lek. dent.

Monika Gryko

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

5 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

W 2010 roku ukończyłam naukę na na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uczestnicząc w licznych kursach i praktycznych zajęciach z zakresu stomatologii… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

  Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu pomogla mojej corce jestem jej bardzo wdzieczna. Jest bardzo mila ciepla osoba ktora wie w jaki sposob pomoc zeby bylo dobrze. Jestem bardzo zadowolona i wiem ze znalazlam dentyste dla swoich dzieci ktory ma super podejscie.

 • R

  Pani Monika to doskonały specjalista. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Strach przed stomatologiem mija w momencie pierwszej wizyty :)
  Pani Monika dużo doradza i pomaga. Zawsze informuje co będzie właśnie robić :). Pani Marzena asystentka również świetna. Po takiej jakości usługi na pewno wrócę...

 • M

  Bardzo kompetentny lekarz, który wykazał również świetne podejście do dziecka (leczę się u niej ja i mój Synek).
  Dr Monika zanim rozpocznie leczenie dokładnie omawia to, co będzie robione (tzn. jak leczy mnie). Jeżeli Syn siedzi na fotelu opowiada mu jakieś historyjki i duperelki z dziwnymi mutantami, które schowały się w zębach i tam próbują przeczekać ciężkie czasy. Kiedy spytałam dr Monikę, skąd pomysł na taką historyjkę, odpowiedziała, że widziała na koszulce małego pacjenta motyw z komiksu o mutantach :-). Pozytywnie zakręcona :-) wariatka :-)
  Ja osobiście nie boję się dentysty i z reguły nie korzystam ze znieczulenia, ale mój Syn niezbyt dobrze znosi leczenie…ale powiem Państwu, że to, co oferuje klinika jest zdumiewające. Po pierwsze – znieczulenie z komputera. Po drugie – video okulary. Po trzecie – profesjonalna obsługa i wysoko rozwinięta troska o pacjenta bez względu na wiek. Polecam!!!

  P.S. A następnym razem ja poproszę o videookulary :-) z jakimś horrorem: Może „The Dentist” :-)

 • B

  Byłam u dr Moniki wczoraj (22.09.2014), ponieważ po leczeniu kanałowym u innego lekarza, strasznie bolał mnie ząb od dwóch tygodni (lekarz twierdził, że to normalne). Doktor Monika po krótkim wywiadzie, ale zanim kazała mi otworzyć buzię na fotelu, zaprosiła na zdjęcie RTG. Pamiętam, że pomyślałam sobie, że trafiłam do naciągaczki, bo oczywiście zdjęcie jest płatne, ale to co na nim doktor mi pokazała, sparaliżowało mnie. Okazało się, że mam jakieś obce ciało (narzędzie) w zębie. Masakra! Poprzedni lekarz nic mi nie powiedział i zakończył jego zdaniem leczenie kanałowe!!! Wstyd!!! A doktor Monika, przesympatyczna osoba, wyjaśniła mi sposób, w jaki ten ząb zostanie poprawiony, jakie mogą być powikłania (narzędzie podobno bardzo dziwnie się złamało), oraz to, że oprócz niej będzie się zajmował mną także główny "endodonta" w klinice. Pierwszą wizytę już taką chyba roboczą mam w czwartek, a więc trzymajcie kciuki.
  Polecam dr Monikę, bo wydaje się bardzo szczerą osobą. Podeszła do mnie bardzo profesjonalnie i bardzo szybko zdiagnozowała nieprawidłowości.

 • M

  Pani Doktor to wspaniała osoba oraz wybitny specjalista. Jak zawsze miałem obawy przed pójściem do stomatologa, tak do Pani Doktor na wizytę idę z pełną przyjemnością. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie komfort oraz profesjonalizm na najwyższym szczeblu, którym bez wątpienia Pani Doktor się charakteryzuje.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2010 roku ukończyłam naukę na na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uczestnicząc w licznych kursach i praktycznych zajęciach z zakresu stomatologii ogólnej i endodoncji, wzbogacam swoje doświadczenie zawodowe. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, starając się zapewnić mu nie tylko najwyższy możliwy poziom leczenia, ale również komfort podczas zabiegu. W swojej pracy korzystam z nowoczesnych metod leczenia i najnowocześniejszej aparatury medycznej, w którą wyposażone jest Centrum CZAR-DENT.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją