lek. Michał Suchacz

Psychiatra więcej

Żyrardów 1 adres

Nr PWZ: 2215168

14 opinii

Adres

Gabinet Lekarski
Okrzei 51 A, Żyrardów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 roku. W latach 2007 – 2013 pracowałem w Mazowieckim Specjalist...

Zobacz pełen opis

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
F
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Wybitny lekarz. Trafność leczenia w moim przypadku była niemal 100 procentowa. Mimo początkowego pogorszenia stanu (Bo tak działają leki psychotropowe) 3 tygodnie później byłem w końcu w świecie żywych. Polecam z całego serca, według mnie (a mam za sobą wielu wielu lekarzy psychiatrów) najlepszy specjalista w okolicy.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Doktor Suchacz to osoba, której przede wszystkim zależy na dobru pacjenta. Zawsze chętny żeby wysłuchać drugiej osoby, potrafi zdiagnozować źródło problemu. Mogę polecić z czystym sumieniem.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Pan doktor to profesjonalista jakich mało praktycznie po pierwszej wizycie wiedział w jakim kierunku działać nic dodać nic ująć fachowiec.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Dr Suchacz jest wspaniałym psychiatrą, który wykazuje wielką empatię i zrozumienie dla swoich pacjentów. Jego umiejętność słuchania i nastawienie na pomoc sprawia, że można poczuć się wysłuchanym i zrozumiałym. Jego podejście jest holistyczne i uwzględnia całościowe potrzeby pacjenta, a sama wizyta przebiega bardzo profesjonalnie. Ogólnie rzecz biorąc, Dr Suchacz zasługuje na najlepsze recenzje.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Przyszłam z lękami. Wyszłam z większym problemem.. Uważam że wywiad nie był precyzyjny i doktor mi przerywał powtarzając ciągle coś parę razy aż czułam się jak głupia. Zmiana leków pierwsza- czuje się jeszcze gorzej na wizycie kontrolnej informuje o dziwnych stanach zostało to olane niby że stres dobra dalej biorę te leki mój stan się pogarsza muszę po 2 tygodniach umawiać się na kolejną wizytę płatną zmiana dawki jak będzie źle nowe leki Oki po paru dniach było źle więc zmieniłam leki po których było jeszcze gorzej aż nie byłam w stanie funkcjonować dzwoniąc i blagajac już o rozmowę nie została mi ona udzielona już nie ważny pacjent w stanie krytycznym. Wydałam prawie 500zl w ciągu 2 msc A dostałam za to tylko meczarnie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Michał jest pomocnym i zaangażowanym lekarzem.
Ponadto to bardzo sympatycznym człowiek z poczuciem humoru, co w kontakcie z pacjentem jest dużym plusem.
Polecam.


F
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Wola konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

dr. Suchacz stwarza komfortową atmosferę przy wywiadzie z pacjentem. Rzetelny i zaangażowany w sprawy pacjenta specjalista. Serdecznie polecam!


P
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

super lekarz bardzo mi pomógł polecam i dobrał leki po których stanełem na nogach byłem na 4 wizytach i do dziś czujes się dobrze bez żadnych leków pozdrawiam


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski depresja

Lekarz w odpowiedzi na to, że agresywne reaguje na stwierdzenia czy postępowania swoiej mamy, stwierdził do moiej mamy, że taką osobe zamyka sie w wiezieniu - lekarz psycholog. Po za tym problemy moje były tak naprawde mało istotne, najistotniejsze dla lekarza właściwie było tylko przepisanie jakiś leków.


Profil zweryfikowany

Trafiłam do Pana doktora z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Miły i punktualny. Nie ma bariery lekarz pacjent. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania