CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

(33 opinie)

W Centrum CZAR-DENT zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii. Wysoce wykwalifikowany personel, innowacyjne metody leczenia i zaawansowana, najnowsza technologia pozwalają nam na rozwiązanie k... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Świętokrzyska 5, lok U2

15-843 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Porzeczkowa 14

15-815 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Porzeczkowa 14

15-815 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Centrum CZAR-DENT zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii. Wysoce wykwalifikowany personel, innowacyjne metody leczenia i zaawansowana, najnowsza technologia pozwalają nam na rozwiązanie każdego przypadku klinicznego, a także na udzielanie wieloletnich gwarancji na wszystkie nasze zabiegi.
Pracujemy w oparciu o materiały z najwyższej półki, które gwarantują nie tylko wspaniałe efekty leczenia, ale przede wszystkim ich długotrwały efekt oraz bezpieczeństwo Pacjentów.

NIE ŚWIADCZYMY USŁUG W RAMACH NFZ

Nasz sprzęt

 • Pantomogram cyfrowy
 • RVG przy każdym unicie
 • Tomografia komputerowa
 • Znieczulenie komputerowe
 • Znieczulenie ogólne (narkoza)
 • Nowoczesna sala chirurgii stomatologicznej
 • System małoinwazyjnej endodoncji SAF
 • Laser Kavo 3KEY
 • Skaner wewnątrzustny 3Shape
 • Mikroskop z optyką Carl Zeiss z torem wizyjnym
 • Mikroskop z optyką Leica z torem wizyjnym
 • WeldOne
więcej

Zabiegi

 • chirurgia stomatologiczna
 • Wybielanie
 • Leczenie zachowawcze
 • Implantologia
więcej

Badania

 • zdjęcia radiologiczne celowane
 • zdjęcia radiologiczne pantomograficzne (2D)
 • zdjęcia radiologiczne cefalometryczne
 • zdjęcia radiologiczne tomografii komputerowej (3D)
 • badanie stanu uzębienia
 • badanie okluzji
więcej

Choroby

 • próchnica
 • paradontoza
 • braki zebowe
 • afty
 • nadwrażliwość
 • ból zęba
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński Inny

  W gabinecie panuje przyjazna atmosfera i widać, że personel jest ze szczerym uśmiechem. Pan doktor jest dowcipny, charyzmatyczny i ma wspaniałe podejście do dzieci. Jestem bardzo zadowolona bo córka 6lat dopytuje kiedy kolejna wizyta bo się świetnie bawiła. Brawo! Polecam z czystym sumieniem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Gryko leczenie próchnicy

  Chodzę do Pani Moniki od jakiegoś czasu. Wyleczyła mi już kilka zębów i za każdym razem wychodzę zadowolony.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Gryko Inny

  Pani Monika jest znakomita dentystka z ciekawa osobowoscia.
  Sumiennie i konkretnie prowadzila moje leczenie, informujac mnie o jego etapach i doradzajac. Jestem jej za to niesamowicie wdzieczna, bo efekt koncowy przerosl moje oczekiwania. Ponadto pani Monika jest osoba szczera, otwarta. Posiada wysokie zdonlosci komunikacyjne - bez problemu znajdzie wspolny jezyk z osobami w kazdym wieku :-)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński Inny

  Z całego serca polecam wizytę u Pana Doktora. Wizyta naszych córeczek przebiegła w fantastycznej i bardzo profesjonalnej atmosferze. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do małych pacjentów (nie zapominając przy tym o rodzicach, których bardzo szczegółowo informuje o podejmowanych działaniach). Zalecenia przekazywane przez Pana Doktora są niezwykle przydatne. W przypadku naszej małej Hani była to pierwsza wizyta w gabinecie i tutaj Panu Doktorowi należą się naprawdę słowa uznania. Wspaniale przygotował naszą córeczkę do badania, dając jej tym samym czas na oswojenie się z gabinetem i nową sytuacją. Dziękujemy serdecznie Panie Doktorze i do zobaczenia niebawem na kolejnej wizycie


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński Inny

  Bardzo przyjemna obsługa. Pełny profesjonalizm. Zamierzam umówić tam swoje dzieci. Zostałam przyjęta o wyznaczonej godzinie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński

  Pełny profesjonalizm i świetny specjalista. Zdecydowanie godny polecenia! Wizyta przebiegła bez zastrzeżeń.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Popławska-Chańko

  Pewnego razu zapytał mnie wnuczek: - Babciu, dlaczego masz takie czarne zęby? -Trochę mi się zużyły i muszę pójść do dentysty - odpowiedziałam. Przypomniała mi się bajka o Czerwonym Kapturku. I tak trafiłam do pani doktor Ewy Popławskiej - Chańko. Miałam szczęście, pani dentystka zajęła się moimi zaniedbanymi zębami. Profesjonalne leczenie trwało cztery miesiące i odbywało się w miłej i serdecznej atmosferze. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie przypuszczałam, że moje własne zęby mogą tak ładnie wyglądać. No i ten zachwyt wnuczka: - Babciu, jakie ładne ząbki, ładniejsze od moich. Serdecznie dziękuję pani doktor.
  Szczerze polecam profesjonalną i utalentowaną panią dr Ewę Popławską - Chańko.
  Elzbieta. K.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Chojnowska

  Pani doktor to geniusz, stomatologia w jej wydaniu jest kunsztem. Absolutnie skoncentrowana na potrzebach pacjenta, na życzenie, jeśli była taka możliwość bez znieczulenia i bólu np. zakładanie licówek!!!. Przy tym delikatna, empatyczna, wzbudzająca zaufanie z niebanalnym podejściem i umiejętnościami. Miałam wykonywane skomplikowane odtworzenie i rekonstrukcję całego uzębienia. I w końcu za sprawą Pani doktor mam przepiękne, naturalnie wyglądające zęby, efekt końcowy powala, przerósł moje oczekiwania. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Czarnowski

  Doktor Michał to wybitny specjalista, skromny ale niezwykle dokładny i precyzyjny mimo tak młodego wieku. Miałam kompleksowo wykonywane różne zabiegi, od usunięcia chirurgicznego zębów i czyszczenia kości (nie było mowy o jakimkolwiek bólu po odejściu znieczulenia), po skomplikowane zabiegi operacyjne (miałam wykonane odtwarzanie kości w zatoce i wkręcane implanty) a doktor Michał, to mistrz nie chirurg. Ponieważ nie chciałam aby zabieg wykonany był pod narkozą, miałam świadomość wykonywanych przez doktora czynności, już leżąc na stole operacyjnym byłam pewna, że wykonuje je z najwyższą precyzją. Sam proces gojenia przebiegł bez najmniejszych problemów. Odsłonięcie implantów i znowu po 'rękach' doktora Michała nie było mowy o jakimkolwiek bólu po odejściu znieczulenia. Jestem już po wszystkich zabiegach chirurgicznych i śmiało mogę powiedzieć, że doktor Michał to 'odkrycie', nie spotkałam tak delikatnego, niezwykle dokładnego a przy tym empatycznego chirurga, który z dokładnością nano przeprowadzałby zabiegi. Doktor Michał to światowy poziom, miałam naprawdę szczęście, że trafiłam do kliniki Czar-Dent. Jeszcze raz gorąco dziękuję za wyprowadzenie tak trudnego przypadku i życzę samych sukcesów :)
  Edyta


  Ś
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bogusława Czarnowska

  Miałam zabieg w znieczuleniu ogólnym w gabinecie Czar-Dent. Zabieg polegał na wsadzeniu implantu i regeneracji. Ze względu na to, że bardzo boję się dentystów, a już panicznie wręcz zabiegów z wkręcaną śrubą w kość, zdecydowałam się na zabieg w znieczuleniu ogólnym. Prowadząca, dr Bogusława wraz z zespołem. Pełna sala. Z zabiegu nie pamiętam nic - czyli tak jak być powinno. Super. Niezbyt bolało ponieważ przespałam jak królewna. Wizyty kontrolne (już trzecia za mną), potwierdzają, że wszystko jest w najlepszym porządku. Ja również czuję się świetnie. Wspaniała robota i ...niepotrzebny strach. Ale wszystkim polecam tą formę leczenia. W narkozie. Drogo, ale warto, bo oszczędzamy swoje nerwy i zdrowie. A to najważniejsze - zdrowie. Pani dr Bogusława - moja dentystka!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania