Milena Frączek

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta

24 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
271 odwiedzin w ciągu 30 dni

Posiadam certyfikat Instytutu Psychologii Zdrowia jako specjalista terapii uzależnień, jestem specjalistą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień BSFT), pełnię funkcję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani Milena jest bardzo profesjonalna. Bardzo mi pomogła rozwiązać problem. Pełna dyskrecja, zadawanie pomocniczych pytań, wsparcie.. naprawdę ogromnie polecam dla kogoś, kto ma dylemat kogo wybrać.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: depresja

  Cudowna, empatyczna kobieta i profesjonalna terapeutka. Dzięki terapii u Pani Mileny udało mi się przepracowac osobiste problemy i przejść ciężki okres w życiu. Jej podejście do pacjenta jest pełne zrozumienia, współczucia i uwagi. Polecam panią Milenę każdemu, kto zastanawia się nad terapią i terapeutą. Jestem przekonana, że jej doświadczenie przełoży się na poprawę funkcjonowania osoby, która podejmie się terapii u niej. Z wielkim sercem polecam. Takich specjalistów powinno być więcej!

  J

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

  Kiedy wydawało mi się, że już nic przede mną nie ma, pojawiła się Pani Milena. Przede mną, w fotelu, obdarzając mnie ciepłym spojrzeniem.
  Przez 9 miesięcy pracowałam nad sobą pod skrzydłami Pani Mileny, która zawsze szczerze cieszyła się z moich sukcesów, która zawsze wiedziała co doradzić i koiła duszę w gorszych chwilach.
  Cierpliwa, ciepła, życzliwa, bardzo szczera, wyrozumiała. Dzięki Pani Milenie naładowałam baterie, przetrwałam ciężki czas i nauczyłam się siebie na nowo.
  Zawsze będę wdzięczna. Szczerze polecam, bo nie ma się czego wstydzić, a pomoc od Pani Mileny jest niesamowita.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Milena jest bardzo empatyczną i wrażliwą osobą. Bardzo mi pomogła w trudnym dla mnie czasie. Byłem pod wrażeniem podejścia do problemu. Nie bez znaczenia też jest spokój i pozytywna energia, którą potrafiła mnie zarazić.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

  Miałem okazje pracować z Milena przez jakiś czas. Konkretnie 8 sesji terapeutycznych. Naprawdę zna się na tym co robi.Bardzo dobry specjalista do spraw uzależnień. Świetna osobowość, duża wiedza i indywidualne podejście do klienta. Polecam

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Milena łączy niebywale wyrozumiałą, empatyczną osobę i wyjątkowo profesjonalną specjalistkę. Spotykałem się z kilkoma terapeutami i żaden nie potrafił mi pomóc, a Jej się udało. Polecam serdecznie zaufać Jej jak bliskiej osobie, bo warto.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

  Z Panią Mileną współpracowałem przez blisko 3 lata i szczerze mogę polecić ją każdemu. Bez wątpienia jest specjalistką w swojej dziedzinie, wyrozumiała, pełna empatii i cierpliwości. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie dzięki czemu dobiera odpowiednie narzędzia i sposoby pracy. Jeśli ktoś ma problemy z zaufaniem przez co trudno mu się otworzyć to z czystym sercem polecam Panią Milenę.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia uzależnień

  Milenę poznałem 7 lat temu podczas leczenia w OKTU. Nasza pierwsza rozmowa była dla mnie wręcz czymś niezwykłym. Po raz pierwszy podzieliłem się z kimś tak otwarcie uczuciami, opowiadając o swoich problemach. Od początku wzbudziłaś we mnie zaufanie. Jestem Ci bardzo wdzięczny za każdą sesję. Pomogłaś mi odnaleźć, poznać i uwierzyć w siebie. Nauczyłem się przeżywać uczucia takimi jakimi są. Jesteś specjalistą niezastąpionym.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Empatia, wyczucie, zaangażowanie oraz wielki profesjonalizm. Jestem pod wrażeniem tego z jakim zrozumieniem Pani Milena potrafiła podejść do mojej osoby. Do końca dni będę wdzięczny za pomoc. Polecam i serdecznie pozdrawiam :)

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

  Mielena...Bratnia Dusza, Zawsze miałem poczucie że mnie rozumiesz i wiesz czego mi potrzeba. Ogromne wsparcie jakie dostałem do dziś dodaje mi siły i motywuję Mnie do działania. W procesie terapii nie mogłem trafić lepiej. Zrozumiałem że mogę się zmienić i coś osiągnąć.
  Gdy ktoś pyta Mnie o dobrego psychologa/terapeutę zawsze jesteś nr 1 .Dziękuję i Pozdrawiam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam certyfikat Instytutu Psychologii Zdrowia jako specjalista terapii uzależnień, jestem specjalistą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień BSFT), pełnię funkcję zastępcy kierownika i terapeuty w Ośrodku Krótkoterminowej Terapii Uzależnień. Warsztat psychoterapii zaburzeń depresyjnych nabywałam w Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.
  Od 13 lat pomagam osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, hazardu, osobom współuzależnionym, cierpiącym z powodu depresji, kryzysów emocjonalnych, żałoby, nerwicy, stresu, doświadczającym trudności wychowawczych i młodzieży z kłopotami emocjonalnymi. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i kieruję się kodeksem etycznym psychoterapeuty.

Choroby

 • depresja
 • uzależnienia, współuzależnienia, kryzysy emocjonalne
 • trudności wychowawcze
 • kryzysy w związkach