Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Moje doświadczenie

O mnie

Monika Cecha okulista.


Leczone choroby


Usługi i ceny

Badania okulistyczne


Szpitalna 14, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest przesympatyczna, kompetentna,dokładna i lubi swoją pracę , kontakt z ludźmi na wysokim poziomie.ponieważ od dziecka miałam wadę wzroku to trochę zaliczyłam lekarzy okulistów ale jak dostałam się do Pani Cechy to byłam nią zauroczona (doslownie) i jestem w dalszym ciągu od ponad 10 lat. Jadwiga S.


K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy specjalista na Podhalu, lekarz z powołania, najpierw szczegółowe badania ,a potem diagnoza.To ona wykryła u mojej córki wadę astygmatyzm,ma niesamowite podejście do dzieci jest bardzo cierpliwa.Bardzo się się cieszę że do niej trafiłam z córką ,leczymy się u niej już kilka lat.Nie bagatelizuje żadnych objawów, ma niesamowita wiedzę i podejście do pacjenta.Gorąco polecam,ma bardzo dużo pacjentów.Z całego serca polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy specjalista na podhalu, lekarz z powołania, najpierw szczegołowe badania a potem diagnoza. Czas wizyty u Pani doktor to uwaga skierowana na pacjenta w 100% nie bagatelizuje zadnych objawów, ma niesamowita wiedzę i podejście do pacjenta. Z całego serca polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo miła, kompetentna i widać, że lubi swoją pracę i kontakt z ludźmi. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona po wizycie.
Pani Cecha wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba, dokładnie zbadała i otrzymałam próbne soczewki. Wizyta kosztowała 50zł.
Wszystkim gorąco polecam!


S

Jako pierwsza wykryła u mnie jaskrę, a wcześniej żaden lekarz jej nie wykrył chociaż chodziłem do wielu. Teraz jestem cały czas na lekach ale przynajmniej mam ciśnienie w normie. Polecam wszystkim.


P

Bardzo dobra Pani doktor okulistka.Polecam wszystkim,którzy mają wade wzroku.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Monika Cecha okulista.


Leczone choroby


Specjalizacje

  • Okulistyka