lek. dent.

Mateusz Janiec

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

46 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Miły, kulturalny specjalista z odpowiednim nastawieniem do pacjenta. Chętnie dzieli się wiedzą, przedstawia możliwe sposoby rozwiązania dentystycznych problemów, przybliża przebieg… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: JMC Medycyna i Stomatologia

  Duże plusy: lekarz przesympatyczny, uprzejmy, nowoczesny gabinet, miła obsługa. Duży minus: kosmiczne ceny leczenia! Na przeglądzie doktor stwierdził, że do zrobienia jest 1. wypełnienie ósemki, 2. w dwóch miejscach mam podobną sytuację: ubytek, który jest zlokalizowany w takim miejscu, że być może będzie musiał policzyć koszt leczenia podwójnie (czyli 2x200zł), bo ten ubytek dotyczy dwóch zębów jednocześnie (pierwszy raz się z taką oceną spotkałam, bo przecież chyba zawsze ubytki są pomiędzy jakimiś dwoma zębami??nigdy za takie wypełnienie nie płaciłam jeszcze podwójnie). Usłyszałam, że to się okaże już w trakcie, że oczywiście jesli tylko to będzie możliwe, to zrobi tak, żeby było korzystniej dla mnie. Po rozwierceniu zęba niestety okazało się, że jednak trzeba oba sąsiadujące żeby podleczyć. Za wizytę trwającą 20min (nie przekolorowane, z ciekawości spojrzałam po wyjściu na zegarek), łącznie z krótkim wywiadem,przeglądem i leczeniem tego trudnego przypadku, zapłaciłam faktycznie 400zł. Pozostałe leczenie umówiłam na kolejny termin, nie chcąc za jednym razem płacić 1000zł, bo takie było podsumowanie: 200zł za wypełnienie 8ki plus 2 trudne do wyleczenia miejsca, z których każde wyceniono na 400zł. Po tym dziwnym doświadczeniu, udałam się do innego stomatologa, który wypełnił ten drugi (podobno tak samo trudny) ubytek za 150zł. Jeśli komuś nie przeszkadzają tak wysokie ceny, to za podejście do pacjenta (i bezbolesne borowanie) polecam. Moim zdaniem usługi na pewno nie na każdą kieszeń.

 • M
  Lokalizacja: JMC Medycyna i StomatologiaUsługa: licówki

  Wizyte u Pana Mateusza można opisać jedynym słowem - rewelacja. Podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięty, z przyjemnością wszystko tłumaczy, widać, że za każdym razem cieszy go to co robi. Licówki wykonane perfekcyjnie, uprzednie leczenie zęba na zupełnym luzie. Należę lub należałem do tej grupy pacjentów, których sam zapach gabinetu odpycha od drzwi. Od momentu pierwszej wizyty u Pana Mateusza, naprawdę wiele się zmieniło. Polecam w 100%.

 • E
  Lokalizacja: JMC Medycyna i StomatologiaUsługa: dziura w zębie

  U Pana doktora leczy się cała moja rodzina. Dzieciaki bardzo lubią przychodzić do dentysty i to nie jest żart:-) Bardzo profesjonalne i zarazem przyjazne podejście do małego i dużego pacjenta. Czuję się bezpiecznie, kiedy moje dzieci i ja jesteśmy leczeni przez Pana Doktora Mateusza.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: JMC Medycyna i StomatologiaUsługa: leczenie zębów

  Kilka wizyt, kilkanaście wyleczonych zębów (nowe wypełnienia i wymiana starych). Profesionalizm, miła atmosfera. Najlepszy stomatolog u jakiego się do tej pory leczyłem. Na pewno będę wracał na wizyty kontrolne.

 • Lokalizacja: JMC Medycyna i Stomatologia

  Rewelacyjny dentysta. Jesteśmy regularnymi pacjentami doktora razem z mężem. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Usuwałam u doktora ósemkę- zabieg prawie bezbolesny! Pan doktor zawsze kulturalny, miły, odpowiada na pytania, a zabiegi wykonuje superdokładnie. Dodatkowym walorem jest nowoczesne wyposażenie gabinetu. Polecam i z pewnością będę wracać.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: JMC Medycyna i Stomatologia

  Pan doktor jest osobą sympatyczną o wysokich kompetencjach. Cieprliwie wszystko pokaże, wytłumaczy i z dbałością o pacjenta przeprowadzi zabieg dentystyczny. Każda wizyta u takiego dentysty to praktycznie przyjemność. Odpowiedzialność i profesjonalizm w każdym calu. Szkoda tylko że Pan doktor jest jeden i nie da się go sklonować, bo przez to na wizyty trzeba długo czekać.

 • M
  Lokalizacja: JMC Medycyna i StomatologiaUsługa: Leczenie kanalowe

  No cóż wizyta bolesna gdyż bez znieczulenia i do poprawy leczenie kanałowe.
  Koszt podwójny wynikający z niewłaściwego leczenia i nie sprawdzenia na końcu czy wszzystkie kanały są oczyszczone.
  Nie polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: JMC Medycyna i StomatologiaUsługa: ekstrakcja ósemki

  Pan Mateusz w kilkanaście sekund uporał się z moją ósemką i moim strachem ;) Bardzo profesjonalny, wzbudzający zaufanie lekarz. Z pewnością jeszcze powrócę i polecam wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: JMC Medycyna i StomatologiaUsługa: wypełnienie złamanego zęba z bólem

  Była to moja kolejna wizyta u pana doktora i jak zawsze pełen profesjonalizm. Zawsze przekazuje informację co będzie robił, czego można się spodziewać, dopytuje się czy jest ból przy zabiegu. Wszystko w miłej atmosferze co jest bardzo ważne.

 • L
  Lokalizacja: JMC Medycyna i Stomatologia

  Bardzo profesjonalny pan doktor. Dokładnie zabrany wywiad. Bardzo dziękuję za uratowanie zęba i będę już stała pacjentka. Gabinet czysty i ładnie urządzony. Nowoczesny sprzęt.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Miły, kulturalny specjalista z odpowiednim nastawieniem do pacjenta. Chętnie dzieli się wiedzą, przedstawia możliwe sposoby rozwiązania dentystycznych problemów, przybliża przebieg leczenia, by zminimalizować stres i zadbać o komfort przez cały okres leczenia. Do pracy podchodzi z szacunkiem i zaangażowaniem, a zdrowie i zadowolenie pacjenta jest dla niego wartością nadrzędną. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi