Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 118 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłem Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Od młodych lat interesowałem się rehabilitacją, najpierw jako pacjent, a teraz terapeuta. Odbywałem p... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłem Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Od młodych lat interesowałem się rehabilitacją, najpierw jako pacjent, a teraz terapeuta. Odbywałem praktyki w wielu placówkach specjalizujących się w zakresie rehabilitacji i żadna z nich nie poszła na marne.

  W początku swojej kariery współpracowałem z drużynami koszykarskimi Polonia 2011 oraz AZS Politechnika Warszawska. I to dzięki nim rozwinęła się moja pasja do współpracy ze sportowcami. Później z tytułem magistra dostałem prace w państwowej przychodni w Warszawie. Wytrzymując tam trochę ponad pół roku chciałem leczyć i pomagać ludziom, a nie wykonywać zabiegi zlecane przez lekarzy, często niestety zupełnie nieskuteczne. Dlatego następnym moim krokiem w karierze było otwarcie gabinetu Fizmed w 2013 roku. W którym pracuje do dnia dzisiejszego. Objąłem opieką fizjoterapeutyczną: Bieg Serca 2014; Marriott Everest Run 2015 i 2016; Runmageddon Rekrut Warszawa 2015; Półmaraton Warszawski 2016. Opiekuję się m.in.: Marcinem Świercem, Kasią Bigos, Pawłem Szynalem, Andrzejem Radzikowskim i innymi. Zapraszam wszystkich potrzebujących pomocy profesjonalisty.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania fizycznego, kierunek fizjoterapia, studia magisterskie 2011r.
 • Liceum Ogólnokształcące w Łomiankach 2006r.

Publikacje

 • Wyroluj to (Shape, 2015)
 • Po co biegaczowi fizjoterapeuta? (magazynbieganie.pl, 2015)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2016 - podziękowanie fundacji "Maraton Warszawski" za zorganizowanie strefy masażu na Półmaratonie Warszawskim

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Carolina Medical Center (Warszawa, 2007)
 • Poradnia Rehabilitacji i Chorób Kręgosłupa VIGOR (Warszawa, 2008)
 • Centrum Zdrowia Dziecka, oddział Onkologii Dziecięcej (Warszawa, 2008)

Certyfikaty

 • Mateusz Chajęcki, fizjoterapeuta w mieście Warszawa - Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: Zwykła wizyta

  Pierwszy raz trafiłam do Mateusza z przedłużającym się bólem kręgosłupa. Ekspresowo postawiona diagnoza i pierwszy masaż przyniósł ulgę, a prosto przekazana informacja o stanie mojego kręgosłupa zmobilizowała mnie do wzięcia się za siebie.
  Po każdej wizycie (średnio co miesiąc) wychodzę z zaleceniami ćwiczeń jakie mam wykonywać.
  Kompetentny, doświadczony, rzeczowy a przy tym bardzo miły, otwarty i uprzejmy fizjoterapeuta.
  Każda z wizyt przebiega w bardzo miłej atmosferze, a mój kręgosłup powoli wychodzi na prostą.

 • Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: terapia manualna

  Zgłosiłam się do p. Mateusza (poleconego mi przez koleżankę), bo podczas ciąży zaczęłam cierpieć na bóle lewej nogi i biodra, które utrudniały mi spanie. Diagnoza i zastosowane masaże już po pierwszej wizycie przyniosły wyraźne rezultaty. Polecam i cyklicznie kontynuuję wizyty, aby podtrzymać dobre samopoczucie.

 • Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: rehabilitacja

  Jestem po pierwszej wizycie i pod dużym wrażeniem. Mateusz jest człowiek otwartym, uśmiechniętym , słucha pacjenta i ma ogromną wiedzę. Zabieg dość bolesny, ale widzę małą poprawę już od razu zapisałem na następną wizytę. Myślę że trafiłem w dobre ręce, gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: rehabilitacja

  Zgłosiłem się w związku z bólem w kolanie, wstępnie przeze mnie diagnozowanym jako możliwe problemy z łąkotką. Wywiad na początku spotkania, potem badanie i pojawiają się inne opcje i możliwości. W każdym razie mam pewność, że konsultuję sprawę ze specjalistą. Jest wizja jak działamy, kolano dostaje poważną dawkę odpowiedniego masażu/ucisku. Jest okazja omówić też inne kwestie związane z trenowaniem. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Serdecznie polecam, duża wiedza, pełen prodesjonalizm. Odwiedzam co tydzień i samopoczucie z każda wizyta coraz lepsze jak i kondycja mojego ciała.
  Super bdb????????

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: terapia manualna

  Tak w skrócie: Fachowiec jakich mało, konkretny z wyspecjalizowaną wiedzą, potrafiący też w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć w czym polega problem. Do tego prawie jak Zbyszek Nowak (ręce, które leczą ), polecam tego pana - na pewno do niego jeszcze się przejdę i będę go polecał znajomym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo sympatyczny i kontaktowy gość. Jednak to co dla mnie jest najważniejsze to to, że w przeciwieństwie do większości lekarzy w przystępny sposób potrafi wyjaśnić przyczynę problemu, bez zasypywania człowieka listą mało mówiących pojęć medycznych.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i kontaktowy. Dokładnie tłumaczy wszystkie aspekty kontuzji co pomaga w zrozumieniu przez pacjenta problemu. Specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Po pierwszej wizycie już odczuwam ulgę w moich dolegliwościach. Polecam !

 • Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: terapia manualna

  Mateusz to niesamowicie utalentowany fizjoterapeuta z gruntowną wiedzą i doświadczeniem, a także znajomością specyficznych potrzeb biegaczy. Fakt, że pracuje z najlepszymi polskimi biegaczami długodystansowymi jest najlepszą referencją.

  Trafiłem do Mateusza we wrześniu 2016 roku na niespełna 3 tygodnie przed maratonem we Frankfurcie z kontuzją mięśnia dwugłowego i pośladkowego. Ból był taki, że nie byłem w stanie trenować i mój start w Niemczech stał pod wielkim znakiem zapytania.

  Wystarczyły 3 wizyty i intensywna praca łokciem i...nie tylko pobiegłem we Frankfurcie, ale przez cały dystans kontuzjowane partie ciała nie odezwały się ani na chwilę.

  Od tamtego czasu Mateusz stale opiekuje się mną, dba o to, aby omijały mnie kontuzje, a ja...robię to, co kocham najbardziej, czyli biegam!

  Gorąco polecam!

 • Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: terapia manualna

  Ja zglosiłem się z bólem, który uniemożliwiał mi bieganie. Mateusz od razu wiedział co robić. Na jednej wizycie się nie kończy, więc na ocenę skuteczności jeszcze za wcześnie. Natomiast za pierwszy kontakt wielka piątka!
  60 minut wizyty mija błyskawicznie, Mateusz ma doskonale ogarnięte tematy sportowe więc można się przy okazji czegoś dowiedzieć. Od pierwszej minuty czuje się, że Mateusz kocha swoją robotę.