Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: MEDICUS Dolnośląskie Centrum LaryngologiiUsługa: Korekta przegrody nosowej i małżowin nosowych

  Pani Doktor jest bardzo konkretna i bezpośrednia. Miałam mieć zabieg (przegroda i małrzowiny), a przed tym wizytę u Dr Jaworskiej. Oglądnęła mnie i dokładnie przebadała, bo jak sama powiedziała, to jest operacja i nie lubi ciąć bez potrzeby - okazało się jednak, że zdecydowanie trzeba. Pani Doktor wszystko wytłumaczyła, zoperowała mnie, jak leżałam w szpitalu zaglądnęła czy wszystko gra, pytała jak się czuję, a następnego dnia poprosiła na wizytę. Dziś byłam usunąć silikonowe wkładki z nosa, odpowiedziała na moje pytania, sprawdziła czy wszystko jest ok po zabiegu i zobaczyła rzeczy na które narzekałam aby upewnić się, że nic się nie dzieje. Naprawdę polecam :)

 • M

  Bardzo profesjonalne podejście do małego i zarazem "trudnego" pacjenta jakim jest nasz 4 letni syn, bardzo dobry specjalista przy tym miła, szybko nawiązuje kontakt z maluchem, bardzo dokładnie tłumaczy dana przypadłość oraz przebieg leczenia, poświęcając przy tym dużo czasu. Oby więcej takich lekarzy. POLECAMY

 • bardzo fajne podejście do małego pacjenta, miła, konkretna. u nas odnośnie drenażu uszu Pani dr ma zadecydowac dopiero podczas zabiegu usunięcia migdałka.

 • Do dr Jaworskiej trafiłam losowo, po skierowaniu przez internistę do laryngologa. Co prawda wykonała kilka badań, ale tylko wykluczyła podejrzenia internisty (lekarz podejrzewał zapalenie trąbki słuchowej) kompletnie nie chcąc rozwiązać moich problemów. Odesłała z powrotem do internisty a internista z powrotem do laryngologa , do którego zdrażniona już nie poszłam. Od lat męczę się z moim schorzeniem i po wielunastu latach sama odkryłam czym spowodowana jest moja dolegliwość i pomimo, iż przed laty zarzekałam się, że do laryngologa już nie pójdę to poszłam jeszcze raz po skierowanie. Jedno wiem na pewno - do tej pani doktor już nie pójdę jeśli bada tylko pod kontem podejrzeń lekarza pierwszego kontaktu nie chcąc poszukać innych przyczyn.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Póki co, mam za sobą jedną wizytę, lekarka jest bardzo konkretna. U poprzednich, również prywatnych laryngologów byłam dość mocno ignorowana, delikatnie mówiąc.Co prawda w medicusie musiałam zapłacić więcej i powtórzyć badania, również płatne, ale później zostałam zapisana na badanie na NFZ, żeby nie płacić. Co zaproponowała dr Jaworska właściwie. Póki co w mojej sprawie niewiele wiadomo, ale wizyta była profesjonalna, miła i fachowa. Zobaczymy co dalej.

 • Czytam opinie innych pacjentów i zastanawiam się, czy to ta sama Pani doktor. Podczas wizyty w Medicusie dziecko ze strachu po poprzedniej wizycie nie chciało współpracować - i w tej kwestii nie liczyłam na cud ze strony Pani doktor - jednak Pani wydawała się mocno poirytowana płaczem dziecka, zamiast próbować jakoś łagodnie przekonać malucha do badania powiedziała dziecku: "mnie nie interesuje to, że Ty nie chcesz", na koniec jeszcze usłyszałam, że "w takim razie kończymy, bo inni pacjenci czekają." Nie kwestionuję wiedzy Pani doktor, jednak atmosfera podczas wizyty była nieprzyjemna. Małym pacjentom nie polecam.

 • Zdecydowanie polecam Panią Doktor.Byłem dzisiaj na pierwszej wizycie z moją 3 miesięczną córeczką.Pani Doktor podeszła do naszego problemu profesjonalnie, była uśmiechnięta wszystko bardzo klarownie wytłumaczyła i doradziła. Polecam wszystkim rodzicom którzy szukają profesjonalnego otolaryngologa.

 • Wszystkim matkom małych dzieci polecam Panią Doktor - ma ona wspaniałe podejście do małego, wystraszonego pacjenta i jego zestresowanych bliskich, bardzo sprawnie przeprowadza badania na dzieciaczku, jest przemiłą osobą w kontakcie i fachowcem o olbrzymiej wiedzy. Bardzo się cieszę, że moja córcia jest pod opieką Pani Doktor.

 • Do takich lekarzy warto iść! Dr Jaworska przywróciła mi wiarę w to, że po endoskopii można wyjść z uśmiechem a nie ze łzami. Trafiłam do doktor zdesperowana po wykonywaniu endoskopii w innym szpitalu, i już zawsze będę jeździć na kontrolę do niej. Dla mnie jako młodej osoby plusem jest też to, że pani dr jest bardzo wyluzowana :)
  Polecam!

 • Bardzo dobry laryngolog, jeden z najlepszych we Wrocławiu. Mimo swojego ciętego języka, bardzo szczera, sympatyczna i kompetentna lekarka. Polecam wszystkim!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

259

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.