Adres

Mickiewicza 5/2, Jeżyce, Poznań
Położna z Sercem (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Wizyta domowa • 150 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem położną specjalistą pielęgniarstwa rodzinnego, edukatorem laktacyjnym (tytuł honorowany przez Ministerstwo Zdrowia). Wykonuję wizyty domowe, ud...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Wizyta domowa

150 zł


Mickiewicza 5/2, Poznań

150 zł

Położna z Sercem

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu położna środowiskowa i doradztwo laktacyjne

Cudowna Kobieta! Pani Natasza była moją położną środowiskową, spisała się na medal, byla cierpliwa, wyrozumiała, bardzo pomocna, po jej wizytach czułam się jakbym była równocześnie po wizycie u psychologa. Później skorzystałam z usługi Pani Nataszy jako doradcy laktacyjnego, Pani Natasza uratowała moją laktacje oraz pomogła mi we wprowadzeniu pokarmów stałych do diety mojej maluszki w około 4 miesiącu, dziś moje dziecko lubi wszystko jeść i pije już z kubeczka (jak dla dorosłych) od 6 miesięca życia, udało nam się pominąć etap picia z butelki. ???? Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam z całego serca wszystkim zagubionym i szukającym oparcia Rodzicom ???? (Tatusiowie również znajdą pomoc jak radzić sobie z nowo upieczonymi mamusiami i upartymi partnerka i).

Natasza Dajewska

Cieszę się, że byłam z Wami i, że moja pomoc została doceniona. Zawsze możecie na mnie liczyć :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Położna z Sercem prowadzenie ciąży

Jeśli ktoś chce uzyskać, odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, wątpliwości, zmartwienia i niepokoje, to Pani Natasza jest idealna osoba. Poza wiedzą poparta wieloletnim doświadczeniem Pani Natasza obdarowuje swoje pacjentki spokojem, usmiechem i ogromna życzliwością. Serdecznie polecam!

Natasza Dajewska

Dziękuję, że znalazła Pani czas. Było mi bardzo milo Was odwiedzać :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Położna z Sercem

Pani Natasza położna z sercem na dłoni. Wulkan pozytywnej energii, pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta. Dla mnie natomiast najważniejsze jest zaangażowanie Pani Nataszy. Z każdą najmniejszą wątpliwością (żeby nie powiedzieć pierdołą), których jak wiadomo młoda matka ma mnóstwo, mogłam zwrócić się do Pani Nataszy smsowo i nigdy nie pozostawiała mnie bez odpowiedzi. Poza tym za wszelką cenę szukała przyczyny wystąpienia problemów brzuszkowych u naszej córeczki i daje nadzieję, na możliwość dalszego karmienia piersią co dla mnie jest bardzo ważne. Pani Natasza dba i walczy o to co najlepsze dla swoich najmłodszych pacjentów. Po każdym kontakcie osobistym, telefonicznym czy smsowym jesteśmy z mężem uspokojeni psychicznie i naładowani dobrą energią za co bardzo dziękujemy. Rodzice Zosi

Natasza Dajewska

Ślicznie dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że Państwo czuli się zaopiekowani w tym pięknym, ale trudnym czasie. Pozdrawiam :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Położna z Sercem

Wybraliśmy Panią Nataszę przy pierwszym i drugim naszym dziecku. Zajęcia w szkole rodzenia - super! Dzięki nim czuliśmy
się przygotowani do rodzicielstwa, a mąż ostatecznie upewnił się, że chce brać udział w porodzie.
Po porodzie wypatrywaliśmy każdej wizyty Pani Nataszy - Jej fachowa pomoc, uśmiech i dowcip pomagały nam w najtrudniejszych chwilach. Serdecznie polecam Panią Nataszę.

Natasza Dajewska

Bardzo dziękuję, Pani Olu. Miło mi, że jestem z Wami kolejny raz. Może nie ostatni? ;)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Położna z sercem! To hasło zdradza wszystko o Pani Nataszy! Położna, która pracuje z pasją i ogromnym oddaniem. Położna Natasza jest idealnym przykładem jak pracę zamienić w pasję.Cierpliwa, służąca cudownymi radami. Cenie sobie jej wiedzę i doświadczenie położnicze i medyczne. Zawsze mogę zwrócić się do niej o pomoc i nigdy nie odmówiła. Jest dla mnie ogromnym wsparcie. Uwielbiam z nią rozmawiać i zawsze z ogromną przyjemnością czekam na kolejne spotkanie. Jako świeżo upieczona mama nie mogłam trafić lepiej. To dzięki niej (nadal) karmię piersią mojego ukochanego wcześniaka.

Natasza Dajewska

Cudownie czytać takie słowa! Dziękuję śliczne, że moja praca przynosi takie owoce :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam z całego serca. Pani Natasza to przesympatyczna osoba, pełna ciepła , spokoju i zrozumienia a przede wszystkim bardzo kompetentna.
Nasz maluch ma już 7 miesięcy a my nadal się spotykamy. Uzyskaliśmy wiele cennych porad dotyczących opieki, karmienia czy rozszerzania diety. Bardzo ułatwiły nam one życie, maluch fantastycznie się rozwija a ja mogę być spokojną i szczęśliwą matką.

Natasza Dajewska

Cieszę się, że byłam z Wami przez ten czas. To wspaniale, że mamy tak doceniają moją pracę :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Położna z Sercem poczatki laktacji

Pani Natasza oczarowała mnie już w czasie kursu w szkole rodzenia.Niezwykle mądra,ciepła i z niesamowitym poczuciem humoru osoba.Dała mi dużo wiary w siebie,wsparcia na początku naszej drogi mlecznej.Posiada duże doświadczenie,wystarczyły moje dwa zdania, by od razu pomoc rozwiązać problem.
Bardzo serdecznie polecam i uwielbiam!

Natasza Dajewska

Dziękuję ślicznie :) Robię to, co potrafię. Dobrze, że moja pomoc się przydała.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Położna z Sercem

Najlepsza położna na świecie. Polecam z czystym sumieniem każdej mamie! Dziękuje Pani Nataszo za wszystko!!

Natasza Dajewska

Bardzo dziękuję! Cieszę się, że Wam pomogłam :)


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja położnicza

Ciepła, empatyczna z ogromnym zaangażowaniem i chęcią pomocy. To tylko niektóre cechy Pani Nataszy. W pierwszych dniach po urodzeniu córki jej pomóc była nieoceniona- głównie spokojne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości rodziców. Bardzo dziękujemy za ciepło I pomoc! Polecamy serdecznie

Natasza Dajewska

Jakże mi miło to czytać! Dziękuję i bardzo się cieszę :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Położna z Sercem

Najlepsza położna w miescie, Pani Natasza zawsze daje trafione rady, dwójka moich dzieci, była pos opieką Pani Nataszy i jestesmy bardzo zadowoleni , oczywiście ja tez bylam po porodzie otoczona wspaniałą fachową opieką. Polecamy bardzo Panią Nataszę

Natasza Dajewska

To była czysta przyjemność Was odwiedzać. Mam szczęście do Pacjentek :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące choroby piersi

  Mam 29 lat. Od 20 roku zycia chodzę na usg piersi z powodu zmian, jakie w nich się pojawiają (2 krotnie wycinamy gruczolakowlokniak w obu piersiach rosnacy). Obecnie jestem w 20 tyg ciąży. Oto wynik usg. Na godz 10tej płatowatych obrysow ognisko hypoechogenne ok 14x6.5 mm z niedużym przepływem naczyniowy na obwodzie. Rok temu ta sama zmiana miała 7.5x4 mm. W 2013 już była obecna wtedy miała 10x4 mm.
  Czy ta zmiana wyglada podejrzanie?

  Proszę zgłosić się z tym wynikiem do lekarza. Gruczolakowłókniaki należą do łagodnych zmian, ale trzeba je monitorować, zwłaszcza, kiedy się powiększają.

  Natasza Dajewska

 • Pytanie dotyczące poronienie

  Mam pytanie czy wskazaniem do cc jest chora szyjka macicy mam na myśli stan przednowotworowy cin3 A i żylaki od samego krocza szerokie na dwa palce ciągnące się do kolan z góry dziękuję za odpowiedź jestem w 36 tygodniu ciąży

  To pytanie do lekarza specjalisty, ale ciężarna powinna być pod opieką zespołu interdyscyplinarnego. Badania konieczne to kolposkopia. Po tym wyniku, zespół orzeka, co dla pacjentki jest bezpieczniejsze. Może dojść do obfitego krwawienia podczas porodu. Sądzę, że powyższe objawy, mogą być wskazaniem do cięcia cesarskiego. Jest to jednak sprawa indywidualna i zależy też od wielu aspektów.

  Natasza Dajewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem położną specjalistą pielęgniarstwa rodzinnego, edukatorem laktacyjnym (tytuł honorowany przez Ministerstwo Zdrowia). Wykonuję wizyty domowe, ud...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia