Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental Team

Nareszcie mam komplet zębów :-)
O wiele taniej niż w moim mieście.
Nie było łatwo, nie udało się za pierwszym razem, ale myślę, że byłem trudnym pacjentem i przypadkiem. W Bydgoszczy załamywali ręce i nie chcieli się tego nawet podjąć.
Teraz mam uśmiech od szóstki do szóstki. 6 implantów, mosty, korony na pozostałych zębach - niecałe 40 tysięcy. W Bydgoszczy cennik podchodził pod 100 tys.
Warto było.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental Team implanty

Wstawiałem dwa implanty,dwa łączniki,most cerkonowy, u Pana doktors Wiklińskiego.
Jestem mega zadowolony.
Tanio,szybko,profesjonalnie.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Na wszystkie pytania dotyczące implantu odpowiadał cierpliwie i wyczerpująco.
Sama implantacja w pełni profesjonalna i błyskawiczna.
Klinika czysta i pieknie wyposażona.
Panie rejestratorki/pomoce dentystyczne zawsze uśmiechnięte i życzliwe.
Zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z usług lekarza Wiklińskiego i polecamy go wszystkim!


E
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam dentysty. Moje doświadczenia są bardzo negatywne. Leczenie stomatologiczne obejmowało: wprowadzenie 2 implantów (35+36), zainstalowanie 2 łączników i zacementowanie 2 koron. Pan Wiklinski pobrał z góry gotówkę za dwa implanty (nie wystawiając rachunku), wprowadził tylko jeden implant (drugi implant się nie przyjął) i odmówił dalszego leczenia, pozostawiając mnie z jednym implantem z łącznikiem bez korony, bez zabezpieczenia protetycznego. Od pazdziernika 2013 nie udało mi sie znaleźć dentysty, który by przejął leczenie rozpoczęte przez Pana Wiklińskiego, przez co jestem w dalszym ciągu narażony na duże kłopoty zdrowotne a także na powikłania jakie mogą z tego powodu wyniknąć. Spaprał robotę i nikt nie chce po nim poprawiać. Przyczyną odmowy dalszego leczenia przez Pana Wiklińskiego jest słuszna, krytyczna uwaga lokalnego dentysty, że to nie jest postępowanie profesionalne, że nie dostałem od Pana Wiklińskiego żadnych zaleceń co do sposobu postępowania ze wstawionym implantem bez korony. Pan Wikliński odmawia mi też wydania dokumentacji medycznej niezbędnej do skończenia leczenia oraz zwrotu gotówki za nie wprowadzony implant. Złożyłem skargę do Okręgowej Izby Lekarskiej przeciwko Panu Wiklinskiemu. Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialnosci Zawodowej OIL w Szczecinie prowadzi dochodzenie dotyczące niewłasciwego postępowania diagnostyczno-leczniczego Pana Wiklinskiego w stosunku do mnie, tj. popełnienie przewinienia zawodowego – naruszenia art. 4 ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty oraz art. 8 Kodeksu Etyki Lekarskiej. (Znak: RO/Sz/-0184/2013).
Okręgowy Sąd Lekarski w Szczecinie orzeczeniem z dnia 19 listopada 2015 (OSL/SZ/0005/Wu/2015) uznał, ze Pan Wiklinski jest winny naruszenia art.8 ustawy z dnia 2 grudnia 2009 r. o izbach lekarskich, art. 4 oraz art.38 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty, art. 1 ust. 1-3 art.2 ust. 2 zd. 1 Kodeksu Etyki Lekarskiej i wymierzył mu karę upomnienia.Moim zdaniem, Pan Wiklinski nie jest dentystą godnym polecenia


Użytkownik zweryfikowany

jak mam dać 500 zł mniej u innego dentysty i płąkać nad efektami to wybieram wiklińskiego. Tani nie ejst . Ale nie wiadomo jak drogi też nie jest . Polecam . żona miała do zrobienia 18 zębów. wyniosło nas to majątek ale ekekt 4 lata po zabiegu imponujący . Znajomi pytają się gdzie wybieliła zęby ( ma implanty ) wszystko jest bez zarzutu . Lekarz sam dobrał wszystko mimo że zona bała się że zęby są " za jasne " teraz po oswojeniu jest mega zadowolona. Noi nareszcie się uśmiecha , przykro to pisać ale przez zaniedbanie lekarzy na NFZ i zrobienie pseudo aparatów ortodontycznych zęby żony wyglądały na prawdę fatalnie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz i przyjazna klinika. Szybko, profesjonalnie, niedrogo. Mimo odległości, a mieszkam w Grzybowie, wolę pojechać 100 km niż korzystać z usług kołobrzeskich lekarzy.Polecam.Anna


Z
Użytkownik zweryfikowany

Meine Frau und ich, sind sehr zufrieden...sehr guter Arzt, kompetent, empfehlenswert! Der weite Weg hat sich gelohnt!


T
Użytkownik zweryfikowany

Swietny fachowiec. Juz ponad rok czasu ciesze sie swoimi nowymi zebami. Wlasnie wrocilem z wizyty kontrolnej . Dr Michal swierdzil ze jakies dwie korony sa do wymiany i chociaz wcale mi to nie przeszkadzalo bez problemow wymienia je calkowicie za darmo. Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wszystkim niezdecydowanym którą klinikę wybrać polecam pana Wiklińkiego.Profesjonalnie,sprawnie, konkretnie i całkowicie bezboleśnie.Jestem mega zadowolona z moich nowych ząbków.Polecam z czystym sumieniem


B
Użytkownik zweryfikowany

Moge z czystym sumieniem dalej polecic, bardzo konkretny i kompetentny. Obsluga i podejscie do pacjenta super.
Sam zabieg byl bezbolowy- aby takich lekarzy bylo wiecej.
Ben


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania