Lek.

Monika Pytel verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet GinekologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Polecam bardzo, miałam pierwszą wizytę, a co za tym idzie stres.. Przesympatyczna pani doktor wprowadza super atmosferę , po czym stres minął :) wszytsko dokładnie wytłumaczone, z całego serca polecam! ????

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Sabina Gejdel-Kołtuniewicz
  Sabina Gejdel-Kołtuniewicz
  Ginekolog
  Rajska 71, Wrocław
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła na czy będą polegać badania. Była to moja… więcej

  Agnieszka Zaleska-Gajek
  Agnieszka Zaleska-Gajek
  Ginekolog
  Rajska 71, Wrocław
  Polecam Panią Doktor, ponieważ jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Jest sympatyczna. Wszelkie wątpliwości… więcej

  Joanna Tlolka
  Joanna Tlolka
  Ginekolog
  Rajska 71, Wrocław
  Pani doktor prowadzi już moją drugą ciążę. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona. Chodziłam zarówno na wizyty prywatne… więcej

  Wojciech Homola
  Wojciech Homola
  Ginekolog
  Rajska 71, Wrocław
  Wszystkonw jak najlepszym porządku. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta a możliwość umawiania online i smsy… więcej

  Jacek Żmijewski
  Jacek Żmijewski
  Ginekolog
  ul. Pilczycka 144-148, Wrocław
  Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki, bezbolesne oraz komfortowe badanie. Szczegółowe wyjaśnienie problemu.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ma&Mo Gabinet Ginekologiczny
   Rejestracja przez stronę internetową:
   gabinetginekologiczny.pro

   Pozdrawiam Serdecznie
   Dr Monika Pytel


   Certyfikaty kompetencyjne w zakresie ultrasonografi :
   - Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego PTU
   - Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego PTG
   -badań ultrasonograficznych między 11-13+6 -przesiewowych pod kątem aberracji chromosomowych i opóźnienia wzrostu płodu, Fundacja Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation UK)

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  44 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet GinekologicznyUsługa: pierwsza wizyta

   Polecam bardzo, miałam pierwszą wizytę, a co za tym idzie stres.. Przesympatyczna pani doktor wprowadza super atmosferę , po czym stres minął :) wszytsko dokładnie wytłumaczone, z całego serca polecam! ????

  • A

   Opinii raczej nie wystawiam ale teraz muszę. Jestem wizytą zachwycona, nigdy niespotkalam się z takim zrozumieniem i empatią jaka posiada Pani doktor. Nigdy w swoim dorosłym życiu! Super, super, super- bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani doktor i dziękuję . Wszystko wytłumaczyła i poświęciła naprawdę bardzo dużo czasu. Dałabym śmiało 10 i więcej gwiazdek. Wspaniały człowiek.

  • A
   Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet Ginekologiczny

   Świetna Pani ginekolog, idealnie zdiagnozowała co mi dolega. Zero krępacji, zero wstydu, wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Polecam serdecznie wszystkim Panią doktor

  • N
   Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet GinekologicznyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   To moja pierwsza ocena na tym portalu. Zawsze się nimi sugeruje - nigdy z braku czasu nie wystawiam. Ale dziś robię wyjątek. Trafiłam do Pani doktor ponieważ uczuliły mnie plastry antykoncepcyjne.. od ręki zostałam przyjęta. Dodatkowo jechałam po pracy o 20:00 i nie było problemu ze mogę się spóźnić nawet 30min.
   Długo by opowiadać, ale jako jedyna ta Pani wytłumaczyła mi wszystko od A do Z o co tak naprawdę chodzi w tej antykoncepcji. Każda z metod została omówiona, pokazana. Dodatkowo zostałam całkowicie przebadana, USG zostało tak samo skrupulatnie opisane jak reszta spraw podczas wizyty. Wielkim plusem łazienka w której można się odświeżyć, jednorazowa bielizna, klapeczki. Oczywiście ocena 5 to za mało. Oby więcej takich specjalistów w naszej służbie zdrowia :) serdecznie pozdrawiam!
   Mogę śmiało już nazwać się stała Pacjentką!

  • Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet Ginekologiczny

   Pani Doktor Bardzo sympatyczna, przeprowadziła wywiad, zrobiła USG i wyjaśniła mi wszystko co chciałam wiedzieć. Podoba mi się, że mówi na "Ty" od razu się lepiej poczułam i rozluźniłam. Gabinet bardzo czysty i ładny. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet Ginekologiczny

   Wzór profesjonalizmu z wielkim sercem i nie mniejszym poczuciem humoru. Lekarz, który słucha pacjenta i nie szczędzi mu czasu, polecam gorąco.

  • J
   Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet GinekologicznyUsługa: ciąża

   Anioł nie lekarz. Gdy coś się dzieje zawsze można się skonsultować, gdy jest potrzeba dodatkowej wizyty ta się odbywa, Sposób przeprowadzania konsultacji jak to niektórzy piszą "Ty" cóż mi odpowiada mam poczucie że mogę być swobodna i zapytać lub powiedzieć o wszystkim co mnie nurtuje lub gdy mam jakiś problem. Ja mogę tylko Polecać Panią Doktor

  • K
   Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet GinekologicznyUsługa: pierwsze badanie ginekologiczne

   Polecam z całego serca! Stresowałam się okrutnie, ale bez powodu! Pani Monika to bardzo delikatna osoba! Tłuamczy wszystko od A do Z jak najlepsza kolezanka :) ocena 5 to za mało zdecydowanie!

  • B
   Lokalizacja: drkonfederak.igabinet.plUsługa: badanie ginekologiczne

   Zdecydowanie za mało gwiazdek na ocenę. Pierwsza wizyta, jak dla mnie bomba!. Nie spodziewałam się tak sympatycznej i konkretnej osoby. Wywiad i badanie przebiegło fajnie,bez żadnego stresu.Najlepszy ginekolog u jakiego byłam.W przyszłości na pewno będę chciała aby Pani doktor prowadziła moją ciążę.Polecam!

  • A
   Lokalizacja: Ma&Mo Gabinet GinekologicznyUsługa: wizyta wraz z usg

   Nie trafiłam jeszcze na lepszego lekarza niż dr Pytel, naprawdę. Pani doktor wyczerpująco odpowiada na pytania, tłumaczy, analizuje wyniki badań tak długo, aż nie dowie się o co chodzi. Od wielu lat borykam się z różnymi problemami i to jedyny lekarz, który zajął się nimi porządnie. Przed wejściem do gabinetu byłam trochę zdenerwowana opóźnieniem, ale jak zobaczyłam, jak bardzo dr Pytel jest dokładna i dociekliwa, to całe poirytowanie wyparowało. Ja sama siedziałam w gabinecie ponad godzinę, i to do 22 (a
   Pani doktor pracuje do 21). Inny lekarz by odwalił wizytę w 10 minut, żeby skończyć pracę na czas. Do tego zwracanie się "na Ty" i sam sposób bycia Pani doktor jest po prostu najlepszym co mnie spotkało u ginekologa. Wprowadza miłą atmosferę i powoduje, że człowiek czuje się jakby rozmawiał z przyjaciółką, a nie z lekarzem. W końcu moje dolegliwości zostały zdiagnozowane i będą wyleczone! Nie traćcie czasu i pieniędzy na bezowocne chodzenie do innych lekarzy, bo do tej pory mnie nosi jak myślę o sposobie, w jaki potraktowali mnie poprzedni ginekolodzy. Moja ocena to nie pięć gwiazdek, tylko milion :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG