Umów wizytę Zapytaj lekarza
268 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą z 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzę rehabilitację i fizjoterapię w gabinecie i z dojazdem do domu pacjentów w stanach ciężkich ( rehabilitację domową).… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Skuteczność leczenia
Terapię mięśniowo-powięziową

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: MReh Centrum Rehabilitacji MobilnejUsługa: kontuzja barków i rotatorów

  Moja historia zaczęła się od ciężkich treningów w młodym wieku bez nadzoru trenera czy też osoby doświadczonej co po pewnym czasie zaowocowało w kontuzje powięzi i rotatorów męczyłem się z tym dwa lata szukając dobrego specjalisty chodząc od gabinetu do gabinetu nie wiedziałem co dokładnie mi dolega kiedy trafiłem do Pani Marty odrazu dostałem konkretną diagnozę po 2 dwóch miesiącach trwającej rehabilitacji efekty są zdumiewające zanim trafiłem do pani Marty straciłem nadzieję że kiedy kolwiek będę mógł ćwiczyć teraz ją odzyskałem z mojej strony 10/10

  Marta Motow-Czyż2018-05-12

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MReh Centrum Rehabilitacji MobilnejUsługa: terapia manualna

  Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji. Miałam uraz kciuka i nadgarstka prawej ręki - dość uciążliwe dla osoby praworęcznej. Mimo, że rehabilitacja nadal trwa to widać już rezultaty - zmniejszenie opuchlizny i bólu, poprawa ruchomości w stawach.

  Marta Motow-Czyż2018-05-12

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam

 • S
  Lokalizacja: MReh Centrum Rehabilitacji MobilnejUsługa: bole okolicy ledzwiowej

  Do gabinetu trafiłam z ciągłymi bolami okolicy ledzwiowej. Pani Doktor podczas pierwszej wizyty przeprowadziła badanie, potwierdzając diagnozę z rezonansu magnetycznego. Terapię rozpoczęlysmy z konkretnym planem działania. Jestem po kilku zabiegach i zapomniałam o bólach plecow! Wcześniej, w nocy nie byłam w stanie zmienić pozycji, teraz jestem wypoczęta i nie cierpie. Jestem pod ogromnym wrażeniem kompleksowosci działania i zróżnicowania metod rehabilitacji. Terapia nie koncentuje się na jednym odcinku a na problemie, co Pani dr Marta wyjaśnia pacjentowi szczegolowo. Polecam usługi gabinetu osobom, którym brak czasu na eksperymenty, ceniącym nowoczesność. Dziękuję Pani Doktor :)

  Marta Motow-Czyż2018-05-12

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MReh Centrum Rehabilitacji MobilnejUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Miałam sztywną nogę po unieruchomieniu, w bardzo krótkim czasie odzyskałam pełną sprawność. Pani Marta jest cudowną osobą - empatyczną, cierpliwą, maksymalnie zaangażowaną i w pełni profesjonalną. Z całego serca będę polecać każdemu potrzebującemu rehabilitacji.

  Marta Motow-Czyż2018-05-12

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: uraz rdzenia kręgowego

  Jestem pacjentką Pani Marty od ok. roku. Jestem osobą, która w wyniku urazu rdzenia kręgowego po dawnym wypadku komunikacyjnym porusza się na wózku. Mimo mojej dużej ogólnej sprawności i aktywności, szukałam kogoś, kto mógłby przyjechać do domu, pomógł mi utrzymać organizm w dobrej kondycji i zadziałał przeciwbólowo. I Pani Marta okazała się takim "strzałem w dziesiątkę". Pani Marta jest wybitnym specjalistą, profesjonalistą w swojej dziedzinie, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Również jest osobą z ogromną empatią i fantastycznym podejściem do człowieka. Szczerze polecam Panią Martę jako terapetę w każdym znaczeniu!

  Marta Motow-Czyż2018-05-12

  Bardzo dziękuję

 • O
  Lokalizacja: MReh Centrum Rehabilitacji MobilnejUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Trafiłam do Pani Marty z ostrogą piętową i z mocno nadwyrężonym ścięgnem achillesa.Pierwszy zabieg i już zostałam zapamiętana z powodu "ała",ale z każdym następnym niewiarygodna poprawa ,chodzę bez bólu .Terapia fala uderzeniową może nie jest przyjemna ,ale ciesze się ze mogłam z niej skorzystać.
  Pani Marta jest najlepszym fachowcem i posiada dużo cierpliwości dla pacjetów z ciągłym "ała" :)
  Polecam serdecznie

  Marta Motow-Czyż2018-05-12

  Dziękuję bardzo

 • F

  Pani Marta jest znakomitym specjalistą, posiada odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, dokładnie tłumaczy ćwiczenia i ich zasadność, uśmiechnięta i pracowita. Podczas wizyty nie marnuje czasu, każdą minutę wykorzystuje do maksimum. Szczerze polecam!

  Marta Motow-Czyż2018-03-15

  Dziękuję bardzo i zdrówka życzę Pani Felicjo.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MReh Centrum Rehabilitacji MobilnejUsługa: terapia manualna

  Podczas pierwszej wizyty szybka diagnoza, trochę przyjemnego bólu ;) Przyjemnego, bo jak nie boli to wiem, że nie działa. I po paru dniach poprawa już po pierwszym razie. Miła atmosfera, profesjonalna pomoc. Polecam.

  Marta Motow-Czyż2018-03-06

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MReh Centrum Rehabilitacji MobilnejUsługa: masaż leczniczy

  Pani Marta jest bardzo sympatyczną , miłą osobą z pełnym zaangażowaniem w swoją pracę. Już po pierwszej wizycie mogłam odczuć sporą ulgę w okolicy pleców jak i szyi, gdzie mięśnie były bardzo napięte i ból towarzyszył mi bardzo długo. Szczerze polecam panią Martę wszystkim , którzy szukają fachowej rehabilitacji.

  Marta Motow-Czyż2018-03-06

  Dziękuję bardzo i pozdrawiam

 • J
  Lokalizacja: MReh Centrum Rehabilitacji MobilnejUsługa: ból odc. piersiowego

  Widać pasję i zaangażowanie do pacjenta. Ja już po pierwszym zabiegu (rozmasowanie, prądy,borowina) odczuwam lekką poprawę. Polecam

  Marta Motow-Czyż2018-02-18

  Dziękuję bardzo .

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą z 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzę rehabilitację i fizjoterapię w gabinecie i z dojazdem do domu pacjentów w stanach ciężkich ( rehabilitację domową). Ukończyłam studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jestem doktorem nauk w zakresie fizjoterapii. Jestem terapeutą z zakresu metody PNF. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów zakresu z terapii metody Lehner-Schroth, metody Manual Therapy- Mobilistaion of thoracic and cervical spine”, Masażu leczniczego, Kinetic Control, Kinezjotaping, Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, Masażu punktów spustowych i powięziowego, terapii manualnej wg Kaltenborna-Evjenth.

  Do chwili obecnej uczestniczyłam w wielu sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Swoje praktyczne doświadczenie staram się popierać działalnością naukową.

  Jestem autorem i współautorem wielu pracy naukowych. Pracując z pacjentami metodą PNF, która w sposób kompleksowy pomaga w rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi, geriatrycznymi oraz z wadami postawy, staram się przywrócić im możliwie jak najwięcej funkcji, które z powodu urazu zostały uszkodzone.Dodatkowo pracując z pacjentami z problemami bóli krzyża i urazami ortopedycznymi poprzez terapię powięziowe i manualne staram się im w jak najszybszym możliwym czasie zmniejszyć dolegliwości bólowe i przywrócić prawidłową ruchomość.

  W prowadzeniu terapii skupiam się na kompleksowym i indywidualnym podejściu do pacjenta. Bardzo ważne jest dla mnie dobro i zadowolenie pacjenta.

  Zapraszam
  dr Marta Motow-Czyż
  www.mreh.com.pl

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach- studia magisterskie -magister
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach- studia doktoranckie- doktor nauk w zakresie fizjoterapii

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl