CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

(89 opinii)

W Centrum CZAR-DENT zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii. Wysoce wykwalifikowany personel, innowacyjne metody leczenia i zaawansowana, najnowsza technologia pozwalają nam na rozwiązanie k... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Świętokrzyska 5, lok U2

15-843 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Porzeczkowa 14

15-815 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Porzeczkowa 14

15-815 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Centrum CZAR-DENT zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii. Wysoce wykwalifikowany personel, innowacyjne metody leczenia i zaawansowana, najnowsza technologia pozwalają nam na rozwiązanie każdego przypadku klinicznego, a także na udzielanie wieloletnich gwarancji na wszystkie nasze zabiegi.
Pracujemy w oparciu o materiały z najwyższej półki, które gwarantują nie tylko wspaniałe efekty leczenia, ale przede wszystkim ich długotrwały efekt oraz bezpieczeństwo Pacjentów.

NIE ŚWIADCZYMY USŁUG W RAMACH NFZ

Nasz sprzęt

 • Pantomogram cyfrowy
 • RVG przy każdym unicie
 • Tomografia komputerowa
 • Znieczulenie komputerowe
 • Znieczulenie ogólne (narkoza)
 • Nowoczesna sala chirurgii stomatologicznej
 • System małoinwazyjnej endodoncji SAF
 • Laser Kavo 3KEY
 • Skaner wewnątrzustny 3Shape
 • Mikroskop z optyką Carl Zeiss z torem wizyjnym
 • Mikroskop z optyką Leica z torem wizyjnym
więcej

Zabiegi

 • Stomatologia dziecięcia
 • Wybielanie
 • Leczenie zachowawcze

Badania

 • zdjęcia radiologiczne celowane
 • zdjęcia radiologiczne pantomograficzne (2D)
 • zdjęcia radiologiczne cefalometryczne
 • zdjęcia radiologiczne tomografii komputerowej (3D)
 • badanie stanu uzębienia
 • badanie okluzji
więcej

Choroby

 • próchnica

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogusława Czarnowska

  Stomatolog, Chirurg Szczękowo-Twarzowy, lek. dent.

  • Ś
   Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

   Miałam zabieg w znieczuleniu ogólnym w gabinecie Czar-Dent. Zabieg polegał na wsadzeniu implantu i regeneracji. Ze względu na to, że bardzo boję się dentystów, a już panicznie wręcz zabiegów z wkręcaną śrubą w kość, zdecydowałam się na zabieg w znieczuleniu ogólnym. Prowadząca, dr Bogusława wraz z zespołem. Pełna sala. Z zabiegu nie pamiętam nic - czyli tak jak być powinno. Super. Niezbyt bolało ponieważ przespałam jak królewna. Wizyty kontrolne (już trzecia za mną), potwierdzają, że wszystko jest w najlepszym porządku. Ja również czuję się świetnie. Wspaniała robota i ...niepotrzebny strach. Ale wszystkim polecam tą formę leczenia. W narkozie. Drogo, ale warto, bo oszczędzamy swoje nerwy i zdrowie. A to najważniejsze - zdrowie. Pani dr Bogusława - moja dentystka!

  • A
   Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii EstetycznejUsługa: problemy z dziąsłami / zanik kości po ekstracji w innym gabinecie kilka lat temu

   Doktor Czarnowska od razu wzbudziła zaufanie. Stanowczo, ale w sposób bardzo sympatyczny opisała to co mi dolega i jakie będą tego wkrótce konsekwencje. Leczenie trwało prawie rok, podczas którego miałam regenerowaną kość, wkręcony implant i odtworzony ząb na nim. Zabieg wkręcenia implantu w narkozie bo przerażało mnie, mimo zapewnień Doktor Czarnowskiej, wkręcanie śruby w kość.
   Opieka i troska o mnie na niespotykanym poziomie. Polecam, chociaż trzeba dłuuuuugo czekać na wizytę pierwszą. Później już z górki

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Monika Gryko

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii EstetycznejUsługa: Inny

   Pani Monika jest znakomita dentystka z ciekawa osobowoscia.
   Sumiennie i konkretnie prowadzila moje leczenie, informujac mnie o jego etapach i doradzajac. Jestem jej za to niesamowicie wdzieczna, bo efekt koncowy przerosl moje oczekiwania. Ponadto pani Monika jest osoba szczera, otwarta. Posiada wysokie zdonlosci komunikacyjne - bez problemu znajdzie wspolny jezyk z osobami w kazdym wieku :-)

  • Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

   Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu pomogla mojej corce jestem jej bardzo wdzieczna. Jest bardzo mila ciepla osoba ktora wie w jaki sposob pomoc zeby bylo dobrze. Jestem bardzo zadowolona i wiem ze znalazlam dentyste dla swoich dzieci ktory ma super podejscie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Michał Piszczatowski

  Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Pan doktor baaardzo grzeczny, uprzejmy, kilka razy pytał, czy wszystko w porządku. Zazwyczaj boję się dentystów, ale tym razem na fotelu prawie zasnęłam, nic nie bolało, leczenie przebiegło szybko i sprawnie. Lekarz w 100% godny polecenia!


 • Grzegorz Szczurko

  Stomatolog, dr n. med.

  • W ubiegłym tygodniu miałam leczenie kanałowe czwórki. Trafiłam do dr Grzegorza Szczurko z Czar-Dent w Białymstoku, mimo, że sama mieszkam w Suwałkach. Pierwsze wrażenie (chociaż mało istotne z jakiegoś profesjonalnego punktu widzenia) jest ok. Sympatyczny. Młody. Opowiada o kolejnych częściach leczenia z takim (nie wiem jak to nazwać) - zacięciem sympatycznym. Sprawiał wrażenie, że wie co mówi, i jak si ę później okazało - przekłada się to na leczenie. Kanałowo nie boli leczenie - a niemal wszyscy mnie tym straszyli. Pod mikroskopem. Z asystentką. W wygodnym fotelu. 1.5 godziny i tylko jedna wizyta. Dwa kanały.Nie powiem, że było świetnie, bo trudno buzię mieć otwartą przez cały czas leczenia, ale na pewno nie było to tak straszne, jak to sobie wyobrażałam i jak to mi przedstawiali przyjaciele. Tak czy inaczej już na drugi dzień nie czułam prawie nic. Specjalista od kanałowego godny polecenia! O TAK!


 • Michał Czarnowski

  Stomatolog, lek. dent.

  • E
   Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

   Doktor Michał to wybitny specjalista, skromny ale niezwykle dokładny i precyzyjny mimo tak młodego wieku. Miałam kompleksowo wykonywane różne zabiegi, od usunięcia chirurgicznego zębów i czyszczenia kości (nie było mowy o jakimkolwiek bólu po odejściu znieczulenia), po skomplikowane zabiegi operacyjne (miałam wykonane odtwarzanie kości w zatoce i wkręcane implanty) a doktor Michał, to mistrz nie chirurg. Ponieważ nie chciałam aby zabieg wykonany był pod narkozą, miałam świadomość wykonywanych przez doktora czynności, już leżąc na stole operacyjnym byłam pewna, że wykonuje je z najwyższą precyzją. Sam proces gojenia przebiegł bez najmniejszych problemów. Odsłonięcie implantów i znowu po 'rękach' doktora Michała nie było mowy o jakimkolwiek bólu po odejściu znieczulenia. Jestem już po wszystkich zabiegach chirurgicznych i śmiało mogę powiedzieć, że doktor Michał to 'odkrycie', nie spotkałam tak delikatnego, niezwykle dokładnego a przy tym empatycznego chirurga, który z dokładnością nano przeprowadzałby zabiegi. Doktor Michał to światowy poziom, miałam naprawdę szczęście, że trafiłam do kliniki Czar-Dent. Jeszcze raz gorąco dziękuję za wyprowadzenie tak trudnego przypadku i życzę samych sukcesów :)
   Edyta

  • Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii EstetycznejUsługa: brak jedynki

   Serdecznie dziękujemy dr Michałowi Czarnowskiemu z kliniki Czar-Dent za profesjonalizm, życzliwość, pracę i czas włożony w ratowanie jedynki. Czar-Dent zawsze traktuje nas właśnie z takim podejściem niezależnie od lekarza przyjmującego, ale szczególne podziękowania należą się dr Michałowi bo przypadek był ciężki, a efekt jest super.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Katarzyna Skobodzińska

  Ortodonta, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zalozenie aparatu ortodontycznego

   Pani doktor jest bardzo nieprofesjonalna. Zalozyla mi aparat ortodontyczny pomimo powaznych przeciwskazan zdrowotnych o ktorach wiedziala ze zdjecia rentgenowskiego i nie poinformowla mnie o tym. Zostalam zdiagnozowana z zaawansowanym zapaleniem przyzebia przez innego ortodonte ktory skierowal mnie na leczenie do szpitala. Musialam zdjac aparat ortodontyczny ktory powodowal pogorszenie choroby. Po wielu prozbach o zwrocenie kosztow leczenia ortodontycznego sprawa pozostaje nie wjasniona. Bardzo zle i stresujace doswiadczenie. S

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból stawów żuchwowo-skroniowych

   Nie polecam przy bólach stawów skroniowo-żuchwowych i bruksizmie. Pani dr mimo, że ma wpisaną specjalizację w tym zakresie (przynajmniej na znanylekarz, strona internetowa przychodni również sugeruje, że przychodnia leczy bruksizm) to odesłała mnie do innego specjalisty. Wizyta odbyła się w alfa-dent, w miłej atmosferze i co mnie pozytwnie zaskoczyło w moim przypadku nie pobrała opłaty za wizytę, natomiast udałam się do innego ortodonty, który już podjął się leczenia. Także tutaj tylko przestroga że jeśli ktoś czeka w kolejce z dużym bólem stawów to lepiej niech skonsultuje się z kliniką, która specjalizuje się w stawach skroniowo-żuchwowych.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Popławska-Chańko

  Stomatolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

   Pewnego razu zapytał mnie wnuczek: - Babciu, dlaczego masz takie czarne zęby? -Trochę mi się zużyły i muszę pójść do dentysty - odpowiedziałam. Przypomniała mi się bajka o Czerwonym Kapturku. I tak trafiłam do pani doktor Ewy Popławskiej - Chańko. Miałam szczęście, pani dentystka zajęła się moimi zaniedbanymi zębami. Profesjonalne leczenie trwało cztery miesiące i odbywało się w miłej i serdecznej atmosferze. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie przypuszczałam, że moje własne zęby mogą tak ładnie wyglądać. No i ten zachwyt wnuczka: - Babciu, jakie ładne ząbki, ładniejsze od moich. Serdecznie dziękuję pani doktor.
   Szczerze polecam profesjonalną i utalentowaną panią dr Ewę Popławską - Chańko.
   Elzbieta. K.

  • K

   Polecam w 100%. Pełny profesjonalizm! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Już nigdy nie zmienię lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Bartosz Sztabiński

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Doktor Sztabiński bardzo szczegółowo oraz empatycznie, zarazem zabawnie podchodzi do sprawy dotyczących leczenia. Bardzo dobrze rozumie pacjenta oraz stara się mu pomóc jak tylko może. Jest on najbardziej profesjonalnym specijalistą w dziedzinie stomatologii jakiego poznałem. Pozdrawiam.:)

  • P
   Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii EstetycznejUsługa: stomatologia zachowawcza

   Naprawdę jestem zachwycona wizytą u Doktora Bartosza. Niesamowity profesjonalizm, oddanie pracy, przemiła atmosfera no i oczywiście bardzo dokładne omówienie problemu i schematu leczenia. Szybka, fachowa pomoc. Gorąco polecam, ja już wiem że zawsze będę wracać do Doktora Bartosza

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania