mgr

Mirosław Dudziński

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

20 opinii +dodaj

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem ICC. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, coaching oraz szkolenia i warsztaty… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Skuteczność leczenia
Umiejętność słuchania
Leczenie depresji

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: ProDevello

  Korzystałem z usług Mirka regularnie przez okres około 10 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów naszej wspólnej pracy. Na terapie trafiłem poszukując wsparcia w walce z syndromami wypalenia zawodowego i objawami ogólnej depresji. Czułem się słabo, coraz mniej rzeczy w życiu sprawiało mi radości i realne zadowolenie … każdy dzień był jak orka i coraz więcej rzeczy mnie przytłaczało a ja żyłem trochę jak w letargu. Na pierwszej sesji jasno określiliśmy z Mirkiem, jaki jest mój cel – nie chciałem rozkładać moich 45 lat życia na cząstki pierwsze – chciałem po prostu poczuć się lepiej i odzyskać cel/radość z życia. Mirek bardzo mi pomógł poukładać sobie wiele spraw w głowie … powoli i skutecznie … step by step. Początki były trudne, bo jestem typem „sceptyka-zadaniowca”, który przez lata skutecznie zablokował swoją wrażliwość i uważność na siebie wiec szukałem wszystkiego jakby po omacku … po 2-3 miesiącach myślałem, że to jednak nic nie da ale nadal chodziłem na sesje … i wtedy nagle w końcu „coś poszło” a potem z sesji na sesje było już tylko lepiej i to w super tempie. Mirek jest mądrym i doświadczonym terapeutą. Na sesjach buduje atmosferę życzliwości i bezpieczeństwa. Polecam z pełnym przekonaniem. Mirek jeszcze raz dzięki!
  P

  Mirosław Dudziński2018-02-22

  Dziękuję Piotrze za pozytywną opinię. W zrozumieniu Twojego problemu czerpałem ze swojej wiedzy jako terapeuta i były menedżer, co miało duże znaczenie przy problemie wypalenia zawodowego. Cieszę się, że finalnie terapia okazała się dla Ciebie wartościowym czasem.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Depresja

  Jak najbardziej polecam Pana Mirosława.
  Jest profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłem dzieki tej stronie i mojej zonie . Zycie zaczelo mnie przerasta a choroba przytlaczac tak zaczela sie moja walka z depresja. Pan Mirosław okazał się bardzo dobrym terapeuta, który nie tylko umie, ale również chce słuchać. Każdy problem ktory mnie dreczyl udało nam się wspólnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski. Dzięki terapii udało mi się dostrzec i zrozumieć moje błędy oraz zmienic to co nie pozawalało mi na dokonanie odkrycia satysfakcji z zycia. Teraz czuje sie swietnie mam chec do zycia i wiele radosci kazdego dnia :-) .
  Pozdrawiam
  Adrian

  Mirosław Dudziński2018-01-10

  Dziękuję Panie Adrianie za pozytywną opinię.
  Dodam tylko, że to praca z Panem przez Skype przyniosła duże rezultaty.

 • L
  Lokalizacja: ProDevello

  Spotkania z panem Mirosławem to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem w ostatnim czasie. Przychodząc na pierwszą rozmowę nie wiedziałem czy istotnie potrzebuję konsultacji psychologicznej bo moje problemy i związany z nimi bardzo niski stan emocjonalny miały charakter obiektywny niemniej postanowiłem spróbować. Początkowo sądziłem, że mam całkiem niezły kontak z samym sobą i choć mając pewne problemy z identyfikacją swoich emocji to co do zasady wszystko co robię mniej lub bardziej ale robię jednak świadomie. Dziś wiem, że na skali świadomości samego siebie dzieli mnie spory dystans od punktu, w którym jestem, a w którym byłem jeszcze kilka miesięcy temu. Dzieki psychoterapii dostrzegłem jak wiele aspektów mojego życia zdeterminowanych jest przez emocje i jak wiele zależy od trafnego ich zidentyfikowania oraz reakcji na nie. Dzięki rozmowom z panem Mirosławem udało mi się dostrzec wiele isostnych problemów, które nurtowały mnie w sposób nieuświadomiony. Zmieniłem nastawienie co do kilku aspektów mojego życia i udało mi się podjąć kilka ważnych decyzji, których jak sądzę do tej pory bym nie podjął gdyby nie terapia. Jestem świadom, że jest jeszcze ogromne pole do pracy na wielu płaszczyznach mojego Ja i kontaktu z innymi ludźmi ale to co już udało mi się osiągnąć jest z całą pewnością warte tych wielu godzin rozmów w czasie naszych spotkań.
  Panie Mirosłowaie, dziękuję serdecznie :)
  Jeśli ktoś z mojego otoczenia będzie szukał pomocy to z pewnością pana polecę, a i sam się odezwę jeśli będę miał taką potrzebę.
  Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

  Mirosław Dudziński2017-11-11

  Panie Arturze, bardzo dziękuję za tak wyczerpujący i pozytywny komentarz dotyczący pracy terapeutycznej z Panem. Życzę powodzenia w Pana wyzwaniach:-)

 • J
  Lokalizacja: Przystań PsychologicznaUsługa: konsultacje psychologiczne (małżeńskie)

  Pan Mirosław jest empatyczny, otwarty, podchodzi do pacjenta z szacunkiem oraz jest godnym zaufania profesjonalistą. Od samego początku czuliśmy się dobrze na sesjach, mimo że temat, z którym przyszliśmy był dla nas bardzo trudny. Odbyliśmy jedynie kilka konsultacji, ale umożliwiły nam one wyjaśnienie istotnych spraw i skierowały nasze dalsze działania we właściwym kierunku. Możemy z czystym sercem polecić go wszystkim potrzebującym pomocy psychoterapeutycznej.

  Mirosław Dudziński2017-11-06

  Szanowni Państwo, dziękuję za pozytywną opinię na temat psychoterapii małżeńskiej.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ProDevelloUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jak najbardziej polecam Pana Mirosława. Jest to rzetelny i profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłam w trudnych chwilach swojego życia. Pan Mirosław okazał się bardzo dobrym terapeutą, który nie tylko umie, ale również chce słuchać. Każdy problem i ,,trudny element mojego życia” udało nam się wspólnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski. Dzięki terapii udało mi się dostrzec i zrozumieć moje błędy oraz wyeliminować to co nie pozawalało mi na dokonanie zmian. Mam nadzieje ze moja opinia i doświadczenia w terapii z Panem Mirosławem pomogą tym, którzy czują, że ich życie stoi w miejscu, nie mogą wyzwolić się z traumatycznych przeżyć lub przytłacza ich rzeczywistość. Raz jeszcze dziękuje za poświęcony czas, zrozumienie, rady i troskę.

  Mirosław Dudziński2017-11-05

  Pani Heleno, dziękuję bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony jak szybko rozwiązała Pani swój problem dzięki terapii.

 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ProDevelloUsługa: konsultacja psychologiczna

  Bardzo dobre - fachowe i empatyczne podejscie do pacjenta, elastyczne godziny przyjec. Szczerze polecam :)

  Mirosław Dudziński2017-11-05

  Dziękuję.

 • L
  Lokalizacja: ProDevello

  szczerze polecam Pana Mirosława. Jest doskonałym terapeutą w pełni skupionym na pacjencie i jego potrzebach

  Mirosław Dudziński2017-10-27

  Dziękuję Pani Leno za pozytywną opinię.

 • A

  Dla mnie super terapeuta. Od razu znaleźliśmy wspólny język. Pomógł mi z wieloma moimi problemami. Pilnował abym nie odchodził od tematu spotkania i skupiał się na tych elementach, które mi umykały oraz o których nie miałem pojęcia. Ogrom zaangażowania w prace z osoba, która potrzebuje pomocy. Polecam z czystym sumieniem i jednocześnie dziękuje za wspólny czas i prace.

  Mirosław Dudziński2017-11-11

  Dziękuję Andrzej za otwartość i zaufanie okazane mi podczas procesu psychoterapii. Cieszę się, że nasza praca przyniosła Ci pozytywne zmiany.

 • Ö

  Bardzo polecam, rok terapii i zawsze cieszyłem się na poniedziałkowe popołudnie, co nowego odkryjemy jak bardziej zrozumiem samego siebie, to była żmudna ale bardzo efektywna praca dzięki której mogę się cieszyć z tego co mam i z tego jaki jestem - polubiłem samego siebie i swoje życie. Dzięki Mirek.

  Mirosław Dudziński2016-10-11

  Dziękuję Jacek za Twoją otwartość, zaufanie i wspólnie przebytą drogę.

 • A

  I would like to recommend Mirek as a psychotherapist. As I am a foreigner, I started a psychotherapy with Mirek in English. His level of English is on a good level to conduct psychotherapy. Mirek listened to my problems but he also asked me a lot of good questions which made me think about my problem and the root causes.

  Mirosław Dudziński2016-04-11

  Thank you for the kind opinion.

Pytania pacjentów (32)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem ICC. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, coaching oraz szkolenia i warsztaty dla firm. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 letnią Szkołę Psychoterapii i Treningu Grupowego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowaną przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz Europejskie Towarzystwo Psychoterapii (EAP) Odbyłem staż w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii , Ośrodek Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej Hostel w Otwocku, pracując z dorosłymi i młodzieżą z różnymi zaburzeniami psychicznymi.
  Posiadam doświadczenie w zakresie pracy ze stresem z grupami i osobami indywidualnymi oraz jako coach. Wierzę, że aby skutecznie pomagać innym ludziom trzeba mieć pewien poziom doświadczeń życiowych, zarówno tych dobrych jaki i bolesnych.
  Moje osobiste credo: To co czyni mnie człowiekiem, czyni mnie też skutecznym terapeutą.

  Zapraszam Cię na konsultacje i psychoterapię jeśli:
  • przeżywasz częsty stres związany z różnymi sytuacjami życiowymi , w relacjach z innymi - w pracy lub/i w życiu prywatnym - będziesz mógł przyjrzeć się temu i poszukać lepszych dla Ciebie sposobów zachowania.
  •jesteś samotny lub masz częste konflikty z innymi - poznasz przyczyny samotności/konfliktów i zdobędziesz wartościowe relacje
  •masz często depresyjny nastrój i brakuje Ci sił do dalszej "walki" zyskasz więcej akceptacji dla siebie i siły do wyrażania swoich potrzeb.
  •Twoje ciało wysyła Ci sygnały w postaci częstych infekcji, bólów pleców i głowy oraz problemów ze snem, odczytasz co Twoje ciało chce Ci przez to powiedzieć.
  •nie wiesz do końca co jest nie tak, ale w Twoim życiu przeżywasz dyskomfort i negatywne emocje, będziesz miał/a przestrzeń, aby to zrozumieć i poczuć lepiej czego chcesz w życiu.

  Prowadzę psychoterapię także w języku angielskim i pracuję pod stałą superwizją.
  Jeśli nie ma dla Pani/Pana odpowiedniego terminu w moim kalendarzu, proszę o kontakt bezpośrednio ze mną na adres: miroslaw.dudzinski@prodevello.pl Może się zdarzyć, że aktualnie nie mam miejsc na psychoterapię, zapiszę więc Pana/Panią na listę oczekujących. Zazwyczaj do dwóch miesięcy trwa oczekiwanie na rozpoczęcie psychoterapii. Zapraszam Panią/Pana na stronę centrum psychoterapii i coachingu: www.prodevello.pl.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp z o.o.
 • Ośrodek Profilaktyki Środowiskowej Centrum AD Kraków

Certyfikaty

Choroby

 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys zawodowy
 • kryzys w związku
 • depresja
 • kryzys życiowy
 • lęki
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia snu
 • stres w pracy
 • nieśmiałość
 • toksyczne relacje
 • brak poczucia sensu w życiu
 • problemy w pracy
 • perfekcjonizm
 • rozstanie z bliską osobą
 • rozwód
 • terapia par i małżeństw
 • psychoterapia przez Skype
więcej