dr n. med.

Monika Kierstan

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

29 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Odbywałam staż specjalizacyjny w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2006 roku, na podstawie pracy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Leczę u Pani doktor mojego syna na trądzik . Pani doktor zawsze miła i uprzejma . Spokojnie odpowiada nam na wszystkie pytania . Leczenie syna przynosi oczekiwany efekt . Gorąco polecam .

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: atopowe zapalenie skóry

  Pani Doktor to jedyna osoba,która potrafi znaleźć ratunek dla mojej skóry. Przesympatyczna Kobieta- Anioł. W gabinecie nie ma bariery pacjent- lekarz. Nie ma stresu,że człowiek zostanie źle odebrany. Zdecydowanie polecam wizyty u Pani Doktor.

 • Ż
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacja dermatologiczna

  U Pani doktor lecze sie juz od roku. Jest konkretna i bardzo mila. Slucha co pacjent ma do powiedzenia. Pomogla przy moim problemie. Zdecydowanie polecam!

 • S
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacja dermatologiczna

  serdecznie polecam. wizyta rzeczowa i konkretna. szczególnie podziękowanie za zrozumienie i dobranie metody leczenia do warunków i możliwości pacjenta. dużo Zdrowia Pani Moniko i wielie dzięki.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKA

  Kompetentna i fachowa. Bardzo umiejętnie wykonuje mezoterapię skóry głowy. Punktualna. Sympatyczna.

 • E
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: dermatoskopia

  Bardzo rzeczowa, kompetentna i profesjona. Spokojnie dokonuje diagnozy, wysłuchuje pacjenta i proponuje leczenie. Widać, że jest zaangażowana i chce pomóc. Polecam

 • 2
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Moja córka leczy się u dr Moniki Kierstan. Jest na początku drogi, jednak już widać efekty. Chciałbym ze swojej strony bardzo podziękować pani doktor. To był dobry wybór. Pozdrawiam serdecznie i życzę jak najwięcej zadowolonych pacjentów. Renata Duchatkiewicz

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta była krótka, konkretna i wyjaśniła wszelkie wątpliwości związane z moją (okazało się drobną) przypadłością. Pani Doktor była rzeczowa i w moim odczuciu precyzyjna, otwarta i bardzo miła, a przede wszystkim zainteresowana pacjentem. Była to moja pierwsza wizyta u takiego specjalisty i uważam, że ten Lekarz jest godny polecenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor wywarła na mnie dobre wrażenie - profesjonalne podejście do pacjenta, otrzymałam obszerne odpowiedzi na wszystkie pytania. Doktor zaproponowała mi serię zabiegów mezoterapii głowy. Są one wykonywane profesjonalnie, z użyciem specjalistycznego sprzętu, co więcej przyniosły znaczną poprawę i zminimalizowały wypadanie włosów! Polecam!!!

 • Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: wypadanie włosów

  Pani Doktor zaproponowała mi serię zabiegów i już po miesiącu był zadowalający efekt. Włosy w końcu przestały wypadać, a problem trwał kilka lat. Pani Doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna, bardzo miła i pozytywna osoba. Kasia Mikołajczyk

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Odbywałam staż specjalizacyjny w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2006 roku, na podstawie pracy doktorskiej, uzyskałam stopień doktora nauk medycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society. W swoją codzienną pracę z pacjentami wkładam entuzjazm, zaangażowanie i pasję. Chcąc nadążyć za rozwojem nowatorskich metod leczenia i osiągać coraz lepsze rezultaty swojej pracy nie zapominam o nieustannym rozwoju. Mam na swoim koncie udział w wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii, odbywałam również staże zagraniczne (Włochy).
  Mam ambicje proponować Państwu nowoczesne programy leczenia w obszarze dermatologii klinicznej oraz najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania w szeroko rozumianej dermatologii estetycznej.
  Zapraszam Państwa na konsultacje.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Znajomość języków

 • polski
 • angielski