Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pacjentką doktora poprzez Luxmed - odbyłam 2 wizyty na miejscu, 2 telewizyty. To, co bardzo cenię u Doktora, to zaangażowanie i uwaga, którą poświęca pacjentce. Nawet jeśli nie jest się pacjentką ciężarną, to można liczyć na kompleksową wizytę. Zarówno profesjonalną merytorycznie, jak również taką ludzką - nawet dzwoniąc poprzez telewizytę, doktor zapytał o moje samopoczucie. Bardzo sobie to cenię i chętnie wracam do Pana Doktora.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Spółka Z O.O.

Doktor Michał Gawlik to bardzo dobry specjalista a do tego jest człowiekiem pełnym empatii, wyrozumienia i spokoju. Pierwszy raz poczułam że lekarz podchodzi do mnie indywidualnie dając szanse mojej źle rozwijającej ciąży. Kontakt z lekarzem po prostu rewelacja. Była sytuacja kiedy zadzwoniłam w sobotę o 21 i lekarz bez problemu odebrał dziękując za telefeon. Mimo że wszystko skończyło się zabiegiem to dzięki niemu jego profesjonalnej opiece w szpitalu ani na moment się nie bałam, nie pomyślałam że postępuje niewłaściwie a teraz jestem pozytywnie natawiona do kolejnej ciąży. Szczerze polecam taki lekarz to skarb dla kobiety. Pozdrawiam serdecznie :)


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam u Pana doktora w Luxmedzie w Katowicach, zostałam przyjęta zgodnie z umówioną godziną. Pan doktor bardzo szczegółowo i dokładnie przeczytał wszystkie dokumenty, które mu przedstawiłam, wysłuchał też uważnie mojego problemu. Samo badanie bardzo delikatne. Pan doktor co prawda dużo nie mówi ale odpowiada na zadane pytania - w końcu nie idę pogadać jak z koleżanką, tylko się leczyć ;-) Zapisał potrzebne leki i zaprosił na kolejną wizytę.

Polecam!
Roksana.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Byłam tylko na jednej wizycie, ale to wystarczyło by mieć dobre zdanie o lekarzu. Chociaż na co dzień chodzę do innego lekarza, zostałam wysłuchana, lekarz przepisał mi odpowiednie leki i udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Wizyta miła, sympatyczna. lekarz ma sporą wiedzę na temat endometriozy a to wcale nie jest takie oczywiste. Byłam u wielu lekarzy z tym tematem i nie każdy potrafił udzielić odpowiedzi na moje pytania. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam z czystym sumieniem pana doktora . Miły delikatny i bardzo fajnie wytłumaczył , pomógł w badaniach . Także polecam bardzo !!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest osobą sumienną, konkretną, delikatną podczas badania oraz budzącą zaufanie. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do niego w przychodni na Przełajce w Siemianowicach. Miałam objawy ciażowe, test pozytywny ale dość duże plamienia. zrobil usg (cały czas narzekając na sprzęt). Powiedział że musiało dojść do poronienia albo... może za niedługo dojdzie bo może być tak że ciąża ulokowała sie pozamacicą. Nalegałam na dodatkowe badania wskazal że mogę sobie zrobić badanie beta HCG. Powiedział że mam przyjść jak organizm się oczyści na badanie w bliżej nie określonym czasie. Ponieważ nadal czułam objawy ciążowe pojechałam na konsultacje do Szpitala Kolejowego w Katowicach do dr mieczysława Wętka (polecam), zrobiono mi kolejny raz usg - ewidentna ciąża pozamaciczna 8 tydz, Natychmiastowa operacja. O konsekwencjach jakie by mnie spotkały gdybym zaufała Gawlikowi i o tym co myślę na jego temat pozostawię bez komentarza. Ten człowiek po za wypracowaną uprzejmością musi się jeszcze wiele nauczyć.

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


P
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz fantastyczny, nie spieszy sie przyjmując pacjentki, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każdą wątpliwość, a w razie potrzeby jest pod telefonem nawet będąc na wczasach. Pierwszy raz spotkałam sie z tak ciepłym i serdecznym lekarzem, dla którego praca to nie rutyna. POLECAM


G

po dwóch latach starań o dzidziusia poszliśmy do pana doktora także z powodu moich nieregularnych cykli, lekarz sympatyczny, odpowiada na każde zadane pytanie, każdą wątpliwoś. po wykonaniu licznych usg zawsze przepisywał mi luteine na wywołanie @, która niestety nie przychodziła, (nawet po 12 dniach od jej odstawienia)udając sie na kolejne wizyty mówiłam doktorowi, iż nadal nie mam miesiączki (brak @ przez 2 miesiąc)na co wykonał mi ponownie usg, stwierdził, że wszsytko jest w porządku owulacji nie było, pęcherzyka także nie ma, ale mam sie nie martwić bo kiedyś napewno dostane @.przeżyłam szok, żadnych tabletek, kompletnie nic, i tak nadal czekam. Mimo tego lekarz godny zaufania.


G

Bardzo dobry specjalista. Przemiły, na każde pytanie odpowiada z anielską cierpliwością. Polecam nie tylko kobietom w ciąży ale także z innymi problemami.NAJLEPSZY MOIM ZDANIEM.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania