lek.

Monika Andrzejak

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Alergolog

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
182 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku, którą ukończyłam w 2002 r. Od 2004 do 2016 pracowałam w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym na oddziale Pediatrii,Endokrynologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  Dokładnie przeprowadzony wywiad na temat choroby, trafna diagnoza, konkretne zalecenia. Lekarz wybrany przypadkowo ze względu na szybki termin, a prawdopodobnie stanie się lekarzem prowadzącym nasze dziecko.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne BiałołękaUsługa: badania alergologiczne

  Polecam Panią doktor Monike. Ma wspaniałe podejście do dzieci i ogromne doświadczenie jako pediatra i alergolog. Zawsze można liczyć na jej fachowe porady. Słucha pacjenta i odpowiada na każde pytanie. Najlepsza lekarka z jaką mieliśmy do czynienia. Zawsze trafna diagnoza i dobrane leki. Gorąco polecam. Mama Wojtka W.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  Pani Doktor z rewelacyjnym podejściem do dzieci.Potrafi słuchać i wszystko dokładnie wyjaśnia.Chętnie odpowiada na wszelkie pytania.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne BiałołękaUsługa: alergia

  Doskonały lekarz, świetne podejście do dziecka.
  Miła, kompetentna, leczenie bardzo skuteczne.
  Serdecznie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku, którą ukończyłam w 2002 r. Od 2004 do 2016 pracowałam w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym na oddziale Pediatrii,Endokrynologii i Alergologii, gdzie zrobiłam specjalizację z pediatrii pod kierunkiem wspaniałego, doświadczonego pediatry i endokrynologa dr Marty Andrzejewskiej-Chmury.Praca w oddziale oraz w Poradnii Alergologicznej pozwoliła mi na dokładne poznanie różnego oblicza chorób dziecięcych, jak również chorób z zakresu alergologii i endokrynologii.

  W latach 2013-1016 zrobiłam specjalizację z alergologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie w Klinice Alergologii i Imunologii Klinicznej pod kierownictwem doświadczonego internisty,pulmonologa i alergologa dr n. med. Joanny Mazurek. Podczas pracy w tamtejszej Poradnii Alergologicznej miałam możliwość pracy z pacjentami dorosłymi ze schorzeniami alergologicznymi i immunologicznymi

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Alergologicznego. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach z dziedziny pediatrii i alergologii.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Alergologia