Adresy (2)

Juliusza Kossaka 13/2, Bydgoszcz
Gabinet Psychopomocy Rogozińscy


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
52 525..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna • 120 zł


Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA - Gabinet Psychopomocy "Rogozińscy" w Bydgoszczy działa w dotychczasowym trybie: po umówieniu sesji należy jednakże określić czy ma być ona prze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Kryzys w związku
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja online


120 zł

Konsultacje Online

Wizyta odbędzie się przez internet. Link zostanie wysłany przed rozpoczęciem konsultacji online.


Konsultacja psychoterapeutyczna


120 zł

Konsultacje Online


Psychoterapia indywidualna


Juliusza Kossaka 13/2, Bydgoszcz

od 120 zł

Gabinet Psychopomocy Rogozińscy


Psychoterapia partnerska


Juliusza Kossaka 13/2, Bydgoszcz

od 200 zł

Gabinet Psychopomocy Rogozińscy

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy Inny

Serdecznie polecam wizyty u Pana Mikołaja.Specjalista w swoim fachu.Pan Mikołaj uważnie słucha,zadaje trafne pytania ,potrafi pieknie wszystko powiązać w całość.Jestem po 4 spotkaniach i juz czuję wyraźną ulgę .Gabinet ładnie urządzony, gustownie.Zaś pan Mikołaj otwart,przyjazny,ciepły.Polecam z całego serca!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia partnerska

Szczerze polecam!
Pełen profesjonalizm, wnikliwa analiza problemu, umiejętność słuchania, trafne spostrzeżenia, spokój, pełne zrozumienie, cheć pomocy, łatwość w komunikowaniu się. Zasugerowane, podczas terapii par, metody pomocnicze mają zastosowanie w naszym związku do dzisiaj.
Podsumowując: najlepszy specjalista jakiego dotychczas spotkałam.
Pozdrawiam serdecznie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia indywidualna

Przyszedłem z ogromnym problemem, który istniał we mnie wiele lat. Pan Mikołaj pomógł mi zrozumieć jak mogę wyjść na prostą dając wiele przykładów.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia partnerska

Z całego serca polecamy Pana Mikołaja. Pomógł nam naprawić to, co nam samym było ciężko i wprowadził na odpowiednią drogę naszego związku. Bardzo profesjonalny i zaangażowany w sprawę. Już na pierwszej sesji czuliśmy się pełni zaufania i nadziei. Nie zawiedliśmy się. Dzięki lekarzowi zrozumieliśmy jak postępować,co robić i jakich zasad się trzymać aby być szczęśliwym. Zakończyliśmy terapię i bardzo wiele z niej wynieśliśmy. Jesteśmy wdzięczni i naprawdę polecamy. D i Z.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia partnerska

Doświadczony specjalista, bardzo uważnie słucha i potrafi pomóc. Jesteśmy po terapii dla par i dzięki pomocy Pana Mikołaja zaczyna wszystko się dobrze układać.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia partnerska

Bardzo dobre pierwsze wrażenie, wyszedłem z poczuciem dobrze zainwestowanego czasu. Atmosfera spotkania bardzo dobra, ale przede wszystkim spotkanie rzeczowe.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia indywidualna

Dzień dobry, uczestniczyłem w kilku spotkaniach terapeutycznych u Pana Mikołaja, które okazały się bardzo treściwe w swoim przekazie. Pan Mikołaj, jest niezwykle ciepłą i ematyczną osobą a przy tym jest profesjonalistą w swojej pracy. Jeżeli macie problem lub też nie wiecie co jest Waszym problemem albo po prostu chcecie porozmawiać z Kimś, kto obiektywnie i bez piętnowania Was wysłucha warto zajrzeć do gabinetu Pana Mikołaja.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia indywidualna

kolejna sesja i kolejne rzeczy, których się dowiedziałem. jeszcze kilka i dam radę. za każdym razem zmierzam coraz bliżej celu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia partnerska

W ostatnim czasie zakończyliśmy z mężem terapię małżeńską u Pana Mikołaja. Chociaż przed pierwszą wizytą mieliśmy pewne obawy, już po kilkunastu minutach spotkania wiedzieliśmy, że była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć w tak trudnym dla na okresie.
Pan Mikołaj okazał się bardzo mądrym i empatycznym terapeutą. Poziom rozmowy, trafne spostrzeżenia i rzadki dar słuchania sprawił, że wszystkie sesje wspominamy z niekrytą sympatią i wdzięcznością. Mamy nadzieję i głęboko w to wierzymy, że wszystko co mieliśmy na tym etapie do zrobienia już przepracowaliśmy, a teraz dzięki naszemu Terapeucie pozostaje nam tylko codziennie pielęgnować nasze uczucie !
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i serdecznie polecamy Pana Mikołaja.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychopomocy Rogozińscy psychoterapia indywidualna

Lekarz który wie co robi!!!Super podejście do pacjenta.Powoli małymi krokami idziemy do celu.Polecam!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 16 lat. Na nic nie mam chęci. Mam dni w których mógłbym robić wszystko a zaraz potem takie w których najchętniej bym usiadł i płakał. Nie wiem co z sobą robić. Byłem u jednego psychologa ale bardziej mi te wizyty zaszkodziły niż pomogły. Wspomniałem tam o tym, że bardzo martwi mnie i nęka co będę robił w przyszłości. A uzyskałem na to odpowiedź: "Ale do dorosłości jeszcze daleko". Nie pomogło mi to nic a nic. Ja uważam, że mam zainteresowania ale każdy kogo znam mówi mi, że wcale ich nie mam. Nie wiem może dlatego, że nie mam typowych zainteresowań jak sport czy granie na gitarze. Kiedy mówię komukolwiek o tym co mnie interesuje to najczęściej jestem wyśmiewany. Interesuje mnie e-sport, speedcubing są to najwyraźniej, aż tak nie typowe zainteresowania. Nie wiem co mam ze sobą robić dzisiaj znów mam gorszy dzień i już mnie to po prostu przytłacza :/

  Okres dorastania rzeczywiście wiąże się z wieloma pytaniami, które w sposób naturalny pojawiają się w naszej głowie. Wątpliwości związane z tym dokąd zmierzam, kim jestem i co będę robił należą do tych najważniejszych.
  Niektórzy młodzi ludzie niemal od samego początku edukacji doskonale wiedzą kim będą: będę lekarzem ginekologiem, albo będę pracowała poza Polską w międzynarodowej korporacji. Mija kilka lat, mijają studia i rzeczywiście. Okazuje się, że dopięli swego.
  W większości przypadków dzieje się jednakże inaczej. Często naprawdę długo szukamy, próbujemy, interesujemy się tym, po kilku miesiącach stwierdzamy, że może to jednak nie to i kierujemy swoją uwagę na coś innego, by po upływie kolejnego roku stwierdzić, że przecież tak naprawdę to nie to. I tak całymi długimi latami.
  Myślę sobie, że ten Pana namysł nad swoją obecną sytuacją i kierunkiem w jakim miałby Pan pójść świadczy o tym, że jest Pan gotowy do pracy. Gotowy do pracy nad sobą, do namysłu nad aktywnym kształtowaniem swojej przyszłości.
  Proszę zatem próbować.
  Przykład z psychologiem, który "nie trafił w Pana gusty" to trochę tak jak z wyborem kierunku zawodowego w życiu. Trzeba próbować gdzieś indziej.
  Proszę nie rezygnować i znaleźć kogoś, komu Pan będzie potrafił zaufać i kto - przynajmniej w jakimś stopniu - będzie ptrafił spożytkować Pana zaciekawienie, rozwiać obawy i przy okazji postarać się przyjrzeć pytaniom, które z całą pewnością pojawią się podczas sesji.
  Proszę próbować, nie obawiać się rozmowy z dorosłymi już fachowcami od pomagania i w efekcie wyszukać kogoś, przed kim naprawdę się Pan otworzy, a w efekcie uzyska szukane przez siebie odpowiedzi.
  Życzę powodzenia i obierania samych dobrych kierunków!
  Mikołaj Rogoziński, Gabinet Psychopomocy "Rogozińscy" w Bydgoszczy

  mgr Mikołaj Rogoziński

 • Moja partnerka ma problem z niską samooceną, co pomimo mojego wsparcia, objawia się ogromną niesamodzielnością w podejmowaniu najdrobniejszych decyzji dotyczących "jej spraw" oraz drażliwością, czy wręcz brakiem szacunku z jej strony, kiedy ma ona jakiś problem i potrzebuje mojej pomocy, lub kiedy ja potrzebuję jej pomocy w codziennych sytuacjach. Czy propozycja psychoterapii to dobry pomysł? Jak to zrobić? Czy może jednak coś takiego zbytnio nadwyręży nasze relacje?

  To prawda, ze bez znajomosci innych istotnych informacji dotyczacych Panstwa zwiazku dosc trudno jest odpowiedziec.
  Z cala pewnoscia jednak juz to co napisal Pan tutaj o relacji jaka ma Pan obecnie z Partnerka pokazuje, ze istnieje przestrzen na wspolna prace nad Panstwa zwiazkiem.
  Czy przestrzen ta obejmuje gabinet psychoterapeuty? Byc moze tak jest w istocie, byc moze jednak po 1 lub 2 konsultacjach okaze sie, ze tak naprawde jest mozliwe by poradzic sobie z aktualnymi trudnosciami samodzielnie.
  Jak spowodowac, by Partnerka zgodzila sie na uczestnictwo w terapii i przekonanie sie czy odpowiada jej ta forma pracy nad zwiazkiem?
  Mysle, ze Pan jest najwlasciwsza osoba do udzielenia odpowiedzi na to pytanie.
  Czasami Klienci przyznaja, ze decyzje o skorzystaniu z terapii podjeli po kolejnej zakonczonej niczym klotni. Inni z kolei trafili do mojego gabinetu w wyniku szczerej rozmowy podczas wspolnego spaceru. Ktos inny zrobil z kolei prezent swojej zonie, decyzje o pierwszej konsultacji troche ryzykujac podjal samodzielnie. Okazalo sie, ze jego malzonka przyjela ten upominek. Dzis koncza swoj proces psychoterapii i na podstawie chociazby ich zaangazowania mozna wierzyc, ze najgorsze zostawili juz daleko za soba.
  Nie ma jednej zlotej metody.
  Zycze Panu wytrwalosci i powodzenia!
  Mikolaj Rogozinski
  Gabinet Psychopomocy "Rogozinscy"
  Bydgoszcz

  mgr Mikołaj Rogoziński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA - Gabinet Psychopomocy "Rogozińscy" w Bydgoszczy działa w dotychczasowym trybie: po umówieniu sesji należy jednakże określić czy ma być ona prze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Kryzys w związku
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział dzienny psychiatryczny, Centrum Medyczne Gizińscy w Bydgoszczy, 2017
 • Ośrodek Terapii Rodzin w Bydgoszczy, 2018


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania