Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kaar - Med
Piłsudzkiego 2, Ząbki Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w wieku od 5 lat

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Piłsudzkiego 2, Ząbki

Kaar - Med

Moje doświadczenie

O mnie

Z wyróżnieniem ukończyłam studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, na kierunku psychologia.

Doświadczenie zdobywałam w F...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychologia społeczna
  • psychologia młodzieży
  • psychologia dzieci
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Rosyjski,
  • Polski

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Terapii ALMA diagnoza ADHD dla dorosłych

Z Panią Nadzeyą czułam się naprawdę swobodnie i komfortowo. Czułam, że jestem słuchana, nie czułam się oceniana zbyt pochopnie (diagnozowałam ADHD). Naprawdę dobrze wspominam wizytę. Szczerze polecam (szkoda tylko, że taka cena, ale to już niestety obecnie standard…).

mgr Nadzieja Kanke

Bardzo dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie swojej opinii.
Moim priorytetem w pracy z innym człowiekiem jest traktowanie każdej osoby z szacunkiem i godnością. Tym bardziej miło mi, że właśnie tak Pani się czuła w moim towarzystwie.
Dziękuję za zaufanie !

I
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Terapii ALMA poradnictwo dla rodziców

Pani Nadzieya to prawdziwa nadzieja. Po rozmowie z nią rizjaśniło się nam w głowach. Wiemy, jak postępować, żeby relacje z nastolatką były lepsze. Zrozumieliśmy też pewne zachowania córki. W trudnych chwilach na pewno skorzystamy jeszcze z pomocy pani psycholog

mgr Nadzieja Kanke

Dziękuję za poświęcenie czasu na pozostawienie swojej opinii oraz dziękuję za zaufanie !

U
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Terapii ALMA Konsultacja psychologiczna

Спасибо, всё прошло отлично! Думаю, что если снова появятся вопросы, то я обязательно обращусь к Надежде за помощью!

mgr Nadzieja Kanke

Спасибо за посвещённое время на оставление отзыва! Если будут вопросы, сомнения или нужно будет что-то обговорить - приглашаю.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Terapii ALMA diagnoza ADHD dla dziecka

Bardzo duży profesjonalizm. Lekarka bardzo miła, sympatyczna i taktowna, wzbudzająca od razu zaufanie.

mgr Nadzieja Kanke

bardzo dziękuję za poświęcenie czasu na pozostawienie swojej opinii! Szacunek i fachowość uważam za niezbędne składniki w mojej pracy.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii ALMA Konsultacja psychologiczna

Wyrozumiałe i spokojne podejście do sprawy, problemów. Wyjaśnienie pewnych kwestii czy rozjaśnienie tematu AdHD. Bardzo dziękuję za pomoc chociażby w teorii ale to bardzo dużo dla mnie znaczy. Szkoda że spotkanie krótkie bo mogłabym rozmawiać i rozmawiać, ale rozumiem. Dziękuję i pozdrawiam

mgr Nadzieja Kanke

Dziękuję za poświęcony czas na napisanie opinii! Zmiany zaczynają się od przebudowy utartych schematów myślowych, to pierwszy krok =) Na konsultacje rodzicielskie mamy przeznaczone 60 min, natomiast jeśli chciałaby Pani dopytać lub skonsultować kolejne kwestie - serdecznie zapraszam.


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii ALMA Diagnoza ADHD

Widoczna i odczuwalna wiedza, spokojne podejście do pacjenta - dziecka i zaangażowanie w problem. Czekamy na zajęcia dla dzieci z ADHD. Polecam :)

mgr Nadzieja Kanke

Pani Iwona, bardzo dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie swojej opinii! Dołożymy wszelkich starań aby ruszyć z psychoedukacja dla dzieci jak najszybciej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 21 lat i nie radze sobie w życiu a raczej w kontaktach z ludźmi. Bardzo mało mòwię ponieważ głos staje mi w gardle gdy się mam to kogoś odezwać.Gdy ide do pracy przeżywam silne emocje i dosłownie się boje.Na razie przepracowałam 2 miesiące i 2 tygodnie ale czuje że niedługo może być tak że nie dam rady do niej pójść z powodu stresu i zostane zwolniona. Kiedy zdawałam praktyczny egzamin na prawo jazdy to tak strasznie bałam się egzaminatoròw czyli dla mnie obcych ludzi że pomimo tego że umiałam jeździć zdałam dopiero za 10 razem. Wizyty u lekarza czy fryzjera są straszne szczególnie na samym początku. Czasami zdarzają mi się napady płaczu i nieprzyjemne myśli.

Dzień Dobry!
Dobrze, że szuka Panu pomocy, rzeczywiście to co Pani opisuje jest wskazaniem aby udać się do specjalisty. Radzę poszukać psychoterapeuty pracującego w nurcie behawioralno-poznawczym. Zachecalabym aby poddać się pod opiekę specjalisty, ponieważ nie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie na własną rękę, a zwlekanie tylko pogłębia problem.
życzę powodzenia !

mgr Nadzieja Kanke

Czy częste napady płaczu, denerwowanie się najmniejszymi rzeczami, utrata chęci do czynności, które kiedyś sprawiały mi przyjemność są objawami choroby, czy może jest to tylko chwilowe załamanie, chwilowe wahania nastroju? Czy powinnam szukać już pomocy u specjalisty?
Od jakiegoś czasu bez powodu mam nagłe napady płaczu. Denerwuję się najdrobniejszymi rzeczami. Jestem wściekła, gdy coś nie idzie po mojej myśli. Denerwują mnie ludzie. Zamykam się w sobie i ucinam z innymi kontakt, bo po prostu nie chce mi się go utrzymywać. Nie mam ochoty na wychodzenie z domu lub spotkania ze znajomymi, co kiedyś było dla mnie przyjemnością. Coraz częściej można ode mnie usłyszeć słowa "nie chce mi się". Czuję jakbym żyła w ciągłym biegu, co mnie męczy. Męczy mnie ilość nauki i pracy. Kiedy przychodzi weekend mam nadzieję, że w końcu będę miała czas na odpoczynek, lecz pochłania mnie nauka i wracam w nowym tygodniu wciąż wykończona. Często jestem znużona i przygnębiona. Dobija mnie myśl jakie piękne życie wiodłam kiedyś i jak to wszystko szybko się skończyło. Skończyło się, bo musiałam pójść o krok dalej. Mam świadomość tego, że takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Zakłamuję rzeczywistość mówiąc, że się z tym pogodziłam. Tak naprawdę cały czas rozmyślam o tym, jak kiedyś było pięknie. Czuję, że wszystko straciłam.

Dzień Dobry,
gorąca zachęcam skonsultować się ze specjalistą, pomoże to bardziej zrozumieć siebie oraz swojego stanu. Ważne jest nabycie umiejętności wglądu oraz posiadania narzędzi radzenia sobie, a pomocnym jest pomoc psychologa.

mgr Nadzieja Kanke

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania