mgr

Michał Nowak

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

60 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą po studiach na Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej (terapii dolegliwości bólowych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F

  Super! 3 wizyty i znowu mogłem biegać bez bólu. Oczywiście, mój problem został zmniejszony do minimum. Jako że Michał sam biega, wiedział co zrobić żeby przywrócić mnie do pełnej sprawności. Rozcięgno podeszwowe naprawione i problem z powięzią łydki prawie zlikwidowany. Teraz większość zależy już ode mnie. Specjalista jeśli chodzi o biegaczy! Polecam każdemu! Masaż głęboki opanowany do perfekcji :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam, Pan Michał podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Jest bardzo dobrze przygotowanym merytorycznie i praktycznie fizjoterapeutą.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczny, z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Bywa boleśnie, ale co najważniejsze-skutecznie radzi sobie z problemem pacjenta. Polecam!

 • I

  Bardzo dobry fachowiec. Opanowany, spokojnie i wnikliwie przeprowadza wywiad i badanie. W moim przypadku mogę dosłownie powiedzieć, że stawia na nogi. Trafiłam w dobre ręce z dość nietypową kontuzją mięśni przywodzicieli uda. Po pierwszej sesji odczułam znaczną poprawę mojego stanu. Nie musiałam już stosować leków przeciwbólowych. Pan Michał jest osobą, którą uczciwie polecam. Godny zaufania.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z usług pana Michała. Wykazuje się dużą starannością i precyzją w wykonywanej pracy. Najpierw przeprowadza wywiad chcąc poznać pacjenta i jego styl życia, aby dobrać odpowiednią technikę leczenia. Z całą pewnością jeszcze skorzystam z jego konsultacji. Polecam!

 • Pan Michał jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Jestem sportowcem i z jego pomocą szybko wracam do formy po różnego rodzaju kontuzjach. Ćwiczenia, które zaleca są pomocne. Dzięki ich wykonywaniu ból pleców jak w moim wypadku już nie dokucza. Pan Michał ma bardzo dobre podejście do każdej osoby, dzięki czemu wizyty nie będą kojarzyły się z bólem. Polecam !

 • E

  Pan Michał podchodzi z pełnym profesjonalizmem do pacjenta. Po zabiegu poczułam naprawdę dużą ulgę w napiętych mięśniach. Sprawdza się stwierdzenie, że masaż to połączenie bólu z przyjemnością. Szczerze polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Od miesiąca miałem problem z bólem w prawej stopie. Pan Michał bardzo dobrze zajął się problemem. Serdecznie polecam :)

 • D

  Michael has a lot of experience and knows many different massage and work out techniques and strategies. He is a really easy going person who is positive and caring. Michael helped me hugely with my back problems and sacrificed a lot of hard work and time to help me.

 • K

  Kiedy trafiłam do pana Michała miałam problem z prawą ręką- ze względu na zwyrodnienie powstałe po złamaniu z przemieszczeniem zakres ruchów ograniczał się do unoszenia ręki na wysokość barków. Nie wspomnę już o bólu, który towarzyszył mi za każdym razem kiedy próbowałam podnieść np szklankę. Dzięki zaangażowaniu ze strony Pana Michała oraz jego wytrwałości, a nie należę do łatwych klientów i kiedy coś nie idzie po mojej myśli łatwo się zniechęcam i denerwuję, dzisiaj mogę w pełni cieszyć się sprawnością i życiem. Z całego serca i z czystym sumieniem polecam Pana Michała. Panie Michale jest Pan wielki!!!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą po studiach na Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.
  Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej (terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa, stanów przeciążeniowych mięśni i stawów, stanach zapalnych, rehabilitacyjnym postępowaniu pooperacyjnym).
  Moje umiejętności opieram w wiedzy, którą zdobywam i rozwijam systematycznie uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, funkcjonalnego treningu rehabilitacyjnego oraz masażu leczniczego i sportowego. W postępowaniu terapeutycznym pracuję nowoczesnymi technikami manualnymi, w treningu neuromotorycznym metodami koncepcji Kinetic Control natomiast w stymulacji śródmięśniowej (metoda IMS) wykorzystuję igły akupunkturowe. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem wad postawy. Wykonuję również drenaż limfatyczny.

  Od 2012 roku lat prowadzę prywatną praktykę fizjoterapeutyczną. Poza tym pracowałem wcześniej jako fizjoterapeuta w Centrum Medycznym ENEL-MED. Pomocniczo współpracuję z klubami sportowymi.

  Po zakończeniu wyczynowej kariery sportowej w wioślarstwie intensywnie trenuję bieganie. Moją pasją są ultramaratony i biegi górskie, zatem dolegliwości bólowe osób związanych z tą dyscypliną są mi szczególnie bliskie. Zajmuję się także motorycznym treningiem przygotowawczym oraz profilaktyką urazów w sporcie wyczynowym i amatorskim.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
 • Reumatologia
więcej

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu
 • TAMK - Tampereen ammattikorkeakoulu Tampere - Finlandia, 2011