lek. dent.

Monika Mrozek

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
173 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im.prof. Skubiszewskiego w Lublinie. Podobno zainteresowanie endodoncją przejawiałam już w okresie wczesnoszkolnym obserwując swoją mamę w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Estetyka Uśmiechu MalanUsługa: bol zeba

  Wizyta przebiegała w super przyjaznej atmosferze. Pani doktor jest super delikatna. Rozumie, że leczenie zębów jest nieprzyjemne i bolesne. Polecam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Estetyka Uśmiechu Malan

  Do Pani Doktor Moniki, pokonuję kilkadziesiąt kilometrów od swojego miejsca zamieszkania i za każdym razem warto. Mam bardzo dobrze zaplanowane leczenie, każda wizyta przebiega zgodnie z ustaleniami. Zawsze bezboleśnie i super profesjonalnie. Ponadto Pani Doktor cechuje się ponad przeciętną empatią. Gabinet Estetyka Uśmiechu dr Malan & dr Kaleta, jest świetnie wyposażony w sprzęt najwyższej klasy umożliwiający nowoczesne leczenie na światowym poziomie. Wysoki standard i kultura, ponad przeciętna dbałość o czystość, opieka i leczenie w przystępnych cenach. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam !!! Nigdy nie spotkałam się z taką dokładnością, delikatnością a zarazem wielkim sercem do pacjenta, Już 2 ząbki są wyleczone i mam zamiar tylko i wyłącznie być pacjentem Pani Moniki.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalistka. Szczerze polecam Panią Doktor. Byłem 2 razy i już jestem umówiony na 3 wizytę. Nawet zastrzyku ze znieczuleniem nie czuć. Profesjonalistka.

 • S

  Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Jestem stałym pacjętem i za każdym razem wychodzę zadowolony z wizyty. Wszystkie zabiegi wykonane profesjonalnie i bezboleśnie.
  Na pewno na nastastepnę wizytę u stomatologa udam sie właśnie do Pani Moniki.

 • S

  Niezwykła dbałość o pacjenta, profesjonalizm i zaangażowanie. Doktor Mrozek jest specjalistą od spraw beznadziejnych. Bardzo mądrze planuje proces leczenia i zawsze służy dobrą radą. A ponadto bardzo sympatyczna Pani, u której wizyty przebiegają w miłej atmosferze.

 • A

  Bardzo profesjonalny lekarz, od kiedy do niej trafiłam nie chodzę nigdzie indziej. Przyjemna atmosfera i bezbolesne wizyty bardzo bardzo poleceam.

 • Przesympatyczna Pani Doktor, pełen profesjonalizm, świetny kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim lepiej nie da się trafić oby więcej takich lekarzy:)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im.prof. Skubiszewskiego w Lublinie. Podobno zainteresowanie endodoncją przejawiałam już w okresie wczesnoszkolnym obserwując swoją mamę w trakcie specjalizacji z tej dziedziny stomatologii , dlatego też zaraz po studiach postanowiłam kontynuować pasję uczestnicząc w kursach praktycznych i obserwując najlepszych w Europie przedstawicieli tego fachu. Moją dewizą jest przeistoczenie zabiegu leczenia kanałowego z procedury która budzi postrach wśród pacjentów w bezbolesny, relaksujący zabieg.

  Zgłębienie tajników endodoncji zrodziło zainteresowanie protetyką stomatologiczną. Opanowanie umiejętności rekonstrukcji zębów oraz wykonywania kompleksowych prac estetycznych z użyciem materiałów pełnoceramicznych (korony, licówki) to według mnie podstawowe elementy metamorfoz uśmiechu. Szeroki zakres działania w zakresie protetyki , projektowania estetyki i rekonstrukcji zwarcia opieram na teorii okluzji amerykańskiej szkoły Koisa, którą miałam szansę opanować w Mentor Kois Centerna na kompleksowych kursach planowania leczenia w trudnych przypadków protetycznych.

  W 2018 roku uzyskałam tytuł lekarza medycyny estytycznej kończąc studia podyplomowe na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej z wynikiem bardzo dobrym z wyróżnieniem. Tym samym poszerzyłam zakres usług o zabiegi typu anti-ageing, profilaktykę przeciwstarzeniowa i niwelowanie asymetrii twarzy. Uważam, że przyszłość stomatologii estetycznej opierać się będzie na synergistycznym działaniu lekarzy medycyny estetycznej, protetyków oraz ortodontów.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAgeing oraz World Society of Interdisciplinary of Aesthetic & Anti-Aging Medicine.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. prof Skubiszewskiego w Lublinie
 • Śląska Wyższa Szkoła Medyczna

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia