Jesteś tym lekarzem?

243

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M

  Bardzo profesjonalne podejście do małego i zarazem "trudnego" pacjenta jakim jest nasz 4 letni syn, bardzo dobry specjalista przy tym miła, szybko nawiązuje kontakt z maluchem, bardzo dokładnie tłumaczy dana przypadłość oraz przebieg leczenia, poświęcając przy tym dużo czasu. Oby więcej takich lekarzy. POLECAMY

 • bardzo fajne podejście do małego pacjenta, miła, konkretna. u nas odnośnie drenażu uszu Pani dr ma zadecydowac dopiero podczas zabiegu usunięcia migdałka.

 • Do dr Jaworskiej trafiłam losowo, po skierowaniu przez internistę do laryngologa. Co prawda wykonała kilka badań, ale tylko wykluczyła podejrzenia internisty (lekarz podejrzewał zapalenie trąbki słuchowej) kompletnie nie chcąc rozwiązać moich problemów. Odesłała z powrotem do internisty a internista z powrotem do laryngologa , do którego zdrażniona już nie poszłam. Od lat męczę się z moim schorzeniem i po wielunastu latach sama odkryłam czym spowodowana jest moja dolegliwość i pomimo, iż przed laty zarzekałam się, że do laryngologa już nie pójdę to poszłam jeszcze raz po skierowanie. Jedno wiem na pewno - do tej pani doktor już nie pójdę jeśli bada tylko pod kontem podejrzeń lekarza pierwszego kontaktu nie chcąc poszukać innych przyczyn.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Póki co, mam za sobą jedną wizytę, lekarka jest bardzo konkretna. U poprzednich, również prywatnych laryngologów byłam dość mocno ignorowana, delikatnie mówiąc.Co prawda w medicusie musiałam zapłacić więcej i powtórzyć badania, również płatne, ale później zostałam zapisana na badanie na NFZ, żeby nie płacić. Co zaproponowała dr Jaworska właściwie. Póki co w mojej sprawie niewiele wiadomo, ale wizyta była profesjonalna, miła i fachowa. Zobaczymy co dalej.

 • Czytam opinie innych pacjentów i zastanawiam się, czy to ta sama Pani doktor. Podczas wizyty w Medicusie dziecko ze strachu po poprzedniej wizycie nie chciało współpracować - i w tej kwestii nie liczyłam na cud ze strony Pani doktor - jednak Pani wydawała się mocno poirytowana płaczem dziecka, zamiast próbować jakoś łagodnie przekonać malucha do badania powiedziała dziecku: "mnie nie interesuje to, że Ty nie chcesz", na koniec jeszcze usłyszałam, że "w takim razie kończymy, bo inni pacjenci czekają." Nie kwestionuję wiedzy Pani doktor, jednak atmosfera podczas wizyty była nieprzyjemna. Małym pacjentom nie polecam.

 • Zdecydowanie polecam Panią Doktor.Byłem dzisiaj na pierwszej wizycie z moją 3 miesięczną córeczką.Pani Doktor podeszła do naszego problemu profesjonalnie, była uśmiechnięta wszystko bardzo klarownie wytłumaczyła i doradziła. Polecam wszystkim rodzicom którzy szukają profesjonalnego otolaryngologa.

 • Wszystkim matkom małych dzieci polecam Panią Doktor - ma ona wspaniałe podejście do małego, wystraszonego pacjenta i jego zestresowanych bliskich, bardzo sprawnie przeprowadza badania na dzieciaczku, jest przemiłą osobą w kontakcie i fachowcem o olbrzymiej wiedzy. Bardzo się cieszę, że moja córcia jest pod opieką Pani Doktor.

 • Do takich lekarzy warto iść! Dr Jaworska przywróciła mi wiarę w to, że po endoskopii można wyjść z uśmiechem a nie ze łzami. Trafiłam do doktor zdesperowana po wykonywaniu endoskopii w innym szpitalu, i już zawsze będę jeździć na kontrolę do niej. Dla mnie jako młodej osoby plusem jest też to, że pani dr jest bardzo wyluzowana :)
  Polecam!

 • Bardzo dobry laryngolog, jeden z najlepszych we Wrocławiu. Mimo swojego ciętego języka, bardzo szczera, sympatyczna i kompetentna lekarka. Polecam wszystkim!

 • w sierpniu moja córka miała przeprowadzony przez p. dr Jaworską zabieg prostowania przegrody i korekty małżowin nosowych. Jestem pełna uznania dla jej fachowości i profesjonalizmu. Początkowo oczywiście był stres z powodu konieczności wykonania zabiegu w znieczuleniu ogólnym, jednak obecnie oceniając stan zdrowia córki stwierdzam, że warto było oddać ją pod fachową opiekę Pani Doktor. Rezultaty są widoczne, wreszcie ustąpiły nieznośne bóle głowy. Doskonały fachowiec i świetny operator, a przy tym przemiły człowiek, pelen poczucia humoru, które pomogło nam przejść przez stres związany z zabiegiem. Bardzo dziękujemy Pani Doktor. Mama Agnieszki i Agnieszka

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online