dr

Mateusz Koniarz

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

30 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
507 odwiedzin w ciągu 30 dni

Konsultacje w zakresie dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz dermatologii estetycznej Zabiegi chirurgicznych wycięć znamion i nowotworów skóry, zabiegi ablacji laserowych, kriochirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Można powiedzieć, że Doktor Koniarz to świetny specjalista w swojej dziedzinie.Potrafi dobrać właściwy sposób leczenia, w moim przypadku sprowadziło sie do wykonania zabiegu jako najszybsza i najskuteczniejsza metoda pozbycia się "wirusowych brodawek".Zabieg ten wykonał szybko, sprawnie i bezboleśnie. Doktor nie jest zbyt rozmowny, ale przeciez nie po to chodzimy do lekarzy, ważne, że trafnie i konkretnie odpowiada na zadane pytania, a podczas zabiegu wykazuje zainteresowanie czy nie boli i czy wszystko w porządku.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Dokładne, kompleksowe badanie.
  Zabiegi usunięcia dwóch znamion na twarzy przebiegły bez stresu i w przyjemnej atmosferze.
  Polecam.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Znakomity fachowiec - nie musiałem nawet mówić za dużo, z czym mam problem od lat (zmiany skorne wywołane działaniem bakterii gronkowca), gdyż doktor Koniarz od razu wiedział, o co chodzi i jaka terapię zalecić. Polecam każdemu - świetny specjalista.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne CMP

  Doktor jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Zabiegi dermatologiczne, które u mnie wykonał były zupełnie bezbolesne, szybko, sprawnie przeprowadzone i co istotne estetycznie zrobione. Faktycznie doktor nie jest zbyt rozmowny, ale przeciez nie po to chodzimy do lekarzy, ważne, że trafnie i konkretnie odpowiada na zadane pytania, a podczas zabiegu wykazuje zainteresowanie czy nie boli i czy wszystko w porządku.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dokłądna diagnoza, dobre podejście do pacjenta. Sporo pytań, postawiona właściwa diagnoza, leczenie przyniosło skutek, ogólnie polecam !

 • Nie polecam. Zapisałam sie z powodu dobrych opinii. Wizyta 5 min. 200 zł. Maśc przepisana, bo tak sie wydawało lekarzowi. Zero wywiadu. Pózniej trafiłam do innej pani dermatolog, ktora zajela się sprawa i przepisala masc robioną. Skoro wydaje 200zl, to chociaż liczę na zainteresowanie tematem. Lekceważenie pacjenta.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  profesjonalizm,spokój .fachowośc ,lekarz od ciężkich przypadków i spraw beznadziejnych, znakomity chirurg dermatolog ,niestety w leczeniu NFZ tak oblegany,ze niemal niedostępny

 • M

  Również nie polecam tego lekarza. Udałam się do niego po przeczytaniu pozytywnych komentarzy, ponieważ jako osoba z AZS poszukuję dobrego specjalisty. Wyrzuciłam w błoto 150zł. Wizyta trwała może 5min, doktor nie był zbyt mocno zainteresowany tym co mam do powiedzenia, nie przeprowadził wywiadu i w ogóle miałam wrażenie że mu przeszkadzam, popatrzył na mnie i przepisał maść która nie pomogła a problem rozrósł się jeszcze bardziej pomimo zapewnień lekarza że do 2 tyg wszystko ustąpi. Kiedy pokazałam przepisaną maść lekarzowi pierwszego kontaktu był szczerze zdziwiony, że dostałam ją od dermatologa.

 • W

  Przyszłam z synkiem do pana doktora na umówioną wizytę usunięcia znamienia na stopie. Doktor przyjął nas obejrzał znamie i stwierdził to co oczywiste, że znamie jest do usunięcia i poinformował mnie że on tego teraz nie zrobi chyba ,że na żywca... Jak można dziecku usuwać cokolwiek na żywca? Mimo umowienia wizyty lekarz nie wykonał zabiegu tylko wysłał mnie po lek do apteki, który kosztuje 387 złoty. Nastepnie mamy się do niego zgłosić później na kolejną wizytę na której zabieg zostanie wykonany za 400 złoty. Lekarz jest nieprzyjemny, nie odznacza się nawet lekką chęcią pomocy i najwidoczniej liczy tylko na prowizje od każdej wizyty. Zmarnowane 180 złoty.

 • wspaniały lekarz,mądry i inteligentny.Dwukrotnie usuwał mi zmianę na skórze.będe uisuwac zmianę nad górną wargą,na twarzy.Z pełnym zaufaniem.Elzbieta

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Konsultacje w zakresie dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz dermatologii estetycznej

  Zabiegi chirurgicznych wycięć znamion i nowotworów skóry, zabiegi ablacji laserowych, kriochirurgii i elektrokoagulacji

  W ramach dermatologii estetycznej - pełen zakres zabiegów anti-ageing, min.:
  botox, wypełniacze, lipoliza iniekcyjna, peelingi chemiczne oraz resurfacing ablacyjny i nieablacyjny skóry laserem frakcyjnym /korekcja blizn oraz oznak starzenia się skóry/, zabiegi laserem pulsacyjnobarwnikowym zmian naczyniowych.

  Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny