestety inna dentysta spaprala. Teraz ciesze się pięknym uśmiechem i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor każdemu kto chce mieć profesjonalna opiekę i sympatyczna atmosferę podczas wizyty.

 • To jest cudotwórczyni a nie stomatolog. Jestem potworną panikarą a mimo wszystko idę na wizytę już teraz z uśmiechem na twarzy. Bo nareszcie mogę się uśmiechnąć pełną buzią. To co zrobiła i najważniejsze jak yo zrobiła to coś fantastycznego. Już się z nią nie rozstanę. Przemiła, cierpliwa i co chyba najważniejsze- pani doktor na prawdę zależy na tym abyśmy my pacjenci wyglądali pięknie i na jej fotelu czuli się w 100% komfortowo. Jest wymarzonym specjalistą dla wszystkich bojących się dentysty.Jej spokój udziela się nawet tym najbardziej zdenerwowanym.Pani doktor-jest Pani wielka. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia przy następnej wizycie. Agnieszka.

Doświadczenie i kwalifikacje

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu - Poradnia Stomatologiczna
 • Wielospecjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna w Łodzi