Adres

Juliusza Kossaka 13/2, Bydgoszcz
Gabinet Psychopomocy Rogozińscy (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
52 525.....

Psychoterapia partnerska • od 200 zł

Psychoterapia rodzinna • od 300 zł

Psychoterapia indywidualna • od 100 zł +1 więcej

Konsultacja • od 100 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Dobry psychoterapeuta to skuteczny psychoterapeuta. Moim zawodowym celem jest skuteczność. Skuteczność w mojej pracy oznacza odczuwalną ulgę dla pac...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • kryzys w związku
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Psychoterapia partnerska

od 200 zł


Juliusza Kossaka 13/2, Bydgoszcz

od 200 zł

Gabinet Psychopomocy Rogozińscy


Psychoterapia rodzinna

od 300 zł


Juliusza Kossaka 13/2, Bydgoszcz

od 300 zł

Gabinet Psychopomocy Rogozińscy


Psychoterapia indywidualna

od 100 zł


Juliusza Kossaka 13/2, Bydgoszcz

od 100 zł

Gabinet Psychopomocy Rogozińscy


Konsultacja

od 100 zł


Juliusza Kossaka 13/2, Bydgoszcz

od 100 zł

Gabinet Psychopomocy Rogozińscy

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy

Do Pana Mikołaja poszlam z polecenia przyjaciółki i z całego serca będę polecać dalej.  Pan Mikołaj jest w pełni zaangażowany w problem pacjenta, spostrzegawczy, empatyczny i przede wszystkim przekazujący swoją osobą ogrom pozytywnej energii.
Dzięki Panu Mikołajowi rozwiały się moje wszelkie obawy i wierzę, że można być szczęśliwym będąc po prostu sobą i problemy traktować jako wyzwania, a nie powód do ucieczki. Polecam każdemu ;)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy kontynuacja terapii

Profesjonalne i kompetentne podejście do pacjenta. Można poczuć, że problemy z którymi się przychodzi obchodzą terapeutę. Jestem bardzo zadowolona.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia indywidualna

Baaardzo długo zastanawiałam się "czy terapeuta jest mi w ogóle potrzeby? Przecież świetnie sobie radzę a to co mnie trapi, po prostu usuwam z pamięci."
No niestety, jednak bywają dni, że wszystko wraca jak bumerang i znów zaczyna mieszać w życiu.
Któregoś dnia przyszedł czas by to wszytko ułożyć, "zaryzykować" i pójść do specjalisty jakim jest Pan Mikołaj.
Szczerze? Chyba nie mogłam trafić lepiej. Jest to człowiek godny zaufania, empatyczny, ale przede wszystkim dający jasne wskazówki zamiast banalnych rozwiązań. Dzięki czemu kształtuje się pewność siebie w podejmowaniu wszelkich decyzji- jednocześnie mając wsparcie.
Uważam, że Pan Mikołaj oprócz doświadczenia i szeroko pojętej wiedzy, posiada również wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne co sprawia, że można czuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie.
Polecam serdecznie! :-)


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy problemy w życiu zawodowym i prywatnym

Cześć,

Długo zastanawiałam się nad ta opinia i w końcu doszłam do wniosku ze wiem co wszystkim czytającym osobom napisać.

Do Pana Mikołaja trafiłam w styczniu tego roku, był to w sumie już moment kulminacyjny w życiu zawodowym i prywatnym, w tamtym czasie gdzie życie zawodowe mocno przechodziło w sferę prywatna i nie mogłam odnaleźć tego jakże bardzo modnego w owych czasach „Work life balance”. Moja kariera zawodowa bardzo szybko się rozwijała i nadal rozwija (na całe szczęście już nie tak drastycznie szybko) do tego praca 150 km od domu ( w jedna stronę) dojazdy, zmęczenie, stres, walka z czasem i jego brakiem dla rodziny. Wszystki działo się tak szybko ze po roku takiej pracy nie wytrzymałam. I właśnie wtedy moja ostatnia deska „ratunku” okazał się Pan Mikołaj. Długo zastanawiałam się nad wyborem lekarza, czytałam tysiące opinii, ale gdy trafiłam na zdjęcie Pana Mikołaja wiedziałam ( nie wiem skąd- po prostu impuls) że właśnie to będzie „złoty środek” na moje bolączki.

I tak się stało. Nasze spotkania przebiegały bardzo różnie od histerycznego płaczu, po rozmowy o przysłowiowych pierdołach. Cudowny słuchacz, każde nasze spotkanie dodawało mi nowych skrzydeł do działania i wyjścia poza to „złe środowisko” które wokół siebie stworzyłam, do podjęcia kroków których się obawiałam, a które tak naprawdę dały mi ten upragniony „Work life balance”. Mimo, iż nie otrzymywałam złotych rad (czego pewnie się spodziewamy po takich spotkaniach - ze ktoś nam powie jak żyć, co zrobić itd.) zawsze po spotkaniu ( nie od razu, kilka kwestii musiałam sobie samej powiedzieć na głos basta) wiedziałam jaki kolejny krok podjąć by osiągnąć upragniony balans.

I tak się stało, dzięki Panu Mikołajowi Odnalazłam harmonię w życiu prywatnym i zawodowym, dlatego z czystym sercem polecam każdemu kto potrzebuje się wygadać ;)
Ja na pewno będę wracać!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia

Wysoka kultura osobista, świetne warunki terapii, anonimowość, wnikliwosc to jedynie niektore cechy jakimi mozna określić Pana Mikolaja. Po prostu profesjonalista! Szczerze polecam.????


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia indywidualna

Mimo wielu obaw jakie towarzyszyły mi przed wejściem do gabinetu stwierdzam, że wizyta u Pana Mikołaja była najlepszym pierwszym krokiem w poznawaniu siebie. Pan Mikołaj jest empatyczny, zadaje konkretne pytania, a także nie ocenia co pozwala swobodnie skupić się na rozwiązaniu problemu. Polecam wizytę w tym gabinecie każdej osobie, która pragnie zmienić swoje życie na lepsze i odnaleźć wewnętrzny spokój.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy konsultacja

Terapeuta z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Jest empatyczny i wyrozumiały. Uważnie słucha i zadaje przemyślane pytania, dzięki którym łatwiej jest zastanowić się nad problemem.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia indywidualna

Wizyta odbyła się bezproblemowo, miło i sympatycznie. Warunki rewelacyjne, lekarz przemiły i empatyczny


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy konsultacja

Decyzję o pierwszej wizycie podjęłam spontanicznie, w ciągu godziny, nie znając stylu ani podejścia terapeuty. Muszę przyznać, że była to jedna z lepszych tak szybko podjętych decyzji! Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, Pan Mikołaj wykazał się dużym profesjonalizmem i empatią. Jest człowiekiem pełnym zaangażowania, słuchającym, uważnym. Sprawnie nakierowywuje tok rozmowy, by dawała jak najlepsze efekty. Bardzo dobrze rozszyfrowywuje i doradza najbardziej odpowiedni rodzaj terapii. 60 minut upłynęło w mgnieniu oka, a ja wychodząc czułam się o wiele lepiej. Serdecznie polecam Pana Mikołaja każdemu, kto poszukuje dobrego terapeuty!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia indywidualna

Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do pacjęta.Pan Mikołaj potrafi wysłuchać.Nie ocenia.Obiektywnie patrzy na dany przypadek.Wyciąga najważniejsze problemy i je przedstawia do analizy.Mam nadzieje że z jego pomocą uda mi się wyjść z depresji.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 16 lat. Na nic nie mam chęci. Mam dni w których mógłbym robić wszystko a zaraz potem takie w których najchętniej bym usiadł i płakał. Nie wiem co z sobą robić. Byłem u jednego psychologa ale bardziej mi te wizyty zaszkodziły niż pomogły. Wspomniałem tam o tym, że bardzo martwi mnie i nęka co będę robił w przyszłości. A uzyskałem na to odpowiedź: "Ale do dorosłości jeszcze daleko". Nie pomogło mi to nic a nic. Ja uważam, że mam zainteresowania ale każdy kogo znam mówi mi, że wcale ich nie mam. Nie wiem może dlatego, że nie mam typowych zainteresowań jak sport czy granie na gitarze. Kiedy mówię komukolwiek o tym co mnie interesuje to najczęściej jestem wyśmiewany. Interesuje mnie e-sport, speedcubing są to najwyraźniej, aż tak nie typowe zainteresowania. Nie wiem co mam ze sobą robić dzisiaj znów mam gorszy dzień i już mnie to po prostu przytłacza :/

  Okres dorastania rzeczywiście wiąże się z wieloma pytaniami, które w sposób naturalny pojawiają się w naszej głowie. Wątpliwości związane z tym dokąd zmierzam, kim jestem i co będę robił należą do tych najważniejszych.
  Niektórzy młodzi ludzie niemal od samego początku edukacji doskonale wiedzą kim będą: będę lekarzem ginekologiem, albo będę pracowała poza Polską w międzynarodowej korporacji. Mija kilka lat, mijają studia i rzeczywiście. Okazuje się, że dopięli swego.
  W większości przypadków dzieje się jednakże inaczej. Często naprawdę długo szukamy, próbujemy, interesujemy się tym, po kilku miesiącach stwierdzamy, że może to jednak nie to i kierujemy swoją uwagę na coś innego, by po upływie kolejnego roku stwierdzić, że przecież tak naprawdę to nie to. I tak całymi długimi latami.
  Myślę sobie, że ten Pana namysł nad swoją obecną sytuacją i kierunkiem w jakim miałby Pan pójść świadczy o tym, że jest Pan gotowy do pracy. Gotowy do pracy nad sobą, do namysłu nad aktywnym kształtowaniem swojej przyszłości.
  Proszę zatem próbować.
  Przykład z psychologiem, który "nie trafił w Pana gusty" to trochę tak jak z wyborem kierunku zawodowego w życiu. Trzeba próbować gdzieś indziej.
  Proszę nie rezygnować i znaleźć kogoś, komu Pan będzie potrafił zaufać i kto - przynajmniej w jakimś stopniu - będzie ptrafił spożytkować Pana zaciekawienie, rozwiać obawy i przy okazji postarać się przyjrzeć pytaniom, które z całą pewnością pojawią się podczas sesji.
  Proszę próbować, nie obawiać się rozmowy z dorosłymi już fachowcami od pomagania i w efekcie wyszukać kogoś, przed kim naprawdę się Pan otworzy, a w efekcie uzyska szukane przez siebie odpowiedzi.
  Życzę powodzenia i obierania samych dobrych kierunków!
  Mikołaj Rogoziński, Gabinet Psychopomocy "Rogozińscy" w Bydgoszczy

  mgr Mikołaj Rogoziński

 • Moja partnerka ma problem z niską samooceną, co pomimo mojego wsparcia, objawia się ogromną niesamodzielnością w podejmowaniu najdrobniejszych decyzji dotyczących "jej spraw" oraz drażliwością, czy wręcz brakiem szacunku z jej strony, kiedy ma ona jakiś problem i potrzebuje mojej pomocy, lub kiedy ja potrzebuję jej pomocy w codziennych sytuacjach. Czy propozycja psychoterapii to dobry pomysł? Jak to zrobić? Czy może jednak coś takiego zbytnio nadwyręży nasze relacje?

  To prawda, ze bez znajomosci innych istotnych informacji dotyczacych Panstwa zwiazku dosc trudno jest odpowiedziec.
  Z cala pewnoscia jednak juz to co napisal Pan tutaj o relacji jaka ma Pan obecnie z Partnerka pokazuje, ze istnieje przestrzen na wspolna prace nad Panstwa zwiazkiem.
  Czy przestrzen ta obejmuje gabinet psychoterapeuty? Byc moze tak jest w istocie, byc moze jednak po 1 lub 2 konsultacjach okaze sie, ze tak naprawde jest mozliwe by poradzic sobie z aktualnymi trudnosciami samodzielnie.
  Jak spowodowac, by Partnerka zgodzila sie na uczestnictwo w terapii i przekonanie sie czy odpowiada jej ta forma pracy nad zwiazkiem?
  Mysle, ze Pan jest najwlasciwsza osoba do udzielenia odpowiedzi na to pytanie.
  Czasami Klienci przyznaja, ze decyzje o skorzystaniu z terapii podjeli po kolejnej zakonczonej niczym klotni. Inni z kolei trafili do mojego gabinetu w wyniku szczerej rozmowy podczas wspolnego spaceru. Ktos inny zrobil z kolei prezent swojej zonie, decyzje o pierwszej konsultacji troche ryzykujac podjal samodzielnie. Okazalo sie, ze jego malzonka przyjela ten upominek. Dzis koncza swoj proces psychoterapii i na podstawie chociazby ich zaangazowania mozna wierzyc, ze najgorsze zostawili juz daleko za soba.
  Nie ma jednej zlotej metody.
  Zycze Panu wytrwalosci i powodzenia!
  Mikolaj Rogozinski
  Gabinet Psychopomocy "Rogozinscy"
  Bydgoszcz

  mgr Mikołaj Rogoziński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dobry psychoterapeuta to skuteczny psychoterapeuta. Moim zawodowym celem jest skuteczność. Skuteczność w mojej pracy oznacza odczuwalną ulgę dla pac...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • kryzys w związku
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział dzienny psychiatryczny, Centrum Medyczne Gizińscy w Bydgoszczy, 2017
 • Ośrodek Terapii Rodzin w Bydgoszczy, 2018


Znajomość języków

Angielski