lek.

Mateusz Jagła

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

10 opinii +dodaj

Umów wizytę
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Aktulanie zatrudniony na stanowisku adiunkta w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: USG bioderek, USG główki

  W 100% mogę polecić Pana Doktora, pełen profesjonalizm, konkretny, odpowiada na każde pytania młodego rodzica, stoicki sposób opanowanie przyjazny ton głosu i co najważniejsze Syn był zachwycony i zapatrzony w Pana Doktora pomimo badań rewelacja !

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan doktor leczył mojego syna na oddziale ITiPN USD w Prokocimiu. W moim odczuciu syn został tam szeroko i dogłębnie zdiagnozowany, pochylono się nad każdym objawem. W trakcie rozmów z nami doktor zawsze był konkretny, życzliwy, chętny do udzielenia odpowiedzi na każde z naszych pytań. Posiada wspaniałe podejście do rodzica, znacznie ułatwiające ciężką sytuację, w jakiej ten się znajduje. Wspaniały specjalista.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i delikatny podczas badania dziecka (USG bioderek u niemowlaka). Kompetentny, rzeczowo i wyczerpująco odpowiadał na pytania - nawet te niezwiązane bezpośrednio z wykonywanym badaniem. Jest spokojny i opanowany, a przy tym uprzejmy.

 • A

  Pan Doktor uratował życie mojej córce na oddziale w Prokocimiu. Kompetentny, rzeczowy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niemu moja córka żyje...

 • M

  W styczniu 2016 roku doktor Jagła uratował życie naszego Filipa w Prokocimiu. Ze skrajnie beznadziejnej sytuacji sprawił, że na chwile obecną po roku nie widać u niego żadnych skutków ubocznych. Rzeczowy, konkretny. Wie jak rozmawiać z rodzicami. Jego spokój pomaga rodzicom którzy stykają się z dramatem. Bez dwóch zdań wybitny specjalista któremu jestem dozgonnie wdzięczny.

 • M

  Uratował mojego syna w Prokocimiu. Rzeczowy, empatyczny w sam raz. A dotyka bardzo trudnej materii na oddziale intensywnej terapii noworodków. Posiada wszechstronną wiedzę, nie tylko pediatria ale i kardiologia, diagnostyka obrazowa, genetyka.

 • D

  Po jednej wizycie u człowieka widać ze zna się na rzeczy i nie jest jak inni PAN doktor z nosem do góry tylko człowiek na poziomie co potrafi rozmawiać z ludźmi i wytłumaczy tak jak się powinno.
  Doktor godny polecenia 5 + dla Pana doktora

 • K

  Byłam u tego lekarza na usg stawów biodrowych z córką. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu. Prawdziwy lekarz z powołaniem! Polecam każdemu kto szuka dobrego pediatry.

 • K

  Uratował naszego synka na oddziale wcześniaków w Prokocimiu, profesjonalne podejście, rzeczowy, konkretny , polecam!

 • K

  Wprawdzie u tego lekarza byliśmy dopiero jeden raz , ale już z czystym sumieniem stwierdzam, że warto. Po kilku wizytach u „dobrych” pediatrów, prześcigających się w diagnozach i tworzących historie nie z tej Ziemi na temat naszego synka ,trafiliśmy z polecenia znajomej do doktora Jagły. Bardzo dokładnie zbadał dziecko pod kątem neurologicznym, zrobił usg przezciemieniowe i stawów biodrowych., dokładnie tłumaczył nam o co chodzi, . Odniosłam wrażenie, że wreszcie mam do czynienia z lekarzem, a w mojej głowie napakowanej sprzecznymi komunikatami i niedopowiedzeniami poprzednich pediatrów, myśli zaczęły układać się w jedną całość. Po wizycie mogę na dzień dzisiejszy dwa skierowania do specjalistów odłożyć na półkę. Do doktora Jagły wrócimy na pewno. Szczerze polecam !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium
  Medicum, stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Aktulanie
  zatrudniony na stanowisku adiunkta w Klinice Chorób Dzieci
  Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Nauczyciel akademicki
  w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i School of Medicine in
  English. Autor licznych publikacji naukowych, wykładowca, instruktor
  USG. Członek polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych. Posiada
  wieloletnie doświadczenie kliniczne. Specjalista pediatrii i
  neonatologii, kwalifikacje ultrasonograficzne potwierdzone certyfikatem
  Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Wykonuje pełny zakres badań USG w tym USG płuc w diagnostyce patologii układu oddechowego .

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neonatologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia