Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Właśnie zakończyłam leczenie u Pani doktor, szybko, sprawnie, bezboleśnie, z uśmiechem na twarzy. Bardzo sympatyczna i profesjonalna osoba. Teraz mój mąż zaczyna swoje leczenie, bo warto polecic Panią Monikę.


A
Użytkownik zweryfikowany

jestem bardzo zadowolona z p.dr.Moniki-miła,ciepła,delikatna. Nie ma obawy,że to DENTYSTA-SADYSTA.....ha,ha,ha .....polecam .... idźcie ludzie.......anna


D
Użytkownik zweryfikowany

Sympatyczna dentystka z podejściem do dzieci. Mój syn leczy się u Pani Moniki od dwóch lat i zawsze wychodzi uśmiechnięty po wizycie. Serdecznie polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany

Nie będę się rozpisywał. Nie bez powodu wystawiam taki komentarz i nie bez powodu właśnie takie są prawie wszystkie. Uprzejmość, sympatyczność, uśmiech, wyrozumiałość, dokładność, komunikatywność i mógłbym tak dalej to wszystkie cechy jakie posiada w sobie Pani doktor oczywiście w jak największym pozytywnym znaczeniu. Można być lekarzem ale można też jak Pani doktor być lekarzem i jednocześnie po prostu człowiekiem. Nie bez powodu mówi się że wszystko z zębami można zrobić u lekarzy stomatologów ale jak sytuacja jest nie do opanowania wtedy po cuda zwrócić się należy tylko do Pani Moniki. I ja jestem tego najlepszym przykładem. I to tyle. P.S a do tego nie spotykana nie przeciętnie przecudna uroda. Tomasz


M
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do pani doktor od kilku lat wraz z mężem i córką. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Miła, ciepła, oddana. Wszystko starannie wytłumaczy. Nigdy nie pozostawi pacjenta bez pomocy. Super lekarz, polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjna Pani Stomatolog. Leczę zęby w gabinecie na Piotrkowskiej już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Przemiła, bardzo wyrozumiała dla wrażliwców na ból. Pierwszy dentysta, który uwierzył mi, że faktycznie zwykłe znieczulenie na mnie nie działa i już po pierwszej wizycie zaproponowała inna substancję znieczulającą, dzięki której podczas borowania mogłabym zasnąć na fotelu. Osobowość i sposob podejscia do pacjenta sprawia, że człowiek stresuje się o wiele mniej. Naprawdę polecam! Ceny chyba przeciętne jak na łódzkie realia, na termin trzeba czekac ok. 3 tyg do miesiąca, no ale jest to chyba wynik poziomu wykonywanych przez Panią Doktor usług. Dobry dentysta nie będzie narzekał na brak pacjentów. POLECAM!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor to przesympatyczna, młoda osoba z powołaniem do zawodu. Zęby leczymy całą rodziną. Nawet moja 4-letnia córeczka została przekonana do wizyt u stomatologa. Szczególnie ujmuje delikatnością i chęcią wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Nic nie działa na siłę, a w razie potrzeby kieruje do osób kompetntnych. Bardzo POLECAM !!!


R
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami bardzo dobrymi, Panią dr Monikę znam od jej pierwszych kroków w gabinecie i nie znajduję słów uznania dla pracy jaką wykonuje w zakresie stomatologii ale i podejścia do pacjentów. Cała moja rodzinka leczy zęby u Pani doktor bez stresu i fobii. Życzymy na Nowy Rok Pani Monice i Pani Ani wraz z rodzinami wszystkiego co najlepsze. Zadowoleni pacjenci: Ruta z rodziną.


G
Użytkownik zweryfikowany

Razem z narzeczoną chodzimy do Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie problemów przyjmuje poza kolejnością. Po prostu chce się chodzić do takiego lekarza.


E
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z poprzednikami, faktycznie leczenie zupełnie bezbolesne, Pani Doktor uśmiechnięta i uprzejma, ale chyba nie o to w tym chodzi. Jedyne dwa zęby leczone u Pani Doktor mam już przeleczone kanałowo u innego stomatologa, a próchnicę odkryłam pod wypełnieniem na zdjęciu pantomograficznym. Nie polecam. Zęby wolę miec leczone ze znieczuleniem ale skutecznie.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie