lek. dent.

Marzanna Kozłowska

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Informujemy, iż pod patronatem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej prowadzimy akcję "Pierwsza Wizyta". Chcemy pomóc Twojemu dziecku przyzwyczaić się do regularnych wizyt… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Manhattan-dent

  Białostocka 7, Górna
  93-355 Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Scaling od 100 zł
  Licówka kompozytowa (enamel) od 250 zł
  Bezwiertłowe leczenie ubytków od 150 zł
  Proteza elastyczna od 1 500 zł
  Proteza szkieletowa (combo) od 2 500 zł
  Korona porcelanowa na cyrkonie-promocja! od 1 000 zł
  Wypełnienie (zęby mleczne) od 50 zł
  Usunięcie zęba mlecznego od 60 zł
  Usunięcie zęba (dłutowanie) od 200 zł
  Wycięcie kaptura dziąsłowego od 150 zł
  Wizyty adaptacyjne dla dzieci- gratis!
  Zwykła wizyta
  Piaskowanie od 100 zł
  Licówka kompozytowa-componeer od 500 zł
  Protez akrylowa (zwykła) od 600 zł
  Proteza szkieletowa (zwykła) od 1 400 zł
  Korona porcelanowa na metalu od 600 zł
  Most adhezyjny(3 punkty) od 1 000 zł
  Wybielanie nakładkowe od 600 zł
  Usunięcie zęba stałego od 100 zł
  Wydłutowanie zęba mądrości od 250 zł
  Szyna relaksacyjna od 350 zł
  Przegląd stom. +plan leczenia
  Wizyta zwykla

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Informujemy, iż pod patronatem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej prowadzimy akcję "Pierwsza Wizyta". Chcemy pomóc Twojemu dziecku przyzwyczaić się do regularnych wizyt w gabinecie dentystycznym.
  Możesz pokazać dziecku, że wizyta u dentysty może być czymś zabawnym i nie musi wiązać się z bólem. Wejdź na stronę internetową www.pierwszawizyta.pl i pokaż dziecku GRĘ, która zapozna je z narzędziami dentystycznymi i z przebiegiem czekającej je wizyty.

  Dodatkowo bierzemy udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków, w ramach której nasz gabinet należy do ogólnopolskiej sieci Pastusiowych Gabinetów.

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W celu poszerzania swojej wiedzy zawodowej uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, między innymi w zakresie nowoczesnych technik w stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji. Od 1996 roku prowadzę własną praktykę stomatologiczną. Wykorzystuję wszelkie sposobności na zdobywanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych, konferencjach i sympozjach naukowych. W latach 2004-2014 pracowałam w prywatnych klinikach w Szwecji, Norwegii i Irlandii. Umożliwiło mi to dostęp do najnowocześniejszych metod diagnostyki i leczenia oraz zastosowanie sprzętu najnowszej generacji.
  Mając na względzie dobro pacjentów, wprowadziłam w moim gabinecie bezwiertłowe leczenie metodą abrazji powietrznej. Wykonuję mosty na włóknach szklanych maksymalnie oszczędzając twarde tkanki zęba. Proponuję również szeroką gamę zabiegów profilaktycznych.

  Z przyjemnością zadbam o piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie moich Pacjentów. Mam nadzieję, że wprowadzone przeze mnie metody leczenia spełnią Państwa oczekiwania.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • W latach 2004-2014 pracowałam w prywatnych klinikach w Szwecji, Norwegii i Irlandii

Certyfikaty

 • Marzanna Kozłowska, stomatolog w mieście Łódź - Certyfikaty
 • Marzanna Kozłowska, stomatolog - Certyfikaty
 • Marzanna Kozłowska, Łódź - Certyfikaty

Zdjęcia

Artykuły

 • Endodoncja – leczenie kanałowe

  1 lutego 2016

  Leczenie kanałowe polega na dokładnym oczyszczeniu i chemo-mechanicznym opracowaniu kanałów, a następnie ich szczelnym wypełnieniu.Potrzeba leczenia kanałowego...

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Pani Doktor bardzo miła, rzeczowa, uśmiechnięta. Wizyta przebiegła sprawnie, widać, że Pani zna się na rzeczy. Do tego przyjemna atmosfera

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo miłą, kulturalną osobą. Gabinet jest czysty i zadbany. Zabiegi przebiegają w luźnej atmosferze, gdy zgłaszałam ból pani doktor odrazu przerywała. Już po pierwszej wizycie poleciłam znajomym, polecam także tutaj.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie.Otrzymałam pełne informacje związane z wykonywanymi zabiegiem a nawet dotyczące użytych materiałów.Miła atmosfera-polecam wszystkim pacjentom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nigdy nie powiedziałbym, że będę z niecierpliwością czekał na kolejną wizytę u stomatologa. Sympatycznie, bezstresowo i profesjonalnie. Polecam serdecznie, szczególnie osobom panicznie reagującym na słowo "dentysta" :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam ..polecam bardzo miła .sympatyczna osoba.dopiero co zakończyłam wizyty u p.Marzanny Kozłowskiej
  mam nowe ząbki i jestem zadowolona, przede wszystkim bardzo kompetentna i dokładna .
  polecam Marianna Szymańska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr.Marzanna Kozłowska podchodzi z wielkim zaangażowaniem do swojej pracy, Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie,rewelacyjna atmosfera przy jakości usług idzie tutaj w parze :) Z czystym sumieniem polecam wszystkim!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Marzanna jest bardzo świetnym lekarzem, zawsze bałam się stomatologów a tu proszę :) Miłe zaskoczenie :)

 • Wczorajsza wizyta u Pani doktor Marzanny Kozłowskiej była jedną z wielu moich wizyt na przestrzeni kilku lat i jak zwykle profesjonalnie, z życzliwością i uśmiechem przebiegło leczenie mojego zęba.
  Dziękuję Pani doktor za Pani kompetencje, delikatność,skuteczność a przede wszystkim trwałość każdego Pani leczenia.Dzięki Pani, pomimo mojego wieku, mam wszystkie zęby i biały uśmiech.
  Z całą odpowiedzialnością, każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z zębami, polecam usługi medyczne Pani doktor M.Kozłowskiej w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie.
  Elżbieta T.

 • A

  Dr Marzannę Kozłowską polecono mi gdy groziło mi usunięcie niedostępnego zęba nr 8. W wieku 34 lat nie chciałam usuwać zęba, dlatego pojechałam pierwszy raz na Białostocką. Dr Kozłowska ząb wyleczyła i uratowała oraz stwierdziła, że cyt. " na usunięcie zęba zawsze jest czas". Polecam lekarza i następnym razem zabiorę dziecko bo organizują bezpłatne przeglądy dla maluchów.

 • S

  Dr.Kozłowska to profesjonalna i bardzo miła obsługa lekarska gwarantowana nowoczesnymi metodami leczenia wysokiej klasy sprzętem . Korzystam poniewaź każdorazowo otrzymuję pomoc na wysokim poziomie i w rozsądnej cenie :-)