O nas

W Centrum CZAR-DENT zajmujemy się wszystkimi dziedzinami stomatologii. Wysoce wykwalifikowany personel, innowacyjne metody leczenia i zaawansowana, najnowsza technologia pozwalają nam na rozwiązanie każdego przypadku klinicznego, a także na udzielanie wieloletnich gwarancji na wszystkie nasze zabiegi.
Pracujemy w oparciu o materiały z najwyższej półki, które gwarantują nie tylko wspaniałe efekty leczenia, ale przede wszystkim ich długotrwały efekt oraz bezpieczeństwo Pacjentów.

NIE ŚWIADCZYMY USŁUG W RAMACH NFZ
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Pantomogram cyfrowy
 • RVG przy każdym unicie
 • Tomografia komputerowa
 • Znieczulenie komputerowe
 • Znieczulenie ogólne (narkoza)
 • Nowoczesna sala chirurgii stomatologicznej
 • System małoinwazyjnej endodoncji
 • Laser stomatologiczny
 • Zaawansowane skanery wewnątrzustne
 • Mikroskopy z zaawansowaną optyką oraz torem wizyjnym
 • Odbudowa uśmiechu w jeden dzień
 • Lupy stomatologiczne
 • Kompleksowe leczenie stomatologiczne oparte w całości o protokoły cyfrowe
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (36)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Czarnowski odbudowa zębów

  Dr Michał to prawdziwy mistrz i profesjonalista w swoim fachu
  Miałem wstawiane implanty pod narkoza
  Wszystko odbyło się perfekcyjnie
  Dr Michał to prawdziwy czarodziej
  Dziękuję

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński Inny

  Polecam z całego serca! Pan doktor ma rewelacyjne, pełne wyrozumiałości i empatii podejście do małego dziecka. Po traumatycznych przeżyciach dziecko chętnie chodzi na wizyty. Leczenie przebiega w niesamowicie spokojnej i miłej atmosferze. Ogromny profesjonalizm !

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Skobodzińska aparaty stałe

  Cudowna lekarz o anielskiej cierpliwości i ...głosie. Rozwiewala wszelkie wątpliwości praktycznie na każdym etapie leczenia. Samo leczenie, mimo, że trwa nadal, przebiega zgodnie z przewidywaniami i zaplanowanym przez dr Kasię toku. Polecam wszystkim i póki co nie zawiodłam się i nie usłyszałam złego słowa ani o leczeniu ani o Doktor.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński Inny

  W gabinecie panuje przyjazna atmosfera i widać, że personel jest ze szczerym uśmiechem. Pan doktor jest dowcipny, charyzmatyczny i ma wspaniałe podejście do dzieci. Jestem bardzo zadowolona bo córka 6lat dopytuje kiedy kolejna wizyta bo się świetnie bawiła. Brawo! Polecam z czystym sumieniem.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Gryko leczenie próchnicy

  Chodzę do Pani Moniki od jakiegoś czasu. Wyleczyła mi już kilka zębów i za każdym razem wychodzę zadowolony.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Gryko Inny

  Pani Monika jest znakomita dentystka z ciekawa osobowoscia.
  Sumiennie i konkretnie prowadzila moje leczenie, informujac mnie o jego etapach i doradzajac. Jestem jej za to niesamowicie wdzieczna, bo efekt koncowy przerosl moje oczekiwania. Ponadto pani Monika jest osoba szczera, otwarta. Posiada wysokie zdonlosci komunikacyjne - bez problemu znajdzie wspolny jezyk z osobami w kazdym wieku :-)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński Inny

  Z całego serca polecam wizytę u Pana Doktora. Wizyta naszych córeczek przebiegła w fantastycznej i bardzo profesjonalnej atmosferze. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do małych pacjentów (nie zapominając przy tym o rodzicach, których bardzo szczegółowo informuje o podejmowanych działaniach). Zalecenia przekazywane przez Pana Doktora są niezwykle przydatne. W przypadku naszej małej Hani była to pierwsza wizyta w gabinecie i tutaj Panu Doktorowi należą się naprawdę słowa uznania. Wspaniale przygotował naszą córeczkę do badania, dając jej tym samym czas na oswojenie się z gabinetem i nową sytuacją. Dziękujemy serdecznie Panie Doktorze i do zobaczenia niebawem na kolejnej wizycie

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński Inny

  Bardzo przyjemna obsługa. Pełny profesjonalizm. Zamierzam umówić tam swoje dzieci. Zostałam przyjęta o wyznaczonej godzinie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Sztabiński

  Pełny profesjonalizm i świetny specjalista. Zdecydowanie godny polecenia! Wizyta przebiegła bez zastrzeżeń.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Popławska-Chańko

  Pewnego razu zapytał mnie wnuczek: - Babciu, dlaczego masz takie czarne zęby? -Trochę mi się zużyły i muszę pójść do dentysty - odpowiedziałam. Przypomniała mi się bajka o Czerwonym Kapturku. I tak trafiłam do pani doktor Ewy Popławskiej - Chańko. Miałam szczęście, pani dentystka zajęła się moimi zaniedbanymi zębami. Profesjonalne leczenie trwało cztery miesiące i odbywało się w miłej i serdecznej atmosferze. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie przypuszczałam, że moje własne zęby mogą tak ładnie wyglądać. No i ten zachwyt wnuczka: - Babciu, jakie ładne ząbki, ładniejsze od moich. Serdecznie dziękuję pani doktor.
  Szczerze polecam profesjonalną i utalentowaną panią dr Ewę Popławską - Chańko.
  Elzbieta. K.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania