mgr

Mateusz Chajęcki

Fizjoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 127 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłem Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Od młodych lat interesowałem się rehabilitacją, najpierw jako pacjent, a teraz terapeuta. Odbywałem p... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłem Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Od młodych lat interesowałem się rehabilitacją, najpierw jako pacjent, a teraz terapeuta. Odbywałem praktyki w wielu placówkach specjalizujących się w zakresie rehabilitacji i żadna z nich nie poszła na marne.

  W początku swojej kariery współpracowałem z drużynami koszykarskimi Polonia 2011 oraz AZS Politechnika Warszawska. I to dzięki nim rozwinęła się moja pasja do współpracy ze sportowcami. Później z tytułem magistra dostałem prace w państwowej przychodni w Warszawie. Wytrzymując tam trochę ponad pół roku chciałem leczyć i pomagać ludziom, a nie wykonywać zabiegi zlecane przez lekarzy, często niestety zupełnie nieskuteczne. Dlatego następnym moim krokiem w karierze było otwarcie gabinetu Fizmed w 2013 roku. W którym pracuje do dnia dzisiejszego. Objąłem opieką fizjoterapeutyczną: Bieg Serca 2014; Marriott Everest Run 2015 i 2016; Runmageddon Rekrut Warszawa 2015; Półmaraton Warszawski 2016. Opiekuję się m.in.: Marcinem Świercem, Kasią Bigos, Pawłem Szynalem, Andrzejem Radzikowskim i innymi. Zapraszam wszystkich potrzebujących pomocy profesjonalisty.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania fizycznego, kierunek fizjoterapia, studia magisterskie 2011r.
 • Liceum Ogólnokształcące w Łomiankach 2006r.

Publikacje

 • Wyroluj to (Shape, 2015)
 • Po co biegaczowi fizjoterapeuta? (magazynbieganie.pl, 2015)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2016 - podziękowanie fundacji "Maraton Warszawski" za zorganizowanie strefy masażu na Półmaratonie Warszawskim

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Carolina Medical Center (Warszawa, 2007)
 • Poradnia Rehabilitacji i Chorób Kręgosłupa VIGOR (Warszawa, 2008)
 • Centrum Zdrowia Dziecka, oddział Onkologii Dziecięcej (Warszawa, 2008)

Certyfikaty

 • Mateusz Chajęcki, fizjoterapeuta w mieście Warszawa - Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny fachowiec, który zna się na swojej pracy. Do tego miły i sympatyczny. O wszystko wypytał, wszystko dokładnoe wytłumaczył. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Trafiłam tam przypadkiem ale na pewno wrócę. Po jednej wizycie jest już poprawa. Oby więcej takich specjalistów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od miesiecy borykalem sie z kontuzja chodzac od lekarza do lekarza...bez wiekszych efektow. Mateusza polecil mi przyjaciel. Moglbym pisac wiele dobrych rzeczy o tym czlowieku ale to co jest dla mnie najwazniejsze, to ze mi pomogl. Swietnie nawiazuje kontakt i od 1 minuty skupia sie w 100% na pacjencie. Profesjonalista.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: terapia manualna

  Profesjonalna pomoc okazała się skuteczna już po pierwszej wizycie, ból i dyskomfort zmniejszył się. Otwartość, punktualność i fachowość, czyli same zalety. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: Zwykła wizyta

  Pierwszy raz trafiłam do Mateusza z przedłużającym się bólem kręgosłupa. Ekspresowo postawiona diagnoza i pierwszy masaż przyniósł ulgę, a prosto przekazana informacja o stanie mojego kręgosłupa zmobilizowała mnie do wzięcia się za siebie.
  Po każdej wizycie (średnio co miesiąc) wychodzę z zaleceniami ćwiczeń jakie mam wykonywać.
  Kompetentny, doświadczony, rzeczowy a przy tym bardzo miły, otwarty i uprzejmy fizjoterapeuta.
  Każda z wizyt przebiega w bardzo miłej atmosferze, a mój kręgosłup powoli wychodzi na prostą.

 • Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: terapia manualna

  Zgłosiłam się do p. Mateusza (poleconego mi przez koleżankę), bo podczas ciąży zaczęłam cierpieć na bóle lewej nogi i biodra, które utrudniały mi spanie. Diagnoza i zastosowane masaże już po pierwszej wizycie przyniosły wyraźne rezultaty. Polecam i cyklicznie kontynuuję wizyty, aby podtrzymać dobre samopoczucie.

 • Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: rehabilitacja

  Jestem po pierwszej wizycie i pod dużym wrażeniem. Mateusz jest człowiek otwartym, uśmiechniętym , słucha pacjenta i ma ogromną wiedzę. Zabieg dość bolesny, ale widzę małą poprawę już od razu zapisałem na następną wizytę. Myślę że trafiłem w dobre ręce, gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: rehabilitacja

  Zgłosiłem się w związku z bólem w kolanie, wstępnie przeze mnie diagnozowanym jako możliwe problemy z łąkotką. Wywiad na początku spotkania, potem badanie i pojawiają się inne opcje i możliwości. W każdym razie mam pewność, że konsultuję sprawę ze specjalistą. Jest wizja jak działamy, kolano dostaje poważną dawkę odpowiedniego masażu/ucisku. Jest okazja omówić też inne kwestie związane z trenowaniem. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Serdecznie polecam, duża wiedza, pełen prodesjonalizm. Odwiedzam co tydzień i samopoczucie z każda wizyta coraz lepsze jak i kondycja mojego ciała.
  Super bdb

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: terapia manualna

  Tak w skrócie: Fachowiec jakich mało, konkretny z wyspecjalizowaną wiedzą, potrafiący też w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć w czym polega problem. Do tego prawie jak Zbyszek Nowak (ręce, które leczą ), polecam tego pana - na pewno do niego jeszcze się przejdę i będę go polecał znajomym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIZMED Gabinet masażu i rehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo sympatyczny i kontaktowy gość. Jednak to co dla mnie jest najważniejsze to to, że w przeciwieństwie do większości lekarzy w przystępny sposób potrafi wyjaśnić przyczynę problemu, bez zasypywania człowieka listą mało mówiących pojęć medycznych.