Adresy (3)

Krasińskiego 39/3, Żoliborz, Warszawa
ProDevello


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273..... Pokaż numer


Litewska 11/13 m.61, Śródmieście, Warszawa
ProDevello


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (pierwsza wizyta) (opis) • 160 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem ICC. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, co...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Krasińskiego 39/3, Warszawa

160 zł

ProDevello


Litewska 11/13 m.61, Warszawa

160 zł

ProDevello

Pozostałe usługi

Konsultacja online (pierwsza wizyta)


160 zł

Konsultacja Online

Konsultacja psychologiczna z wykorzystaniem programu Zoom lub Skype.


Poradnictwo psychologiczne


Krasińskiego 39/3, Warszawa

160 zł

ProDevello


Psychoterapia


Litewska 11/13 m.61, Warszawa

160 zł

ProDevello


Psychoterapia indywidualna


Krasińskiego 39/3, Warszawa

160 zł

ProDevello


Psychoterapia partnerska


Krasińskiego 39/3, Warszawa

250 zł

ProDevello


Litewska 11/13 m.61, Warszawa

250 zł

ProDevello

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ProDevello konsultacja psychologiczna

Przyjazna atmosfera, empatia i profesjonalizm Pana Dudzińskiego ułatwiły mi otwarcie się i przyznanie do emocji, których siły sobie dotąd nie uświadamiałam. Dziękuję za życzliwe pochylenie się nad moim problemem i za dużą ilość chusteczek :)) Mam nadzieję na kolejne konsultacje. Serdecznie polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello psychoterapia partnerska

Dziękujemy za pomoc i ze szczerego serca polecamy. Ceniliśmy sobie wspierającą atmosferę, celne uwagi i zaangażowanie. Taki psychoterapeuta to skarb.

Mirosław Dudziński

Dziękuję za pozytywną opinią na temat psychoterapii pary.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello psychoterapia indywidualna

Dzięki współpracy z Mirkiem lepiej radzę sobie ze swoimi emocjami. Praca w gabinecie bywa trudna, ale Mirek jest zaangażowany i cierpliwy, nie ocenia i stwarza przestrzeń na przeżywanie i uczenie się własnych emocji. Efekty które widzę to z pewnością zmniejszony lek, pozbywanie się traum z dziecinstwa, większe poczucie własnej wartości i niezależności, co przekłada się na mój komfort w codziennym życiu. Nasza praca trwa już 2 lata. Dzięki Mirek!

Mirosław Dudziński

Dziękuję za opinię.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello psychoterapia

Mirek jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą, ale też bardzo ciepłym i cierpliwym człowiekiem. Trafiłam na niego trochę przez przypadek. Wizyta przez Znanego Lekarza, po dość bolesnym rozstaniu, kiedy wiedziałam, że sama już sobie nie poradzę. Byłam w totalnej rozsypce i z zerową samoświadomością i poczuciem własnej wartości. Do psychoterapii zawsze podchodziłam sceptycznie; oczywiście do czasu. W życiu staram się unikać górnolotnych stwierdzeń, ale ciężko tu opisać to inaczej: praca z Mirkiem zmieniła całkowicie moje podejście do życia, do tworzenia relacji z innymi, czy też może przede wszystkim do relacji z samą sobą. I za to jestem ogromnie wdzięczna.

Mirosław Dudziński

Dziękuję za opinię.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ProDevello psychoterapia

Do Mirka trafiłem z zaburzeniami lękowymi i atakami paniki. Miałem je nawet razy dziennie. Nie mogłem już normalnie funkcjonować. Umówiłem się na pierwsze spotkanie i tak zaczęła się moja trzyletnia podróż wgłąb siebie. Bywało różnie, nie byłem zapewne najłatwiejszym pacjentem ;) Bywało, że trzeba mnie było zdyscyplinować ;) Bywało, że opuszczałem sesje, albo przez pół sesji opowiadałem o wszystkim, byle nie o tym, bo mnie trapi. A Mirek spokojnie, przyjaźnie i z wielką determinacją prowadził mnie do celu. I w końcu ten cel osiągnąłem. Dziś mam nowe życie. Żadnych ataków. Te akurat skończyły się już po pierwszych miesiącach terapii, ale zyskałem o wiele więcej. Lubię siebie i cenię za to, co osiągnąłem. Można powiedzieć, że mam nowe życie. Długo mógłbym opowiadać o terapii, wzlotach, upadkach, niezwykłych sesjach (np. bitwa na poduszki ;)).
Mirku, dziękuję. To dzięki Tobie każdy dzień zaczynam dziś z uśmiechem. Zresztą nie tylko swoim, także rodziny i rozbrykanego szczeniaka :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello konsultacje psychologiczne

Do Mirka trafiłem przypadkiem. Konatkt znalazłem na znanylekarz.pl - był blisko i miał dobre opinie. I czasami to właśnie taki przypadek sprawia, że trafimamy na ludzi, którzy zmieniają nasze życie.
Od lat żyłem szybko, bez refleksji nad własnym życiem. Kredyty, praca, używki, sporty ekstremalne. Aż dopadła mnie choroba, która pozbawiała mnie siły i która zostanie ze mną do końca życia. Załamałem się i nie potrafiłem sobie z tym poradzić.
Mirek pomógł mi zmienić moje podejście do życia i nowej sytuacji. Nasza znajomość przez 13 miesięcy dynamicznie się zmieniała, ewolułowała... Spotkania nie zawsze były miłe i przyjemne, ale droga do sukcesu wymaga ciężkiej pracy i walki o swoje. Mirek był przy mnie, wspierał mnie. Dawał wędkę, nie rybę. Jestem Mu niezmiernie wdzięczny i zawsze będę.
To była niesamowita podróż, która dała mojemu życiu +777 punktów do szczęścia.
Mirku, dziękuję.

Mirosław Dudziński

Dziękuję za Twoje ciepłe słowa. Ogromnie się cieszę, że terapia pomogła Ci w życiu. Życzę powodzenia !


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello

Korzystałem z usług Mirka regularnie przez okres około 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów naszej wspólnej pracy. Na terapie trafiłem poszukując wsparcia w walce z syndromami wypalenia zawodowego i objawami ogólnej depresji. Czułem się słabo, coraz mniej rzeczy w życiu sprawiało mi radości i realne zadowolenie … każdy dzień był jak orka i coraz więcej rzeczy mnie przytłaczało a ja żyłem trochę jak w letargu. Na pierwszej sesji jasno określiliśmy z Mirkiem, jaki jest mój cel – nie chciałem rozkładać moich 45 lat życia na cząstki pierwsze – chciałem po prostu poczuć się lepiej i odzyskać cel/radość z życia. Mirek bardzo mi pomógł poukładać sobie wiele spraw w głowie … powoli i skutecznie … step by step. Początki były trudne, bo jestem typem „sceptyka-zadaniowca”, który przez lata skutecznie zablokował swoją wrażliwość i uważność na siebie wiec szukałem wszystkiego jakby po omacku … po 2-3 miesiącach myślałem, że to jednak nic nie da ale nadal chodziłem na sesje … i wtedy nagle w końcu „coś poszło” a potem z sesji na sesje było już tylko lepiej i to w super tempie. Mirek jest mądrym i doświadczonym terapeutą. Na sesjach buduje atmosferę życzliwości i bezpieczeństwa. Polecam z pełnym przekonaniem. Mirek jeszcze raz dzięki!
P

Mirosław Dudziński

Dziękuję Piotrze za pozytywną opinię. W zrozumieniu Twojego problemu czerpałem ze swojej wiedzy jako terapeuta i były menedżer, co miało duże znaczenie przy problemie wypalenia zawodowego. Cieszę się, że finalnie terapia okazała się dla Ciebie wartościowym czasem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Depresja

Jak najbardziej polecam Pana Mirosława.
Jest profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłem dzieki tej stronie i mojej zonie . Zycie zaczelo mnie przerasta a choroba przytlaczac tak zaczela sie moja walka z depresja. Pan Mirosław okazał się bardzo dobrym terapeuta, który nie tylko umie, ale również chce słuchać. Każdy problem ktory mnie dreczyl udało nam się wspólnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski. Dzięki terapii udało mi się dostrzec i zrozumieć moje błędy oraz zmienic to co nie pozawalało mi na dokonanie odkrycia satysfakcji z zycia. Teraz czuje sie swietnie mam chec do zycia i wiele radosci kazdego dnia :-) .
Pozdrawiam
Adrian

Mirosław Dudziński

Dziękuję Panie Adrianie za pozytywną opinię.
Dodam tylko, że to praca z Panem przez Skype przyniosła duże rezultaty.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ProDevello

Spotkania z panem Mirosławem to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem w ostatnim czasie. Przychodząc na pierwszą rozmowę nie wiedziałem czy istotnie potrzebuję konsultacji psychologicznej bo moje problemy i związany z nimi bardzo niski stan emocjonalny miały charakter obiektywny niemniej postanowiłem spróbować. Początkowo sądziłem, że mam całkiem niezły kontak z samym sobą i choć mając pewne problemy z identyfikacją swoich emocji to co do zasady wszystko co robię mniej lub bardziej ale robię jednak świadomie. Dziś wiem, że na skali świadomości samego siebie dzieli mnie spory dystans od punktu, w którym jestem, a w którym byłem jeszcze kilka miesięcy temu. Dzieki psychoterapii dostrzegłem jak wiele aspektów mojego życia zdeterminowanych jest przez emocje i jak wiele zależy od trafnego ich zidentyfikowania oraz reakcji na nie. Dzięki rozmowom z panem Mirosławem udało mi się dostrzec wiele isostnych problemów, które nurtowały mnie w sposób nieuświadomiony. Zmieniłem nastawienie co do kilku aspektów mojego życia i udało mi się podjąć kilka ważnych decyzji, których jak sądzę do tej pory bym nie podjął gdyby nie terapia. Jestem świadom, że jest jeszcze ogromne pole do pracy na wielu płaszczyznach mojego Ja i kontaktu z innymi ludźmi ale to co już udało mi się osiągnąć jest z całą pewnością warte tych wielu godzin rozmów w czasie naszych spotkań.
Panie Mirosłowaie, dziękuję serdecznie :)
Jeśli ktoś z mojego otoczenia będzie szukał pomocy to z pewnością pana polecę, a i sam się odezwę jeśli będę miał taką potrzebę.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Mirosław Dudziński

Panie Arturze, bardzo dziękuję za tak wyczerpujący i pozytywny komentarz dotyczący pracy terapeutycznej z Panem. Życzę powodzenia w Pana wyzwaniach:-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przystań Psychologiczna konsultacje psychologiczne (małżeńskie)

Pan Mirosław jest empatyczny, otwarty, podchodzi do pacjenta z szacunkiem oraz jest godnym zaufania profesjonalistą. Od samego początku czuliśmy się dobrze na sesjach, mimo że temat, z którym przyszliśmy był dla nas bardzo trudny. Odbyliśmy jedynie kilka konsultacji, ale umożliwiły nam one wyjaśnienie istotnych spraw i skierowały nasze dalsze działania we właściwym kierunku. Możemy z czystym sercem polecić go wszystkim potrzebującym pomocy psychoterapeutycznej.

Mirosław Dudziński

Szanowni Państwo, dziękuję za pozytywną opinię na temat psychoterapii małżeńskiej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

33 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Rozpocząłem właśnie leczenie fobii społecznej. Następną wizytę mam dopiero za miesiac,a nie zadałem lekarzowi najważniejszego pytania. Czy przełożony powinien wiedzieć o mojej fobii? Jest to na tyle istotne, że decyzje o wizycie u specjalisty i rozpoczęciu leczenia podjąłem z uwagi na nadchodzące wydarzenie firmowe, które wywołuje u mnie lęk i stres i wydaje mi się, że wyjaśnienie sytuacji uchroni mnie przed podjęciem drastycznych kroków w celu uniknięcia uczestnictwa. Wyjaśniłoby też ilość dni wolnych ,które już w tym roku wziąłem.

  Warto rozważyć, czy ewentualne poinformowanie szefa o Pana kłopocie nazywając to fobią społeczną nie przysporzy Panu większych problemów, a w konsekwencji wzrost lęku. Być może rozsądne byłoby wspomaganie się farmakologiczne podczas sytuacji wywołujących lęk i jednoczesne podjęcie terapii, aby zwiększyć świadomość tła objawu.

  Mirosław Dudziński

 • W jakim zajęciu można wykorzystać takie cechy jak:
  1. wysoka świadomość otoczenia i obiektywne postrzeganie siebie i świata
  2. podejmowanie decyzji obarczonych dużym kosztem, wymagających uważnego przemyślenia
  3. zdolność do dostrzegania nieprzewidywalnych przez większość ludzi zdarzeń i konsekwencji
  Pytanie do psychologa/coacha/doradcy zawodowego.

  Psychoterapeuta, Psychiatra

  Mirosław Dudziński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem ICC. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, co...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp z o.o.
 • Ośrodek Profilaktyki Środowiskowej Centrum AD KrakówZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania