lek.

Marta Malinowska-Kubiak

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Psychoterapeuta

99 opinii +dodaj

Szanowni Państwo ! Nazywam się Marta Malinowska-Kubiak i w moim gabinecie zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Od 2009 roku do sierpnia 2017r pracowałam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
99 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: Porada lekarska - wizyta kontrolna

  Pani doktor jest bardzo ciepłą, cierpliwą i otwartą osobą. Nie czuje się u niej skrępowania, aby porozmawiać o swoich problemach. Wszystko tłumaczy i prowadzi fachowo leczenie. Serdecznie polecam.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: wypisanie recepty na jeden lek jako kontynuacja

  Witam,
  Pani Doktor jak zawsze bardzo miła,ale wypisanie tylko jednej recepty jako kontynuacji leczenia na jeden lek za odpłatnością 150,- zł uważam za dużą przesadę !!!

  Marta Malinowska-Kubiak2018-07-20

  Pani Haniu, wizyta lekarska nie polega jedynie na przepisaniu recepty, ale również na badaniu psychiatrycznym i kontroli objawów. Jeśli nie odpowiada pani cena wizyty, może pani udać się do lekarza na NFZ. Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-Kubiak - Przychodnia Lekarska MEDEO s.c.Usługa: Depresja

  Nie bolało. A tak się bałam. Polecam ,leki dobrane wspaniale. Po raz pierwszy byłam zadowolona a nie wystraszyłem.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-Kubiak - Przychodnia Lekarska MEDEO s.c.Usługa: porada lekarska - wizyta kontrolna

  Panią doktór wybrałam przypadkiem. Powodem moich wizyt była nerwica lękowa i depresja. Bardzo pomocna była każda z wizyt. Po 9 miesiącach terapii w końcu mogę samodzielnie funkcjonować z czego bardzo się cieszę :) Z czystym sumieniem mogę bardzo polecić Panią doktor każdemu ;)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-Kubiak

  Najlepsza Pani doktor do której mogłam trafić! Z zainteresowaniem potrafi wysłuchać, doradzić a przede wszystkim pomoc w problemie z którym się do niej przychodzi. Polecam Panią doktor wszystkim którzy czują, że nie mogą sobie poradzić z codziennoscia i potrzebują wsparcia.

 • W
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-Kubiak - Przychodnia Lekarska MEDEO s.c.Usługa: porada lekarska - wizyta kontrolna

  miła i ciepła osoba. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bałem się niezręcznej ciszy i pisania notatek do przesady ale okazało się że Pani lekarz umie słuchać oraz zadawać pytania. Zapisane leki pomagają. Kolejek nie ma także oszczędność czasu również na plus. Polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do zgłaszanego problemu i wyrażane jego głębokie zrozumienie. Ustalony sposób leczenia i działań wspierających po trafnej analizie problemu. Z całą pewnością gorąco polecam.

 • D
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: porada lekarska - wizyta kontrolna

  Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest empatyczna i sympatyczna. Zawsze wyjaśnia wszelkie wątpliwości. W moim przypadku bardzo trafnie dobrała leki. Czuję się bardzo bezpiecznie pod opieką lekarską Pani Marty.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: porada lekarska - wizyta kontrolna

  Pani doktor jest osobą miłą i stara się uspokoić swojego pacjenta. Jej zrozumienie jest dla mnie bardzo ważne. Zwłaszcza że jestem oporną pacjentką, której trudno pogodzić się z tym, że jest chora i potrzebuje pomocy. Dzięki niej powoli gdzieś do mnie dociera, że może być to dłuższy proces. Chodzę też na terapię i wiem, że jeszcze dużo do przerobienia przede mną ale zrobiłam ten pierwszy krok. Uczę się dopiero, że mam prawo dać sobie ten czas, że potrzebny jest spokój i odpoczynek. Na pustym baku nigdzie już nie dojadę. Polecam innym zaufajcie Pani Marcie. Pozdrawiam panią doktor, Magda

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Marta Malinowska-KubiakUsługa: porada lekarska - wizyta kontrolna

  Pani doktor dba o miłą atmosferę w swoim gabinecie, dzięki czemu łatwiej otworzyć się i mówić o swoim problemie, rzeczowo stawia diagnozę, nie ocenia, podsuwa różne rozwiązania, ale nie naciska, skłania do autorefleksji i motywuje do wszelkich działań mających na celu pomoc w schorzeniu. Dziękuję za pomoc i polecam wszystkim :)

Pytania pacjentów (47)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo ! Nazywam się Marta Malinowska-Kubiak i w moim gabinecie zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Od 2009 roku do sierpnia 2017r pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, na stanowisku zastępcy ordynatora na oddziale ogólnopsychiatrycznym męskim. Od września 2017r kieruję Oddziałem Podwójnej Diagnozy oraz Leczenia Uzależnień w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centrum Medycznym HCP w Poznaniu. W 2016 roku zakończyłam również szkolenie certyfikacyjne uzyskując tytuł specjalisty terapii uzależnień. Pomagam chorym cierpiącym na przewlekłe choroby psychiczne, jak i osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i przestały radzić sobie z codziennością. Pomagam pacjentom w odzyskaniu pogody ducha i czerpania radości z życia.
  W szczególności zajmuję się:
  Depresja
  Zaburzenia lękowe – nerwice
  Zaburzenia zachowania
  Organiczne zaburzenia nastroju
  Psychozy
  Zaburzenia snu
  Zaburzenia pamięci – otępienia
  Choroby wieku podeszłego
  Uzależnienia

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego
 • Instytut Edukacji i Terapii w Poznaniu