dr n. med.

Michal Samberger

Ginekolog

35 opinii +dodaj

Umów wizytę 321 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem doktorem n. med. specjalistą ginekologiem - położnikiem, zatrudnionym w Klinice Położnictwa i Patologii Ciąży Uniwersytetu Medycznego, Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie oraz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: PROVITA specjalistyczne gabinety medyczneUsługa: kontrolna

  Bardzo miły, dobry w diagnozowaniu, skuteczny i troszczący się o pacjenta, skrupulatny, Lekarz z przyszłoscią.

 • B
  Lokalizacja: PROVITA specjalistyczne gabinety medyczneUsługa: badanie ginekologiczne

  Pan doktor to pogodny lekarz z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjentki. Tzw lekarz z powołania. Konsultacja i badania odbyły się w miłej atmosferze.Dziękuję Panie doktorze!

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Indywidualne podejscie do pacjenta.Fachowosc i profesjonalizm.Podczas badania usg pokazuje i wyjasnia pacjentce, odpowiada na pytania, na koniec wizyty daje zdjecia z przeprowadzonego usg. Szczegolowy wywiad i analiza zleconych badan. Przy skomplikowanej sytuacji zdrowotnej, szczerze i rzeczowo przedstawia rozne opcje leczenia, bierze pod uwage wiek i zdanie pacjentki. Jest to lekarz, ktory wszystko cierpliwie wyjasnia, zrozumiale tlumaczy.Duzym plusem jest mozliwosc kontaktu telefonicznego w niepokojacych pacjentke sytuacjach. Polecam w Londynie, czuje sie duzo bezpieczniej, wiedzac ze Pan Doktor przyjmuje tutaj .

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjny lekarz , dokładnie badający i tłumaczący wszystko po kolei . podchodzacy indywdualnie do przypadku . polecam z całego serca !

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr.Samberger - godny polecenia, z dużym doświadczeniem i właściwym podejściem do pacjentki, lekarz. Cierpliwy, kompetentny, dokładny, zawsze dostepny pod telefonem.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor z powolania.Profesjonalny w swoim fachu.Zawsze sluzy dobra rada i pomoca. Konkretny, cieply i o duzej wiedzy medycznej.Bardzo polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry, profesjonalny lekarz, wizyta kontrolna , cytologia plus scan przebiegly super. Dziekuje.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia, potrafi zająć się kobietą w ciąży, jest konkretny, miły, życzliwy, polecam! :)

 • I

  Bardzo miły, konkretny, tłumaczy, rozmawia a i pożartuje. Duże doświadczenie w zawodzie. Polecam.
  Iwona z Lublina

 • G

  Fachowy lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, mimo że b. zajęty to poświęca tyle czasu ile potrzeba swoim pacjentom. W razie jakichkolwiek wskazań poleca innych specjalistów, daje namiary, ułatwia kontakt. Dobry lekarz.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem doktorem n. med. specjalistą ginekologiem - położnikiem, zatrudnionym w Klinice Położnictwa i Patologii Ciąży Uniwersytetu Medycznego, Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie oraz ordynatorem Oddziału Ginekologiczno - Położniczego satelickiego Szpitala im Dr Oczki w Bełżycach k/Lublina. Posiadam kontrakt na wykonywanie operacji w Prywatnym Szpitalu Żagiel Med w Lublinie oraz jestem konsultantem d/s endometriozy i niepłodności w Hale Clinic w Londynie. www.haleclinic.com

  Jako adiunkt Kliniki _Położnictwa AM w Lublinie w 1988 roku wygrałem konkurs na stanowisko ordynatora oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Górniczego w Zambii gdzie pracowałem w latach 1989- 1998. Od 2001 do 2003 pracowałem na etacie konsultanta ginekologii i położnictwa w Prywatnym Szpitalu Al Rashid w Kuwejcie.

  Moje szczególne pole zainteresowania to położnictwo z uwzględnieniem ciąży powikłanej, endokrynologia ginekologiczna, endoskopia ginekologiczna oraz operacje plastyczne pochwy i krocza w tym korekta warg sromowych mniejszych.

  Posiadam Dyplom ukończenia Uniwersytetu Auvergne w Clermont Ferrand we Francji / w zakresie endoskopowej ginekologii operacyjnej oraz plastyki pochwy i krocza /.
  Posiadam certyfikat Mazowieckiej Szkoły USG w ginekologii i położnictwie.
  Odbyłem staż specjalistyczny na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Texas w San Antonio, USA.

  Uczestniczyłem, prezentując publikacje naukowe na kongresach medycznych w Polsce oraz m. in. w Londynie, w San City w Republice Południowej Afryki, w Nairobi w Kenii, w Berlinie, Hamburgu, Dublinie oraz w Kuwejcie.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Brytyjskiego Towarzystwa Medycyny Matki i Płodu, / BMFMS /. Światowego Towarzystwa Endoskopii Ginekologicznej / ISGE /, Światowego Towarzystwa USG w Ginekologii i Połoźnictwie oraz Światowego Towarzystwa Uro-Ginekologicznego / IUGA /

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia