lek.

Mariusz Paciorek

Endokrynolog, Ginekolog

34 opinie +dodaj

Umów wizytę
788 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA!!! ZMIANA ADRESU!!! Specjalista ginekolog- położnik oraz endokrynolog z wieloletnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor mnie wysłuchał i odpowiedział na wszystkie pytania. Zostałam poinformowana jak mam dalej postępować. Po wizycie czuję się spokojniejsza i przestałam się martwić. Bardzo dziękuję!

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny

  Po pierwszej wizycie moge napisać, że lekarz jest bardzo rzetelny, przeprowadził szczegółowy wywiad i dobrał sposób leczenia. Pan doktor odpowiedział na każde pytanie i wszytsko mi wytłumaczył. Bardzo doceniam, że doktor zachęcał kontaktu telefonicznego w razie objawów i aby dać znać jakie są efekty leczenia pomiędzy wizytami.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny

  Pan doktor jest osobą konkretną, posiada bardzo dużą wiedzę, dostałam nr. Telefonu wrazie jakich kolwiek pytań. Odrazu podszedł do konkretnego leczenia

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny

  Lekarz godny polecenia! w dyskretny sposób zapytał czy planuję w najbliższym czasie ciążę, na odpowiedź że nie nie namawiał mnie jak większość lekarzy. Przed USG tarczycy zapytał czy możemy je wykonać. Bardzo taktowny i rzeczowy. Dostałam nr telefonu do Pana dr i w razie wątpliwości lub pytań zalecił kontakt. Dodatkowo bardzo miła Pani w recepcji.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny

  Wszystko w porządku. Doktor kompetentny, spokojny, wszystko chce sprawdzić badaniami i nie wydaje pochopnych opinii. Polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u dra Paciorka skonsultować diagnozę innego lekarza, która wydawała mi się nieprawidłowa. Pan doktor potwierdził moje obawy, wyjaśnił wszystko, o co pytałam, przy czym wykazał się szeroką wiedzą i taktem.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Paciorek jest bardzo dobrym specjalista, poświęca na diagnozę dużo czasu, zadaje szczegółowe pytania, nie spieszy sie, jest miły i kompetentny. Sprawdza wiele możliwości, słucha pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet EndokrynologicznyUsługa: zwykła wizyta, usg pierci, cytologia

  Gabinet i całe otoczenie bardzo profesjonalne i czyste. Doktor spokojny i przez to od razu budzący zaufanie. Wymaz do cytologii pobrany sprawnie i szybko. Usg piersi trwało dość długo, gdyż każda pierś została zbadana bardzo dokładnie. Pani na recepcji bardzo pomocna i życzliwa. Szczerze polecam gabinet i lekarza.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet EndokrynologicznyUsługa: kontynuacja leczenia

  Dr Paciorek to kompetentny endokrynolog.
  Leczenie prowadzone jest na spokojnie, bez pochopnych decyzji, zawsze po wykonaniu badań.
  Polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny

  Jeszcze przed wizyta pisalam do lekarza z moim problemem-owszem zadzwonil,podpowiedzial ze to od jajnikow. Ale niestety nie moge dac innej oceny, majac wykonane badania trzykrotnie, chodzac od lekarza do lekarza tutaj tez niczego sie nie dowiedzialam. Przegladniete zostaly dotychczasowe wyniki i wielkie zmieszanie widzialam w oczach co tu zrobic. Nie zostalo zrobione usg, a zlecone badania do wykonania te same-po co, bo przeciez za wizyte trzeba zaplacic. Dopiero usg na kolejnej wizycie i wtedy mozna cos okreslic. Dla mnie to kolejne wydane pieniadze w bloto. Mimo ze faktycznie liczylam na pomoc po opiniach to nie jestem zadowolona, wole isc do ginekologa w okolicy wydać dwa razy mniej i zrobic porzadnie badania

  Mariusz Paciorek2017-12-08

  Szanowna Pani,
  Nie musiałaby Pani chodzić "od lekarza do lekarza" gdyby choć jeden z nich dostał szansę dokończenia diagnostyki, o co jest trudno, gdy pacjent po jednej wizycie zmienia lekarza. Dlaczego na pytanie :" Czy zrozumiały jest dla Pani cel i kolejność proponowanych badań / w tym usg ginekologiczne/" - odpowiada Pani: "Tak" - wystarczyło zapytać co budzi wątpliwości. Poprosiła Pani o wykonanie usg tarczycy – więc na Pani prośbę badanie wykonano.
  Ma Pani całkowitą rację, że w wielu sytuacjach wystarczy zaufać swojemu rejonowemu ginekologowi, który dopiero w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty.
  Pozdrawiam,
  Mariusz Paciorek

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA!!!
  ZMIANA ADRESU!!!

  Specjalista ginekolog- położnik oraz endokrynolog z wieloletnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
  Posiada wieloletnie doświadczenie w ultrasonografii ginekologicznej, piersi oraz tarczycy, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami . Czynnie uczestniczy w aktualnie organizowanych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych dotyczących ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii.
  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentek z zaburzeniami hormonalnymi w zakresie ginekologii i tyreologii.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Położnictwo i ginekologia