Lek. dent.

Michał Czarnowski

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii EstetycznejUsługa: brak jedynki

  Serdecznie dziękujemy dr Michałowi Czarnowskiemu z kliniki Czar-Dent za profesjonalizm, życzliwość, pracę i czas włożony w ratowanie jedynki. Czar-Dent zawsze traktuje nas właśnie z takim podejściem niezależnie od lekarza przyjmującego, ale szczególne podziękowania należą się dr Michałowi bo przypadek był ciężki, a efekt jest super.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłem studia w Lublinie, na Uniwersytecie Medycznym. Przewodniczyłem i byłem członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Brałem udział w licznych wymianach stomatologicznych, m.in. Turcja, Serbia, Armenia.
   Nabyte podczas studiów umiejętności i wiedzę szlifuję uczestnicząc w licznych szkoleniach prowadzonych przez uznane autorytety zarówno w kraju jak i na całym świecie.

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii EstetycznejUsługa: brak jedynki

   Serdecznie dziękujemy dr Michałowi Czarnowskiemu z kliniki Czar-Dent za profesjonalizm, życzliwość, pracę i czas włożony w ratowanie jedynki. Czar-Dent zawsze traktuje nas właśnie z takim podejściem niezależnie od lekarza przyjmującego, ale szczególne podziękowania należą się dr Michałowi bo przypadek był ciężki, a efekt jest super.

  • M

   Pan Michał wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem i empatią w stosunku do mnie jako pacjentki. Wreszcie leczenie zębów nie jest dla mnie bolesnym koszmarem. Znalazłam lekarza idealnego, z całego serca polecam Pana Michała.

  • C

   No to wczoraj miałem kanałówkę u Doktora Michała....pierwsza w życiu. I, z całym szacunkiem dla umiejętności dr Michała - mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiał w ten sposób leczyć zębów....że w ogóle nie będę musiał ich leczyć. Ale wracając do kanałówki: lekarz fajnie wszystko tłumaczył...jak dla laika. W sumie chyba był bardzo sprawny...nie mam porównania więc stąd to "chyba". W każdym razie, osobiście uważam, że lekarz jest godny zaufania, bardzo delikatny, z niezwykłym podejściem do pacjenta, dobrze wyszkolony (albo sprawiał takie wrażenie). Po powrocie do domu, ból, z którego powodu wylądowałem na fotelu doktora minął, a ja ogólnie poczułem się znacznie lepiej. Podziękowania należą się też asystentce, która nie tylko idealnie współgrała z lekarzem, ile wyczuwała moje potrzeby i rozwiązywała problem zbyt dużego nagromadzenia śliny :-) Tak czy inaczej - duży plus i najwyższa nota!!! Polecam dr Michała

  • Trochę nieśmiały, ale jak już się zabierze do roboty - wióry lecą! Moim zdaniem jest kompetentnym lekarzem i bardzo delikatnym. Ma fajne wyczucie jeżeli o mnie chodzi. Naprawdę wydaje mi się, że się o mnie troszczy (chociaż jest to pewnie wyuczone - niemniej miłe). Przy zabiegu opanowany, spokojny. Wykonywał u mnie ekstrakcję i mimo, że nie było to moje pierwsze rwanie (w rodzinnym mieście usuwaną miałam ósemkę po lewej stronie) - dr Michał zrobił to o niebo szybciej i praktycznie bezboleśnie. Fajne jest to, że nawet kilka dni po zabiegu miałam telefon z gabinetu z zapytaniem o moje samopoczucie :-). Miło.
   Wracając do dr Michała - nie wiem, jak leczy zęby, ale ze względu na rozpoczynający się rok akademicki - przekonam się o tym niebawem - bo jest co robić. Niemniej - jako wyrwizęba - polecam!

  • A

   Nie wiem, ile może mieć lat, ale zapewne kwalifikowałby się na mojego syna. Ale, i jestem naprawdę zaskoczona, wywarł na mnie i moich zębach dobre wrażenie. Wydawał się kompetentny i sumienny. Podczas zabiegu pytał, czy wszystko w porządku i postarał się o to, by nic nie przeszkadzało w zgryzie (odbudowa zęba po kanale). Leczenie bez bólu, a na fotelu nawet przyjemnie się leżało, wygodnie. Jedyny delikatny minus jest taki, że niezbyt wyraźnie mówi i kilka razy musiałam poprosić o powtórzenie, kiedy tłumaczył, co będzie robił na tej wizycie (a przecież nieładnie to robić i czułam się co najmniej niekomfortowo w tej sytuacji). Nie odejmę za to jednak ani krzty gwiazdki, bo to rzecz wtórna!
   Pacjentka z dnia 18.06.2015

  • I co z tego, że młodziak. Ja, mimo prawie 35 lat nie mam nawet naparstka wiedzy co ten "gimnazjalista". Na początku trochę się przestraszyłem, gdy zobaczyłem, kto będzie grzebał w mojej twarzy, ale już podczas rozmowy dr Michał wzbudził moje zaufanie i siadając na fotel wiedziałem, że będzie dobrze. A problem? Ukruszona poświąteczne jedynka. Dr Michał zaproponował mi kilka rozwiązań mających poprawić estetykę. Nie owijał w bawełnę i nie próbował mydlić oczu. Od razu strzelał kwotami - i przyznaję, że niektóre strzały były tak celne, że gdyby nie fotel, osunąłbym się na ziemię. Wspólnie wybraliśmy odpowiednią odbudowę zważając zarówno na estetykę, funkcjonalność jak i to, co miałem na karcie kredytowej. I teraz, gdy patrzę w lustro lub po prostu spożywam, czuję, że podjęliśmy dobrą decyzję. Naprawdę jestem zadowolony z roboty tego "chłopca". Młody, ambitny, nie skrzywiony jeszcze żądzą wyrywania każdej złotówki. Nie wiem, jak pozostali lekarze w Czar-Dent, ale z doświadczenia i w oparciu o własny przypadek z czystym sumieniem polecam właśnie dr Michała!!!

  • B

   Master of Science from Czar-Dent ;-) Przed pierwszą wizytą moje nastawienie do Doktora Michała było sceptyczne, głównie z uwagi na brak jakichkolwiek danych o jego pracy. Pewnym zaskakującym spostrzeżeniem- dotychczas nikt nie zwrócił uwagi na ten aspekt mojego uzębienia, przekonał mnie o swojej kompetencji i do kontynuacji leczenia pod jego nadzorem. Reasumując proces leczenia: Kompleksowo ocenia stan pacjenta. Działa skutecznie, z oddaniem i delikatnie (także w wymiarze psychologicznym- jest empatyczny). Prawdziwy ekspert- obiektywnie, nie ulegając koniunkturalnym interesom, przedstawia możliwe warianty leczenia i ich konsekwencje (z zaletami i wadami). Przy tym wszystkim wydaje się być skromny, nie tylko w sferze zawodowej. Daję 4 gwiazdki. Dlaczego nie 5 ? Choć było pewne „niedociągnięcie”, ale bez wpływu na finalny efekt, to czynię to profilaktycznie- nadmiar lukru szkodzi, nie tylko nomen omen zębom:) Generalnie panuje nad sytuacją, zdolniacha.