lek. dent.

Marzanna Kozłowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Informujemy, iż pod patronatem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej prowadzimy akcję "Pierwsza Wizyta". Chcemy pomóc Twojemu dziecku przyzwyczaić się do regularnych wizyt w gabinecie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Manhattan-dent

  Białostocka 7, Górna
  93-355 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Scaling od 100 zł
  Licówka kompozytowa (enamel) od 250 zł
  Bezwiertłowe leczenie ubytków od 150 zł
  Proteza elastyczna od 1 500 zł
  Proteza szkieletowa (combo) od 2 500 zł
  Korona porcelanowa na cyrkonie-promocja! od 1 000 zł
  Wypełnienie (zęby mleczne) od 50 zł
  Usunięcie zęba mlecznego od 60 zł
  Usunięcie zęba (dłutowanie) od 200 zł
  Wycięcie kaptura dziąsłowego od 150 zł
  Wizyty adaptacyjne dla dzieci- gratis!
  Zwykła wizyta
  Piaskowanie od 100 zł
  Licówka kompozytowa-componeer od 500 zł
  Protez akrylowa (zwykła) od 600 zł
  Proteza szkieletowa (zwykła) od 1 400 zł
  Korona porcelanowa na metalu od 600 zł
  Most adhezyjny(3 punkty) od 1 000 zł
  Wybielanie nakładkowe od 600 zł
  Usunięcie zęba stałego od 100 zł
  Wydłutowanie zęba mądrości od 250 zł
  Szyna relaksacyjna od 350 zł
  Przegląd stom. +plan leczenia
  Wizyta zwykla

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Manhattan-dentUsługa: Naprawa zeba ????

  Pierwszy stomatolog w moim życiu którego się nie boję! Fachowo, szybko i bezboleśnie, z czystym sumieniem bardzo polecam !

 • Z
  Lokalizacja: Manhattan-dentUsługa: ból zęba

  Szybka i fachowa obsługa. Miła atmosfera. Gabinet jest dobrze wyposażony i czysty. Mimo, że nie centrum Łodzi to dogodny dojazd. Przystępne ceny. Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Manhattan-dent

  Podczas zabiegu byłam kilkukrotnie pytana czy wszystko w porządku, czy nie boli itp. Choć nie odczuwałam bólu, to miło gdy osoba wykonująca zabieg troszczy się czy podczas jego trwania nic nam nie przeszkadza.
  Po wszystkim dostałam również całą masę wskazówek co dalej.
  Z wizyty jestem bardzo zadowolona.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dokladna Pani doktor. Leczenie kanalowe to nieprzyjemna sprawa. Jednak moje przebieglo bezbolesnie i w milej atmosferze. Polecam!

 • Lokalizacja: Manhattan-dent

  Pani doktor jest przede wszystkim bardzo sympatyczną osobą na pewno nie należy do grona lekarzy którzy borują zęby pomimo ogromnego bólu, gdyż gdy widzi ból na twarzy pacjenta to przestaje i pyta czy damy rady bądź proponuje znieczulenie pytając przy tym jak się czujemy , czy mamy wysokie ciśnienie itp. później podczas borowania pyta czy wszystko ok. Wizyta przebiegła w spokoju i miłej atmosferze co przy moich zaburzeniach lękowych jest bardzo ważne.
  Mąż który też zaczął leczenie u dr. Kozłowskiej także jest zadowolony.
  Bardzo gorąco polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przewspaniała kobieta lekarz. Fachowiec jak najbardziej. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Pytań miałam dużo, na każde dostałam wyczerpującą odpowiedź. Śmiało mogę polecić.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Manhattan-dent

  Dr Kozłowska jest świetnym specjalistą, jest delikatna - nie poczułam kiedy podała mi znieczulenie, zero ukłucia, słucha pacjenta - kiedy zaczęła wiercić a mnie znieczulenie jeszcze nie zadziałało od razu przestała i czekałyśmy aż zadziała, do tego jest bardzo miła i wesoła. Sprzęt w gabinecie nowoczesny, co dodatkowo poprawia komfort leczenia. bardzo polecam!

 • P
  Lokalizacja: Manhattan-dentUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Pierwsza wizyta wydaje się Ok. Cenna lekko wyższa niż w okolicy ale obsługa i jakość świadczonych usług na odpowiednim poziomie.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Manhattan-dent

  Była to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie. Wizyty u stomatologa są dla mnie zawsze dużym stresem . Wybrałam więc tą P. doktor bo przeczytałam że pracuje z dziećmi. Nie pomyliłam się. Nikt nigdy nie wcześniej nie wykazał się taką delikatnością i przy wstrzyknięciu znieczulenia i przy pozostałej pracy. Do tego bardzo miła osoba i doskonały fachowiec. Szczerze polecam szczególnie bojaźliwym. Elżbieta

 • K

  Pani Doktor bardzo miła, rzeczowa, uśmiechnięta. Wizyta przebiegła sprawnie, widać, że Pani zna się na rzeczy. Do tego przyjemna atmosfera

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Informujemy, iż pod patronatem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej prowadzimy akcję "Pierwsza Wizyta". Chcemy pomóc Twojemu dziecku przyzwyczaić się do regularnych wizyt w gabinecie dentystycznym.
  Możesz pokazać dziecku, że wizyta u dentysty może być czymś zabawnym i nie musi wiązać się z bólem. Wejdź na stronę internetową www.pierwszawizyta.pl i pokaż dziecku GRĘ, która zapozna je z narzędziami dentystycznymi i z przebiegiem czekającej je wizyty.

  Dodatkowo bierzemy udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków, w ramach której nasz gabinet należy do ogólnopolskiej sieci Pastusiowych Gabinetów.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W celu poszerzania swojej wiedzy zawodowej uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, między innymi w zakresie nowoczesnych technik w stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji. Od 1996 roku prowadzę własną praktykę stomatologiczną. Wykorzystuję wszelkie sposobności na zdobywanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych, konferencjach i sympozjach naukowych. W latach 2004-2014 pracowałam w prywatnych klinikach w Szwecji, Norwegii i Irlandii. Umożliwiło mi to dostęp do najnowocześniejszych metod diagnostyki i leczenia oraz zastosowanie sprzętu najnowszej generacji.
  Mając na względzie dobro pacjentów, wprowadziłam w moim gabinecie bezwiertłowe leczenie metodą abrazji powietrznej. Wykonuję mosty na włóknach szklanych maksymalnie oszczędzając twarde tkanki zęba. Proponuję również szeroką gamę zabiegów profilaktycznych.

  Z przyjemnością zadbam o piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie moich Pacjentów. Mam nadzieję, że wprowadzone przeze mnie metody leczenia spełnią Państwa oczekiwania.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • W latach 2004-2014 pracowałam w prywatnych klinikach w Szwecji, Norwegii i Irlandii

Certyfikaty

 • Marzanna Kozłowska, stomatolog w mieście Łódź - Certyfikaty
 • Marzanna Kozłowska, stomatolog - Certyfikaty
 • Marzanna Kozłowska, Łódź - Certyfikaty

Zdjęcia

Artykuły

 • Endodoncja – leczenie kanałowe

  1 lutego 2016

  Leczenie kanałowe polega na dokładnym oczyszczeniu i chemo-mechanicznym opracowaniu kanałów, a następnie ich szczelnym wypełnieniu.Potrzeba leczenia kanałowego...