lek.

Marta Malinowska-Kubiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

81 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1335 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo ! Nazywam się Marta Malinowska-Kubiak i w moim gabinecie zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Od 2009 roku do sierpnia 2017r pracowałam… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (47)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo ! Nazywam się Marta Malinowska-Kubiak i w moim gabinecie zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Od 2009 roku do sierpnia 2017r pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, na stanowisku zastępcy ordynatora na oddziale ogólnopsychiatrycznym męskim. Od września 2017r kieruję Oddziałem Podwójnej Diagnozy oraz Leczenia Uzależnień w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centrum Medycznym HCP w Poznaniu. W 2016 roku zakończyłam również szkolenie certyfikacyjne uzyskując tytuł specjalisty terapii uzależnień. Pomagam chorym cierpiącym na przewlekłe choroby psychiczne, jak i osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i przestały radzić sobie z codziennością. Pomagam pacjentom w odzyskaniu pogody ducha i czerpania radości z życia.
  W szczególności zajmuję się:
  Depresja
  Zaburzenia lękowe – nerwice
  Zaburzenia zachowania
  Organiczne zaburzenia nastroju
  Psychozy
  Zaburzenia snu
  Zaburzenia pamięci – otępienia
  Choroby wieku podeszłego
  Uzależnienia

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego
 • Instytut Edukacji i Terapii w Poznaniu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-Kubiak

  Pani doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta. Juz po kilku chwilach w gabinecie poczułem ze to odpowiednia osoba w tym fachu. Bardzo uważnie słucha pacjenta pozwalając wygadać się ze swoich problemów. Jednoczesnie dopytuje aby postawić 100% diagnozę. Bardzo miła i sympatyczna jako człowiek i w pełni profesjonalna jako lekarz. Polecam z całego serca????

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo dokładnie prowadzi wywiad o problemach,jest bardzo miła i posiada dużą wiedzę jako psychiatra.Mam nadzieję że mi pomoże.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz skupiony na problemach pacjenta starający się uwzględnić sugestie i obawy przedstawione w wywiadzie, bardzo sympatyczna i budzące zaufanie osoba.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: porada lekarska - wizyta kontrolna

  Skoncentrowana na pacjencie. Z dużą uwagą słucha tego, co ma się do powiedzenia. Pomaga sie otworzyć (przy pierwszej wizycie). Nie bagatelizuje problemu. Pomaga znaleźć rozwiązanie, gdy okazuje się ono nie być takie łatwe dla pacjenta na początku jego drogi. Daje wsparcie.

 • R
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: porada lekarska - wizyta pierwszorazowa

  Pani doktor, zrobiła na mnie dobre wrażenie. Jest cierpliwa, słucha pacjenta, nie przerywa w połowie zdania i co najważniejsze, ma dla pacjenta czas . Umawiamy się na kolejną wizytę, to świadczy, że warto

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: porada lekarska - wizyta kontrolna

  pani doktor jest osoba profesjonalnie podchodzaca do pacjenta. odpowiedziała na wszystkie moje pytania, konkretnie i rzeczowo. Poza tym jest osoba miła i ceiepła co dla mnie przy wyborze lekarza nie jest bez znaczenia.Polecam!

 • K
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-Kubiak - Przychodnia Lekarska MEDEO s.c.

  Doktor Malinowska - Kubiak to pierwsza lekarz psychiatra, która potraktowała mnie jak człowieka myślącego i ze szczegółami wytłumaczyła mi mechanizmy działania leków psychiatrycznych. Doktor jest do tego niezwykle kulturalną osobą, odnosi się do pacjenta z szacunkiem i uważnością. Ponadto - pamięta historie swoich pacjentów - co - jak wynika z mojego doświadczenia z lekarzami - zdarza się niezwykle rzadko. Serdecznie polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: porada lekarska - wizyta kontrolna

  Pani Marta to doskonały specjalista i wspaniały człowiek. Swoją opieką otoczyła mnie, moją mamę i siostrę i każda z nas dzięki temu radzi sobie coraz lepiej ze swoimi problemami, ograniczeniami i lękami. Pełna empatii, zrozumienia, cierpliwości i życzliwości. Pani Marta jest profesjonalistką, osobą kompetentną i zdecydowanie lekarzem z powołania - pomogła mi poradzić sobie ze stanem depresyjnym, z którego czułam, że nie wyjdę. Jednocześnie jest osobą ciepłą i dającą ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa, dlatego też łatwo jest otworzyć się przed nią i wspólnie rozpocząć "walkę" z problemami. Serdecznie polecam i dziękuję Pani Doktor.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-Kubiak - Przychodnia Lekarska MEDEO s.c.Usługa: porada lekarska - wizyta pierwszorazowa

  Bardzo polecam Panią Martę, jest zarówno bardzo profesjonalna, jak i empatyczna. Po wielu rozczarowaniach w końcu trafiłam na dobrego specjalistę, który naprawdę zainteresował się moim przypadkiem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-Kubiak - Przychodnia Lekarska MEDEO s.c.Usługa: porada lekarska - wizyta pierwszorazowa

  Już po pierwszej wizycie stwierdziłam, że Pani dr to właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo długo myślałam zanim zdecydowałam się iść do lekarza tej specjalizacji. Ale teraz, po trzeciej już wizycie u p.dr Malinowskiej utwierdziłam się w tym, że to była dobra decyzja. Jest lekarzem profesjonalistą, który umie rozmawiać z pacjentem i poświęcić mu czas. Dzięki temu mam do Pani dr zaufanie i widzę, że rozpoczęta terapia zaczyna mi pomagać. Polecam Panią dr z pełną odpowiedzialnością.