Adresy (3)

ul. Warszawska 41, Kalisz
Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Wodna 2A, Grabów nad Prosną
Przychodnia Prosmed s.c. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Główny zakres działalności to: •Porady ginekologiczne •Badanie cytologiczne •Diagnostyka i kompleksowa opieka w ciąży •Badania prenatalne •Dia...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED ciąża

Zdecydowanie najlepszy lekarz. Przemiły, dokładny, delikatny. Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Nie zamieniłabym na innego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED Ciąża

Nasz Anioł Stróż. Dzięki niemu moja 7 ciąża nie została poroniona jak 6 poprzednich, dzięki niemu mam wspaniałą córkę. Dzięki niemu poczułam czym tak naprawdę jest profesjonalna opieka medyczna w ciazy i podczas porodu.
Pan Doktor Nawrocki jest bardzo ludzki, sympatyczny i kompetentny. Zawsze wychodziłam z gabinetu z pełną wiedzą na temat mojej ciazy i tego co się dzieje z maluszkiem. Wizyty przebiegały w profesjonalnej i miłej atmosferze. Opieka w szpitalu bezzarzutu. Pan Doktor, był praktycznie na każde moje smsowe zawołanie. Odpisywał nierzadko i w nocy. Nigdzie nie spotkałam tak cudownego lekarza i człowieka, który zajął się mną tak dobrze w jakże ważnym czasie dla kobiety jakim jest ciąża. Kilka razy byłam przyjęta także u Doktora na NFZ i w ogóle nie było różnicy między praktyką prywatną a NFZ. Kobiety polecam Wam z całego serca. Moja córka jest żywym dowodem na to, że z zagrożonej ciąży, z obciążonym wywiadem można urodzić zdrowe dziecko przy tak kompetentnej opiece, jaką otoczył nas dr Nawrocki.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED prowadzenie ciąży

Profesjonalista! Doktor godny polecenia. Bardzo empatyczny. Nie ma różnicy pomiędzy wizytami na nfz a tymi prywatnymi. Nie raz pisałam do niego spanikowana smsy, a on zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Opieka w szpitalu również bez zarzutu. Zawsze przyjdzie, wypyta o samopoczucie. Nie narzuca się, ale potraktuje z odpowiednim wyczuciem. Ma bardzo dużo pacjentek, więc czasami trzeba mu przypomnieć co, gdzie i jak, ale to jest tylko człowiek i wiadomo, że czasem może o czymś zapomnieć ????


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED ciaza

Polecam swietny lekarz z ogromnym sercem:))) dzieki niemu mam wspaniała zdrową córeczkę! Pomimo wcześniejszych nieudanych ciąż Pan Mariusz dobral leki i wszystko przebiegło bez komplikacji. Polecam nie ma lepszego ginekologa:))))


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED badanie ginekologiczne

Anioł nie lekarz!!! Polecam z całego serca. Już na pierwszej wizycie pan doktor dobrze mnie zdiagnozowałam. Mimo wielkich problemów udało się i jestem w ciąży właśnie dzięki dr Nawrockiemu. Podejście do pacjenta super, doktor przemily, delikatny i całkowicie kompetentny.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED diagnostyka niepłodności

Podejście do pacjenta strasznie słabe. Przed wizytą słyszałam bardzo dobre opinie i rozczarowałam się mega! Wizyta trwa 10 minut, bez wywiadu, wyjaśnień i konkretów. Doktor zaleca leczenie farmakologiczne. Po 2 miesiacach przyjmowania "prochów" wyniki się nie poprawiły. Kolejna wizyta u Pana doktora i co? Spojrzał na wyniki - to samo leczenie farmakologiczne. Po wyjaśnieniu, że jestem już po tej kuracji doktor spytał w jakim celu my ją w ogóle zastosowaliśmy..... Rozumiem, że można nie pamiętać każdego pacjenta, ale może przydałoby się jednak zapoznać z historią leczenia przed wizytą... Punktualność i umawianie wizyt wymaga natychmiastowej poprawy. Trzeba czekać po 2h na płatną wizytę umówioną 3 miesiące wcześniej, bo oczywiście innych terminów nie ma. A to z tego względu, że "Pan doktor przyjechał później i się wszystko przesunęło" - dodam, że to nie jest jednorazowy przypadek...
Dzisiaj jestem po wizycie w specjalistycznej klinice (nie będę pisała nazwy, żeby nie było, że to jakaś kryptoreklama). Tamtejszy lekarz poświęcił nam ponad godzinę, dokładnie zbadał i konkretnie nakreślił kierunek działań. Wszystkie badania w krótkich terminach, do tego opieka własnego koordynatora medycznego do kontaktu z lekarzem. I wszystko taniej niż w opisywanej przychodni u doktora Nawrockiego, jednak stosunek jakości do ceny oraz zainteresowanie pacjentem poniżej oczekiwań. Nie polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz konkretny, cierpliwy - odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, bardzo delikatny podczas badania. Kontaktowy i kulturalny co nie jest częste wśród lekarzy. Nie sprawia mu różnicy czy jest to wizyta prywatna czy na NFZ, myślę że to lekarz z powołania. Jak dla mnie świetny lekarz i człowiek:)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED badanie kontrolne

Pięć gwiazdek to za mało żeby ocenić Pana doktora, jego podejście do pacjenta, wiedzę , kompetencje... W wieku 50 lat przekonałam się do zmiany swojego lekarza na dr. Nawrockiego. Zero stresu i bólu podczas badania i wszystko wyczerpująco objaśnione. Oby więcej takich specjalistów !!! Gorąco polecam . Jola


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy ENMED

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. I nie zamienię Go na żadnego innego. Pan Mariusz to prawdziwy lekarz z powołania. Zajmował się moja ciąża od początku do końca i lepszego lekarza nie ma. Nie bałam się o nic bo wiedziałam, że z panem doktorem wszystko będzie dobrze. Tak też było. W szpitalu jak tylko mogl, przyszedł i porozmawiał. Bardzo dziękuję Panie doktorze.
Szczęśliwa mama Wiktorka :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Pleszewskie Centrum Medyczne Inny

Najlepszy ginekolog. Naprawdę nie ma lepszego, bardziej miłego i delikatnego doktora. O każdej porze można zadzwonić do niego z problemem, pomoże w każdej sytuacji. Podczas nagłej wizyty w szpitalu w Kaliszu z powodu krwawienia zajął się sprawą jak profesjonalista. Dogląda pacjentkę i stara się aby wszystko przebiegło jak najlepiej. Potrafi uspokoić psychicznie, nie ma naprawdę lepszego ginekologa, polecam!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Główny zakres działalności to: •Porady ginekologiczne •Badanie cytologiczne •Diagnostyka i kompleksowa opieka w ciąży •Badania prenatalne •Dia...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia