Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

PCK 9/1, Mokre, Toruń
Dentomania

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W naszym gabinecie zajmuję się kompleksowym planowaniem leczenia. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, protety...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Ból zęba
  • Próchnica

Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

PCK 9/1, Toruń

od 50 zł

DentomaniaPCK 9/1, Toruń

od 200 zł

DentomaniaPCK 9/1, Toruń

od 2 500 zł

DentomaniaPCK 9/1, Toruń

od 100 zł

DentomaniaPCK 9/1, Toruń

od 100 zł

DentomaniaPCK 9/1, Toruń

od 600 zł

DentomaniaPCK 9/1, Toruń

od 200 zł

DentomaniaPCK 9/1, Toruń

od 1 000 zł

DentomaniaPCK 9/1, Toruń

od 80 zł

Dentomania

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dentomania leczenie próchnicy

Najlepszy lekarz dentysta w Toruniu. Nauczony doświadczeniami z lat młodzieńczych bałem się dentystów, bo zawsze te całe "wiercenie" bolało. Ale zmotywowała mnie Kobieta - "Musisz iść zbadać zęby". Po 5(!!) Latach przerwy trafiłem na fotel. Były drobne ubytki i doktor wdrożył leczenie. Pierwszy raz to wiadomo, że się bałem, aczkolwiek zastrzyk i super atmosfera "załatwiły" sprawę. Te pierwsze leczenie było bodaj 3-4 lata temu, może wcześniej - już nie pamiętam ale wciąż wracam i zawsze jestem zadowolony. Doktor uratował mi nawet ząb, którego próchnica dochodziła do samej miazgi. Udało się uniknąć "kanałówki" i ząb wciąż jest zdrowy. Także polecam każdemu, bo zabiegi w gabinecie stomatologicznym mogą być spoko! Mega profesjonalizm i super podejście do pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zacznę od tego, że jestem pacjentem trudnym. Bardzo boję się dentysty. Mój lęk wzrósł ogromnie, gdy w jednym z gabinetów dentystycznych rozwiercono mi dwa zęby pod leczenie kanałowe, które później długo się ciągnęło nie przynosząc rezultatów (m.in. nie reagowałam dobrze na znieczulenie). W takim stanie trafiłam do gabinetu dr Legana, który przeprowadził leczenie kanałowe. Na każdym kroku tłumaczył, co robi. Wszystko przebiegało w spokojnej i miłej atmosferze (to zasługa również pani asystentki doktora) . Od tego czasu jestem pacjentką dr Legana i coraz mniej boję się dentysty :-)


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie polecam, pomimo tego, że nie z mojej winy nie doszło do leczenia, pan Mateusz nie przeprosił, a wręcz powiedział, że nie jestem mile widzianym pacjentem i nie powinnam więcej pojawiać się w tym gabinecie.

lek. dent. Mateusz Legan

Witam Pani Anno. Jest Pani pierwszą osobą w mojej karierze zawodowej, gdzie spotkałem się z taką sytuacją. W dniu wyznaczonej dla Pani wizyty, telefonicznie uprzedzając, na swoje miejsce przysłała Pani do nas swoją pełnoletnią córkę, również celem usunięcia zęba. Pacjentka jak się okazało po przeglądzie rzeczywiście kwalifikuje się do usunięcia zęba, ale zabiegu dłutowania zatrzymanej w kości dolnej ósemki, a nie jak u Pani prostej ekstrakcji. Taki trudniejszy zabieg planujemy i zaproponowaliśmy 2 dni pózniej. Kontroli uzębienia nie było od pół roku i jest naturalną rzeczą w naszym gabinecie, że przegląd został wykonany, udokumentowany kamerą wewnątrzustną i kosztuje on 50 zł o czym informujemy w cenniku. Pacjentka nie zaprzeczała. Tego samego dnia otrzymałem od Pani telefon z zażaleniem dlaczego córka zapłaciła za przegląd 50 zł, przecież miała mieć usunięty ząb. Jesteśmy gabinetem prywatnym i cena przeglądu wiąże się z kosztami (sterylizacji, jednorazowych materiałów, wynagrodzenia pracowników, sprzętu, oraz czasu). Nie zgadzała się Pani ze mną, więc zaproponowałem, że oddam Pani 50 zł za przegląd który wykonałem i zakończymy naszą dalszą współpracę. Tak też się stało. Tego samego dnia, odebrała Pani pieniądze i złożyła podpis w karcie. Jak wspomniałem jesteśmy prywatnym gabinetem, nie oferujemy darmowych przeglądów i leczenia, a nasz cennik znajduje się na stronie internetowej.
Pozdrawiam
Mateusz


A
Użytkownik zweryfikowany

Po bardzo nieprzyjemnych przeżyciach z wyrywaniem zęba u pewnego chirurga w Toruniu, udałem się na ekstrakcję dolnej ósemki do Pana Mateusza. Miałem przeogromny stres i strach przed zabiegiem ale obeszło się bez krzyku i bólu. Chyba dłużej czekałem w poczekalni niż trwało samo usuwanie ósemki. 5 minut na znieczulenie, ok. 3 minutki dłutowania i następne 4 minuty ekstrakcji na raty i po sprawie. Obeszło się nawet bez zakładania szwów. Ani razu podczas całego zabiegu nie poczułem bólu. Bardzo profesjonalny i opanowany Lekarz z miłym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy zanim cokolwiek zacznie robić. Sprzęt w gabinecie nowiutki, pomieszczenia klimatyzowane - zabieg w takich warunkach to sama przyjemność. Została mi jeszcze do odbudowy dolna siódemka z którą na pewno udam się ponownie do gabinetu Panów Legan.


M
Użytkownik zweryfikowany

zdecydowanie polecam, zarówno lekarz jak i gabinet na bardzo wysokim poziomie. Bylem juz na kilku wizytach, które zawsze przebiegaly w milej atmosferze, ale co najwazniejsze - bezbolesnie i skutecznie. Lekarz szuka najlepszego rozwiazania (a nie najdrozszego, jak to mialem okazje doswiadczyc w innych placowkach).


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Leczyłem zęby kilkakrotnie u tego lekarza, i za każdym razem byłem bardzo zadowolony zarówno z leczenia jak i przyjęcia. Gabinet czysty, schludny z nowoczesnym sprzętem stomatologicznym. Świadczenia wykonywane w rozsądnych cenach, polecam wszystkim.


T
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny i fachowy lekarz. Gabinet schludny i z wysokiej jakosci sprzetem.
Polecam z cala stanowczoscia.


M

Jestem pacjentką Pana Mateusza od 3 lat i od tego czasu nie stresuje mnie wizyta w gabinecie stomatologicznym.
Doktor bardzo delikatny i wyrozumiały, znający się na rzeczy i trafny w diagnozie.


L
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalna porada i znakomita obsługa (oby więcej taki lekarzy w naszym mieście!) polecam wszystkim.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


J

bardzo dobry dentysta, dokladny, spokojny i opanowany stosuje nowatorskie metody, leczenie przebiega w milej atmosferze, gabinet wyposazony w najwyzszej klasy sprzet lekarski. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W naszym gabinecie zajmuję się kompleksowym planowaniem leczenia. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii, protety...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Ból zęba
  • Próchnica

Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania