Monika Budzanowska, stomatolog Białystok

dr n. med. Monika Budzanowska

Stomatolog więcej

6 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ul. Gajowa 29, Dziesięciny I, Białystok
Centrum Medyczne Gajowa Monika Budzanowska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gajowa Monika Budzanowska Inny

Polecam! Świetna atmosfera w gabinecie. Pani Monika jest bardzo profesjonalna . Jezeli chodzi o leczenie-wszystko tak jak powinno byc! super podejście do pacjenta tego malego i doroslego;)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gajowa Monika Budzanowska leczenie kanałowe

Jestem stałym klientem pani Moniki i zamierzam nim być tak długo jak długo będzie prowadziła swój gabinet dentystyczny. To za Jej namową zacząłem na nowo uczęszczać do stomatologa. Przez wiele lat nic nie robiłem w tej materii. Jakie były konsekwencje takich poczynań, to chyba nie trudno się domyślić. Nie byłem łatwym klientem gdyż aby doprowadzić moje uzębienie do dobrego stanu należało włożyć w to bardzo dużo pracy. Leczenia kanałowe, wypełnienia, odbudowywanie zębów i wszystko to co się z tym wiąże. Nowoczesny sprzęt na którym pani doktor pracuje oraz to, że jest przemiła i wesoła, powodowało, że z przyjemnością wracało się do Niej na kolejne umówione wizyty.
To o czym warto jeszcze wspomnieć, to to, że pani Monika szła mi na rękę i pozwalała mi niejednokrotnie płacić za swoje usługi w ratach gdy chwilowo miałem problemy z pieniążkami. Myślę, że gdyby nie to, to bym nie ukończył leczenia, gdyż tak jak wcześniej wspomniałem – nie była to jednokrotna wizyta. Tu robię wielki ukłon w stronę pani doktor, gdyż to właśnie dzięki Niej skończyły się moje problemy zdrowotne z uzębieniem. W mojej ocenie pani Monika to bardzo dobry stomatolog, który zna się na tym co robi i wie jak zmotywować człowieka do tego aby zacząć dbać o swoje zdrowie. Jak mam możliwość, to zawsze polecam Jej gabinet.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gajowa Monika Budzanowska

Pierwszy raz w zyciu wychodze z gabinetu zadowolona . wyrywalam osemke i zszywalam . jedyne co czulam to tylko jak Pani Monika wkluwala znieczulenie . Nawet jak odeszlo to zero bolu i tabletek . Polecam .


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gajowa Monika Budzanowska

niedokładnie zrobione wypełnienia niestety musiałam poprawiać od nowa w innym gabinecie i ponosic dodatkowe koszty. doktor rozmowna fakt ale wolałabym gdyby mniej mówiła a dokładniej robiła.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gajowa Monika Budzanowska

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta, Dzieci zachwycone, nie mogą się doczekać kolejnej wizyty. Bardzo polecam dla młodych i tych starszych pacjentów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania