Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Graniczna 49, Gliwice
FIZJO PLUS

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Fizjoterapeutą specjalizującym się w rehabilitacji neurologicznej dorosłych. Swoje kilkuletnie doświadczenie zdobywałem w CRK Konstancin we Wro...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Urazy rdzenia kręgowego
  • Udar mózgu
  • Urazy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z Michałem współpracuje już od 4 lat doskonały fizjoterapeuta. Od wypadku mojej mamy nigdy się na nim nie zawiodłam. Wszystkie cele, które wyznaczył są wypracowane. Mama jest w stanie utrzymać głowę w pozycji siedzącej co było na samym początku prawie niemożliwe, spastyka u mamy jest coraz mniejsza co pozwala na swobodna opiekę i nie sprawia problemu w utrzymaniu higieny. Mama sama połyka pokarmy i to dzięki pracy Michała. Ponadto Michał nie tylko daje opiekę rehabilitacyjna lecz daje pacjentowi i rodzinie serce, które jest tak bardzo potrzebne w walce o zdrowie Serdecznie polecam


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pracował z moim bratem ok.3 lat. Ogromne doświadczenie, duża znajomość całego ciała . Bardzo dobre podejście i kontakt z pacjentem . Szczery i mocno angażuje się w fizjoterapię. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIZJO PLUS

Pan Michał był rehabilitantem mojego taty, który po ciężkim udarze w wieku 72 lat trafił pod jego opiekę. Rzetelność, fachowość, pełen profesjonalizm oraz nadludzka cierpliwość (szczególnie potrzebna przy pacjentach afatycznych z utrudnioną komunikacją!) to tylko kilka zawodowych cech Pana Michała. Ale to tylko wycinek geniuszu tego człowieka w opiece zarówno manualnej jak i psychologicznej nad pacjentem oraz wsparcia okazywanego rodzinie pacjenta.
Ten facet to po prostu człowiek z misją. Podchodzący do pacjenta z tak nieskończoną empatią jak gdyby rehabilitował w swoim gabinecie członka najbliższej rodziny! Pracujący z ogromną chęcią, zapałem, a do tego radością z odnoszonych sukcesów w powrocie pacjenta do zdrowia.
Po ciężkim udarze taty gdy wszyscy wokoło dawali jemu/nam zaledwie nikłe szanse na dalsze w miarę sprawne domowe funkcjonowanie, Pan Michał na pierwszej wizycie, po prawie godzinnym poznaniu fizycznych możliwości pacjenta określił nam plan rehabilitacji i podał zakładane przez niego cele. Wówczas (na podstawie tego co mówili inni) wydawało nam się to absolutnie niemożliwe. Gdy jednak zaczęliśmy obserwować kolejne postępy taty w „powrocie do życia” na naszych oczach dokonał się po prostu cud! To że tato nauczył się funkcjonować w domu, zaczął sam jeść lewą ręką (niedowład prawej strony) to nic w porównaniu z tym co stało się później. Pan Michał nauczył go schodzić z 1 piętra i po kolejnych sesjach rehabilitacyjnych doprowadził do takiej formy, że pod rękę z mamą tato odbywał codziennie 1,5 kilometrowy spacer, chodził do kościoła, do przychodni, do krawca itd. Przy wsparciu taksówek świat znowu staną dla niego (i mamy) otworem. I nikt z naszej rodziny nie ma wątpliwości iż była to zasługa Pana Michała. Mój tato był pod najlepszą możliwą opieką rehabilitacyjną Pana Michał przez okres 3 lat gdyż później tato przegrał z dodatkowo wykrytą chorobą nowotworową.
Przy tym wszystkim co związane z profesjonalnym podejściem do wykonywanego zawodu, Pan Michał jest dodatkowo człowiekiem duszą! Mój tato mimo swoich ponad 70 lat, traktował Pana Michała jak najlepszego kolegę. Z wielkim uśmiechem reagował zawsze na słowo Michał i z wielką ochotą i radością wyruszał na każde zajęcia. Moja mama też na każdym kroku dostała wiele wsparcia od Pana Michała. Pomógł nam, całej rodzinie, w zorganizowaniu opieki nad tatą (co całkowicie wykraczało poza standardową opiekę rehabilitacyjną) , za co z serca będziemy mu dozgonnie wdzięczni. Jego fachowe wskazówki i pomoc były dla nas w tamtym okresie bezcenne, a okazywane przy tym serce i życzliwość po prostu niespotykane!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIZJO PLUS SM

Do p. Michała trafiłam z córką, prawie osiemnastoletnią, po wyjściu ze szpitala z diagnozą Stwardnienia Rozsianego, po ciężkim rzucie. Prawa ręka była prawie niesprawna, częściowo bezwładna. Nogi zdrętwiałe. Ogólny stan trudny a dla nas szok i niedowierzanie. P. Raczyński nie tylko zajął się usprawnianiem organizmu córki, ale także wprowadził nas w życie z chorobą. Nauczył jak w domu ćwiczyć, jak bodźcować dotknięte chorobą ciało. Teraz, po kilku miesiącach pracy z p. Michałem i jego zespołem córka wróciła do normalnego funkcjonowania a ręka, jest na tyle sprawna, że można nią pisać, kroić :). Bardzo polecam rehabilitację neurologiczną z P. Michałem. Jest dostępny, pomocny i skuteczny.
Mama Ali


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rehabilitacja neurologiczna

Pan Michał to rehabilitant jakiego szukamy i każdy takiego właśnie szuka. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest na bieżąco z nowinkami. Jest niezwykle ambitny i empatyczny zżywa się z pacjentem.
Moja córka ma 27 lat, jest 15 lat po wypadku samochodowym (uszkodzenie CUN) i wydawałoby się, że niewiele można już zrobić. A jednak po 5 latach współpracy można zauważyć stan córki z czasu „przed” i czas „za” Pana Michała. Mial poprzeczkę postawioną wysoko. Córka ma niedowład połowiczny o wysokiej spastyczności, najgorsza jest lewa ręka. Teraz właśnie świętujemy triumfy, ponieważ od paru tygodni zauważamy znaczną poprawę funkcji w tej ręce. Córka swobodnie chwyta i puszcza wszystko co chce i na jakiej wysokości chce ! Przed Panem Michałem kilku rehabilitantów od razu zrezygnowało i nie chciało podjąć się pracy z córką - „za trudny przypadek”. Na szczęście Pan Michał lubi trudne wyzwania i wielkie dzięki mu za to !


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Gorąco i Szczerze Polecam Bardzo Dobry Specjalista .
Choruję na Sm i borykam się z różnymi bólami Pan Michał w większej części wyeliminował mój ból głowy , skurcze łydek itp. Do tego bardzo empatyczny człowiek który nie odbębnia tego co robi , w 100% poświecą się pacjentowi .Oby więcej takich specjalistów.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu program rehabilitacyjny

Mam sm i występowały u mnie drżenia pęczkowe w łydkach średnio jedno/minutę. Po wizytach rehabilitacyjnych, masażach głębokich mięśni łydek i ćwiczeniach bardzo dużo mi pomógł - wcześniej po dłuższych spacerach miałem zmęczone łydki, a dzisiaj byłem na 3 godzinnym grzybobraniu i wszystko ok. Drżenia także nie występują/występują sporadycznie (pisząc to patrzę na łydki rozwalone na biurku przed monitorem - odkąd tak leżą- z 2 h - zauważyłem 2 skurcze). Gorąco polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bóle barku

Jestem osobą chorą na sm więc jakikolwiek ból ogranicza mnie jeszcze bardziej w dążeniu do jak najdłuższej samodzielności .Opieka i fachowość Michała okazała się dla mnie zbawienna . Ból z którym walczyłam od kilku lat cudownie znikły po kilku zabiegach mogłam normalnie funkcjonować .


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIZJO PLUS

Duża wiedza, kompetencja i przyjazne podejście do pacjenta. Choruję na polineuropatię czuciowo - ruchową. Michał bardzo pomógł mi w funkcjonowaniu w życiu codziennym oraz z przykurczami stóp i zaburzeniami równowagi dzięki dobranym ćwiczeniom zdecydowanie poprawiła mi się ogólna sprawność fizyczna :-) Zdecydowanie polecam i z czystym sumieniem polecam tego terapeutę.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo miły i profesjonalny człowiek pracował z moją mamą która przeszła udar mózgu i miała sparaliżowaną prawą stronę ciała.Po około 6 miesiącach mama chodzi ma świetna równowagę Michał wykonał kawał dobrej roboty z czystym sumieniem mogę polecić tego fizjoterapeutę !!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Fizjoterapeutą specjalizującym się w rehabilitacji neurologicznej dorosłych. Swoje kilkuletnie doświadczenie zdobywałem w CRK Konstancin we Wro...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Urazy rdzenia kręgowego
  • Udar mózgu
  • Urazy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania