Adresy (2)

Aleja Warszawska 13/12, Lublin
RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
81 454..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja psychologiczna • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
81 454..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wiedzę z zakresu psychoterapii zdobywałam w 4-...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS
 • Terapia poznawczo – behawioralna dzieci i młodzieży – CBT EDU w Warszawie
 • Katolicki Uniewersytet Lubelski - Psychologia

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja onlineAleja Warszawska 13/12, Lublin

150 zł

RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus


150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Aleja Warszawska 13/12, Lublin

150 zł

RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika PrusAleja Warszawska 13/12, Lublin

150 zł

RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus

43 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus psychoterapia indywidualna

Cieszę się ,że wybrałem p.Monikę ,pomogła mi bardzo szybko i skutecznie.
Przez długi okres czasu myślałem ,że jestem super odpornym człowiekiem na wszystkie sytuacje życiowe - od pracy ,przez wyzwania dnia codziennego, tym bardziej ,że osobiście pracowałem nad swoim umysłem.
Niestety przyszedł dzień gdy przestałem sobie radzić z codziennością (praca/rodzina), lęki nasilały się do tego stopnia ,że uniemożliwiały mi codzienne funkcjonowanie, dodatkowo radość i komfort życia spadła do bardzo niskiego poziomo.
Początkowo terapia wydawała mi się zwykłą rozmową, jednak P.Monika umiejętnie "wyciągnęła" ze mnie ,lęki z przeszłości ,które uaktywniły się w dorosłym życiu.
Po przełomowym dniu ,w którym wyrzuciłem z siebie stare żale, moje życie poprawiło się diametralnie na lepsze.
Do tego P.Monika, dołożyła mi praktyczne sposoby na radzenie sobie z psycho-fizycznymi objawami lęku.
Dzisiaj ponownie czuje się silny i mogę w pełni korzystać z życia, dodatkowo dzięki tym spotkaniom ,zmieniłem swoje życie zawodowe, co też pozwoliło mi obniżyć poziom stresu o połowę.

Monika Prus

Dziękuję za refleksyjne, zaangażowane podejście do naszej pracy! Cała wiedza, niezbędna do zmiany była już w Panu, moją rolą było tylko umiejętne poprowadzenie, aby nadać temu właściwe znaczenie. Wszystkiego dobrego:)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus

Z pomocy Pani Moniki korzystałam prawie dwa lata. Dzięki niej zmieniłam się na lepsze, wręcz nie do poznania w porównaniu jaką byłam osobą wcześniej. Początek był dość trudny z mojej strony, ale dzięki profesjonalizmowi i cierpliwości Pani Moniki udało mi się otworzyć. Pani psycholog pokazała mi jak radzić sobie z fobią społeczną oraz motywowała do podejmowania nowych aktywności, które wymagały wyjścia z mojej małej strefy komfortu. Gdyby nie to, nie osiągnęłabym rzeczy, z których teraz jestem dumna. Za to jestem Pani Monice ogromnie wdzięczna. Ponadto, pokazała mi kierunek, w którym powinnam iść pracując nad sobą.
Pani Monika to ciepła i przenikliwa osoba, którą szczerze polecam!

Monika Prus

Patrycja, dziękuję za opinię. Ciężko i bardzo sumiennie zapracowałaś na to lepsze dzisiaj! Praca z Tobą dawała ogromną satysfakcję, bo podczas naszych spotkań rozkwitałaś jak kwiat. Pokonując swoje ograniczenia, udowodniłaś samej sobie, że lęk to tylko emocja, a Ty masz w sobie ogromny potencjał, z którego możesz korzystać. Mam nadzieję, że czerpiesz z niego:)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus silna depresja, zaburzenia lękowe

Mogę chyba śmiało powiedzieć, że to cudotwórczyni. To p. Moniki trafiłem w fatalnym stanie. Strasznie silna depresja i takie stany lękowe, że czasami chciałem uciekać z gabinetu.
Pani Monika pokazała ogromny profesjonalizm, wyczucie i umiejętności sprawiając, że na każdą kolejną wizytę przychodziłem mniej „zestresowany” i wychodziłem z nowymi pokładami sił na walkę z problemem.
Pani Monika jest niezwykle ciepłą, delikatną terapeutką potrafiącą doskonale rozmawiać z pacjentem. Pokazała mi jak wiele sam potrafię i jak wielką siłę posiadam.
Dzisiaj jestem dzięki p. Monice innym człowiekiem. Wróciłem do pracy. Wszystko do około nabrało lepszych barw. Rozpocząłem nowe życie. Poskromiłem lęki. Nauczyłem się jak je rozpoznawać i z nimi walczyć. Jak „czytać” swoje ciało i umysł.
To wszystko dzięki p. Monice.
Będę jej za to wdzięczny do końca życia.
Bardzo Pani dziękuję.

Monika Prus

Dzięki Panie Piotrze za podzielenie się opinią z naszej pracy. Naprawdę świetną, sumienną pracę Pan wykonał! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki, żeby jej owoce dobrze Panu służyły!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus

Pani Monika to przede wszystkim odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - psycholog godny plecenia dla wszystkich, którzy borykają się z depresją, lękiem, nerwicą. Podczas spotkań terapeutycznych zawsze można liczyć na serdeczną atmosferę, uśmiech i indywidualne podejście Pani doktor. Jestem bardzo wdzięczna Pani Monice, że pomogłam mi oswoić napady lęku, zrozumieć, że strach "ma tylko wielkie oczy" i da się go pokonać. Co więcej, dzięki terapii, dotarło do mnie, że można nauczyć się żyć bez leków antydepresyjnych, trzeba tylko chcieć współpracować z terapeutą. Pani psycholog pomogła mi dostrzec schematy, które kierowały moim myśleniem i utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Pani Monika to bardzo ciepła i życzliwa osoba, która ze swoim profesjonalnym podjesciem potrafi pomóc każdemu, kto zmaga się z depresją czy stanem lękowym.

Monika Prus

Pani Kingo, dziękuję za wspaniałą współpracę! Z wielkim zaangażowaniem podeszła Pani do terapii i ciężko, systematycznie pracowała na sukces, którym dzisiaj może się Pani cieszyć. Możliwość obserwowania Pani niesamowitej motywacji do pracy nad sobą oraz wprowadzania zmian we własne życie była dla mnie inspirująca. Bardzo dziękuję za spotkania i zaufanie. Trzymam kciuki za życiowe wyzwania, które Panią czekają :) Wszystkiego najlepszego :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus

Serdecznie polecam panią Monikę - dzięki jej profesjonalizmowi, otwarciu i życzliwości udało mi się przezwyciężyć swoje problemy, za co jestem jej bardzo wdzięczny.

Monika Prus

Dzięki za wszystko! Powodzenia w dalszym układaniu swojego świata po swojemu!B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus

Pani Monika jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, potrafi nie tylko słuchać, ale również wskazywać rozwiązania do konkretnych sytuacji. Oczywiście o wyborze rozwiązania problemu decydujemy sami. Moja choroba została zdiagnozowania bardzo szybko, dzięki wnikliwości i dokładności Pani doktor. Jestem pacjentem Pani Doktor z polecenia znajomego i z czystym sumieniem polecę i ja każdemu kto szuka profesjonalisty.

Monika Prus

Dziękuję Bartosz! Świetny kawałek bardzo systematycznej pracy za Tobą! Gratuluję!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: RENOVO Poradnia Psychologiczna Monika Prus

Witam. U pani doktor Prus leczę się już kilka miesięcy. Zostałam skierowana tam przez psychiatrę, aby uzupełnić terapię lekową związaną z depresją. Super specjalista i wspaniały, wrażliwy człowiek. Dzisiaj myślę o powrocie do życia zawodowego, choć jeszcze pół roku temu wydawało mi się to niemożliwe. Gorąco polecam.

Monika Prus

Pani Kasiu dziękuję za zaufanie oraz odwagę. Było trudno, ale już widzę ogromny postęp. Trzymam kciuki za ciąg dalszy!


D
Użytkownik zweryfikowany

Polecam panią psycholog każdemu, kto szuka wsparcia w trudnościach. Pani Monika jest osobą, która wzbudza zaufanie. Stwarza przyjazną i komfortową atmosferę, jest wyrozumiała, słucha i doradza. Wskazuje na rzeczy, których wcześniej samemu się nie dostrzegało. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na terapię. Pozdrawiam i dziękuję!

Monika Prus

Pani Doroto i ja Pani dziękuję za zaufanie oraz odwagę. Bywają trudniejsze momenty, ale dzięki Pani zaangażowaniu dochodzimy do ważnych dla Pani wątków. Jestem pod wrażeniem Pani piękna wewnętrznego, wrażliwości, subtelności i dużej intuicji. Do zobaczenia:)


Użytkownik zweryfikowany

Pani Monika to nie tylko świetny lekarz , ale i wspaniały człowiek . Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to że interesowała się mną i moja sprawa nawet po zakończonej terapii . Świetnie umie wszystko tłumaczyć nawet najbardziej zakompleksiona nastolatkę wyciągnie z dola . Dzięki niej inaczej już patrzę i mam inne podejście na świat . Potrafi świetnie tłumaczyć i pokazywać inny punkt widzenia . No po prostu Pani Monika to świetna osoba .

Monika Prus

Bardzo dziękuję za spotkania i zaufanie. Jestem dumna ze zmian jakie wypracowała Pani w tym czasie. Trzymam kciuki za życiowe wyzwania, które Panią czekają :) Wszystkiego najlepszego :)Użytkownik zweryfikowany

Pani Monika to miła i wyrozumiała osoba. Swoimi wypowiedziami sprawia że człowiek zaczyna rozumieć siebie i sam potrafi znaleźć rozwiązania swoich trudności, chociaż wcześniej wydawało się to niemożliwe. Myślę że jest to specjalista godny polecenia.

Monika Prus

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i zaufanie. Mam nadzieję, że nasza praca będzie dla Pani/Pana pomocna, czego serdecznie życzę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wiedzę z zakresu psychoterapii zdobywałam w 4-...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS
 • Terapia poznawczo – behawioralna dzieci i młodzieży – CBT EDU w Warszawie
 • Katolicki Uniewersytet Lubelski - Psychologia

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Artykuły (1)

Powiązane wyszukiwania