Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem w 2008 roku.Właścicielka kliniki stomatologicznej Dentistree mieszczącej się w warszawskim Wilanowie.… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam! Strasznie szybko wykrzywiaja mi sie przednie dolne zeby, nie wiem czym to jest spowodowane, czy bede musiala zalozyc aparat i jakie badanie potrzebuje wykonac zeby dowiedziec sie co dalej? Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Natalia Rosa

  Tłoczenie się, czyli wykrzywianie zębów dolnych nie zawsze ma związek z wyrzynającymi się ósemkami. Często jest to tzw. resztkowy wzrost żuchwy. Pacjenci, którzy nie mają nawet zawiązków 8, często borykają… Więcej

 • Czy przyjmuje Pani pacjentów z aparatem? Przeprowadziłam się niespodziewanie a dopiero co założyłam aparat.
  Pozdrawiam serdecznie

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Natalia Rosa

  Tak, jeśli jest to możliwe proszę zabrać ze sobą na konsultację swoją dotychczasową dokumentację medyczną. Serdecznie zapraszam

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem w 2008 roku.Właścicielka kliniki stomatologicznej Dentistree mieszczącej się w warszawskim Wilanowie. Pani doktor stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny ortodoncji.W praktyce zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, ortodoncją, problemem startych zębów, stomatologią estetyczną.
  W wolnych chwilach szyje na maszynie kreacje dla swoich małych księżniczek- Lenki i Ali

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska CePeLek

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Dentistree S.C.

  Doktor Rosa jest pełna profesjonalizmu. Za każdym razem widzę jej ogromne zaangażowanie. Po leczeniu ortodontycznym przeprowadzonym przez Panią doktor mam perfekcyjny zgryz. Co więcej, jest cudowną osobą z indywidualnym podejściem do pacjenta.
  Polecam serdecznie!

 • K

  Pani dr ma bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Jest atentywna, przedstawia holistyczne podejście do leczenia, tzn. leczenie nie ogranicza się do ortodoncji, ale czasem może być wspierane przez rehabilitanta, ortopedę lub psychiatrę.
  Pani Rosa przedstawia możliwe działanie i realistyczne do uzyskania efekty oraz czas leczenia. Mówi otwarcie o cenach i kosztach, przy czym nie naciąga na droższe opcje (aparaty), niż jest to konieczne. Jednocześnie informuje o najnowocześniejszych opcjach.
  Przekonała mnie i z pewnością podejmę u niej leczenie.
  Dużym plusem jest możliwość wykonania pantomogramu na miejscu.

 • K

  Dr Natalia Rosa to profesjonalistka. Ma dużą wiedzę a dodatkowo jest zawsze sympatyczna i uśmiechnięta. Polecam!

 • Lokalizacja: Dentistree S.C.Usługa: Ortodoncja- aparat ortodontyczny, leczenie zachowawcze, wizyty kontrolne.

  dr. Natalia Rosa stomatolog, ortodonta najwyższej klasy. Fantastyczne podejście do pacjeta dużego i małego. Niebywałe podejście do dzieci, dzięki temu moje osobiste dziecko z niefajnymi doświadczeniami w innych gabinetach w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa oddaje się w ręce dr. Natalii.Ciepła, miła, uśmiechnięta, cierpliwa, delikatna, empatyczna a jednocześnie dokładna i bardzo konkretna. Polecam Panią doktor wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i jednocześnie troskliwe podejście do pacjenta- szczególnie tego małego. Agnieszka Artych

 • M
  Lokalizacja: Dentistree S.C.

  Trafiłam do dr. Rosy z polecenia od kilku zadowolonych koleżanek. Dr. Rosa jest profesjonalistką w każdym calu, dobrała sposób leczenia adekwatny do mojej sytuacji. Jestem bardzo , bardzo zadowolona. Z całego serca polecam ją każdemu. W dzisiejszych czasach to rzadkość, aby ktoś tak indywidualnie i kompleksowo podchodził do pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Natalia Rosa, jest świetnym fachowcem, bezbłędnie rozpoznaje problem i skutecznie leczy. Jest miła, cierpliwa i delikatna. Zawsze doradzi i przede wszystkim jest dokładna. Chodzę do niej ja i cała moja rodzina (również dzieci). Ma fajne podejście do pacjenta, nic nie narzuca, opowiada o różnych opcjach leczenia. U Pani Doktor Natalii jestem pewna, że znajduję się w najlepszych rękach. Polecam serdeznie!

 • Świetny lekarz! Potrafi nie tylko doradzić, ale również odradzić niektóre pomysły - wyjątkowe, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jakość na pierwszym miejscu! Świetnie dobiera metodę wybielania zębów, dopasowuje do ich stanu i wrażliwości.

 • Lokalizacja: Dentistree S.C. dfdfd

  Polecam dr Rosę, wizyty zawsze są mile i skuteczne. Nigdy nie zdarzyło mi się zebym była niezadowolona. Największe wrażenie zrobilo na mnie to, że Pani doktor potrafi dopasować znieczulenie do konkretnej osoby przykładowo: na mnie standardowe znieczulenie nie działa, co nie zostało zbagatelizowane. Pozdrawiam

 • Wspaniały stomatolog. Ogromna wiedza. Profesjonalne podejście do pacjenta. Cudowna Pani Doktor. Zawsze miła i uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci. Szczerze polecam!

 • Świetny fachowiec, skupiona na pacjencie, dokładna, wszechstronna z ogromem wiedzy. Bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i cierpliwa. Tłumaczy wszystkie zawiłości stomatologiczne i ich wpływ na zdrowie. Polecam dr Natalię Rosa!