Michał Raczyński

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Gorąco i Szczerze Polecam Bardzo Dobry Specjalista .
  Choruję na Sm i borykam się z różnymi bólami Pan Michał w większej części wyeliminował mój ból głowy , skurcze łydek itp. Do tego bardzo empatyczny człowiek który nie odbębnia tego co robi , w 100% poświecą się pacjentowi .Oby więcej takich specjalistów.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem Fizjoterapeutą specjalizującym się w rehabilitacji neurologicznej dorosłych. Swoje kilkuletnie doświadczenie zdobywałem w CRK Konstancin we Wrocławiu, Votum Reha Plus w Krakowie oraz w Fizjofit Gliwice na stanowisku terapeuty neurologicznego.

   Prowadzę kompleksową terapię pacjentów z uszkodzeniem ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. W terapii zawsze dążę do realizacji celu funkcjonalnego, wyznaczonego przez pacjenta.


   Odbyte kursy i szkolenia:
   • Międzynarodowy Terapeuta PNF, instruktor: Marianne Heidmann, Frits Westerholt
   • PNF w Neurologii, instruktor: Benedikt Bömer
   • Rehabilitacja w urazach rdzenia kręgowego, instruktor: Math Buck.
   • Kinesiology Taping- podstawowy, instruktor: Ireneusz Hałas.
   • Fizjoterapia funkcjonalna chorych po ogniskowym uszkodzeniu mózgu, instruktor: Maciej Krawczyk.
   • Kurs Rozwijający PNF, instruktor: Aleksander Lizak.
   • Kurs podstawowy PNF, instruktor: Aleksander Lizak.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Gorąco i Szczerze Polecam Bardzo Dobry Specjalista .
   Choruję na Sm i borykam się z różnymi bólami Pan Michał w większej części wyeliminował mój ból głowy , skurcze łydek itp. Do tego bardzo empatyczny człowiek który nie odbębnia tego co robi , w 100% poświecą się pacjentowi .Oby więcej takich specjalistów.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: program rehabilitacyjny

   Mam sm i występowały u mnie drżenia pęczkowe w łydkach średnio jedno/minutę. Po wizytach rehabilitacyjnych, masażach głębokich mięśni łydek i ćwiczeniach bardzo dużo mi pomógł - wcześniej po dłuższych spacerach miałem zmęczone łydki, a dzisiaj byłem na 3 godzinnym grzybobraniu i wszystko ok. Drżenia także nie występują/występują sporadycznie (pisząc to patrzę na łydki rozwalone na biurku przed monitorem - odkąd tak leżą- z 2 h - zauważyłem 2 skurcze). Gorąco polecam.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle barku

   Jestem osobą chorą na sm więc jakikolwiek ból ogranicza mnie jeszcze bardziej w dążeniu do jak najdłuższej samodzielności .Opieka i fachowość Michała okazała się dla mnie zbawienna . Ból z którym walczyłam od kilku lat cudownie znikły po kilku zabiegach mogłam normalnie funkcjonować .

  • E
   Lokalizacja: FIZJO PLUS

   Duża wiedza, kompetencja i przyjazne podejście do pacjenta. Choruję na polineuropatię czuciowo - ruchową. Michał bardzo pomógł mi w funkcjonowaniu w życiu codziennym oraz z przykurczami stóp i zaburzeniami równowagi dzięki dobranym ćwiczeniom zdecydowanie poprawiła mi się ogólna sprawność fizyczna :-) Zdecydowanie polecam i z czystym sumieniem polecam tego terapeutę.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miły i profesjonalny człowiek pracował z moją mamą która przeszła udar mózgu i miała sparaliżowaną prawą stronę ciała.Po około 6 miesiącach mama chodzi ma świetna równowagę Michał wykonał kawał dobrej roboty z czystym sumieniem mogę polecić tego fizjoterapeutę !!

  • Niedowład połowiczy w następstwie resekcji guza mózgu (astrocytoma grade I/II wg WHO, zlokalizowany na płacie czołowym, skroniowym i ciemieniowym. ca. 5cm ) i normalne funkcjonowanie? Dzięki Michałowi stało się to rzeczywistością. Na każdą terapię przychodzi przygotowany i poświęca 101% uwagi, energii i koncentracji. Po 8 miesiącach pracy głównie nad czynnościami precyzyjnymi dla niewładnej ręki i polem widzenia, którego miałem znaczny ubytek po lewej stronie potrafię: pisać na klawiaturze, jeść nożem i widelcem, prowadzić auto, a także studiować kierunek na którym często napotykam się z pracą manualną. To wszystko owoc naszej wspólnej wytężonej pracy, tysiącu powtórzeń, analizie detali, a także jego kreatywności w spersonalizowaniu multum zadań domowych by osiągnąć wyznaczone cele. Michał ma tak ogromną wiedzę, że nawet mnie jako studenta medycyny zaskakuje swoją erudycją z zakresu neurologii. Jedno jest pewne nie byłbym tu gdzie jestem na drodze do pełnej sprawności, gdyby nie on.

  • M

   Bardzo dobry specjalista, solidny, kompetentny, to co robi robi z pasją i profesjonalnym podejściem do pacjenta! Jestem po usunięciu nerwiaka kąta mostowo-móżdżkowego którego usunięto mi w 2014 roku czego efektem było porażenie nerwu twarzowego (opadnięty kącik ust oraz niedomykanie oka z lewej strony twarzy) . Rehabilitację z Michałem rozpocząłem w lutym 2016 roku - już po 5 miesiącach rehabilitacji w znacznym stopniu odzyskałem mimikę w porażonej części twarzy. Szczerze polecam !!!

  • B

   Po trzech latach regularnej gry w siatkówkę mój bark zaczął co jakiś czas boleć. Pewnego dnia ból stał sie nie do zniesienia więc postanowiłem wybrać się do Michała. Po siedmiu spotkaniach i regularnych ćwiczeniach w domu znowu jestem w stanie grać! Michał to prawdziwy profesjonalista który oferuje nie tylko doskonałą pomoc medyczną ale też miłą atmosferę. Bardzo polecam! :)

  • Jestem po operacji usunięcia nerwiaka konta mostowo-móżdżkowego, w wyniku doszło do uszkodzenia nerwu twarzowego. Terapię z Michałem rozpoczęłam pod koniec stycznia 2013 roku. Michał przygotował program terapii, który pomógł mi odzyskać równowagę (zaburzenia równowagi po operacji) oraz uratował oko przed zaszyciem. Po kilku miesiącach terapii, nauczyłam się zamykać oko i uśmiechać. Dziś po ponad 2 latach od operacji, ludzie z mojego otoczenia twierdzą, że gdyby nie wiedzieli, nie zauważyli by delikatnych niedociągnięć. Lekarze uprzedzili mnie że nie ma szans na 100% powrót czynności, ale byli zaskoczeni że terapia dała aż takie rezultaty. Serdecznie polecam tego terapeutę, podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i wielotorowo, stale się dokształca i poszukuje lepszych rozwiązań.

  • M

   Witam,
   gorąco polecam tego terapeutę !
   jest w pełni skoncentrowany na pacjencie i oddany terapii
   kreatywnie szuka rozwiązań... związanych z kondycją fizyczną oraz mą umiejętnością funkcjonowania i usamodzielniania się...
   jest osobą pozytywnie nastawioną do problemów które napotykamy podczas terapii ...
   solidną, rzetelną, a zarazem otwartą
   praca z nim to przyjemność ... mimo trudu jaki obydwoje wkładamy w cwiczenia
   jestem tetraplegikiem kilka lat po urazie