Marzena Czernicka-Gawrońska, pediatra Dębica

lek. Marzena Czernicka-Gawrońska

Pediatra

7 opinii

Adres

Wielopolska 72, Dębica
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Ł
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor. Kompetentna, dokładna, uśmiechnięta i ma genialne podejście do dzieci opiekuję się moją córką od urodzenia i mam do niej ogromne zaufanie.


L
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Gawrońska to lekarz idealny. Bardzo profesjonalana, posiada właściwe podejsćie do małego pacjenta jak i do rodziców. Osobiście zawdzięczamy Pani Doktor wiele doskonałych porad a przede wszystkim prawdziwą i wyjątkową opiekę medyczną nad naszym synkiem. To duże szczęście móc liczyć na tak dobrego lekarza w naszym małym mieście.


Z
Użytkownik zweryfikowany

z całą odpowiedzialnością można polecić Panią doktor. Dlaczego takich lekarzy nie ma więcej !!! ??? Świetne podejście do małego pacjenta, uśmiech na twarzy, leczenie odpowiednimi lekami. Każdy mały pacjent jest traktowany jak ktoś wyjątkowy !!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam powyzsze opinie o Pani dr Gawrońskiej. lekarz - rewelacja, profesjonalne podejscie do dziecka jak i do rodzica. dokładnie przebada i wszystko wyjasni, trafne diagnozy zawsze, kontakt mozliwy 7 dni w tygodniu. polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

z czystym sumienieniem polecam pania doktor. Bardzo dobre podejscie do dzeci moj symek uwielbia Pania Doktor. Diagnoza zawsze trafione i wytumaczone jak podawac leki. na kazde moje pytanie dostaje wyczerpujaca odpowiedz POLECAM


R
Użytkownik zweryfikowany

Ta Pani doktor jest rewelacyjna. Po wizycie u Niej czuje się że było się u właściwej osoby na właściwym miejscu. Super podejście do dziecka, dokładne badanie i diagnoza. Wszystko wyjaśnione - co się dzieje, po co jakie leki, ile, jak często, do kiedy, co potem. I to wszystko bez proszenia i dopytywania się. Córka uwielbia wizyty u Pani Gawrońskiej. Polecam wszystkim rodzicom którym zależy na znakomitej opiece dla swoich dzieci.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Bardzo dobry specjalista. Doskonały kontakt z dziećmi, nasze córki wręcz uwielbiają wizyty u niej. Do tego dochodzi oczywiście doskonała trafność diagnoz i skuteczny dobór terapii. POLECAM!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie