Adresy (2)

Litewska 11/13 m.61, Śródmieście, Warszawa
ProDevello

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273.....

Konsultacja psychologiczna • 160 zł

Coaching • 300 zł

Psychoterapia • 160 zł +1 więcej

Psychoterapia partnerska • 200 zł


Plac Inwalidów 4/6/8 m.39, Żoliborz, Warszawa
ProDevello

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273.....

Konsultacja psychologiczna • 160 zł

Coaching • 300 zł

Poradnictwo psychologiczne • 160 zł +2 więcej

Psychoterapia indywidualna • 160 zł

Psychoterapia partnerska • 200 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem ICC. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, co...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys zawodowy
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Litewska 11/13 m.61, Warszawa

160 zł

ProDevello


Plac Inwalidów 4/6/8 m.39, Warszawa

160 zł

ProDevello

Pozostałe usługi

Coaching


Litewska 11/13 m.61, Warszawa

300 zł

ProDevello


Plac Inwalidów 4/6/8 m.39, Warszawa

300 zł

ProDevello


Poradnictwo psychologiczne


Plac Inwalidów 4/6/8 m.39, Warszawa

160 zł

ProDevello


Psychoterapia


Litewska 11/13 m.61, Warszawa

160 zł

ProDevello


Psychoterapia indywidualna


Plac Inwalidów 4/6/8 m.39, Warszawa

160 zł

ProDevello


Psychoterapia partnerska


Litewska 11/13 m.61, Warszawa

200 zł

ProDevello


Plac Inwalidów 4/6/8 m.39, Warszawa

200 zł

ProDevello

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello konsultacje psychologiczne

Do Mirka trafiłem przypadkiem. Konatkt znalazłem na znanylekarz.pl - był blisko i miał dobre opinie. I czasami to właśnie taki przypadek sprawia, że trafimamy na ludzi, którzy zmieniają nasze życie.
Od lat żyłem szybko, bez refleksji nad własnym życiem. Kredyty, praca, używki, sporty ekstremalne. Aż dopadła mnie choroba, która pozbawiała mnie siły i która zostanie ze mną do końca życia. Załamałem się i nie potrafiłem sobie z tym poradzić.
Mirek pomógł mi zmienić moje podejście do życia i nowej sytuacji. Nasza znajomość przez 13 miesięcy dynamicznie się zmieniała, ewolułowała... Spotkania nie zawsze były miłe i przyjemne, ale droga do sukcesu wymaga ciężkiej pracy i walki o swoje. Mirek był przy mnie, wspierał mnie. Dawał wędkę, nie rybę. Jestem Mu niezmiernie wdzięczny i zawsze będę.
To była niesamowita podróż, która dała mojemu życiu +777 punktów do szczęścia.
Mirku, dziękuję.

Mirosław Dudziński

Dziękuję za Twoje ciepłe słowa. Ogromnie się cieszę, że terapia pomogła Ci w życiu. Życzę powodzenia !


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello

Korzystałem z usług Mirka regularnie przez okres około 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów naszej wspólnej pracy. Na terapie trafiłem poszukując wsparcia w walce z syndromami wypalenia zawodowego i objawami ogólnej depresji. Czułem się słabo, coraz mniej rzeczy w życiu sprawiało mi radości i realne zadowolenie … każdy dzień był jak orka i coraz więcej rzeczy mnie przytłaczało a ja żyłem trochę jak w letargu. Na pierwszej sesji jasno określiliśmy z Mirkiem, jaki jest mój cel – nie chciałem rozkładać moich 45 lat życia na cząstki pierwsze – chciałem po prostu poczuć się lepiej i odzyskać cel/radość z życia. Mirek bardzo mi pomógł poukładać sobie wiele spraw w głowie … powoli i skutecznie … step by step. Początki były trudne, bo jestem typem „sceptyka-zadaniowca”, który przez lata skutecznie zablokował swoją wrażliwość i uważność na siebie wiec szukałem wszystkiego jakby po omacku … po 2-3 miesiącach myślałem, że to jednak nic nie da ale nadal chodziłem na sesje … i wtedy nagle w końcu „coś poszło” a potem z sesji na sesje było już tylko lepiej i to w super tempie. Mirek jest mądrym i doświadczonym terapeutą. Na sesjach buduje atmosferę życzliwości i bezpieczeństwa. Polecam z pełnym przekonaniem. Mirek jeszcze raz dzięki!
P

Mirosław Dudziński

Dziękuję Piotrze za pozytywną opinię. W zrozumieniu Twojego problemu czerpałem ze swojej wiedzy jako terapeuta i były menedżer, co miało duże znaczenie przy problemie wypalenia zawodowego. Cieszę się, że finalnie terapia okazała się dla Ciebie wartościowym czasem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Depresja

Jak najbardziej polecam Pana Mirosława.
Jest profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłem dzieki tej stronie i mojej zonie . Zycie zaczelo mnie przerasta a choroba przytlaczac tak zaczela sie moja walka z depresja. Pan Mirosław okazał się bardzo dobrym terapeuta, który nie tylko umie, ale również chce słuchać. Każdy problem ktory mnie dreczyl udało nam się wspólnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski. Dzięki terapii udało mi się dostrzec i zrozumieć moje błędy oraz zmienic to co nie pozawalało mi na dokonanie odkrycia satysfakcji z zycia. Teraz czuje sie swietnie mam chec do zycia i wiele radosci kazdego dnia :-) .
Pozdrawiam
Adrian

Mirosław Dudziński

Dziękuję Panie Adrianie za pozytywną opinię.
Dodam tylko, że to praca z Panem przez Skype przyniosła duże rezultaty.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello

Spotkania z panem Mirosławem to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem w ostatnim czasie. Przychodząc na pierwszą rozmowę nie wiedziałem czy istotnie potrzebuję konsultacji psychologicznej bo moje problemy i związany z nimi bardzo niski stan emocjonalny miały charakter obiektywny niemniej postanowiłem spróbować. Początkowo sądziłem, że mam całkiem niezły kontak z samym sobą i choć mając pewne problemy z identyfikacją swoich emocji to co do zasady wszystko co robię mniej lub bardziej ale robię jednak świadomie. Dziś wiem, że na skali świadomości samego siebie dzieli mnie spory dystans od punktu, w którym jestem, a w którym byłem jeszcze kilka miesięcy temu. Dzieki psychoterapii dostrzegłem jak wiele aspektów mojego życia zdeterminowanych jest przez emocje i jak wiele zależy od trafnego ich zidentyfikowania oraz reakcji na nie. Dzięki rozmowom z panem Mirosławem udało mi się dostrzec wiele isostnych problemów, które nurtowały mnie w sposób nieuświadomiony. Zmieniłem nastawienie co do kilku aspektów mojego życia i udało mi się podjąć kilka ważnych decyzji, których jak sądzę do tej pory bym nie podjął gdyby nie terapia. Jestem świadom, że jest jeszcze ogromne pole do pracy na wielu płaszczyznach mojego Ja i kontaktu z innymi ludźmi ale to co już udało mi się osiągnąć jest z całą pewnością warte tych wielu godzin rozmów w czasie naszych spotkań.
Panie Mirosłowaie, dziękuję serdecznie :)
Jeśli ktoś z mojego otoczenia będzie szukał pomocy to z pewnością pana polecę, a i sam się odezwę jeśli będę miał taką potrzebę.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Mirosław Dudziński

Panie Arturze, bardzo dziękuję za tak wyczerpujący i pozytywny komentarz dotyczący pracy terapeutycznej z Panem. Życzę powodzenia w Pana wyzwaniach:-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przystań Psychologiczna konsultacje psychologiczne (małżeńskie)

Pan Mirosław jest empatyczny, otwarty, podchodzi do pacjenta z szacunkiem oraz jest godnym zaufania profesjonalistą. Od samego początku czuliśmy się dobrze na sesjach, mimo że temat, z którym przyszliśmy był dla nas bardzo trudny. Odbyliśmy jedynie kilka konsultacji, ale umożliwiły nam one wyjaśnienie istotnych spraw i skierowały nasze dalsze działania we właściwym kierunku. Możemy z czystym sercem polecić go wszystkim potrzebującym pomocy psychoterapeutycznej.

Mirosław Dudziński

Szanowni Państwo, dziękuję za pozytywną opinię na temat psychoterapii małżeńskiej.


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ProDevello psychoterapia indywidualna

Jak najbardziej polecam Pana Mirosława. Jest to rzetelny i profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłam w trudnych chwilach swojego życia. Pan Mirosław okazał się bardzo dobrym terapeutą, który nie tylko umie, ale również chce słuchać. Każdy problem i ,,trudny element mojego życia” udało nam się wspólnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski. Dzięki terapii udało mi się dostrzec i zrozumieć moje błędy oraz wyeliminować to co nie pozawalało mi na dokonanie zmian. Mam nadzieje ze moja opinia i doświadczenia w terapii z Panem Mirosławem pomogą tym, którzy czują, że ich życie stoi w miejscu, nie mogą wyzwolić się z traumatycznych przeżyć lub przytłacza ich rzeczywistość. Raz jeszcze dziękuje za poświęcony czas, zrozumienie, rady i troskę.

Mirosław Dudziński

Pani Heleno, dziękuję bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony jak szybko rozwiązała Pani swój problem dzięki terapii.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ProDevello konsultacja psychologiczna

Bardzo dobre - fachowe i empatyczne podejscie do pacjenta, elastyczne godziny przyjec. Szczerze polecam :)

Mirosław Dudziński

Dziękuję.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello

szczerze polecam Pana Mirosława. Jest doskonałym terapeutą w pełni skupionym na pacjencie i jego potrzebach

Mirosław Dudziński

Dziękuję Pani Leno za pozytywną opinię.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie super terapeuta. Od razu znaleźliśmy wspólny język. Pomógł mi z wieloma moimi problemami. Pilnował abym nie odchodził od tematu spotkania i skupiał się na tych elementach, które mi umykały oraz o których nie miałem pojęcia. Ogrom zaangażowania w prace z osoba, która potrzebuje pomocy. Polecam z czystym sumieniem i jednocześnie dziękuje za wspólny czas i prace.

Mirosław Dudziński

Dziękuję Andrzej za otwartość i zaufanie okazane mi podczas procesu psychoterapii. Cieszę się, że nasza praca przyniosła Ci pozytywne zmiany.


Ö
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam, rok terapii i zawsze cieszyłem się na poniedziałkowe popołudnie, co nowego odkryjemy jak bardziej zrozumiem samego siebie, to była żmudna ale bardzo efektywna praca dzięki której mogę się cieszyć z tego co mam i z tego jaki jestem - polubiłem samego siebie i swoje życie. Dzięki Mirek.

Mirosław Dudziński

Dziękuję Jacek za Twoją otwartość, zaufanie i wspólnie przebytą drogę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

32 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 28 lat, denerwują mnie pary trzymające się za ręce na ulicach dorastałem w przeświadczeniu że seks jest czymś złym, jestem również prawiczkiem nigdy nie miałem żadnych kontaktów damsko-męskich, zwłaszcza czuję że całowanie jest czymś złym i czuję wstręt do ludzi którzy to robią i mam pytanie czy moja niechęć do par wynika z konserwatywnego wychowania czy dlatego że jestem samotny a może jedno i drugie jestem ciekaw dlaczego we mnie są takie emocje, uważam że ci ludzie nie mają wstydu trzymając się w miejscach publicznych za ręce uważam że to złe.

  Warto byłoby się przyjrzeć przekazom rodzinnym dotyczącym bliskości, miłości, seksu. To pozwoliłoby może na zmianę perspektywy, a w konsekwencji zachować w obszarze męsko-damskim.

  Mirosław Dudziński

 • Rozpocząłem właśnie leczenie fobii społecznej. Następną wizytę mam dopiero za miesiac,a nie zadałem lekarzowi najważniejszego pytania. Czy przełożony powinien wiedzieć o mojej fobii? Jest to na tyle istotne, że decyzje o wizycie u specjalisty i rozpoczęciu leczenia podjąłem z uwagi na nadchodzące wydarzenie firmowe, które wywołuje u mnie lęk i stres i wydaje mi się, że wyjaśnienie sytuacji uchroni mnie przed podjęciem drastycznych kroków w celu uniknięcia uczestnictwa. Wyjaśniłoby też ilość dni wolnych ,które już w tym roku wziąłem.

  Warto rozważyć, czy ewentualne poinformowanie szefa o Pana kłopocie nazywając to fobią społeczną nie przysporzy Panu większych problemów, a w konsekwencji wzrost lęku. Być może rozsądne byłoby wspomaganie się farmakologiczne podczas sytuacji wywołujących lęk i jednoczesne podjęcie terapii, aby zwiększyć świadomość tła objawu.

  Mirosław Dudziński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem ICC. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, co...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys zawodowy
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp z o.o.
 • Ośrodek Profilaktyki Środowiskowej Centrum AD KrakówZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe